קייבו מצטרפת לסריה B בדקה ה85 של המחזור האחרון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו זה,שער של נגרו בדקה ה85 ונצחונות 2-0 ו3-1 של רג'ינה ופארמה בהתאמה שולחים את קייבו אחרי הפסד 2-0 לקאטניה לסריה בי,היה נחמד והיה טוב,וחבל שקייבו לא נצחו והמצב היה הפוך אבל אין מה לעשות,דרמת התחתית נמשכה עד לרגע האחרון,עד לדקה ה85 ששער של נגרו מנצח לסיינה 2-1 את לאציו ושולח את החמורים לסריה B.
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/05/27/0JIPH1XP--346x212.Xxx
    קאטניה חוגגת על חשבון קייבו

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/07
  2. מרקו ואן באסטן Member

חבל שקייבו ירדה... אבל הכי חשוב שפארמה איתנו

לרג'ינה מגיע כל הכבוד על המשחק היום. זה לא משנה שמילאן שיחקו בהרכב משני,רג'ינה פשוט רצתה את הנצחון הזה. בתור אחד שטייל באיטליה,רג'ו קלבריה היא עיר עם אנשים מדהימים וחמים וקהל מצויין. י . מגיע להם קבוצה בסריה א.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/07
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי שאלה, ראיתה את החגיגות???? כי באתר אינטר הרשמי יש קישור לחגיגות אבל זה בשעה 8:15 בלילה אם אני לא טועה.

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

זהו זה, העונה נגמרה והאיטלקיות באירופה כבר ידועות:

אינטר, רומא ומילאן בבתים של ליגת האלופות.
    לאציו במוקדמות ליגת האלופות.
    פיורינטינה, פאלרמו ואמפולי בסיבוב השלישי של מוקדמות גביע אופ"א.
    אטלאנטה באינטרטוטו

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

איך מילאן שיחקה? לא יכולתי לראות את המשחק.

לואי, תנחומיי. תחזרו במהרה.

6. מיכל3 Member

מילאן שיחקה בהילוך שני, לא נראתה טוב היום, אבל יחד עם זאת הגיעה לפחות לשתיים-שלוש הזדמנויות מצויינות כדי לצאת לפחות עם תיקו מהמשחק. אבל בוריילו לא חד מספיק ופספס שתי הזדמנויות מאוד קורצות, רונאלדו במשחק פושר למדי ובקישור היחידי שעוד תפקד טוב היה פירלו. ההגנה על הפנים, לא היה תיאום בין ההגנה לקאלאץ', דבר שחזר על עצמו לא פעם במשחק והוביל כמעט לעוד שער של רג'ינה. מה שבטוח, השער הראשון שלהם ניתן במתנה מבונרה וסימיץ' שפשוט עמדו והסתכלו על אמורוסו איך הוא מקפיץ את הכדור, מסתובב ומכניס לרשת. אין מה לעשות, ככה זה שמשחקים עם הרכב שני ועם קאפו הגרוע בקישור וסרג'יניו שעדיין לא נמצא בכושר מלא מאז שחזר מהפציעה. סיום דיי עגום בליגה, למרות שהבטחנו את המקום הרביעי זה דיי מאכזב לסיים ארבעה משחקים ללא נצחון, ששניים מתוכם כוללים שני הפסדים.

לואי-מצטרפת לאיתי. מקווה מאוד שעונה הבאה תחזרו לסרייה אה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואוו. זה מה שיש לי לומר על המשחק של רומא נגד מסינה. כל המשחק היה סביב טוטי. הקפטן היה צריך שני שערים כדי לעקוף את אפונסו אלבס בדרך לנעל הזהב הארופאי(ואן ניסטלרוי עדיין יכול לזכות עם שני משחקים חסרים ו23 שערים). אקווילני התראיין ואמר שכל השחקנים ינסו לעזור לו היום, וזה בדיוק מה שקרה. המשחק התחיל בסערה כשכל התקפה של רומא מסתיימת אצל טוטי (גם כשמנסיני נשאר פנוי) כשבדרך מפקירים את ההגנה מה שהוביל לשער של ריגאנו בדקה ה10, לא עברה דקה וטוטי כבש בעצמו ושיחרר קצת לחץ שאחריו רומא התחילה לשחק יותר מסודר והוסיפה שער של מנסיני בדקה ה19 מבישול של טאדיי. טוטי המשיך לסכן את השער של מסינה אך ללא הצלחה. בדקה 58 ריגאנו השווה ל2-2 וכמה דקות מאוחר יותר מכשיל את טוטי ברחבה ומוביל לפנדל של טוטי שנעצר אצל השוער של מסינה. בדקה ה73 זה סוף סוף קרה, הרמה מצויינת של וויליאמסון מוצאת את טוטי שבועט פנימה את שערו ה26 ומתפס למלכות השערים של אירופה!! מסינה עוד הספיקה להשוות ל3-3 ורומא הוסיפה אחד משלה עם נגיחה של אלאנדרו רוזי אחריי הרמה של מקסה. זאת העונה של טוטי! השחקן האיטלקי הטוב ביותר. מקווה שואן נסטלרוי לא יהרוס את החגיגה.
    :aaarse:http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/img/0000/img_425122_v0.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/07
  8. Chievo Member

להגיד את האמת:

לא נראה לי שקייבו תעלה שוב לסיירה אה לפחות בחמשת השנים הקרובות, קייבו של היום היא גירסה משופרת מזאת של תחילת העונה, הסגל שלה מאוד איכותי וטוב עם שחקנים מוכשרים וגם צעירים יחסית, לא ניראה לי שחקנים כמו סמיולי, אובינה, בוגדאני, בריגי ומאנטובאני יורדים איתנו לסיירה בי, זה הוא קייבו מתפרקת לגמרי.
    אני לא ממש אופטימי לגבי עתידה של קייבו !!

9. cazzo Il Capocuoco

"ההתחלה הייתה רעה אבל אחר כך בסיבוב השני התחלנו לשחק טוב ואספנו נקודות לאט לאט,אך זה לא הספיק ורק נקודה שתיים חסרו,כל כך אכזרי.לצערי היינו צריכים לשחק ולהפסיד את המשחק הזה,שהוא ממש כמו נוקאאוט,אני גם אגיד שקטאניה שיחקו טוב והגיע להם.אבל עצוב לי מאוד להנהלה החביבה הזאת ולאוהדים הנהדרים האלה,למרות שהם מעטים,הם נאמנים.אני מקווה בשביל הקבוצה הצנועה הזאת לחזור בחזרה לסריה אה." כן,ג'יג'י דל נרי אומר שחייבים לחזור במהרה לסריה בי,גם אני הייתי כאוהד כדורגל איטלקי הייתי רוצה שקבוצה עם סיפור יפהפה כמו קייבו ורונה תחזור,אבל הם יצטרכו לבלות לפחות עונה נוספת בסריה בי מאז האחרונה ב1999/2000.מאז העלייה ההיסטורית בעונה ההיא,קייבו רשמה 6 עונות ברציפות בסריה אה והספיקה לרשום כמה הופעות בודדות במפעלים האירופאים.סיפור יפהפה שנקווה שלא יילך לנו לאיבוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/magazine/Magazine2005/404997_BIGLANDSCAPE.Xxx
    SIETE STATI MERAVIGLIOSI!!GRAZIE DI CUORE!!

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שקייבו ירדה ליגה, רציתי שקטאניה תירד ליגה אבל כשהגיע רגע האמת קייבו פישלה וירדה ליגה בפעם הראשונה מאז העליה ההיסטורית לסרייה בי, אל תדאג לואי הקבוצה שלך תחזור מהר לליגה הראשונה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

* דרך נהדרת לסיים עונה עם 1:5 על סמפדוריה, למרות שהמשחק הזה היה על הכבוד בלבד.
    * משתתף בצערך לואי, למרות שלי לא ממש משנה מי היורדות כל עוד רג'ינה שרדה. הם עשו באמת עונה נפלאה והיה לי מאוד עצוב עם בסוף כל הדרך הקשה הזו הם לא היו שורדים.
    * ריגאנו! פשוט אגדה. בן 33 שעד לפני 5 שנים שיחק עוד בליגה הרביעית. לפני 7 שנים בליגת החובבים והיום הוא מסיים עונה בסריה A עם 19! שערים. פשוט כבוד!
    * טוטי צמד שמעלה את מאזנו ל-26 שערי ליגה! הלוואי שיזכה בנעל הזהב.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, רג'ינה אם לא הורדת הנקודות הייתה מסיימת במקום השמיני, קרוב מאוד למקום בגביע אופ"א. רק מראה כמה שהקבוצה הזאת חזקה ולא ראויה לירידה.

מישהו יודע מה קורה עם הנציגות האיטלקית באינטרטוטו? יש חיה כזאת?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הסיבה למה כל כך רציתי בהשרדותם. מה שההישג הזה הוא כפול ומכופל בשל ההישג המנטאלי. משום שמועדון קטנטן שכל שנה נלחם על חייו כמו רג'ינה פותח עונה עם מינוס 15 היה שובר לא מעט קבוצות, את רג'ינה של וולטר מאצרי זה לא הצליח.

14. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

מכיוון שיובנטוס, גנואה ונאפולי כבר כנראה יעלו, איזה עוד שמות גדולים יהיו בסרייה ב? בולוניה וברשיה.
    קבוצות כמו בארי, מודנה או פרוג'יה כבר מזמן לא בתמונה

15. Ovi_B Member

הקבוצה האיטלקית שתשחק באינטרטוטו היא אטאלנטה.