רבע גמר הצ'מפיונס - משחקי הגומלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/4/13.

1. אלי מתחן Member

זה לא רק ברצלונה. פ.ס.ז' חוץ מהשם עולה על מילאן בכל עמדה על המגרש.

2. aloneli Member

ברמות האלו זה ממש לא תלוי רק בבארסה,בטח שלא בקלאסיקו.פריס קבוצה נהדרת ועושים שם עבודה מעולה.רק לראות איזה סגל בנו שם בזמן כל כך קצר לעומת סיטי למשל שבכל השנים האלו שופכת המון כסף ומחתימה שחקנים בינוניים מאוד.בפריס עשו באמת אחלה החתמות והשתמשו בכסף כמו שצריך.

מה שאני אהבתי זה רמת המוכנות של הקבוצה.לעלות לשחק בקאמפ נואו עם כל כך הרבה בטחון לא כל קבוצה מסוגלת.רק בשלב הקודם ראינו איך שחקני מילאן היו בפאניקה ולא הצליחו לחבר שתי מסירות.
    חוץ מזה מה שהכי הכריע זה שבארסה עלתה גם בלי מסי.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני בספק עד כמה המשפט הזה נכון.
    אם הוא לא היה עולה לשחק כמחליף, אני לא בטוח בכלל שבארסה הייתה עולה.

4. aloneli Member

כן,זה מה שהתכוונתי.

5. JohnTerry26 Member

באיירן מינכן-ברצלונה
    דורטמונד-ריאל מדריד

קיוויתי להגרלה הזאת. כל תוצאה היתה מרתקת אבל לדעתי חצאי גמר ספרדיים וגרמניים היו פחות מעניינים, אני מעדיף מפגשים של קבוצות שלא נפגשו אחת עם השנייה. היינו חייבים לקבל לפחות מפגש אחד כזה כי ריאל שיחקה עם כולן בשנתיים האחרונות, אז אני קצת יותר מרוצה שהפייבוריטית שלי דורטמונד פוגשת קבוצה שכבר התמודדה איתה ובצורה מצויינת.

6. Gunner_ForeveR Member

גם אני קיוויתי להגרלה הזאת. לא רציתי לקחת סיכון ולפספס מפגש בין באיירן הנוכחית לברצלונה. על הנייר זה משחק פשוט ענק ואני לא חושב שהיה משחק כזה גדול בשנים האחרונות, אפילו לא ברצלונה-ריאל.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה קשה ומעניינת יצאה היום.

ביירן מינכן - ברצלונה - המשחק הכי גדול שיכול היה לצאת לאחר יונייטד-ריאל.
    ביירן במגמת עליה ב4 השנים האחרונות כאשר ב2 מהן עלתה לגמר.
    ביירן קבוצה יעילה, משומנת וחזקה שלא מפחדת להסתכל בלבן של העיניים של היריב וכאן החוזק שלה והיתרון מול ברצלונה.
    לדעתי ההתקפה תנצל את כבדות ההגנה הספרדית וביירן תעלה בסופו של דבר.

דורטמונד - ריאל מדריד- האימפריה מול האימפריה שקמה מחדש.
    בשנה האחרונה דורטמונד הראתה חוסן מנטלי ומשחק טקטי מצוין בבית המוות בתחילת העונה.
    לדעתי מוריניו לא יתבייש לעקוץ תיקו/ ניצחון בדרכים/לא דרכים המקובלות שלו.
    למרות ההפסד בטורקיה ריאל בפורמה טובה ונכנסה לעניינים בדיוק בזמן הכי טוב עבורה ולכן אני מהמר שהיא תעלה בסיכום 2 המשחקים

8. Civil Anti Madridista

חצאי גמר גדולים לפנינו, מפגש טיטאנים מול באיירן מינכן ואין לי ספק שנצטרף לירוק דם על מנת להדיח אותם ולהגיע לגמר
    בארסה אומנם לא הרשימה בצמד המשחקים מול הפריזאים, אבל אני משוכנע שנגיע מוכנים לאתגר הזה

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חובת ההוכחה כולה על באיירן מינכן, כולם מהללים ומשבחים אותם, ובצדק, רבים רואים בבאיירן כקבוצה הטובה ביותר באירופה כיום, ואפשר להבין את זה. שברצלונה חדה צריך יותר מכישרון כדי להתמודד איתם ולהדיח אותם, באיירן לא נתקלה בשנים האחרונות באתגר שכזה, באיירן צריכה להוכיח שהיכולת המרהיבה שלהם יכולה לעשות לברצלונה מה שכולם רואים כאפשרי- באיירן מינכן קבוצה מדהימה, העונה הנוכחית שלה היא לא פחות ממטורפת, יהיה מאוד מאוד מרתק מבחינתי לראות איך באיירן מינכן מסוגלת להתמודד עם קבוצה כמו ברצלונה- המבחן של באיירן מינכן.

10. פול סקולס Member

בהמשך לפוסט של לירן, חיכיתי לראות איך הגדולה של באיירן תבוא לידי ביטוי מול ברצלונה רעבה. חבל מאוד שטוני קרוס פצוע. אני לא צופה בבאיירן הרבה השנה, אבל למיטב הבנתי זה מאוד משמעותי והם לא יעמידו את ההרכב הטוב ביותר שלהם באף אחד מצמד המשחקים (אני מניח שגם לברצלונה יש פצועים..)

11. שםמשתמש Member

האם חוץ מקרוס ומנדז'וקיץ יהיו לבאיירן חסרים נוספים במשחק הראשון?

12. aloneli Member

כן,באדטושבר שסיים אתה העונה.

13. Rosez Member

מול פ.ס.ז' ומילאן זה אולי הספיק, אבל מול באיירן - להגנה הנוכחית של בארסה אין הרבה מה למכור.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי מארח את המשחקים הראשונים בכל חצי גמר?

15. Guardiola Member

שתי הגרמניות.
    ---------------

באיירן זו הקבוצה שהכי פחות רציתי לקבל, לא כי שאין לנו סיכוי מולהם, אלא יותר בגלל שריאל תפגוש קבוצה יותר "קלה" ממינכן. במידה ובארסה תעבור את באיירן, רוב הסיכויים שריאל כבר תחכה לה בגמר, ומפגש עם ריאל בגמר, זה דבר שהייתי רוצה מאוד להימנע ממנו.

*לא שאני מזלזל חלילה בדורטמונד, אבל אם כל הכבוד זו ריאל מדריד. מה גם שפעם אני מאמין שמוריניו וריאל יהיו הרבה יותר טובים מאשר בצמד המשחקים בבתים.

אוי, אני רק מדמיין את פיקה -אדריאנו/בארטרא מול ההתקפה האימתנית שלהם וכבר נהיית לי בחילה. כדי לעבור משוכה כמו באיירן, בארסה חייבת להיות במיטבה(כלומר, לא כמו צמד המשחקים נגד ריאל, חוששני שגם תצוגה כמו במשחק מול מילאן לא יספיק מולהם), ובמיוחד מסי, הכל יפול ויקום על איך שהוא ישחק, משחק בינוני/חלש שלו ובארסה בחוץ.