ראניירי- נעשה לו עוול?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/4/04.

1. KirkH Member

אגב, 4 משחקים בלי ניצחון... המקום השני בסכנה מאוד גדולה. לגמר הצ'מפיונס יהיה צריך נס כדי להגיע.

אבל - תנו לו עוד עונה, מגיע לו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת אשמת אברמוביץ,בן אדם שלא יודע מה קורה עם העבודה שלו או יודע שהוא לא יעבוד יותר באותו המקום מן הסתם נמצא יותר בלחץ או שפחות משקיע,אם אברמוביץ היה חכם הוא לא היה עושה כלום על העונה ואז אם הוא עדיין לא היה מרוצה בסוף העונה הוא היה זורק את ראניירי וככה היו לו יותר תירוצים...במקום זה לראניירי יש המון תירוצים.

3. רועי הירוק Member

עלק אשמת אברמוביץ'... הלוואי כזה בוס במכבי חיפה- הוא גם עשיר וגם לא קמצן כמו שחר, והכי טוב הוא מבין בכדורגל... הוא ידע איך לעשות את כל המהפך של השחקנים וידע לעשות רכש זר וידע איזה שחקנים להשאיר בקבוצה. אבל בנושא שלנו מה שהייתי רוצה שיעקב שחר ילמד מרומן אברמוביץ' זה לא לתת סנטימנטים לליצנים שנכשלו ומביאים תירוצים מהתחת כמו קלאודיו ראניירי ורוני לוי.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה כשטמטום פוגש טמטום?

אני מסכים שאברמוביץ', בינינו, לא מבין כלום בכדורגל. הוא מצפה שמה שנוצץ על הנייר ינצוץ גם על המגרש, וקשה לומר שהוא מנהל את הקבוצה שלו בחוכמה, אך מצד שני הוא גם משקיע הרבה מאוד ועל כך מגיע לו קרדיט מסויים, למרות שלדעתי הוא לא עושה שם עבודה מושלמת.

עכשיו רועי היקר, אם להתעלם מהעובדה שעדיין, הכדורגל הפרימיטיבי בארץ רחוק שנות אור מזה של אנגליה, ולכן אין בכלל טעם להשוות, לומר שיעקב שחר הוא קמצן (בטח במובנים ישראלים) היא אמרה מאוד תלושה מהמציאות.

נו טוב, מה כבר ציפיתי מאוהד של מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

5. KirkH Member

אם הוא לא מבין כלום בכדורגל - שלא יתעסק עם ניהול הקבוצה.

אם למאמן זה או אחר אין חוט שידרה והוא נותן שינחיתו לו שחקנים בקבוצה - זו בעיה שלו.

6. רועי הירוק Member

למה את מי אתה אוהד בישראל אם בכלל? ולמה אתה חושב שמכבי חיפה רחוקה כל כך מהכדורגל באירופה? או מצ'לסי? ואני לא מדבר על השנה הפיננסית הזאת מבחינת מכבי חיפה ושנה ראשונה של משקיע גדול בצ'לסי, אבל בשנים אחרות צ'לסי לא הצליחה לעבור אפילו את הפועל ת"א בניגוד למכבי חיפה...ומכבי חיפה בניגוד לטוטנהאם שלך הייתה ותיהיה(ב"ה) בליגת האלופות.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/04
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, מכבי חיפה באה מארץ שעם תחבר את מס' הצופים שבא לכל הקבוצות בליגה הראשונה ביחד, במחזור שמביא הכי הרבה קהל במשך כל השנה, לא תגיע למס' הצופים שהיוניטד מביא למשחק מול קבוצת תחתית באולד טראפורד.
    בקשר לשנים האחרונות, לפני מס' שנים הפועל ת"א הצליחה לנצח את מילאן, האם זה אומר שהפועל ת"א מתקרבת למילאן?
    אתה בטח מהאוהדים שאמרו שהניצחון של חיפה על המילואים של היוניטד הוא הניצחון הכי גדול של הכדורגל הישראלי, וזה משקף משהו על הכדורגל בארץ.
    מכבי חיפה רחוקה שנות אור מאירופה.
    ביכולת הנוכחית שלה, היא לא הייתה שורדת בליגה הראשונה באנגליה, לא לדבר על הפריימר לייג.
    צריכים להשוות כספים לארץ שבה הם מושקעים.
    40 מיליון דולר בישראל יכולים לבנות קבוצת חלומות, באנגליה מדובר על מחיר של שחקן אחד שבא כרכש.
    ולעומת זו, בזימבבואה, עם 100 אלף דולר אתה לוקח אין סוף אליפויות בליגה המקומית.
    יעקב שחר, בממדים של הליגה העלובה שלנו, הוא המשקיע הכי הגדול שיש בכדורגל הישראלי.
    אל תשכח שלפני יעקב שחר חיפה הייתה עוד קבוצה בינונית בישראל, לא יותר.
    ואגב, בבקשה אל תשווה את טוטנהאם למכבי חיפה, מכבי חיפה היא אפילו לא הקבוצה בעלת המס' הגדול ביותר של זכיות באליפות בליגה העלובה שלנו, אז להשוות אותה לקבוצה שזכתה גם באליפויות וגם בגביעים באנגליה, זה פגיעה בשמה של טוטנהאם.

8. רועי הירוק Member

משה אוחיון- ברוב מה שאמרת אתה עקרונית צודק אבל אתה מגזים ביותר בזילזול שלך כלפי מכבי חיפה וההשגים שלה. אני לא חושב שהנצחון על היונייטד הוא הגדול ביותר אם כבר על אולימפיאקוס שלא הצליחה להוציא מאיתנו יותר מנק' ב2 משחקים ביתיים. ובקשר לקטע התקציבי- כסף זה דבר מאוד מאוד חשוב בכדורגל אבל לא הכול. אוי ואבוי אם ככה זה היה. עובדה תסתכל על ליגת האלופות שהגמר שלה הוא פורטו מונאקו ששניהם ביחד הם לא התקציב של ריאל מדריד או מילאן.

ותראה מה בעזרת השם מכבי חיפה תעשה בעונה הבאה בצ'מפיונסhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוז'ה מוי....אני כבר רואה את רומא וארסנל משתינות במכנסיים.

לא יודע איפה אתה נמצא, אבל עשה טובה תחזור לקופים הירוקים,....פרמיטיביים......

10. KirkH Member

אני אחזור ברשותכם לדיון המקורי - "האם מכבי חיפה שווה צ'מפיונס ליג או לא"...

בכל אופן, כמו שאמרתי בשלב יותר מוקדם של הדיון הזה, וכמו שהשמועות המוקדמות רמזו - גם ראניירי נאלץ להודות בזה כשאמר לפני יום יומיים שהוא לא ממש יוצא מסכן מהעונה הזו.
    הליצן אמר במסיבת עיתונאים שיש לפחות 11 מועדונים שמעוניינים בשירותיו לעונה הבאה.

אני מאוד מאוד מקווה שצ'לסי לא אחד מהמועדונים האלה. ואני עוד יותר מקווה שלתוצאות בצ'מפיונס ליג כבר אין השפעה על ההחלטה האם להשאיר את הליצן מפירנצה או לא.

שורה תחתונה - נראה לי כמו חלומו הרטוב של כל מאמן שיעשו לו כזה "עוול" כמו שעשו לראניירי, אם זה גורר התעניינות של חצי עולם כולל קבוצת פאר או שתיים, אני מניח שזו שיטה לא רעה לדאוג לעתיד...

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/04
  11. KirkH Member

ואם לצטט את פזית מפיספוסים: "להתראאאווותתת"

זהו, נגמרו החששות נגמרו הפחדים.

ברינג און דה נקסט גאי...

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/04
  12. ArsenalFan Member

ומעניין אותי לשמוע את אוהדי צ'לסי בפורום- מי אתם רוצים שיהיה ה"נקסט גאי"? כרגע מדברים כל הזמן על מוריניו מפורטו, יש כאלה שאומרים שזה סגור. לא יודע, לו הייתי אוהד צ'לסי מאוד לא הייתי רוצה את המאמן הזה. אם קראתם לראניירי בונקריסט, מעניין מה יהיה הכינוי שיודבק למוריניו.

13. Cesar Member

אני מבין למה אתה מתכוון, למרות שאני לא אוהד צ'לסי.

באנגליה אין הרבה מאמנים כמו מאוריניו. הם בנויים על לבוא עם מערך מוכן, ולאלתר במקרה הצורך. מהתרשמות שלי מאמנים עובדים בעיקר על התיאום בקבוצה ושיטת משחק בלי לשים הרבה מדי דגש על היריבה. ראניירי עצמו העיד על כך.

מאוריניו, מצד שני, הוא מסוג המאמנים (לפחות לפי הסיפורים עליו) שלא נחים לפני משחק. הוא מעלה הרכב בהתאם ליריבה, לוקח בחשבון את האפשרות שהיריב יגיב עוד לפני המשחק. כמו אותם שחקני שחמט שרואים את המשחק 80 מהלכים קדימה.

אין ספק שהוא מאמן מצויין, אבל אני לא בטוח שאם הייתי אוהד צ'לסי הייתי חושב שהוא ההחתמה האידיאלית. מאמנים מסוגו של דשאן מתאימים יותר לכדורגל האנגלי.

מה שכן- ממש לא הייתי מתנגד לראות את מאוריניו בליברפול . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נ.ב אולי למפארד יהיה מנג'ר- שחקן? ניהול המשחק שלו תוך כדי משחק הוא אחד המבריקים שראיתי.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי אני רוצה? מי הנקסט גאי? דניס וויז וזולה על הקווים...two guys, למכבי זה הביא
    גביע אירופה. ואלו רק הפנויים. בכלל את מי? קאפלו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/04