רבע גמר: יד הזהב של אורוגוואי

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏2/7/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קינגסטון סיים חוזה בוויגאן, חוזה שכנראה לא יוארך והשוער הגנאי יחפש קבוצה.

2. riquelme1 Member

המשחק גם לא יתעלה לרמה גבוה, מקסימום מתח ושערים. שתי נבחרות מאוד בינוניות. אורגוואי היא באמת נבחרת בינונית שנהנת מהגרלה קלה, יש לה חוד נחמד אבל הם משחקים כדורגל ברמה מאוד נמוכה.

אז איפה השליטה הדרום אמריקאית? 2 נבחרות דרום אמריקאיות בדרך הביתה, ומחר פארגוואי כנראה גם, וארגנטינה גרמניה הכל פתוח. בכל מקרה, יכול להיות מצב ששוב לא תיהיה נציגה דרום אמריקאית בחצי גמר המונדיאל. לא שליטה ולא נעליים.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קינגסון שוער מאד לא יציב והוא הוכיח את זה עכשיו בשיוויון של פורלאן. הוא היה צריך לדעת שהחלוץ מאת' מדריד הולך לבעוט לשער. הוא בטח לא ברמה של שטייקלנבורח וקסיאס.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר דיברנו על הקטע הזה עם השוערים האפריקאים, שדופקים משחק-שניים בגביע העולם וכולם מתלהבים. ראינו את זה עם אניימה, ואיך ההתלהבות ירדה. קינגסון? בן 32, עם הופעה אחת בוויגן בעונה שעברה. אני לא בטוח שהוא כישרון ענק שרק מחכה להתגלות...

5. wings Member

לזכותם יאמר שכל השוערים מפשלים במונדיאל הזה.

אני מת על פורלאן. שחקן כל כך שלם, הלוואי ויחזור לסיבוב נוסף ביונייטד.

6. riquelme1 Member

כרגיל מתלהבים מכל שוער או שחקן אפריקאי במונדיאל, קינגסטון הזה ליצן לא קטן עם יציאות רעות ולא יודע להשתלט אפילו על כדור פשוט. לא סתם הוא משחק בקבוצה זניחה תאמינו לי, תפסיקו להתלהב ממשחק במונדאלים כאילו זה מדד למשהו.

אני חושב שסולי מונטאריי מייצג הכי טוב את השחקן הגנאי, מרשים בפיזיות שלו, מהירות יציאה מהמקום, אבל כל כך טיפש במשחק שלו, הנבחרת הגנאית מרשימה במהירות שלה, בפיזיות אבל לוקה בדברים כל כך קטנים וטיפשיים עושה טעויות בהגנה שהיו מביישות את פאבלו איבנייז ופראה.

חבל שאסיין לא שם, היה מאזן שם העיניניים.

7. wings Member

הנה ההוא שעשה סיבוב על בית"ר וארקדי נכנס.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצחק שום? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני מאוד מקווה שנזכה לראות איזה נגיחה של אבראו לרשת של גאנה, יהיה מביש שדווקא גאנה האפורים יהיו הנבחרת האפריקאית הראשונה בחצי הגמר לא מגיע להם והייתי מעדיף לראות שם את אורוגוואי.

9. wings Member

אני גם מקווה לא לראות את גאנה בשלב הבא. במיוחד לא ע"ח פורלאן וסוארז.
    הארכה. אני לא מבין את השחקנים האלה, תן כדור ימינה לפורלאן חופשי לגמרי
    ואתה בחצי גמר.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לבטל את ההארכות האלו, אוסף שעמום ומשיכת זמן עד לפנדלים, פה ושם יש מקרים שקבוצה גונבת גול אבל בטורניר לחוץ כמו המונדיאל הייתי מצפה שמיד בתום 90 הדקות יהיו פנדלים, אולי ככה קבוצות ינסו יותר להכריע את המשחק במשך הזמן המקורי.

עריכה שהופכת את מה שכתבתי קודם ללא חשוב:

יואו איזה סיום אדיר למשחק הזה, גיאן הוא הגיבור הטרגי סוארז כמו כל דרום אמריקאי מצוי מנסה לרמות והמשחק הולך לפנדלים, איזה סיום!

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  11. FaN_MU Member

ישששששש!!! איזה אפס הז'אן הזה.
    יאללה אורווואי!

12. guyholl Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    ואוו....

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם גאנה לא מנצחת בדו קרב הפנדלים כל היבשת מתאבדת...בינינו מנטלית אורגוואי רק יכולה להרוויח כי הם היו למעשה בחוץ. איזו דרמה בלתי רגילה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  14. wings Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Robin Hood Member

על איזה משיכת זמן אתה מדבר? מתחילת ההארכה גאנה מחפשת את שער הניצחון שלה, והצליחה להגיע למספר הזדמנויות מצויין. החטאת הפנדל בשניות האחרונות של ההארכה מאוד טראגית מבחינתה של גאנה, אשר לפי דעתי הייתה ראוייה לניצחון לאור המאמצים הרבים שהיא השקיעה בהארכה והיתרון הברור שהיה לה מכל בחינה ב-30 הדקות האלה. יהיה מעניין לראות האם הגנאים יבכו גם לאחר הפנדלים, במיוחד בהתחשב בכך שההחמצה הזאת עשוייה להשפיע על השחקנים גם במהלך בעיטות ההכרעה.

אגב, הארכה היא בכל מקרה עדיפה על בעיטות הכרעה מ-11 מטרים אשר מבחינת רבים הם לא הדרך האופטימלית להכריע משחקים. למרבה הצער לא עלתה הצעה טובה יותר, אך לפחות לעת עתה פנדלים הם המצוי ולא הרצוי. הכרעה בהארכה הרבה יותר הוגנת מהפסד בפנדלים.