קני סייף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י oFiRzZz, ‏1/7/17.

1. gilad16 Member

אבל ההופעות כן תרמו לו כי אחרת לא היה מקבל את ההזדמנות המקצועית והכלכלית הזו.
    ולמיטב ידיעתי לרשיון עבודה יש תוקף מסוים ובניון, ששיחק שם הרבה שנים, היה צריך לעמוד שוב בקריטריונים.
    זה לא הנושא פה, פשוט הפריע לי שרשמת שהוא לא הרוויח כלום מהנבחרת מקצועית או כלכלית.

2. gilad16 Member

לא יודע לגבי שיימן, היום זה גם בטח שונה אצלו, אבל שטרכמן לא הזדהה ולא מזדהה כישראלי.
    קני סייף, מעבר לזה שגדל בישראל ושיחק פה הרבה שנים בכל הגילאים, מזדהה גם כישראלי וגם כאמריקאי.
    כמו שקולאוטי המשיך להיות ארגנטינאי אחרי ששיחק בנבחרת ישראל ואף אחד לא ערער על זה.

3. Butragueño מנהלים

למה שטרכמן לא מזדהה כישראלי?
    אבא שלו גר בארץ בעבר לתקופה של 10 שנים, היה מביא אותו לפה לראות את הארץ.
    הוא בעצמו אמר שהוא מעונין לשחק עבור נבחרת ישראל במידה ויקראו לו, ויתרה מזאת, הוא נקרא להשתתף ב2009 עבור הנבחרת U21 נגד בולגריה אבל ריבר לא שחררה אותו.

4. gilad16 Member

@Butragueño כי כששאלתי אותו אם הוא ישראלי, בזמן ששיחקנו בסוני, הוא אמר לי שלא ממש.

5. Butragueño מנהלים

העיקר שאתה מרגיש טוב עם עצמך.
    תמשיך עם הרמה הזו, תגיע רחוק.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

גם אני בחור מאוד מאוד מאוד מוכשר, קיבלתי יריקה בפנים מצה"ל, שלחו אותי לשרת ביחידה שמורכבת מדפ"רים בתפקיד שאינו מתאים לכישוריי במקום להיות בתפקיד נוצץ. ותאמין לי שהתאמצתי מאוד להגיע לתפקיד ''טוב''.
    אז אני אקח את עצמי לייצג את צבא טורקיה, שדרך אגב שלחו לי מס' זימונים דאז.
    למען האמת זו דוגמא זהה לחלוטין, אתה מבין את האבסורד ?

ובנימה כללית -
    נבחרת זה לא מקום עבודה שאתה הולך לעבוד היכן שמעריכים אותך ושאר שיט סוציאלי, נבחרת זה לבוא ולייצג.
    יש בעיה עם אלישע ? גוטמן ? תבוא תהיה גברי ותפתח הכל, תשב מול כל אמצעי תקשורת ותצעק בקול גדול "אני קני סייף כדורגלן בליגה הבלגית, מקומי בנבחרת ולא בשום מקום אחר, לא יכול להיות שמאמן הנבחרת הדיר שחקן ברמתי."

אבל במקום זה, אכלו לי שתו לי, פיפי קקי, ילדה עם קוקיות. שילך לייצג את נב' ארה'ב וישאר שם.
    בכיין שבוחר בדרך הקלה, ויותר גרוע, ואני לא מבין איך אף אחד לא קולט את זה עד עכשיו - הוא הלך לשחק בנבחרת שתעלה את ערכו ואת שכרו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

סייף נפצע ויחמיץ את הגולד קאפ. תיאורטית הוא עדיין יכול לחזור ולייצג את ישראל.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עין עשו לו מסכן .

9. רון עמיקם Member

לא נכון. האישור של פיפ"א זה חד כיווני. נגמר

10. Greek Member

Drama2, קני סייף בחר באופציה שתקדם אותו הרבה יותר בקריירה מהאופציה האחרת, מבחינת מעמד, וכנראה גם שכר, לשחק במונדיאל זה לא דבר של מה בכך. לא יודע מה היו מציעים לך בצבא הטורקי (?), אבל זאת ממש לא אותה השוואה. והוא כן בא ואמר שהוא לא מבין איך לא מזמנים אותו, וגם אני לא הבנתי, ואני לגמרי תומך בבחירה שלו והייתי עושה את אותו הדבר, אני די בטוח שגם אתה בנעליים שלו לא היית פועל אחרת, איך אפשר להסתכל על הנבחרת ולהגיד ששם היית רוצה לשחק? היום כדורגל וגם נבחרות הן דרך להיכנס לתודעה ולהקפיץ לעצמך את הקריירה, הנבחרת שלנו לא שונה ולא רק זה, היא גם מושחתת ובנויה על פרוטקציות והכרויות קודמות כשזה מגיע לזימונים וזמן משחק. לא מבין איך אפשר לשפוט את הבן אדם, מילא הנבחרת שלנו הייתה פטריוטית וכדורגל בשביל המדינה היה חיים או מוות, אבל זה רחוק מזה.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

שיהיה גברי ויגיד שהוא בחר בזה בגלל כסף וכו', שלא יתרץ ב"לא האמינו בי" וכו'. שלא יפיל את האשמה על כך שרצו לזמן אותו "שכבר מאוחר מידי".
    יש כאלו שבוחרים בדרך אחת (מליקסון) ויש כאלו שבוחרים בדרך אחרת, וכל אחד עם ה''אני מאמין'' שלו ומה שסייף עשה גם נוגד את זה וגם פותח כאן פירצה לבאים בתור. (שחקן צעיר ומוכשר נוסח סולומון אוחנה וכו' שמחזיק באזרחות כפולה, יתחיל לחשוב פעמיים בנוגע "האם כדאי לי ללכת נבחרת ישראל או לא", וזה החשש הכי גדול שלי)

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

שוב לא שונה ממה שהולך בכל העולם.

13. Butragueño מנהלים

בואו נגיד שההבדל מבחינתו בין לשחק בנבחרת ישראל לנבחרת ארה"ב היא כנראה עוד 2-3 מליון יורו (או אפילו יותר) שאפשר לדחוף לדמי ההעברה אם ימכר ע"י גנט. שוב, הכל גם תלוי בו, אם לא יהיה מספיק טוב הוא לא יזומן לסגל ארה"ב וייצא קירח מכאן ומכאן. זה סיכון שהוא לקח על עצמו. התקשורת, ואנשים פה בפורום, מציירים את זה כאילו הוא הלך על הדרך הקלה, מכר את המדינה שלו והלך לשחק בארה"ב ושכחו שהוא גם יכול לשבת בבית הרבה מאוד טורנירים.

וכמו שאלכס אמר, זה קורה בכל מקום כל הזמן. ז'רום בואטנג יותר גרמני מקווין פרינס? דייגו קוסטה?
    הדוגמאות של טורקיה קלים מדי, וגם קיצוניים מאוד, כי מבחינתם אוזיל מת.

14. סיונרה Member

גם אונס ושוד קורים בכל מקום (להבדיל כמובן), זה לא אומר שצריך לקבל את זה בהבנה.
    הנקודה היא שאם נבודד את המקרה של סייף בלי להסתכל על מקרים אחרים, ההתעלמות המוחלטת שלה הוא זכה, בעוד שחקנים אחרים מתעצלים להגיע למשחקים/זורקים זין על המגרש וממשיכים להיות מזומנים, היא עילה מספקת כדי שיחפש לעצמו נבחרת אחרת.

15. Butragueño מנהלים

אוקי, לשדוד ולאנוס זה לא חוקי.
    גם לשחק בנבחרת אחרת?

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/17