רבע גמר האלופות - פנר מפתיעה, תיקו בקרב האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/4/08.

1. Sir Alex Las' Killa

אתם לא דרבי או בולטון, אבל עדיין אין לכם חלוץ פרופר.

רומא שולטת בכדור במחצית הראשונה אבל לא עושה שום כלום בכל מה שקשור ללסכן את השער (חצי בעיטה מבישול של ריו). יונייטד משחקת מאוד מסודר, ולמרות הפציעה של וידיץ' (זה נראה לא טוב) היא מרחיקה את הכדורים הארוכים של רומא כמו שצריך. סקולס וקאריק נראים מצויין במרכז. רוני משחק בשמאל, רונאלדו משחק בחוד ולא מפסיק לצלול - חוץ מהעבירה המכוערת של פיזארו - ואנדרסון פשוט לא משחק. אני מקווה שגיגס יעלה במחצית השניה לעשות קצת סדר ולשמור על התוצאה.

Come On You Reds! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

2. Selby Member

יש ים חורים בלי וידה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Becks Member

אנחנו משחקים פשוט קטסטרופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

זה רק עניין של זמן עד שרומא תבקיע...

עריכה: 2 מצבים, 2 שערים (ועוד 2 שערי חוץ) :aaarse:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/08
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק... 2 בעיטות 2 גולים... לא רוצה לחשוב כמה היה נגמר פה אם יונייטד היו אשכרה מנסים לשחק. ועכשיו המשחק כבר הדרדר לו לגארבג' טיים ויכול מאוד להיות שהתוצאה עוד תגדל.

5. דנידין Member

אני מאוד נהנה מהמשחק. יש אווירה נהדרת במגרש אצלנו, לא כל יום אנחנו במעמד הזה. חבל שהם לא מציגים לאירופה את מה שהם באמת יודעים דווקא היום, אבל בכל מקרה, גאווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Giallorossi Member

כל הכבוד לקהל המדהים שלנו. גם בפיגור של 2-0 מעודדים כמו מטורפים, מרגש.
    בעיקרון היה עדיף לקבל כל אחת משש הקבוצות האחרות מאשר את היונייטד, שאני מעריך שגם יזכו בגביע בסופו של דבר. למרות הבדלי הרמות הכבירים, אני מאד מאוכזב שלא הצלחנו לשמור על הבית ונראנו ככה, חבל. אני ממש לא מאמין שנוכל את זה באולד טראפורד, בטח לא כשדוני מחרבן במכנסיים כל פעם שהוא רואה יונייטד.
    אני מקווה שהשחקנים ישקיעו עד סוף העונה את כל הלב והנשמה בליגה, אולי עוד נוציא משהו.

FORZA ROMA!

7. Jack Wilshere Member

חבל מאוד...

אני חושב שרומא קבוצה הרבה יותר טובה ממה שמשתקף מהמשחק הזה.

ברמות האלה קבוצות לא מגיעות ליותר מדי הזדמנויות. רומא הגיעה למספיק הזדמנויות (2-3 הזדמנויות זה בהחלט די והותר ברמות האלה), אך החמיצה ברשלנות.

היונייטד הקבוצה הכי יעילה באירופה. יעילות שבאה לידי ביטוי בניצול עד תום של טעויות היריבה, הבקעת שערים מכלום והגנה יציבה שלא שוגה כמעט לאורך כל תשעים הדקות.

המשחק הזה מבטא - יותר מכל - את הגדולה של היונייטד. משחק לא גדול של הקבוצה, אך בכל זאת היא מנצחת 2-0 במשחק חוץ קשה מאוד ברומא.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דוני מוכיח את מה שאני תמיד חשבתי עליו, אפיזודה חולפת ולא יותר מכך, שוער בינוני מאוד שתפס כמה חודשים טובים של משחק. רומא מאוד בינונית והבעיה היא בעיקר הסגל הקצר מאוד שיש לרומא, לטוטי עוד אין מחליף ובלעדיו היא משחקת פחות טוב ואולי לפחות היא תתרכז בליגה ואולי תנפק לנו סיום עונה טוב.

רונאלדו מדהים, פשוט מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/08
  9. George Best Member

צריך לקנוס את רומא על בושה, חרפה וכלימה בהתפרקות שלהם אחרי השער של רוני,
    איזה קבוצה חסרת אופי, גועל נפש!
    הפסיקו לשחק, הפסיקו לרוץ ורק בנס לא חטפו יותר מצמד שערים.
    פאק איט, היה כל כך הרבה זמן לשחק אחרי השער של חזיר הבר, אפשר לעשות 2-1 ולקוות לנס באולד טראפורד, אולי אפשר להשוות, אבל בחייאת, זה לא מכובד ולא יאה למועדון מפואר וקבוצה במעמד הזה.
    יודעים מה?הכי נורא ולא הוגן זה כלפי הקהל.70,000 אוהדים שרובם לא הפסיקו לשיר אחרי השער השני,
    וזו התודה שלכם?מגיע להם, הביתה.

10. 亚历山大帕托 Member

היא לא, לפחות בלי שחקני מפתח כמו טוטי, פרוטה וחואן. עם שלושתם זה היה נראה אחרת לגמרי, משהו בסגנון התצוגות של רומא נגד ריאל מדריד. עם כל הכבוד לניצחון של הקבוצה הטובה ביותר באירופה כרגע, זה לא היה המבחן האמיתי שלה. נגד בארסה זה יהיה משהו אחר.

11. דנידין Member

מרגש לראות את הקבוצה שלי ברבע גמר ליגת האלופות, היה יפה. חבל שהם לא הסכילו גם לתת הצגה יפה יותר, אך כך או כך פשוט נהנתי מאוד הערב.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. XabiAlonso Member

רבע גמר יבש, משעמם וצפוי עד כה. נקווה להרבה יותר אקשן במשחקי מחר, שאמורים להיות משחקים טובים יותר גם על הנייר.
    רומא בלי טוטי זה לא זה, שאלקה זו לא קבוצה שראויה להגיע לרבע הגמר. אפשר כבר לסמן את העליות של יונייטד ובארסה לשלב חצי הגמר.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד היום הראו לנו פן שלהם שלא רואים יותר מדי פעמים בעונה, שזה לשחק על תוצאה, רגוע, טקטי ומבוקר, ומה שמתסכל בקבוצה הזו זה שגם את זה הם יודעים לעשות כמו שצריך. וכשמנסים לשחק רגוע ומסודר הכל מתחיל ממרכז המגרש, ומרכז המגרש של היונייטד היום היה ענק. אני מתלבט אם איש המשחק היום הוא סקולס או קאריק, משחק גדול לשניהם. כל מסירה באחריות, בלי איבודים, תמיד מתפנים כדי לקבל כדור, לא מפסיקים לזוז, שיעור לאיך לשחק קשר מרכזי.

לרומא היה את הצ'אנס שלהם בין הדקות 50 ל-60, היה להם מומנטום טוב, המגנים שלהם עלו לתמוך בהתקפה והמגנים של יונייטד מנגד נראו אבודים מול 2 שחקני קו של הרומאים. ברגע שגם בדקות האלה הם לא הצליחו לעשות יותר מדי היה ברור שזה לא יקרה.

נקווה שהישועה תבוא מבארסה. וגם אם היא תגיע מבארסה, אני חושב שעדיין יהיה אפשר להגיד ללא היסוס שהיונייטד היא הקבוצה הכי טובה באירופה כיום.

14. פרנקו בארזי Member

אם אחרי המשחק ליברפול - אינטר באנפילד טענתם ש"היום הכדורגל האנגלי הוכיח את עליונותו על הכדורגל האיטלקי",
    היום אפשר לטעון בדיוק ההיפך.
    מגעיל, פשוט מגעיל איך שיונייטד שיחקה היום.
    עוד יותר מגעיל, וגם מרגיז, שמהתקפה וחצי יונייטד עשו שני גולים.
    רומא שיחקה בכמה רמות מעל היונייטד. אם פאנוצ'י לא היה מחטיא באופן שלומיאלי כל-כך התוצאה הייתה אחרת.
    לא מגיע ליונייטד להיות בחצי, עם כדורגל כזה פשוט לא מגיע.
    אני התאהבתי בכדורגל של רומא, איזה תענוג.
    היום אפשר לומר (ולא שאי אפשר היה גם קודם):
    הכדורגל האיטלקי > הכדורגל האנגלי.
    רומא > מנצ'סטר יונייטד.

15. אבו Member

רבע גמר של שעמום אחד גדול וזה עוד היה ברור בהגרלה.
    גם מחר באמיריות אל תצפו למשחק שיציל את הרבע גמר של המפעל המדרדר הזה, בניטז יבוא להרוג את המשחק.

FFS.