קופה איטליה 2016/17:: יובנטוס עם זכייה שלישית ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/7/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לרענון טבעי של הסגל (קונטי/זאפקוסטה במקום ליכשטיינר למשל), יובנטוס חייבת לתת לאלגרי כלים התקפיים מגוונים יותר. למזלו יש לו הגנה היסטורית והוא לא נאלץ למצוא את עצמו בפיגור בליגת האלופות, אבל אם היה קורה כך או אם היה נאלץ הלתמודד עם פציעה של אחד משחקני ההרכב במשחקים מכריעים כל כך כשהשחקן הכי התקפי שיש לו על הספסל הוא למינה ואחריו סטורארו (ששיחק כמה פעמים העונה בעמדה של מנדזוקיץ׳ - שהיא גם תכלס לא העמדה שלו) יכול להיות שיובנטוס לא היתה בגמר. אגב, חשבתי על שניהם עוד הרבה לפני כמועמדים, אבל גם בהקשר לגמר אתמול, גם פליפה אנדרסון וגם קייטה יכולים להיות חיזוק טוב לעומק של יובנטוס.

2. DUGRI Member

הלוואי, אבל בינתיים הוא מוכיח פעם אחר פעם שהוא צ'וקר.
    הוא פינישר אדיר, והסיבה היחידה שהוא מחמיץ שוב ושוב במשחקים האלה היא פסיכולוגית. קשה לי להאמין שיש לו את החוסן המנטלי של הגדולים ביותר, שפורחים דווקא בסיטואציות הכי קשות ובמשחקים הכי גדולים.

3. Dayatso #BlackAndWhite#

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Mahatma Gandhi

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

״אתה לא חושב שיש בהם את זה עד שהם כאלה.״

אלעד, משתמש מאייסוקר.

uri אוהב/ת את זה.
  5. Dayatso #BlackAndWhite#

https://img.memesuper.com/7ad3c9f18fe67676c4ec553f74532025_could-you-be-anymore-annoying-annoying-gf-meme_280-245.Xxx

Un bombón אוהב/ת את זה.
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri ,אתה צודק ואני משוכנע שההנהלה מודעת לזה ויהיה לפחות חיזוק אחד בעמדת הקיצוני. אם זאת צריך לזכור שני דברים:
    1) יובנטוס בנתה את הקיץ סביב 3-5-2, פיאצה הגיע בתור מחליף לדיבאלה ומנדז'וקיץ' היה אמור להיות המחליף, כלומר 2 שחקנים לעמדה.
    2) קוורדאדו היה אמור להיות הג'וקר הזה למצבים שדיברת עליהם
    שינוי השיטה של אלגרי טרף את הקלפים בהקשר הזה וגרם להתקצרות הספסל.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק הדוגמא שציפיתי לה. איך אפשר בכלל להשוות ילד היילייטס כמו טוליסו לאחד השחקנים החשובים בעונה הדי היסטורית הזו של יובה? הוא בסימן דעיכה (בגיל 30)? הוא גורר פציעות (רק היגוואין שיחק יותר ממנו העונה)? יש איזשהו פן במשחק (התקפה\הגנה) בו הוא לא עומד בסטנדרטים שלכם?
    אני מבין את הרצון בצעצועים חדשים, אבל להבדיל מהמילאנזיות שבסך הכל צריכות להוריד 100מ' יורו על הכישרונות הכי מגניבים בשוק, יובה הגיעה למצב בו כמעט בלתי אפשרי לחזק אותה.

ללמינה יש ביקוש לא רע והמערך הנוכחי מזמין את המכירה שלו, אבל סטורארו ורינקון אלה שחקנים שמצדיקים את מקומם בכל הזדמנות וכאלה שעושים את ההבדל בהשוואה לספסלים בקבוצות אחרות, לפחות באיטליה**. זו המשבצת הכי שלמה שלכם ever. במקומכם הייתי מוטרד יותר ממש קורה לידם במשבצת של פיאניץ'\מארקיזיו, אבל אלה כנראה באנקרים לעונה הבאה, כל אחד והסיבה שלו.

**זו אגב, הסיבה שבנעטיה זו רכישה טובה. הוא שווה 20מ' (כולל השאלה)? לא. האם יש בלם טוב ממנו באזור המחירים הזה שיסכים להיות בלם 4-5 בסגל? גם כאן התשובה ברורה.

ההתקפה בכל מקרה תקבל חיזוק. השאלה רק האם בדמות סטאר (כמו סאנצ'ז) או כזה שיהפוך לסטאר אצלכם (כמו קייטה). בכל מקרה, אין לזה קשר לדיון על סוגיית הקשרים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/17
  8. DRORIKO Member

למחוק. סתם סתם. מסכים איתך מילה במילה על חדירה. לגבי הספסל אתה מפריז. אני מבין שאתה מבואס שרינקון הגיע אלינו ולא אליכם,אבל עד עכשיו הוא לא השתלב. אני אעשה עימו חסד ואומר שאולי זה בגלל שהוא לא שיחק מספיק. אולי בעונה הבאה נרוויח אותו . לגבי סטורארו,חוץ מלחימה יובנטינית,דבר שאני לא מזלזל בו חלילה, הוא לא מביא כלום. שחקן מאד מוגבל טכנית. לגבי השוואות לספסלים אחרים אז הספסל של נאפולי טוב בהרבה משלנו, לפחות מההיבט של הקישור שעליו מדובר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/17
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לדוגמא הזו ציפיתי. לנאפולי אין היררכיה מוגדרת כי ז'לינסקי ודיאוורה נמצאים בסוג של עונת קליטה, אך אם נעגל קצת פינות - אלאן זה סטורארו בלי לחימה יובנטינית. ג'ורג'יניו זה מיליון מסירות לשם..מסירות או במילים אחרות - פיאניץ' בלי בעיטות חופשיות. רוג? זה ג'רסון בלי גשר בשיניים. שחקנים נחמדים מאוד (באמת) שעל כל משחק טוב נותנים 2 בינוניים -. לאף אחד מהם אין מה למכור מול החבורה שלכם ששואבת נקודות בכל תסריט, כולל מול אותה נאפולי. מגיע קצת יותר קרדיט גם לשחקנים שמילאו תפקידים פחות משמעותיים בדרך לדאבל השלישי ברציפות שלכם. זה שווה הרבה יותר מהייפ תקופתי של שחקן כזה או אחר, שלא עזרו בכלל לקבוצתם להתחרות בכם, למרות שהיה שם כדורגל ממש יפה. מסירות מהירות כאלה. מדהים ומהמם. כיף לצפיה ותענוג של ממש.

10. Don Joan Roman Member

אני לא חושב שטוליסו הוא רק שחקן ”היילייטס”, אני עוקב אחריו במשחקים כבר מספר חודשים והוא שחקן טוב עם פוטנציאל התפתחות גבוה ועם יכולת להיות טוב במספר עמדות ולכן אני בעד הגעה שלו וחושב שהיא כן תשדרג אותנו מבחינת הסגל מכיוון שזה עוד שחקן שאפשר להשתמש בו במגוון תפקידים בקישור והוא יכול להחליף גם את קדירה, גם את פיאניץ' ולעת מצוא גם את דיבאלה.

לגבי רינקון וסטורארו, בהנחה שאנחנו ממשיכים במערך הנוכחי ובהבנה שקדירה, פיאניץ ומרקיזיו הם שלישיית הבאנקרים בעמדות הקישור בסגל, יש לנו מקום לעוד 2 והשאלה הנשאלת היא האם לא יותר נכון לנו לקחת עוד שחקן כמו טוליסו שיש לו יכולות ורסטיליות יותר ולוותר על אחד מהשניים האלה, כי מבחינתי שניהם מביאים לנו פחות או יותר את אותם דברים.

וזה מוביל אותנו לשאלה הסופית: האם כל זה שווה 40 מיליון יורו? והתשובה שלי היא שאני לא יודע אבל אני מעדיף לנסות את זה מאשר להישאר עם חמישית הקישור של העונה הנוכחית כי אני מאמין בטוליסו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

11. DRORIKO Member

אם ניקח אליפות זה לא יהיה בזכות הקישור שלנו אלא למרות הקישור שלנו. העליונות שלנו על שאר הקבוצות היא במקומות אחרים במגרש+מנטליות ושאר הירקות. בשורה התחתונה,אנחנו לא יכולים לבוא לעונה הבאה עם כזה קישור וכזה ספסל.

12. Don Joan Roman Member

כשאתה אומר קישור שים בצד את קדירה שנותן עבודה בכל רגע

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. DRORIKO Member

אחי אתה רציני? אני לא מפסיק לפרגן לו פה בפורום. רק בהודעה הקודמת אמרתי לקובי שהוא צודק לגביו.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדוגמא של טוליסו היא בגלל התקשורת,לא בגלל רצון אישי שלי, בכל מקרה הקונספט של להביא שחקן הרכב(כלומר טוב משחקן ההרכב הנוכחי) ולהפוך את שחקן ההרכב הנוכחי לשחקן ספסל = חיזוק כללי לסגל.
    בלתי אפשרי לחזק את הקבוצה? זה המתכון לכשלון עתידי,גם שמצליחים צריך לשנות ולהזרים דם חדש ולמצוא את הדרך להתקדם. קדירה נתן עונה טובה אבל יש קשרים טובים ממנו, שיכולים לתת ליובה כלים נוספים שאין לה היום.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו מה לתרום ליובה וגם התקרה שלו די גבוהה. הנקודה היא שהוא דורש המון פוליש כדי לדגדג את רמת המשחק הנוכחית של חדירה, ומכיוון שאין סיבה הנראת לעין שמצפה לו איזושהי דעיכה, הגרמני שלכם untouchable. אם טוליסו יסכים לתפקיד מינורי יותר או במשבצת אחרת לצד חדירה, אולי זה שווה את ה40מ' שליון דורשים עליו.

אגב, אם יצא לך לצפות בו מס' חודשים. טוסאר לא יתאים לכם יותר?

בקיצור, ההצלחה שלכם היא למרות הקישור ובזכות חדירה.