רבע גמר האלופות - פנר מפתיעה, תיקו בקרב האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/4/08.

1. פרנקו בארזי Member

אני יכול לומר לך בביטחון שראיתי העונה לפחות עשרה משחקים של היונייטד בכל המסגרות.
    אם יש קבוצה שאני מחבב באנגליה, זו היונייטד.
    אני גם עוקב באדיקות אחרי הליגה האנגלית ואני אוהב אותה לא פחות מכל אחד מכם שרוב הודעותיהם שייכות לפורום שלה.
    אלכס פרגוסון אכן מאמן גדול והעקרון שעליו הוא בא לשחק היה נכון מאוד,
    כפי שציינתי מה שהרגיז אותי היה שהיונייטד כבשו שני שערים מהתקפה אחת ודוני אחד.
    אני חוזר בי מההצהרה "מגעיל, פשוט מגעיל איך שיונייטד שיחקה היום."
    היא נאמרה מתוך עצבים ולא מתוך עקרון כלשהוא, שהרי אני תמכתי באופן גורף בשיטה בה בחרה מילאן לשחק באמירויות, דיי דומה לשיטה של היונייטד הערב.
    מאחורי כל השאר אני בהחלט עומד. עליונות היא דינמית, היום, לדעתי, היא נוטה לכיוון רומא.
    חבל שיש פה אנשים שלא יודעים לכבד את הדעה שלי.

2. George Best Member

מוזר מאוד איך ההודעה השנייה שלך שכפי שאתה בעצמך הגדרת אותה כ"נטולת שנאה" לעומת הראשונה - אני מסכים איתה בכמעט 100%, באמת שכך.
    להגיד שיונייטד שיחקה מגעיל זו בורות, לא משנה אם אתה אנגלופיל/שונא אנגליה או אוהב כדורגל ממלזיה, זה לא משנה.
    ומה שיותר מצחיק זה שאתה הגנת על הבונקר של מילאן באימרויות(אתה יכול להשוות את הבונקר של מילאן בלונדון לעומת המשחק של יונייטד היום?קום און, תהיה רציני), אבל כשיונייטד לטעמך משחקת מבוקר זה מגעיל.
    כמו להגיד על עבירה מסוימת שהיא עבירה לזכות הקבוצה שלך, אבל כשהשחקן מהקבוצה שלך מבצע אותה היא לא באמת ראויה לגרור שריקה.או בקיצור - סובייקטיביות לא ראויה!

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש ממכם לא להגרר לוויכוח איטלקי-אנגלי חסר מוצא שוב פעם ולהתמקד במשחק עצמו.
    רומא פאתטית,מנצ'סטר היא הטובה באירופה.וככה במשפט אחד אפשר לסכם את המשחק כולו.

4. Gass12 Member

בוא אעזור לך בבחירת המילים מר בארזי
    במקום כדורגל מגעיל? אני מוכן לבחור עבורך מילה מתחרזת . היום שיחקנו כדורגל יעיל.
    זה בדיוק מה שהיה צריך .לא יותר ולא פחות. כשתעמוד בראש מערכת ולאו דווקא ספורטיבית
    תלמד שיש למנג'ר שעומד בראש המערכת .ראייה היקפית מרחבית ותפקידו לדעת הכל לשקול הכל
    ורק אז לקבל החלטות ראויות. לטעמי? פרגי הוכיח היום בדיוק למה הוא בין המאמנים הגדולים בכל הזמנים
    בעולם . את היופי והברק תבוא לראות בOT או בשלל איצטדיוני הפרמיירליג שם זו ליגה ארוכה בת 38 משחקים ושם מותר "לטעות" בידיעה שתמיד יש הזדמנות למקצה שיפורים.
    לא כאן. לא היום. לא בשלב הזה.

5. 亚历山大帕托 Member

רומא לא פאתטית, היא פשוט לא טובה מספיק.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אנשים מכירים אותי כאן כבר זמן רב ויודעים שאין לי כלל בעיה עם כדורגל טקטי, הגנתי או איך שתרצו לקרוא לזה. אני אוהב שכדורגל משוחק חכם ומבטל את הקבוצה השניה. אבל בואו רק ניהיה הכי כנים, כי אי אפשר לבוא ביום נתון א' ולומר שזה מגעיל ולבוא ביום נתון ב' ולומר ששיחקנו טוב והשגנו מה שרצינו. אני כמובן מדבר על כל מחנות האוהדים כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/08
  7. 亚历山大帕托 Member

אישית, אני חושב שיונייטד שיחקה נהדר.

8. Jack Wilshere Member

Gass12,

אני מסכים, כרגיל, עם כל מילה שלך.

עם זאת, פרגוסון לא הוכיח היום כלום ושום-דבר. הוא היה מאמן גדול לפני המשחק, והוא נשאר מאמן גדול גם לאחריו, בלי קשר לתוצאת המשחק היום. אל תהיה חכם בדיעבד. רומא הגיעה לשתים-שלוש הזדמנויות קורצות במחצית השנייה, ולו היא הייתה מבקיעה - השיח פה היה אחר לגמרי.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא פאתטית,עם אחוזי ההחזקה בכדור והזמן שהייתה ליד השער של יונייטד היא פשוט לא עשתה כלום,וגם שכן הגיעה לשער אז מה שהיא עשתה היה גרוע מאוד.זה לא שרומא לא יכולה,אבל הפאתטיות שלה,שרואים מדי שבועיים,בערך בליגה באה היום לידי ביטוי.

10. פרנקו בארזי Member

היום יונייטד שיחקה באופן מאוד "דפנסיבי".
    הסגנון משחק שלכם היה, לפי מה שאני ראיתי, מחלצים כדור בהגנה ומוסרים לרונאלדו.
    מילאן שיחקה באמירויות גם באופן מאוד "דפנסיבי",
    לא יצאו עם יותר מדי שחקנים קדימה, שיחקה עם פירלו ואמברוזיני כקשרים אחוריים,
    וכל כדור שחולץ נמסר ישר לעבר קאקא/פאטו.
    אז כן, לטעמי הסגנונות היו דומים היום.
    בשורה התחתונה, רומא יצאה פראיירית. אני לא רואה מצב שבו רומא כובשת שני שערים ומעלה באולד-טראפורד, לפחות לא ללא-מענה. חבל, עצוב, שאין אף קבוצה איטלקית בחצי הגמר.
    מאוד התאכזבתי מוויצ'ניץ', אקווילני ודה-רוסי. אני משוכנע שלו הם היו מציגים את היכולת הרגילה שלהם מרכז הכובד היה הרבה יותר על הרחבה של היונייטד.
    לילה טוב לכולם...

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שחקן מדהים סקולס , פשוט כיף לראות אותו גם היום , כמה חכמה במשחק שלו.

מנצ'סטר שיחקה נכון ויחד עם יכולת טובה של השוער וחוסר ריכוז של רומא (בהתקפה ובהגנה) השיגה תוצאת חוץ מצוינת שדיי גומרת את הסיפור , חבל שרומא נשברה אחרי השני ולא ניסתה להשיג את השער שהיה מאפשר לה לחלום על הגומלין.

12. Gass12 Member

יאיר אני הכי מסכים איתך בעולם שעל פי מבחן התוצאה. יכולים היו להשתנות כל הסופרלטיבים
    דווקא לכיוון היריב . ואם תרשה לי לצטט אותך "כדורגל הוא עניין של הרבה בדיעבד" אולי לא ציטוט של 1
    על אחד אבל את המסר הזה קלטתי ממך באחת מההודעות בפורום האנגלי.
    כל מהלך ספורטיבי. יחידני או קבוצתי מתחיל בכוונת השחקן/'מאמן. הצליח? צל"ש נכשל? טר"ש.
    אני גאה/שמח/מאושר להיות הערב בצד הצל"ש אבל יודע לקבל באהבה גם טר"ש.
    זה הספורט.אלו החיים. מידתיות ופרופורציה זה שם המשחק.

13. אחד_מנתניה Member

רק אני לא מבין על מה היום התשבוחות לרונאלדו? נכון הוא היה יעיל (שזה חשוב מאוד במיוחד במשחקים כאלה) אבל לא יותר מזה. אנשים בכח מנסים כל פעם לחפש את "השחקן הכי טוב בעולם", הבנו, חאלס לשגע את השכל.
    בסופו של דבר כדורגל הוא משחק קבוצתי, ויונייטד ניצחה היום כקבוצה, אבל אם כבר יש לציין שחקן שהתבלט היום, פרדיננד, משחק הגנה מושלם (וזה אומר אחד שממש לא אוהב אותו בתור שחקן) אבל באמת אין מילים כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx מגיע לו סרט הקפטן בנבחרת למרות הקישקושים של כהן.

לגבי המשחק. בסך הכל יונייטד שיחקה נכון מביחנה טקטית, גם אם זה נראה מהצד מבוקר (למרות שלדעתי יונייטד לא ניסו לסגור את המשחק באופן מוחלט ואיפשרu לשתף במשחק). מנצ'סטר (לא סיטי) הגיעה למצבים שלהם וכבשה, לפעמים לא צריך יותר מזה. בניגוד לרומא שהגיעה למס' רב של מצבים אך אינה הצליחה לתרגם את אותם המצבים לשערים. נאביות, אמרנו (אותו דבר קורה לרומא גם בליגה). חסר לה משהו, ואני לא מתכוון לטוטי ועד אז רומא תישאר קבוצה סימפטטית אך ללא הישגים אמיתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/08
  14. Jack Wilshere Member

אכן, אני תמיד מציין שקהילת הכדורגל היא קהילה שחכמה בדיעבד, אם כי אני לא אוהב לבקר מאמנים על החלטות שבדיעבד התבררו כשגויות.

נ.ב.

אם יש משתמש שאני מרשה לו לצטט אותי - זה אתה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/08
  15. בועז Member

כשהמשחק התחיל אמרתי לעצמי שאולי יש סיכוי שמנצ'סטר יונייטד לא יצליחו לנצח ,20 דקות ראשונות הקהל של רומא שרק לרונאלדו והיתה קצת שבלונויות במשחק האנגלי,
    אני אישית לא אהבתי לראות את רוני מטייל באיזור הרחבה של הקבוצה ממנצ'סטר אבל אני מניח שבמשחקים כאלה זה כן מתקבל על הדעת. עם כל הבילד-אפ של המשחק והניסיון להציג את שתי הקבוצות כשוות, רומא נראיתה פאטתית כל כך ,כנראה שבלי טוטי היא פשוט לא יכולה.
    השיפוט לצערי היה די צפוי, 80% מהשריקות של 50/50 הלכו עם הקבוצה הביתית, רונאלדו מופל בממוצע כל רבע שעה לדשא,וכצפוי רק חצי מהפעמים שבאמת מגיע לו נשרקת לטובתו עבירה, אבל אין מה לומר כבר על הבחור שנאמר עליו הכל, כובש שערים עם כל איבר בגוף והיום הביא התרוממות מדהימה, ועוד יכל לכבוש צמד עם פצצה אדירה לקראת הסוף שגירדה את השער.
    כרגיל כשהטקטיקה עובדת ומביאה תוצאה אז המנג'ר ענק, פרגוסון הימר על רונאלדו לבדו בחוד ויצא נשכר, רוני היה חזק מאוד בעזרה לאברה וסה"כ כל הקבוצה גרמה לרומא להיראות כמו צל של עצמה.