רבע גמר האלופות - פנר מפתיעה, תיקו בקרב האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/4/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עובדה שריברי וטוני הגיעו לבאיירן. יש מועדנים שלא משנה פה ושם עליות וירידות שחקנים יודעים שהם קלאסה אחרת. קאקא לא יעזוב את מילאן בגלל עונה אחת בלי צ'מפיונס.

2. yonmu Member

טוני שיחק בקבוצה קטנה יחסית עד אז, הוא לא היה באיזה מילאן או יובה.
    לריברי יש עוד הרבה עונות בקרירה, ובשביל קפיצת מדרגה לטופ (ועוד להיות אחד הכוכבים בקבוצה) זה לא יהיה אסון בשבילו לשחק עונה אחת באופא"א, מה עוד שלמיטב ידיעתי הוא אף פעם לא שיחק שם.
    דוגמא קיצונית לכיוון שלי:
    יובנטוס. זמברוטה, תוראם, קאנאבארו, ויירה, זלטאן, ועוד...

3. Gass12 Member

מזיכרון בלבד ללא בדיקה מעמיקה יותר אני בטוח שלמעלה מ8 שחקני הרכב קיבלו מנוחה במשחק ששיחקה
    מילאן ב28 לאפריל שנה שעברה נגד טורינו(ניצחון) להוציא את נסטה שרק חזר מפציעה והיה צריך שפשוף
    נוסף .להזכירך המשחק נגדינו היה ב2/5 . כבר אז אנצ'לוטי ויתר על הליגה.ולראיה אחרי הניצחון נגדינו
    מילאן עשתה סדרה פאתטית ומגוחכת בליגה.עד סיום העונה לא ניצחה .תיקו מול פיורנטינה וקטאניה
    והפסדים לאודינזה ורג'ינה.אין במילים אלו לגרוע מן ההישג הפנטסטי נגדינו. וכל טענה היום תישמע
    פאתטית אבל האם יש בכלל ספק כמה עוצמתי אתה יכול להיות כשאתה ממוקד בראש חץ אחד .
    במשימה אחת כשכל המשאבים מופנים רק לאותה המשימה ויש בידך לתמרן כאוות נפשך?
    לבין פירוק הקבוצה שלך במאמץ תלת ראשי?

4. yonmu Member

ההפסדים היו אחרי שמילאן הבטיחה את המקום הרביעי. אם אני לא טועה במשחק מול קטאניה מילאן הבטיחה את המקום הרביעי, וזה היה אחרי המשחקים מול היונייטד, כך שיוצא למילאן מאבק דו ראשי, מול המאבק התלת ראשי של מניו (שאחד הראשים שלו זה משחק אחד בדיוק).

5. THE STRETFORD END Member

yonmwa

גם אם מילאן לא היתה זוכה בליגת האלופות באותה עונה עדיין לא היה לה רצף של עונות רחוקות
    מלהיות בסטנדרט של קבוצות ומועדונים בסדר גודל כמו של יונייטד ומילאן כמו שליונייטד היה לו לא היתה זוכה באליפות באותה העונה,
    אם אני לא טועה מילאן עונה לפני זכתה באליפות שנייה ברציפות(אל תתפוס אותי במילה).

פיטורים לאנצלוטי...עם כל הכבוד לו גם פיטורים שלו זה לא שווה ערך לפיטורי פרגוסון.
    הפסד כלכלי,שוב,כשיש בעלים שהוא אוהד את הקבוצה,שבמקרה של הפסד מזרים כספים לעומת בעלים שרואים במועדון לא יותר מתרנגולת שמטילה ביצי זהב.