קופה איטליה 2012/13 :: הגביע והדרבי שייכים ללאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏25/7/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה ברוב המקרים כן מבקיע כשצריך, אתה ווינר. כשאתה ברוב המקרים לא מבקיע כשצריך (כמו היום), אתה לוזר. ברוב המקרים הבקענו.

אגב, לא שזה כל כך משנה עכשיו, אבל באיטליה מדברים על שני פנדלים שלא הגיעו לנו (אני ראיתי אחד). עוד נקודה למחשבה על כמה ההבדל דק בין הצלחה לכישלון.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/13
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוקקאווט שמוקאאוט, על כל חולצה של שחקן במועדון שאני אוהד מילדותי כתוב מאחורה,צמוד לעורף ציטוט :
    http://www.orgullobianconero.vavel.com/wp-content/uploads/2012/10/nike-juventus-maglia-ufficiale-nera-2012-13-21.Xxx

וזה אומר הכל,והיום התנהלנו בדיוק הפוך,אני לא כועס על ההפסד,כי זה חלק מהמשחק, אני כועס על הדרך בה הפסדנו,

לזזרים,אפורים,חסרי ברק,וחסרי רוח לחימה - בדיוק ההפך ממה שכתוב לכל אחד מהשחקנים ממש על החולצה שהוא לובש,אילו הייתי קונטה הייתי מבקש מכולם להוריד את החולצה,להסתכל על המשפט הזה וללכת לעשות חושבים עם עצמו,כי מי שלא משחק כשהוא רואה רק נצחון לנגד עיניו - מקומו לא איתנו.

3. GRANDE LAZIO Member

לא כל כך הבנתי את המשפט הזה.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק גדול מזה נופל על קונטה עצמו - כשאתה עם הגב לקיר בחצי גמר הגביע אתה לא משחק עם חצי הרכב שני וחצי הרכב ילדים. היכולת של איסלה מזעזעת מתחילת העונה ואת הניסויים איתו הייתי שומר ליום אחר. פדואין? אין שום סיבה שדה צ'לייה לא ישחק שהוא שחקן עם רגל שמאל אמיתי. רק על השקט הנפשי שבופון נותן לפלוסו הייתי מעלה אותו (אני משוכנע במיליארד אחוז שאנחנו לא סופגים את ה2-1 עם ג'יג'י).

אפורים וחסרי ברק זה בדיוק התיאור ליובנטוס עם 5-6 מחליפים ובלי חלוץ נורמלי אחד (כמה שזה אבסורד). אבל אף פעם לא הרגשתי שהשחקנים לא נותנים את שיאם על המגרש תחת קונטה, אפילו היום. מהמשחק הזה אני לוקח שסותמי חורים כמו פדואין ופלוסו לא מספיק טובים בשבילנו. שאולי עדיף להיפרד כבר מסטורארי (שהיה צריך לצאת מהשער בשני השערים ולא יצא). אבל לא שהשחקנים לא מחויבים לקבוצה.

בהרכב משני בשני המשחקים הגענו ל: 2 החמצות מזעזעות במשחק הראשון של וידאל, שער חוץ שהגיע משום מקום לכם, פנדל שלא הגיע לנו במשחק השני ואולי עוד אחד, עוד החמצה נוראית של מרקיזיו בסוף (אחרי החמצה נוראית של ג'ובינקו לפני כן). לאציו הסתגרה טוב מאוד בשני המשחקים וראויה לניצחון, אבל עם הרבה תודות לאלת המזל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/13
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מדהים מה שהלך בתוספת הזמן, החמצות מזעזעות מיובה שמעלות בנס את לאציו שנתנה משחק ענק ומנעה מיובה במשך 91 דקות להגיע למצב

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול סמפדוריה,מול פארמה,מול מילאן,מול לאציו בשני המשחקים ומול ג'נואה - בכולם אם הייתה מגמה גרועה היא זו של החוסר מחוייבות לקבוצה! בכולם סררה עננה של עדישות וזחיחות שאפיינו את הקבוצה של קאפלו,כאילו הנצחון הוא מובן מאליו.. גם אחרי אודינזה אמרתי את זה,ללא שני השערים של פוגבה זה בקלות היה נגמר גם באיזה תיקו,גם היום,עד השער של לאציו כולם היו כבויים,זה לא רק החוסר כשרון שיש למחליפים,אלא גם המנטליות החלשה שהקבוצה מציגה בזמן האחרון - וזה כבר לא מקובל. ההתפרצויות על השופט אחרי ג'נואה רק מחזקות את זה - תגובות של מנטליות חלשה,של בכיינות,של עצבים,של איבוד עשתונות.

משהו לא מתפקד,ומישהו צריך להתעשת,עכשיו יותר מכל אני מתגעגע לאלכס,דמות שפויה שתרגיע את המצב,מישהו מבפנים שידע רגע להרגיע את הכל..

7. GRANDE LAZIO Member

לא חושב שיובנטוס הייתה כזו נוראית היום.
    שיחקה טוב בחצי הראשון, דחפה כל הזמן קדימה, אני מודה שהיינו בפאניקה מסוימת. כל הזמן מסרנו אחורה. הבעיה העיקרית של יובה היא בהתקפה, יש לה הנעת כדור נהדרת, עד קו ה-16 היא מסוכנת, בטח עם פירלו, אבל כשהכדור מגיע לחלק הזה של המגרש היא מאבדת את עצמה.

ווצ'יניץ' לא חלוץ לרמה של יובה, ג'יובינקו כשחקן רוטציה שעולה מהספסל ועושה שינוי יכול להיות מתאים יותר. עד שיורנטה יגיע ליובה יש מטרות גדולות, אבל אולי אנלקה יעשה שינוי.

לטעמי מאטרי חלוץ מעולה שמתבזבז. מבין כל החלוצים הנוכחיים שיש ליובנטוס, הוא הטוב ביותר. אבל לא סופרים אותו וחבל..

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרינצ'יפינו:

Non potevo sbagliare quel gol,era troppo importante,mi dispiace.
    Avevamo recuperato la partita, abbiamo avuto occasioni per andare in finale,purtroppo non è andata così.
    Dobbiamo dare molto di più,io per primo,anche se la nostra gara è stata buona.
    Abbiamo ancora due obiettivi da raggiungere e daremo tutto.

איך לא נסלח לו? :aaa8:

עמרי, ברור שיש משבר, אבל הוא לא נובע מחוסר מחויבות לקבוצה - אלא מתחושת שובע, שהכל קטן עלינו, כמו שכתבת. אני חשבתי שקונטה יוציא את זה מהם עוד לפני שזה מתחיל, אבל זה לא קרה. ואולי ההפסד וההדחה הזאת תעיר אותנו.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Inter: Handanovic; Zanetti, Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Kuzmanovic, Kovacic, Cambiasso, Schelotto; Alvarez, Rocchi

Roma: Stekelenburg; Torosidis, Marquinhos, Castan, Marquinho; Bradley, De Rossi, Florenzi; Lamela, Totti; Destro

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ריקי, רוקי וזה שהבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx גולאסו.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאני מגזים קצת, אבל קובאצ'יץ' פוטנציאל ענק בקנה מידה היסטורי. בגיל הצעיר שלו רואים ממנו כבר פריצות שמזכירות מאוד את הפריצות של זידאן ביובה. הוא גם מוסר בטווח רחב מאוד.
    אלה כנראה ה-15 מיליון הכי טובים שאינטר הוציאה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/13
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם כל "אגורה" שהוציאו על האנדנוביץ' הייתה שווה בלי קשר למשחק היום, בו הרס לרומא גולאסו גדול משל עצמה ממש לפני השריקה (אחרי שמוקדם יותר לקח כדור גדול לדסטרו).

מארקיניו לא משכנע היום בקו שמאל וטוטי לא מספיק מעורב.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנדאנוביץ' השוער הכי טוב בעולם היום. ג'סוס וראנוקיה סוגרים מושלם את לאמלה ודסטרו. בכלל כל קו ההגנה עומד בצורה מושלמת. עבודה מצויינת של סטרמא שלא תואמת את השמצות הרפש שנשמעות כלפיו.

ברומא, טעות יהירה של אנדראצולי לפתוח ללא מגן שמאלי. מארקיניו לא מסוגל גם להגן וגם לקבל מסירות באגף. ג'ונטאן, אלבארז וזאנטי מסתובבים שם יותר מדי ללא הפרעה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

צורה מושלמת? רומא הגיעה לשלוש הזדמנויות מדהימות לגול שרק חייזר כמו הנדנוביץ' יכול לקחת. כרגיל התקפית אין הצטרפות, בפעם היחידה שכן הייתה הבקענו גול וזה שוב גורם לך לדפוק את הראש בקיר כדי להבין עד כמה אינטר לא מממשת את הפוטנציאל שבה.

ריקי אלבראז סוף סוף הגיע לאינטר.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזדמנויות מטעויות אישיות ומצבים נייחים. אני מתכוון לכך שרומא לא מצליחה ליישם את המשחק שלה כשכל שחקני ההתקפה סגורים למסירה. זה דורש הכנה ועבודה קבוצתית שאני מקנה למאמן שלכם. הצטרפות של הקישור להתקפה במצב הנוכחי יפתח פירצה עם אחוזים טובים לחטוף בצד השני.
    ספר לי עוד על הפוטנציאל של אלופים כמו קוזמנוביץ', סקלוטו, אלבארז, ג'ונטאן ורוקי, שנותנים את משחק חייהם.