ראוי להערכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏13/6/05.

1. נדב מיכאלי Member

http://www.one.co.il/next.asp?id=63399&Bz=...yid=0&tableid=0
    כתבו בוואן וכתבו נכון שיוסי מזרחי יצא גבר בכך שהוא נישאר באשדוד למרות המצב הכלכלי הקשה שם.
    בניגוד לדרור קשטן שקם ועזב ברגע שהתחילו הבעיות יוסי מזרחי נישאר באשדוד למרות הכל.
    אני חושב שלא מעריכים אותו מספיק,מאמן שהשנה כנגד כל הסיכויים (תוך כדי ניצול רמת הליגה) הוביל את אשדוד למקום 3 ,ואני לא רואה ראיונות שלו בעיתונים מכאן עד לונדון.
    וחבל,זה אדם נהדר מאמן מצויין שפשוט לא מוצג כראוי ע"י העיתונאים .
    יש כמה מאמנים שמוערכים יתר על המידה רק בגלל היחסי ציבור שלהם.
    חבל שזה ככה.
    יוסי מזרחי הוכיח בגרות,אומץ,נאמנות.
    כל הכבוד יוסי,כל הכבוד!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת כל הכבוד. קשטן רק ראה סדקים בהפועל פ"ת ישר לקח את הרגליים ועף. מזרחי תמיד שקט, בלי פוזה, בלי ראיונות, בלי ציפיות גדולות אבל בשקט בשקט הוא הביא את אשדוד לאופ"א. אם הם ילכו לשחק באופ"א באמת, וישארו עם השלד של דוד רביבו, אלמושנינו, אוחיון, עזרן והזרים הטובים שלהם אובוקה ואוביידה, הם בטח יהיו בחצי העליון של הטבלה.

3. נדב מיכאלי Member

אני מזכיר לך שגם יוסי מזרחי בשנת 97-98 הביא את הפועל ירושלים הצנועה,הקטנה ,לגמר גביע המדינה והפסיד שם ממש בקושי למכבי חיפה.
    איזה כוכב היה לו בסגל אז?לאסלו צ'ה?אף כוכב.
    וגם הוא התחיל את תהליך הבניה בפתח תקווה,שחקנים כמו מליחי התגלו אצלו.ומכבי פתח תקווה של יוסי מזרחי בעצם ניבאה את העתיד הורוד שיש להם וההווה המתוק שלהם .
    בעונת 03-04 הוא הגיע לאשדוד אחרי שהקבוצת כוכבים שם קרסו ,הוא נזעק כדי להציל אותם (וכבר אז שיתף צעירים עם מבוגרים) וסיים את העונה מקום 7 .
    והשנה לדעתי יוסי מזרחי פשוט עשה דבר מדהים,לקח קבוצה שכולם אמרו שהיא תיאבק על הירידה בגלל התקציב הקטן יחסית,השחקנים האלמוניים ,אבל הקבוצה שלי סיימה את העונה מקום 3 לפני 2 התל אביביות הגדולות,בני יהודה,בית"ר ,הפועל פתח תקווה ובאר שבע .
    יוסי מזרחי מאמן מצליח אבל מאד נחבא אל הכלים ,לא אוהב להיחשף כל כך.
    לעומתו אוחנה ,מפהק ויש עליו כתבת שער בעיתון ראשי,אוחנה משתעל ועושים עליו סרט טלוויזיה.
    זה בדיוק ההבדל.גם מלמיליאן וניר לוין כאלו .מקצוענות לשמה.

4. John Barnes Member

עם כל הכבוד למזרחי (ויש כבוד). אשדוד הצליחה העונה בעיקר בגלל חולשתן של הקבוצות הגדולות. חוץ מ 2-3 שחקנים טובים שראויים לשחק בקבוצות הגדולות , הסגל שלה די בינוני. עם ההתחזקות של התל אביביות ובית"ר , אני לא רואה אותה מסיימת מעל למקום 5. המבחן האמיתי של מזרחי יהיה כאשר הוא יגיע לקבוצה גדולה. ואם אני לא טועה, הוא אימן בבית"ר ונכשל.

5. נדב מיכאלי Member

כי בבית"ר לא נתנו לו צ'אנס ,מיהרו להעיף אותו ,לא היה להם סבלנות כלפיו.וחבל.
    אבל הוא הגיע למקום 3 ,ובית"ר בליגה החלשה הגיע למקום 4 בקושי,מכבי תל אביב הגיעה למקום 8 והפועל תל אביב למקום 9 ,אז בליגה חלשה היא הצליחה

6. robson Member

נדב מיכאלי, הליגה הייתה חלשה מכיוון שהקבוצות שאמורות להיות חזקות על הנייר {התל אביביות ובית"ר..} לא היו...

בלי קשר ליכולתו המקצועית של יוסי מזרחי {שהיא מוטלת בספק..} האיש ראוי להערכה על כך שהוא לא נטש את הספינה{ השוקעת?..}של אשדוד..
    לפחות על יושרו המקצועי אין עוררין... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. יוגב אסולין Guest

חברים אין פה מה להוריד את הכובע יותר מידי. אני לא מבין את זה למה אנחנו מקבלים שמי שלא בורח מחוזה מי שלא בורח מקבוצה במצב כזה הוא גבר. יש לו מחוייבות למערכת לשחקנים לאוהדים והוא בסה"כ מקיים אותה. הוא יקבל את השכר שלו ואת כל הדברים שלו...

הגישה הזאת שלנו היא עקומה יש לך חוזה אתה לא הולך לשום מקום אתה תקיים אותו. הבאת קבוצה לאופ"א כל הכבוד מה אתה נותן לה להתפרק שמה? אתה מקצוען או לא?... ואולי פה יוסי נבדל מהרבה אחרים הוא מקצוען. הוא יודע מה יש לו יודע מה הוא צריך לעשות ויודע איך לעשות.. על זה כן מגיעה מילה טובה בין היחידים שבאמת אפשר להגיד שהוא מקצוען.. ומפה יש לו את כל ההצלחה שכתבנו ומפה הוא יוצא גבר וכן אלה

8. robson Member

הפועל אשקלון, ידידי גם מקצוענות בארצנו הקטנה היא מצרך נדיר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    לכן ההתלהבות ממזרחי...

9. נדב מיכאלי Member

הליגה השנה היתה חלשה,אולי אף על פי כן הוא הצליח .
    אבל עם הצלחות לא מתווכחים,אוהדי אשדוד (כמו שאלון מזרחי אומר "אפשר לספור אותם ביד אחת") הגיעו למקום 3 וזה לא מעניין אותם איך .הם שם וזהו.
    אל תמעיטו בהישג הזה.
    ועל יושרו המקצועי יש מקום להסרת כובעים .
    אבל הנה החוסר הערכה שאתם רוכשים ליוסי מזרחי כמאמן מצליח כמו התקשורת כולה.
    בגלל שהוא נחבא אל הכלים,יותר מופנם ופחות מפרסם את עצמו אולי אתם לא מסוגלים להעריך אותו נכון.
    אני תמיד אהבתי אותו.גם כהיותו בית"רי בלב ובנפש וגם כהיותו מאמן מצויין.
    אבל אין ספק שהצעירים של אשדוד + הזרים שהיו השנה באשדוד התקדמו הרבה בזכות יוסי מזרחי.

10. burning soil Member

ראוי להערכה כן- בכל זאת הפך את אשדוד מקבוצת תחתית שהיתה על סף התפרקותלקבוצת
    צמרת שעדיין יכולה להיות שם. נראה מה הלאה..

11. נדב מיכאלי Member

בשביל קבוצה כמו אשדוד מקום 3 זה כמו אליפות.
    כך היה גם עם נתניה באינטרטוטו.
    הרי אלה קבוצות שכרגע במצב הנוכחי שלהם יודעות שהאליפות לא תיהיה אצלם,הגביע -בספק עם השחקנים הלא מנוסים יגיעו רחוק מול הקבוצות הגדולות ,אז נישאר להם את גביע הטוטו והאינטרטוטו ואולי פעם אחת להפתיע ולהגיע למקום 3 .
    ברור לי ששנה הבאה אשדוד לא תיהיה מקום 3 ,אבל קבוצה תוססת ומלהיבה בהחלט כן.

12. John Barnes Member

איזה תוססת? איזה מלהיבה?. עזרן עם רגל וחצי מחוץ למועדון, אוחיון עוזב לבולגריה. שני המעוזים בהגנה , פאפו ואסי רחמים, עזבו את הקבוצה. השחקנים המובילים שנשארים הם : מר אוברייטד, דוד רביבו, אלמושנינו, ושי הולצמן. שגם לגבי הולצמן, במועדון לא בטוחים שהוא ישאר. לפי איך שהעניינים נראים כרגע, אשדוד לא תסיים בחצי העליון של הטבלה.

13. נדב מיכאלי Member

אמרו את זה גם העונה כשאמרו ש "הכוכבים משנה שעברה עזבו ,הקבוצה לא תצליח".
    והיא הצליחה (הצלחה עם הרבה סימני שאלה בדרך).
    אבל יוסי מזרחי יצר לעצמו תבנית השנה ,והוא יכול לשחזר אותה מחדש גם בעונה הבאה.
    חוץ מזה תסתכל איך רק השנה הוא קידם 2 שחקנים שהיו די אלמוניים :משה אוחיון ועזרן,שניהם מבוקשים אצל המון קבוצות בליגת העל ולשניהם יש הצעות מחו"ל (לעזרן -טנריפה,לאוחיון-לבסקי סופיה).
    חוץ מזה,בשביל קבוצות כאלה,הכי טוב לפתוח את העונה כאנדרדוג מוחלט,ראה ערך נצרת עילית של העונה .

14. John Barnes Member

אני בספק, שחקנים כמו יניב עזרן ומשה אוחיון גודלים במועדון כמו אשדוד פעם בדור. קשה לי לראות את אשדוד מצליחה בלעדיהם. אני לא רואה את יוסי מזרחי מביא שוער יותר טוב מרחמים. או לחליפין מגן כמו פאפו. לבנות שלד מחדש כל שנה זו משימה קשה עד בלתי אפשרית.

אגב,

זה לא קצת טפשי לאבד את פאפו למועדון כמו כפ"ס?.

15. נדב מיכאלי Member

שחקנים כמו עזרן ואוחיון התגלו אצל יוסי מזרחי ואת זה אל תיקח ממנו.
    פאפו עבר לכפ"ס בגלל דבר פשוט : הרגיש מחוייב לעזור לאלישע לוי שהביא אותו לארץ.זה הכל.
    אם את כפר סבא היה מאמן לופא קדוש,אז פאפו היה נישאר באשדוד.
    לאשדוד הולכת להיות שנה קשה מאד,קשה לדעת איך זה יגמר (קשה לי לראות אותם יורדים ליגה) ,אני יודע שיוסי מזרחי הוא המאמן הנכון במקום הנכון בשביל אשדוד.