רבע גמר האלופות - פנר מפתיעה, תיקו בקרב האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/4/08.

1. Pele Member

שאלקה מסוגלת לנצל את המומנטום הרע של בארסה ואת הביתיחות אפילו כדי לנצח היום. השאלה, גם אם זה יקרה האם זה יספיק גם לגומלין? הסיכוי קלוש. כי התסריט בגומלין יהיה כנראה ישיבה של בארסה על השער של שאלקה..

אני כל כך מאחל לבארסה שיודחו הפעם. אין לי שום דבר נגדם, אבל רק בגלל ההתעללות ברונאלדיניו אני מרגיש גועל נפש כלפיהם

2. 13.11.1997 Member

צ'לסי עם עוד הגרלה נוחה שהיא צריכה לעבור. אם אנחנו נודח זה יהיה כישלון. גרנט צאיך להשיג תוצאה טובה בחוץ וניצחון בבית, פנר יכולה לעשות הפתעה ולהדיח אותנו, אסור לשכוח שהם ניצחו את אינטר בבית. אם ה"תחת" לא יצליח הוא יחזור להתחלה בצ'לסי. ההימור שלי: 1-1 בחוץ, 2-0 בבית.

3. JR-Riquelme Member

אני מאוד רוצה שרומא לא ינצחו היום כדי שישחקו חופשי באולדטראפורד, רומא לא קבוצה שיודעת להתבנקר(7-1), היא לא בנויה להתבנקר. רק עם משחק חופשי ויפה לעין כמו שהם מציגים ברוב הזמן הם יכולים לעלות.
    אמממ.. תחושה של 3-0 לרומא, אבל בגלל שיונייטד שווה גול בכל מקום אז נוסיף לה 1, ובאנגליה 4-1 ליונייטד.

במשחק השני היום ברסה לא נראה לי תתקשה יותר מדי בשני המפגשים, אבל המפגש הראשון לא יהיה טיול. אני עדיין חושב שברסה מפוקסת מנצחת לפחות ב2 שערים

2-1 בגרמניה לברסה, 3-0 בקאמפ.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/08
  4. W.Rooney Member

הדעה הרווחת בין האנשים שאני מכיר היא, שרומא עומדת לעבור לחצי הגמר. אני מנסה להבין האם זוהי דעתם כי הם לא רואים מספיק את יונייטד, או שמא פשוט נהנים לתמוך באנדרדוג.

יונייטד של העונה חזקה יותר, מאורגנת יותר, מלהיבה יותר. אנחנו אומנם ניצבים נגד קבוצה איטלקית טובה יותר מבעונה שעברה, אך אני אופטימי מתמיד. אני מהמר על תיקו שלנו היום באולימפיקו, משהו בסגנון ה-1-1 שראינו בשמינית הגמר נגד ליון. באולד טראפורד, כבר נעשה את העבודה.

We'll Never Die !

5. Red Left Winger Member

אני כבר רואה את טוטי עולה עם החולצה של מקסס וחולצה לבנה מתחת "אחד באפריל".

6. תומר22 Member

אני רואה שהרבה כאן מאמינים שיהיו הפתעות, ופנרבחצ'ה ורומא (אולי גם שאלקה) יעשו צרות ליריבות שלהם ואולי אף ידיחו אותן, אבל מנקודת המבט שלי קשה לי לראות את זה קורה. ואני מקווה שהתוצאות הערב יגרמו לי לאכול את הכובע וישאירו טעם למשחקי הגומלין.

ההרכב החסר של רומא מוריד מאוד מהסיכוי שלה לעשות משהו מול מנצ'סטר יונייטד שמשחקת כדורגל מרשים בתקופה האחרונה וגם יודעת להשיג תוצאה במגרשי חוץ קשים כמו שעשתה בליון. המקסימום שרומא תוכל להוציא הערב, לדעתי, זו תוצאת תיקו שתשלח אותה בעמדת נחיתות גדולה לגומלין.

שאלקה היא אניגמה די גדולה. היה קשה להתרשם ממנה עד עכשיו בצ'מפיונס והיא נראית כמו עוד קבוצת פרווה כזאת שתהווה תפאורה גם לקבוצה מעורערת כמו בארסה.

אני מאמין שצ'לסי תצליח להרדים את המשחק בטורקיה, עם כל ההערכה למשחק ההתקפי של זיקו בפנברחצ'ה. תיקו מאופס לא יפיל אותי מהכיסא.

וזה משאיר אותנו רק עם המשחק בין ארסנל לליברפול, בו אני תולה הרבה תקוות כמשחק היחיד שיהיה מאוד רלוונטי גם בגומלין. ושוב, אני מקווה שהפסימיות הזו תקבל סטירה מצלצלת היום בערב ונראה כדורגל טוב שייתן סיבה לחזור לראות את אותם משחקים בעוד שבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/08
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיי מסכים עם תומר
    ממה שראיתי משאלקה בארסה על כל מצבי הרוח הבעייתים שלה צריכה לדלג שלב בלי הרבה יותר מדיי בעיות.

מנצ'סטר אולי לא תנצח באיטליה אבל קשה לי לראות את רומא מדיחה אותה אחרי שני המשחקים , החיסרון של טוטי נראה לי ישחק תפקיד משמעותי.

ארסנל מול ליברפול , אמנם המפגש הכי שקול על הנייר אבל לא נראה לי שזה משחק שאני ישקיע זמן לראות אותו , יש לי הרגשה שצפוי סדרה מאוד טאקטית עם מעט כדורגל (מקווה שאני טועה ויהיה משחק פתוח)

צ'לסי פנרבחצ'ה , האמת לא מכיר את 2 הקבוצות אבל מהמעט שראיתי את האנגלים העונה אני לא יופתע אם תהייה פה "הפתעה".

8. שגיא Guest

דווקא אני חושב שההפתעה כן תבוא מכיוון רומא, ודווקא בכלל שמנצ'סטר נמצאת בכושר כלכך טוב. אף אחד לא ממש סופר את רומא, ועובדה שהרוב מאמינים שההפתעות יבואו דווקא מהקבוצות היותר קטנות כמו פנר ושאלקה. ברצלונה, על שלל בעיותיה, אמורה לנצח והכל באמת תלוי בה. לא ייתכן שהיא תחזור על מפגן האיימים מהמחצית השניה מול בטיס במחזור האחרון, וזו הזדמנות מצויינת להתאושש ולחזור לעניינים גם בליגה אולי.

עם כל השנאה של כולם לגרנט, הוא יהיה בחצי הגמר. פנר קבוצה מאוד מאוד סימפטית, אבל לדעתי היא כבר הגיע לקצה גבול היכולת שלה בשלב הקודם.

9. Sir Alex Las' Killa

ואן דר סאר, גיגס, ריו ואפילו סליבסטרה כשירים לפתוח. יונייטד היום עם הסגל הטוב ביותר שלה העונה בעיקרון (פרט לנאני וקאריק המחליפים הקבועים) וקשה לי לראות את רומא מבקיעה שער מול הגנת ברזל שספגה 15 שערים ב32 משחקי ליגה - במיוחד כשטוטי חסר. לגבי הפתעות, אני חוזה אחת מצד פנרבחצ'ה. צ'לסי לדעתי תנסה לשחק על תוצאה טובה לגומלין ותפשל. סיכוי טוב גם לנצחון של שאלקה היום, למרות שקשה לי לראות אותם עוצרים התפוצצות של ברצלונה בגומלין. ליברפול תעבור את ארסנל.

10. AVISEY Member

אנחנו לא דרבי או בולטון ..

11. Diablito Member

אני עם רומא, מאמין שהם יכולים להדיח את מנצ'סטר למרות הכל..

El que no salta es un ingles :aaa021:

12. Becks Member

איזה קהל מרגיז !

מה כבר עשינו שמגיע לנו בוז ? סה"כ כבשנו נגדה 7 שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עריכה: השופט הזה פשוט ליצן !

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/08
  13. Selby Member

אכן שופט דפוק, היה אדום לפיזארו.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו יסביר לי ממתי שחקנים עם טכניקה עילאית עולים לנגיחות עם כל הלב כאילו הם בלמים בבני סכנין? איזה שחקן לעזאזל... מספר אחת בעולם...

ואיזה עצבים לעזאזל... מהלך אחד מסוכן של היונייטד הספיק להם בכדי לכבוש. אבל אם לומר את האמת גם לרגע לא היה נראה כאילו רומא קרובה לכיבוש מהעבר השני. מחצית סולידית של השדים האדומים, רגועה, בלי יותר מדי סיכונים, עם הנעת כדור מצוינת במרכז המגרש של סקולס (מס' 1 עד עכשיו) וקאריק, הם יכולים להמשיך ככה עד מחר. לצערי הרב אני לא רואה איך רומא חוזרת למשחק היום בהיעדרו של טוטי, ובכלל לא רואה אותה חוזרת להתמודדות מול היונייטד בשני המפגשים.

אולי הם יוכלו לעבור לשחק עם שני חלוצים בשפיץ ולנסות לנצל את העובדה שאו'שיי במרכז ההגנה ולא וידיץ'... לא יודע... נקווה לנס.

15. פרנקו בארזי Member

מנצ'סטר אנמית מאוד ועשתה גול מכלום, איזה עצבים.
    רומא הרבה יותר טובה וגם הייתה קרובה מספר פעמים לכבוש.
    המשחק לא מתעלה לרמה מאוד גבוהה, אני ציפיתי להרבה יותר ממנצ'סטר יונייטד.
    דרך אגב, הקהל של רומא מדהים.
    לדעתי המשחק יסתיים ב2-2,
    בכל מקרה השער חוץ של רונאלדו הוא שער חוץ מאוד יקר ובעקבותיו, לצערי, נראה שהיונייטד יעלו.