קופה איטליה 2016/17:: יובנטוס עם זכייה שלישית ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/7/16.

1. SerieA Il Capitano

לאציו לא תנצח את יובנטוס גם בעוד מאה שנה.

שאפו לאינזאגי אבל זה כמו ילדים נגד מקצוענים.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא היובנטוס השאננה ששיחקה מול רומא, זו היובנטוס הזו שתשחק בגמר ליגת האלופות. ומול יובנטוס כזו מעט מאוד קבוצות בעולם יש סיכוי, עם כל הכבוד לחבורה של אינזאגיניו.

3. DRORIKO Member

זה לא השאננות כמו איכות השחקנים. למשל סנדרו ואלבס שעשו את השער הראשון לא שיחקו נגד רומא

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יאספו את כל מגני אינטר ב-5 השנים האחרונות ויתנו להם זמן בלתי מוגבל, הם לא יצליחו להוציא הגבהה כמו זו של סנדרו בבישול לאלבס.

DRORIKO ו-SerieA אוהבים את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם, כמובן. אבל, כפי שכבר ציינתי בדיון המחזור, הריכוז והמוטיבציה של יובנטוס לא היו לדעתי כאילו מדובר במשחק של גמר גביע.

6. DRORIKO Member

לא חושב שהיתה שאננות,להיפך, עלו לשחק לא מעט מחליפים שהיה חשוב להם להוכיח לאלגרי מה הם שווים. זה שהם לא מספיק טובים זה משהו אחר.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות ליובנטוס על זכיה שלישית ברציפות בגביע. ברכות ליובנטוס על זכיה בתואר הראשון שלהם העונה. וברכות גם ללאציו ולאינזאגי על כך שגם עם תקציב נמוך נתנו עונה נהדרת וגרמו לגמר להיות מעניין כמעט עד השריקה האחרונה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוערה של לאציו נתן כמה הצלות מדהימות, וגם נטו היה במיטבו היום.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדים וממוקדים, התחלה ברגל ימין לחודש גורלי,שרק נמשיך ככה.
    פורצה יובה!

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאתה (+אוהדים נוספים שיצא לראות) קצת קשה עם ה3 וחצי שחקנים שהשלימו את ההרכב הקבוע שלכם. אני מבין את ה"שעירות" שלהם בסגל, אבל "מהצד" אני יכול לומר שסטורארו נתן משחק טוב מאוד. גם אסמואה היא לא רע (בעיקר במחצית הראשונה) ואפילו למינה הפתיע את ההגנה כשהתגנב לרחבה וכבש. השחקנים שהיו הרבה פחות טובים מהרגיל הם דווקא שחקני הרכב כמו פיאניץ', מנזדוקיץ', קוואדראדו והיגוואין. זה או "שאננות" במשחק בסדר גודל כזה, או תצוגה גדולה של ניינגולאן, מנולאס, דה רוסי, פארדס, אמרסון ורודיגר שגרמו להם להיראות פחות טוב. תבחר אתה.
    השאלות שעולות אצלי במקרה זה הן: האם קיימת אפשרות אמיתית לשפר את הספסל שלכם? והאם שחקני 14-17 בקבוצות גדולות אחרות טובים יותר משלכם?

11. DRORIKO Member

קודם כל לעלות עם 5 שחקני ספסל זה לא מעט(אלא אם אתה נאפולי). כשאתה מושיב על הספסל את דיבאלה,סנדרו ואלבס אין לך אף שחקן שיכול לייצר משהו בהתקפה, כלומר יש את קוואדרדו אבל הוא כבר תקופה נראה רע, ועובדה שהיום במשחק שבאמת היה חשוב לאלגרי הוא הושיב אותו על הספסל(כל ה-90 דקות) הייתי מוסיף גם את החיסרון של קייליני,בנעטיה לא מתקרב אליו בשום אספקט. ופיאניץ' לא היה הרבה פחות טוב מהרגיל שלו, זה ה"רגיל" שלו, אכזבה גדולה מאד. "או תצוגה גדולה של ניינגולאן, מנולאס, דה רוסי, פארדס, אמרסון ורודיגר " זאת לא תצוגה גדולה אלא קבוצה גדולה, אתה לא יכול לעלות נגדה עם הרכב טלאים כזה. זה ברור לכולם שאלגרי הקריב את המשחק הזה בשביל הגביע, אמר "אני אנסה לצאת מפה עם תיקו, ומקסימום לא אז שבוע הבא ננצח". מקווה שההימור הזה יעבוד לו ונסיים עם דאבל. לא רוצה לחשוב על אופציה אחרת.

12. Don Joan Roman Member

מבחינתי כן יש אפשרות לחזק את הסגל הזה כי חסר בו שחקנים התקפיים טובים שיוכלו לעזור לשנות כשקצת קשה בהתקפה.

אם נמכור את למינה ורינקון ובעזרת הכספים האלה נביא 2 שחקני התקפה טובים, מבחינתי כבר שדרגנו את הסגל ברמה אחת.

לגבי המשחק מול רומא, בהחלט הייתה שם שאננות מסוימת במחצית השנייה שבה היינו בטוחים שהנקודה כבר בכיס והשחקנים אפילו הודו בכך אך גם כשאתה שאנן יש לתת כבוד ליריב שהצליח לנצח אותך ולנצל את הפרצות שהשארת לו ולכן מגיעות המון מחמאות גם לרומא.

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz , אפשר לחזק את הספסל לדעתי - לא בהרבה. אסמואה פרח תחת קונטה ב3-5-2 ,אבל לא מסתדר עם עבודת המגן בקו אחורי של 4, הוא מקבל החלטות פחות טובות ומאבד כדורים לא אחראיים,קשה להאשים אותו כי אחרי הפציעות שהוא עבר ועם הגעת אברה וסנדרו הבטחון שלו כנראה לא גבוה בשמיים. הייתי שמח שיהיה לנו מגן שמאלי שני אחר, ההגיון הבריא אומר להחזיר את ספינאצולה,אבל אמיתית אני לא יודע להגיד אם הוא יהיה יותר טוב מאסמואה או לא, והאם בכלל ירצה לקבל תפקיד של שחקן משנה. אני נוטה להניח במקרה הזה שאסמואה יישאר עוד עונה לפחות,ובמקרה וירצו את האיטלקי יחזירו אותו עם קלדארה בקיץ הבא.
    לגבי למינה - הוא פשוט צריך לשחק, הוא קיבל בתחילת העונה את הצ'אנס ,ובהתחלה זה היה נראה טוב,אחר כך זה התברר כלא מספיק טוב, קשה להגיד מה יצא ממנו כי הוא כן מראה כשרון, אולי הוא פשוט צריך סביבה אחרת.
    רינקון עוד לא קיבל מספיק זמן כדי להוכיח עצמו.
    הדרך האמיתית לחזק את הספסל בקישור היא בעצם לקנות שחקן להרכב.
    הגעה של שחקן קישור(כמו טוליסו שמקושר אלינו הרבה) תדחוק,כנראה את חדירה, לספסל ככה שגם חיזוק להרכב הראשון - הוא חיזוק לספסל למעשה.

14. DUGRI Member

אגב- איזה החמצות של היגוואין.. היה חייב לכבוש אתמול לפחות צמד. הן מצטרפות להחמצות מול בארסה ומול מונאקו בגומלין. מאוד מדאיג לקראת גמר הצ'מפיונס.

15. Dayatso #BlackAndWhite#

דווקא שם במשחק האחד והכל כך חשוב הזה, אני בהחלט רואה את תסמונת "זרקתם אותי, תראו מה פספסתם, עכשיו תאכלו אותה בני זונות"