רבע גמר האלופות: באיירן מול יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏18/3/10.

1. GRANDE LAZIO Member

לא שונא את ברצלונה, רק חושב שארסנל בכושר טוב יותר היום. ברסה יותר מדי נשענת על מסי, וארסנל זו לא שטוטגארט, ונגר הטקטיקן המדופלם יידע כבר איך לחנוק אותו עם גרזנים כמו סונג ואחרים. לא סתם ברצלונה איבדה ת'פיסגה לריאל, לא סתם היא התקשתה בשלב הבתים. חוץ משובע, שחקנים נחלשו בצורה רצינית מהעונה שעברה, והמכונה, מה לעשות, מעט חורקת. ארסנל חזקה מספיק כדי לנצל זאת.

דעתי בקיצר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/10
  2. riquelme1 Member

בורדו לא פיבורטית לאליפות צרפת? אולי מספיק עומר עם השטויות, בכל סוכנות ההימורים בורדו היא הפיבורטית לזכייה באליפות צרפת, היא לא ירדה ממקום הראשון כבר למעלה מ-4 חודשיים, והיא כמובן- הקבוצה הכי טובה בצרפת ביי פאר.

הניסיון של ליון אולי משמעותי יותר, למרות שהקבוצה הנוכחית רחוקה גם ביכולת וגם בניסיון מהקבוצה הקודת שהייתה לליון, מבחינת מאמן, יכולת- בורדו פיבורטית בבירור, כמובן שהכל יכול להיות, אבל בורדו פיבורטית לעלות.

דעתך לא משקפת את המציאות. המכונה של ברצלוהנ אולי חורקת(נגיד, המאזן שלה טוב יותר מבעונה שעברה), אבל היא פיבורטית ברורה מול ארסנל שמשתינה במכנסיים, כמעט בכל משחק נגד קבוצה גדולה ועם חסרון מוחלט של חלוץ מהטופ העולמי(ניקולס בנטנר), תתקשה לעשות משהו נגד בארסה. מה גם שההגנה של ארסנל בעיתיית, וברצלונה כנראה תכבוש גם באמרויות.

אתה רציני? בליגה הספרידת החלשה, כל תיקו של ריאל או בארסה מורידה אותם מהפיסגה, ברצלונה הפסידה העונה משחק אחד ב26 משחקים, בקיצר טענה מגוכחת.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/10
  3. REAL MADRID Member

לשמחתי ברצלונה הוגרלה כך שבמידה ותגיע לגמר תהיה קבוצת החוץ... לפחות זה...

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עם כל הכבוד לבארסה - ארסנל (ההגנה של ארסנל בסוף תעלה לה שוב בהדחה) ההיילייט הוא מניו נגד באיירן.
    באיירן עם עתיד ורוד, אבל בהווה היא עדיין לא מספיק טובה בשביל לגבור על הקבוצה הכי מאומנת בעולם והכי אפקטיבית ואולי גם הכי ווינרית שיש.
    ולמרות זאת, הכל אפשרי בעימות הזה. באיירן צריכה במשחק הראשון לנסות לגנוב שער ולהעביר את ההכרעה לאליאנץ ארינה.

בכל אופן חווייה לאוהדי הקבוצות שיבקרו שני איצטדיונים נפלאים, האחד מבחינת מסורת והשני שיא הטכנולוגיה.

5. JR-Riquelme Member

ממש לא חושב. שתי הקבוצות עם הכדורגל היפה ביותר בעולם, עם הנרי שפוגש את ארסנל, וכמובן מפגש בין הקבוצה הטובה בעולם ומחזיקת הגביע לבין קבוצה שנלחמת על אליפות באנגליה. יונייטד באיירן אחלה משחק אבל לדעתי לא משתווה, בטח שלא מבחינת הכדורגל.

6. riquelme1 Member

תלוי איך מסתכלים על זה- מבחינת פופנציאלית, המפגש בין ברצלונה לארסנל צפוי לספק כדורגל הרבה יותר משובח, מדובר ב2 מהקבוצות שמשחקות תכדורגל היפה באירופה. מבחינת היסטורית, אולי המפגש בין באיירן ליונטייד יותר מעניין בגלל הגמר ההוא ב99, אבל גם ברצלונה וארסנל זה שיחזור של גמר 06.

ססק חוזר הביתה, למקום בו גדל וצמח, הנרי חוזר למועדון בו עשה את רוב הקרירה- יש הרבה פיקנטריה במשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/10
  7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוזנר, לצערנו המשחק הראשון הוא באליאנז והגומלין באולד טראפורד מה שהופך את המשימה למורכבת בהרבה. אני ממש לא אופטימי לקראת שני המשחקים, כמו שכבר אמרתי בדיון של באיירן ההגרלה הקשה ביותר שיכולנו לקבל על הנייר. מנצ'סטר הפכה את מילאן לכלום ושום דבר במשחקים מולה ואילו באיירן התקשתה כבר במגרשים פשוטים יותר על הנייר מול קבוצות חלשות יותר מסגנית אלופת אירופה(פיורנטינה, בורדו). לא דומה בכלל למה שהיה לפני תשע שנים.

8. איגור .פ. Member

דבר אחד יש לי להגיד על ההגרלה הוא וזה שעושים הכל כדי שיהיו שוב ברצלונה יונייטד בגמר

9. riquelme1 Member

בהחלט, כי ארסנל קבוצה זבל, שברצלונה עוברת אותה בהרכב שלישי. ומה נגיד על אינטר? נו באמת...

10. George Best Member

לירן,
    המשחק הראשון באליאנץ.

11. The best of The best Member

שאלה מרחיקת לכת לי אלייכם, בתקווה שיהיה לכם מושג כלשהו...
    אני מעוניין ב3 כרטיסים לגמר בברנבאו אף על פי שאין עדיין ידיעה מי הן הקבוצות שתשחקנה בגמר.
    אני חייב לציין שהכרטיסים שאני מעוניין בהם הם כרטיסים לקטגוריה מספר 1 (הטובה ביותר)
    רציתי לדעת מה השווי המשוער של הכרטיסים האלו?