קופה ליברטאדורס 2011 - הנושא המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏26/11/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה חלק מהקסם ואני לא הייתי מוותר על זה (בניגוד לרוסים שיישרו קו באירופה לדוג') http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הגורם העיקרי, אגב, זה לא הקונמבול, אלא החופש של ההתאחדויות המקומיות כמובן...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/10
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לרגע לא התווכחתי. אין כמו קבוצה בראזילאית שירדה לליגה השלישית וזכתה בליברטאדורס או מה שקרה לנאסיונל בסודאמריקנה 2002 כשבאותו ערב של הגומלין בגמר מול סאנלו, היה לה גם משחק ליגה בדיוק באותה שעה.....(שאגב שוחק גם כן) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx רק בדרום אמריקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גודוי קרוס מאבדת 2 נק' אמש, לכן היא כבר לא תוכל לעבור את ולס ותכנס לגביע כארגנטינה 4, בבית H. הערב תוכרע האליפות בארגנטינה מבין ולס ואסטודיאנטס, האלופה תכנס לבית G כארגנטינה 2, סגניתה תהייה ארגנטינה 3.

גם בפרו תוכרע הערב האליפות, בין סן מרטין ללאון, ואיתה השיבוצים לגביע - האלופה כפרו 1 וסגניתה כפרו 2.

לא יודע אם מישהו שם לב, אבל גם בגביע הקרוב יהיה לנו פרט משעשע - חורחה ווילסטרמן הבוליביאנית ששובצה כבוליביה 1 לאחר שזכתה באליפות האפרטורה, הספקיה מאז לרדת ליגה... נציגה מהליגה השנייה של בוליביה בגביע זה משהו מיוחד, למרות שמדובר במועדון גדול בסטנרטים מקומיים שלו זוהי הירידה הראשונה בהיסטוריה אם אני לא טועה (שווה בדיקה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/12/10
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זו אכן הירידה הראשונה של ווילסטרמן לליגה השניה והיא הנציגה הבוליביאנית הראשונה שתשחק גם בליבראדורס וגם בליגה השניה (לא זכור לי עוד מקרה כזה מעוד מדינות, אבל אין לי כרגע סימוכין לכך). אגב, אחד משחקני העבר של המועדון הוא לא אחר מאשר ולדימיר ה"קוביה" מארין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כעיקרון זה נגד התקנון של קונמבול לאפשר לקבוצות מהליגה השנייה להשתתף במפעל, כך לפחות חשבתי. אבל כנראה שהאישור שניתן לגויאס, שלא תזדקק לו בסוף כי לא זכתה בסודמריקנה, והנוכחות של הבוליביאנים, מעידים כי או שמעולם לא היה סעיף כזה בתקנון, או שהוא מאוד גמיש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

האמת, אני חושב שהרעיון הוא יותר למנוע כניסה לליברטאדורס של קבוצות חלשות שהעפילו דרך הגביעים המקומיים (כמו בברזיל) בשל זלזול היריבות במפעל.

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

משחקי השלב הראשון שכבר נקבעו

אליאנזה לימה (פרו) - צ'יאפאס (מקסיקו)
    ד.פטארה (ונסואלה) - סרו פורטאניו (פאראגוואי)
    אינדפנדיינטה (ארגנטינה) - דפורטיבו קיטו (אקוואדור)
    ליברפול (אורוגוואי) - גרמיו (ברזיל)

בנוסף היום יערכו חצאי הגמר באליפות הצ'יליאנית שהואצ'יפאטו תתארח אצל אאודקס איטליאנו עם יתרון של 1-2, במשחק המקביל אוניברסיטאד דה צ'ילה ואוניון אספניולה יפגשו (0-0 בראשון) העולות לגמר יפגשו גם כן בצמד משחקים ששם המנצחת תזכה בכרטיס האחרון של צ'ילה ותיכנס כנציגת צ'ילה 3 שתפגוש את בוליבאר הבולביאנית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/12/10
  7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

במשחק הראשון במסגרת גמר הטורניר הצ'ליאני על הזכות להיות "צ'ילה 3" בליברטודרס גברה אוניון אספניולה על אודקס 2-1 מפנדל של אקס ריבר פלייט גוסטבו קאנאלס בדקה ה94 . הגומלין שיערך בביתה של אודקס יתקיים ביום ראשון .

במשחקי הגומלין של חצאי הגמר, ניצחה אודקס את הואצ'יפאטו 0-2 ובכך מחקה למעשה את ה2-1 מהמשחק הראשון, במשחק השני הביסה אספניולה את אוניברסיטאד דה צ'ילה (של ראפאל אולארה אקס אינדפנדיינטה ומכבי חיפה) 4-1 עם לא פחות מאשר שלושער ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx ) של קאנאלס .

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

זהו זה לאחר ש35 קבוצות כבר העפילו לגביע, אתמול הצטרפו שלושת האחרונות, בקולומביה האלופה הטרייה אונסה קאלאדס נכנסת לבית 1 עם סן מרטין מפרו, ליברטאד מפראגוואי וסן לואיס ממקסיקו ואילו הסגנית דפורטס טולימה נכנסת כקולומביה 3 ותשחק במוקדמות מול קורינתיאנס, גם בצ'ילה נקבעה העולה האחרונה שאוניון אספניולה (שער של מי עם לא קאנאלס) סיימה בתיקו 1-1 עם אודקס איטלינו (ניצחה 2-1 בראשון) במסגרת "הליגייה ליברטדורס" ומעפילה שם תשחק מול בוליבאר הבולוביאנית .

המוקדמות

1.קורינתיאנס (ברזיל)-דפורטס טולימה (קולומביה)
    2.אליאנזה לימה (פרו)-צ'יאפאס (מקסיקו)
    3.סרו פורטאניו (פאראגוואי)-דפורטיבו פאטארה (ונצואלה)
    4.בוליבאר (בוליביה)-אוניון אספניולה (צ'ילה)
    5.אינדפנדיינטה (ארגנטינה)-דפורטיבו קייטו (אקוודור)
    6.ליברפול (אורוגוואי)-גרמיו (ברזיל)

בתים

A:סן מרטין (פרו), ליברטאד (פאראגוואי), אונסה קאלאדס (קולומביה) וסן לואיס (מקסיקו).
    B:ג'וניור (קולומביה), אוריאנטה פורטאלו (בוליביה), לאון דה הוואנוקו (פרו) ומנצחת משחק מס' 6 .
    C:ארחנטינוס (ארגנטינה), נאסיונל (אורוגוואי), פלומיננסה (ברזיל) ואמריקה (מקסיקו) .
    D: קארקס (ונצואלה), קתוליקה (צ'ילה), ולס סרספילד (ארגנטינה) ומנצחת משחק מס' 4.
    E:סנטוס (ברזיל), קולו קולו (צ'ילה), דפורטיבו טאצ'ירה (ונצואלה) ומנצחת משחק מס' 3.
    F:אינטרנאסיונל (ברזיל), חורחה ווילסטרמאן (בוליביה), אמאלק (אקוודור) וממצחת משחק מס' 2.
    G:אסטודיאנטס (ארגנטינה), גווארני (פאראגוואי), קרוזירו (ברזיל) ומנצחת משחק מס' 1.
    H:ליגה דה קיטו (אקוודור), פניארול (אורוגוואי), גודוי קרוז (ארגנטינה) ומנצחת משחק מס' 5.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחקי המוקדמות יפתחו השבוע, תחילה עם המפגש המעניין בין מחזיקת הסודאמריקנה, אינדפנדיינטה, לאקדמיה מאקוואדור, דפורטיבו קיטו. משחק שיערך בארגנטינה ביום שלישי. בהמשך השבוע בימים רביעי-חמישי יערכו 5 המפגשים האחרים. משחקי הגומלין יערכו כבר בשבוע הבא, כשבשבוע שלאחר מכן יפתח שלב הבתים של הגביע לאחר שכל הקבוצות נקבעו כבר - בניגוד למקרים בעבר, ששיקפו את דרכה העקלקלה של הקונמבול.

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

http://futbolpasion.com/equipos/indesc.Xxxאינדפנדיינטה - http://up351.siz.co.il/up3/xewymzyyyy35.Xxx דפורטיבו קיטו

6.5 שנים, 2,5616 ימים או 61,464 שעות חלפו להם מאז ה-25 למארס 2004 שמלבד עוד "סתם" תאריך הוא גם הפעם האחרונה בו הרוחו אירחו משחק ביתי בגביע הליברטדורס זה היה מול נאסיונל האורוגוואית (1-1, לרוחו:סבסטיאן גארסיה לנאסיונל:לואיס רומרו) באותה עונה הרוחו סיימו במקום השני בבית והעפילו למשחק הכרעה מול סאו קייאטנו הברזילאית, חריו קאסטיז'ו העלה ליתרון מוקדם כבר בדקה השביעית אבל כעבור דקה הברזילאים איזנו וכעבור כמחיצת השעה אף עלו ליתרון , אבל 20 דקות לפני הסיום הרנן פרנקו דווקא הוא השווה ושלח את הקבוצות לדו קרב פנדלים שבו חניכיו של פסטוריסה לא עמדו בלחץ, שהוגו "הכישרון" מוראלס ו"צ'וצ'ו" חימנס פיספסו את הפנדל שלהם בעוד הברזליאים כובשים את כל הארבעה (לאינדפנדיינטה כן כבשו הרנן לוסדה וסבסטיאן קריסו) שלחו את הברזילאים לשלב שמינית הגמר. היום כעבור כל אותם שנים, ימים או שעות, הרוחו שינו את פניהם לחלוטין והזכייה בסודאמריקנה רק הוכיחה את זה עוד יותר (לדעתי לפחות) ואם היה איזה שבב של ספק הניצחון הדרמטי על גויאס בגמר הסודאמריקנה רק הוכיח את זה.

ההפסדים במשחקי ההכנה (סן לורנסו, בוקה ואלדוסיבי) ששוחקו עם ההרכב החזק ביותר (מלבד המשחק מול סן לורנסו)
    אבל לא זה מה שישנה את העובדה שחניכו של מוהמאד ביצעו את המהפכה הגדולה מאז דני גראנרו ובטח ובטח מאז ימי 2004 "העליזים", אז כוונו שעונים, פלאפונים או כל מה שעולה לכם בראש על 2:15 (אני לדוגמא לא ירדם בכלל...) ותקבלו גם אתם את ההוכחה EL RETORNO DEL REY!!! .

בהיבט המקצועי לא רק שלא נראה (כמעט) שינוי בסגל גם בהרכב לא נראה כזה. מלבד הרכש מתיאס דה פדריקו לא נראה שינוי כלל ב-11 של מוהמאד שהרכש הנוסף המגן הקולומביאני ולס ימתין על הספסל. שינוי, קטן אמנם, הוא הצבתו של פז'ראנו בהרכב במקומו של הרנן פרדס הפצוע.

אינדפנדיינטה :הילריו נאבארו ; אדוארדו טוציו, קרלוס מתאו, חוליאן ולאסקס ; רוברטו באטיון, ניקולס קבררה, כריסטיאן פז'ראנו, לוקאס מארקה ; מתיאס דה פדריקו ; אנדרס סילברה ופקונדו פארה .

דפורטיבו קיטו : מרסלו אליסאגה ; פדרו אסטרייה, לואיס צ'קה , איסק מינה, מריאנו מינה ; סגונדו קאסטייו, אלכס בולאניוס, לואיס סאריטאמה, חואן קרלוס פארדס ; מיצ'ל קיניונס ומקסימילינו בבאקוואה .

http://img222.imageshack.us/img222/6700/formaciones.Xxx

ישפוט: הבר לופס (ברזיל)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/1/11
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ללא קשר לאיבן ולס, אני מקווה שהרוחו יעלו. אחת הקבוצות העלות המסורת בדרום אמריקה נעדרה יותר מדי זמן מהמפעל הבכיר והגיעה הזמן שהיא תחזור אליו. זה ממש לא עומד להיות קל מול האקואדוריאנים, שברמת הקובצות השתפרו מאוד בשנים האחרונות, ככה שאינדי חייבת היום מקדמה רצינית כדי לא להסתבך בגומלין. יניב, יש סיבה שולס לא עולה בהרכב? הוא בכלל שותף עד עכשיו במשחקים? אני לא מכיר את המגן הימני שלכם, אבל מהיכרותי עם ולס, אין לי ספק שהוא יכול לתפוס את המקום בהרכב.

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני לא מכיר את ולס וגם לא יצא לי לראות אותו במשחקים ברוחו עד כה מול סן לורנסו ול רוסריו וכומבן מול אלדוסיבי הסיבה היחדיה שאני יכול לחשוב עליה הוא שאנטוניו מוהמאד מעדיף להמשיך לתת קרדיט להגנה של שלשה עם טוציו כמגן ימני, מתאו כבלם (יעשיו עוד יותר שגליאנו גם לא נמצא וגם כנארה יעזוב) וואלסקס כשמאלי עם גיבוי של מארקה שישחק מעט יותר למעלה וגם לפי מה שהבנתי מוהמאד רוצה להריץ הרכב נוסף לליגה (בהנחה שיעפיל לליברטדורס) שיכלול את ולס, דלמונטה, קאסרס ומקסי ואלסקס .

עריכה:תודו שזה מרגש, לא ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/11
  13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

שינוי של הרגע האחרון ברוחו מקסימילינו ואלסקס יפתח במקומו של פז'ראנו בשמאל בעוד מארקה יזוז לאמצע יותר לצידו של באטיון .

14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לא איזה גול חימנסיה או שער כבוד מול גודוי הייתי צריך, זה מה שהייתי צריך שער גדול של שחקן גדול, שער מקרב אותנו משמעותית למה שאנחנו (ואני בטוח שיש עוד הרבה) מחכים לו כל כך הרבה זמן, ואיך הולך השיר של היריבות כגנאי ?
    EL REY DE COPAS NO EXISTE MAS אז תרצו או שלא (האמת לא אכפת לי...) אבל תדעו SERA SIEMPRE INDEPENDIENTE EL ORGULLO NACIONAL .

נ.ב.

באמת, אבל באמת שהייתי חייב

15. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אז הרוחו כבר דנו מספיק ומלבד משחק הניצחון על דפורטיבו קיטו נערכו אתמול שלושה משחקים, היום יערכו עוד שתי משחקים .

קורינתיאנס (ברזיל)-דפורטס טולימה (קולומביה) 0-0
    אליאנזה לימה (פרו)-צ'יאפאס (מקסיקו) 2-0 לצ'יפאס:אנטוניו פאדרוסה (41) וחורחה רודריגס (45, בפנדל)
    ליברפול (אורוגוואי)-גרמיו (ברזיל) 2-2 לליברפול:מאורון פרנקו (9) וקרלוס מאצ'י (25) לגרמיו:אנדרה לימה (6) ודוגלס דה סנטוס (13)

משחקי הגומלין יערכו ביום רביעי ה2/2/11 .

היום יערכו שתי המשחקים הנוספים שסרו פורטאניו תארח את דפורטיבו פאטארה ובוליבאר תארח את אוניו אספניולה .