קופה איטליה 2015/16:: יובנטוס עם הגביע ה-11 בארון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏22/7/15.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור איך בחודש אחד אפשר להפוך את ההתקפה השלישית הכי פוריה באירופה לדבר הזה שראינו היום, מול נאפולי, באטה וטורינו. מאחר וזה סיפור שחוזר על עצמו עונה שניה ברציפות, רודי צריך לשלם את המחיר.

2. DRORIKO Member

שבוע מבאס לפיורנטינה. גם חלום האליפות התנפץ וגם הדחה לא צפויה בגביע

3. Roma מנהלים

בלי ג'רביניו וסלאח אנחנו התקפה בינונית להחריד. בתחילת העונה נהנו מכושר שיא של פיאניץ', פלורנצי וצמד הקיצונים שלנו.

אני עדיין נמנע מלהגיב על המשחק כי אני רותח על הקבוצה הזאת. אני רק רוצה שהשחקנים פעם אחת לא ירצו לבלבל לנו את המוח בתקשורת כי נמאס לשקר את האוהדים כבר.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- בשלב כזה מוקדם של העונה להגיד שחלום האליפות התנפץ זה קצת מגוחך, אבל בכלל לחשוב שבפיורנטינה חלמו על אליפות זה מגוחך. אני חושב שכולם שם ידעו שבמוקדם או במאוחר פערי האיכות בסגלים יעשו את שלהם ופיורנטינה תתמודד על המקום השלישי.
    - אני לא יודע עד כמה הם לקחו ברצינות את הגביע. פיורה מתמודדת בעוד שני מפעלים, שבשניהם התוצאה הטובה ביותר תביא להעפלה לצ'מפיונס. בגביע זה לא יקרה.

Don Joan Roman ו-VAR אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

אני אבהיר את עצמי,כי נראה לי שיש פה אי הבנה. מעולם לא אמרתי שהמטרה של פיורנטינה בקיץ היתה להביא אליפות. כן הביאו את סוזה בשביל לשפר את הקבוצה(מה שעד עכשיו קורה בהצלחה) ומקום שלישי וצ'מפיונס יהיה הישג ענק.
    ההפסד ליובה איכזב,כי בכל זאת כשאתה פותח את העונה בצורה אדירה מהצפוי וכבר מתחילים לנהל דיונים אם אתה קבוצה לאליפות או לא(אני מההתחלה כתבתי שלא,אבל זה לא רלבנטי) אז כשאתה בא למשחק כזה נגד יובה ומקבל שלישיה זה מבאס. גם כי אינטר בורחת ל-4 נקודות וגם כי המשחק הזה מוכיח שאתה לא ראוי לאליפות. וזה לאשפיורה התבזתה נגדינו,היא שיחקה טוב,אבל לא מספיק. האליפות השנה תוכרע בין אינטר ליובה. לצערי אינטר כנראה תיקח , כבר כתבתי שקבוצות שמנצחות דרך הגנה הן הכי מפחידות, ולאחרונה המילאנזים גם מאד השתפרו בפן ההתקפי.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

והפסד ביתי לאודינזה מוכיח שאתה ראוי? או רביעייה ביתית נגד פיורנטינה?

7. DRORIKO Member

לגבי ההפסד לאודינזה(ואתה יכול להכניס גם את התיקו עם פרוזינונה וההפסד לנאפולי ) זה קרה בפתיחת העונה כשהיינו עוד בתהליך של בניה מחדש. יובה כיום הרבה יותר מגובשת ואיכותית.

לגבי הרביעיה,אני מניח שזה משחק לא מייצג. ראיתי אותם נגדינו(ובעוד 2-3 משחקים) יש להם הגנה מעולה.

8. DRORIKO Member

אתם מבינים על מה אני מדבר כשאני משבח את מוראטה? חלוץ כל כך ורסטילי ואיכותי. זאזא בשקט בשקט צובר ביטחון ומנצל את ההזדמנויות שהוא מקבל מאלגרי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/15
  9. VAR Member

מחליף?

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל מידי , מולינארו בעבירה מטומטמת עשה את זה אפילו יותר קל,המשחק היה גמור אחרי האדום... בעצם , המשחק היה גמור הרבה לפני...

לגבי רומא? אני כבר לא יודע מה יותר מביך...

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא תופס כתירוץ להערב. זה היה עוד משחק (סוזה לזכותו הודה בטעויות שלו בכל הפעמים הקודמות) שלא באנו מוכנים. ההרכב היה חזק והיה גם רצון לנצח.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/06/06/article-0-017AC2F700000578-592_468x286.Xxx

*לא הפכתי לאיזה נוסטלגיסט ואני נגד קאמבקים רומנטיים (כי, מתי זה עבד בכלל?), הוא פשוט נראה לי הכי מתאים בכדי לבטל את המצב הנוכחי בו השחקנים נמנעים מלעבור את השחקן שמולם מהפחד לטעות. מאמן שיספק בטחון, ויוריד קצת את מפלס הhating ההזוי מכל עבר.

גם ליפי מתאים לקטגוריה הזו.

למעשה גם גרסיה (על הנייר) שאולי דווקא בשפל הכי נמוך אי פעם יצליח לחבר את השברים ולצאת לדרך חדשה. ביום ראשון נפגוש באולימפיקו קבוצה אפילו יותר שבורה מאיתנו. אם רומא לא תנצח, כנראה שהשחקנים מעוניינים להמשיך עם מאמן אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/15
  13. Roma מנהלים

זה לא המקום המתאים אבל אני בעד מאמן לחצי שנה שייצב את הספינה ואז נלך לקיץ ונעשה חושבים כי המצב כרגע פשוט קטסטרופלי.

14. SerieA Il Capitano

לא יבוא מישהו רציני לחצי שנה, ואז תקבל מאמן חסר תועלת, שלא ייתן הרבה לרומא. במצב כזה פשוט עדיף להישאר עם גרסיה.

VAR אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

תאמין לי שיבוא, אל תדאג יש יותר מדי מובטלים בשוק וחצי עונה עונה טובה תיתן כמובן חוזה לעוד עונה. מאמנים ייקחו את ההזמנות.

גרסיה נכנס כבר למערבולת שקשה לי לראות אותו מצליח להוציא את הקבוצה ממנה. חייבים זעזוע ועכשיו.