קוסם לרפואה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Rosner, ‏9/10/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שזה לא מסתדר לך כי גם רוני לוי בסופו של דבר הוא די בונקריסט ואסור לשכוח אצלו שגם הצעירים ממש לא מקודמים בדרך כלל.

2. hai80 Member

תנו לו צ'אנס.

3. Zico Member

בהחלט. בואו ניתן לו צ'אנס. בואו נישאר במקום ואולי גם נחזור ברוורס.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא לתת לרוני לוי,אלישע לוי,יצחק שום,מוטי איווניר,אלי אוחנה,ראובן עטר,פרדי דוד וכו..צ'אנס.
    בסך הכל אף אחד מהם לא קיבל צ'אנס.
    למה לא לתת לי צ'אנס?אני מבטיח לשחק עם 2 חלוצים מינימום כל משחק ולשים את בניון באמצע?

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

rainman,

ההבטחות שלך מרשימות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אבל ברצינות למרות שברקוביץ' עד עכשיו הוא בעיקר דיבורים אי אפשר להתעלם מהקריירה שלו, הוא היה שם, אחד הכדורגלנים המצליחים ביותר בתולדות הנבחרת ולדעתי אם יש מישהו שיכול לשנות את האדישות של שחקנים לפני משחקים גדולים זה רק הוא, אז אולי בשלב הראשון הוא יהיה רק עוזר(אפשר לחשוב איזה קריירה מדהימה סיני עשה בתור מאמן, ריסק את הפועל ת"א) אבל לדעתי זאת לא תהיה "התאבדות" לתת לו את תפקיד המאמן.
    ליורו לא עלינו אף פעם ואנחנו לא ממש רצויים שם כך שזה לא יהיה אסון אם לא נעלה שוב.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אוחנה,עטר,איווניר,רביבו,אבוקסיס,גינצבורג וכו..עשו קריירות מבטיחות,לעומת ברקוביץ' חלק מהרשימה גם עשו הישגים לא רק בתור שחקנים.
    עטר ואוחנה למשל השאירו קבוצות ליגה,עטר לקח גביע ובוני גינצבורג הצליח להרדים את כל ה-6 צופים של הערוץ הראשון מס' שיא של פעמים רצוף.

בקשר אליי,יש לי קריירה מבטיחה בפרו אבולושיון בזה שמשחקים עם שחקן אחד,מלך השערים של הליגה האיטלקית והבאתי את בולוניה למקום 2 בינתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/09
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי אוחנה עם כל האהבה שלי אליו לא מתאים להיות כרגע מאמן הנבחרת, כי כמו שכבר ציינו כאן הוא עבר בליגת העאלק שלנו ונדבק בזוהמה, ברקוביץ' מגיע נקי לגמרי כמו קלינסמן וביליץ' שהגיעו לתפקיד המאמן עם קיצורי דרך ועשו עבודה מצוינת.
    האנטי הגדול כאן של אוהדי מכבי חיפה לברקוביץ' לא מובן לי, שחקן בית שלכם שהבקיע ובישל הרבה שערים בירוק הביא תארים וחלק כאן אפילו קראו לו אפס מאופס.
    ומה הוא עשה בסך-הכל? רצה לסיים את הקריירה איפה שגדל ויעקב שחר הנחמד זרק אותו מכל המדרגות.

8. Zico Member

הביטצ' כבר ממזמן לגם מהזומה המקומית. לעזאלזל הוא נשמע כבר כמו המאמן שלי בעבר בפרדס חנה.

עלק נקי, אולי מסמים, אולי. בעצם שחושבים על זה ושומעים את שטויות שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מזוהם בליגה הישראלית או ליתר דיוק במחלות של הליגה הזאת יותר מרוב המאמנים לצערי,זה שהוא לא אימן פה לא אומר שהוא לא נדבק ברפש,אם יש מישהו שנמצא ברפש זה הוא.

דבר שני,מוזר לי שאתה מתייחס לברקו-ביץ' כאילו הוא תמים,שחר ידע טוב מאוד עם מי יש לו עסק ולכן לא כל כך רצה אותו,בטח ובטח איך שהכלבה "הציעה" את עצמה.
    אני משאר שאם אתה בא למקום עבודה אתה לא תגיד להם בראיון עבודה תשמעו אני רוצה לעבוד איתכם אבל לא תרצו אז אין בעיה אני אלך למתחרים שלכם ודבר אחרון,"השחקן שלנו" שכל כך החמיא לקהל של מכבי תל אביב וירד עלינו ראוי לכל הכינויים שאנחנו מדביקים לו.

ברקוביץ' מבחינת נקיות יותר נראה כמו מראדונה.

10. מיכל3 Member

רוני לוי? אתם רציניים? גם אלישע לוי, עם כל הכבוד שלי אליו ויש כבוד, לא מתאים לאימון הנבחרת לדעתי.

שניהם לא מאמנים התקפיים, הגיע הזמן למאמן התקפי שיחייה מחדש את הרוח הספורטיבית בנבחרת. משהו כבוי בה, אין שום לחימה ושום כלום. לדעתי צריך להביא או מאמן זר או לתת הזדמנות לברקוביץ'. בתור אישיות אני לא סובלת אותו, אבל מעניין אותי לראות אם הוא באמת יישם את כל מה שהוא אומר בשטח. גם ככה אין כבר מה להפסיד עם כל הכשלונות של הנבחרת הזאת...

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.one.co.il/Article/145661.html

אני עם נילסן. מאמן זר לא מתחבר למנטאליות כאן ולא יעשה את ההבדל. ההתקדמות יכולה לבוא רק מבפנים. כמובן שברקוביץ' זה לא על הפרק, צריך מאמן מנוסה בין כמה שיש לנו ברשימה. אולי גם עטר קצת צעיר מידי, אבל שום לדוגמא מנוסה מספיק ובשל לנבחרת.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב שנילסן אמר את זה מה שהוא אמר ואז הוסיף שיש מספיק מאמנים טובים בארץ,די ברור שהוא לא עוקב מספיק טוב אחרי הליגה אחרת הוא גם היה יודע שאין מספיק מאמנים טובים בארץ בשביל זה וגם כשכבר נתנו את המיטב שלנו (גרנט/קשטן) לא קיבלנו עלייה.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חושב שיש מאמנים שעשויים להספיק. הגיע לכאן אלוף אירופה ואימן את הנבחרת, אבל זה לא זה, פשוט לא מתאים ולא מתחבר לכאן. צריך מישהו שמכיר את הנפשות הפועלות ויודע איך לתת לשחקן הישראלי העצלן בראש. צריך לדבר איתם בשפה שלהם, מצטער אם זה נשמע רע, אבל הם חיות פרא וסוג של כיתה של ילדים בעיתיים. מה גם שלא כל יום תצליח להביא לכאן אלוף אירופה, אז בשביל מאמן אירופי שולי אחר שלא מוצא עבודה ויסכים לבוא לכאן, לא בטוח שזה שווה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/09
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אני לא מבין איך אתם מתייחסים אליו בזילזול ובחוסר כבוד אחרי כל מה שהוא נתן למכבי חיפה, הוא רצה לסיים את הקריירה שלו במכבי חיפה וזרקתם אותו והשפלתם אותו, כדי לנקום(בצדק) הוא חתם במכבי ת"א.
    ברקוביץ' הוא לא האשם שרואים איך במכבי חיפה מתייחסים לסמלים, כמו עכשיו עם חרזי והסילוק של קייסי, החוזה המעליב שהציעו לבנאדו, איך שהראו לעטר את הדרך החוצה.
    כולם אשמים רק לא שחר ומכבי חיפה.
    הוא ירד על הקהל שלכם אחרי שלא נלחמתם שיחתימו אותו כמו הקהל של מכבי שהחזיר בכוחות עצמו את נימני למועדון, הקבוצה שייכת לאוהדים ולא לבעלים.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל הקהל כן נלחם,אבל גם הבנו שברקוביץ' יכול להיות בעייתי בחדר הלבשה.
    רוני לוי לא רצה אותו בחיפה וזה לא היה רק יעקב שחר.
    ועוד פעם אם אתה רוצה לסיים את הקריירה בקבוצה אתה בא כמו שלום תקווה בהפועל,ראית איך רוסו בא אלינו כשהוא רצה לסיים את הקריירה אצלנו?רק אמר מילים טובות עלינו ולא התחיל להגיד שאם לא נראה אז הוא יעבור לכל קבוצה שתתחרה בנו על התואר(ורוסו בוא נודה בזה לא בדיוק שחקן בית).

הסילוק של קייסי היה בלעדי של רוני לוי,עובדה תראה איפה קייסי היום,אני מודה שלהרבה מהסמלים לא התייחסנו יפה אבל גם לחלק משחקני העבר דווקא כן מתייחסים לא רע - איתי מרדכי,רוני לוי שקיבל גיבוי מדהים משחר,ארמלי,ז'אנו,קייסי ועוד..

אבל כמובן שיעקב שחר הוא השד הרע וחיפה משחדת ופוגעת בכולם,סליחה..שכחתי את זה..תמשיך עם זה..
    עד עכשיו אנחנו משחדים שופטים,פוגעים בסמלים,משחדים את לוזון וכמובן מבריזים מהנבחרת,אגב גם אייל גולסה רצח את קנדי וגאדיר את וושינגטון.