רבע גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/4/16.

1. DRORIKO Member

אין ספק שסימאונה תרם להתפתחות שלהם

2. DRORIKO Member

אני תמיד אומר שבשביל שסימאונה יקבל חותמת של המאמן הכי טוב בעולם הוא צריך לאמן בקבוצה שמגיעה תמיד כפייבוריטית. בדיוק כמו מוריניו שלקח אליפויות עם ריאל וצ'לסי והוכיח שיכול להצליח גם עם כאלה שהן לא אנדרדוג.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור לך שלהצליח עם אנדרדוג הרבה יותר קשה מאשר עם קבוצה פייבוריטית, נכון??

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא תמיד מאמן מוצלח של אנדרדוג יצליח בפייבוריט. זה מיינדסט שונה ברוב המקרים.

5. DRORIKO Member

כשאתה אנדרדוג הקהל והמועדון יקבלו בהבנה כשתחשק עם 11 שחקנים לפני הכדור ותהרוג את המשחק. תשים לב על מה מריעים לסימאונה, על "משחק ההקרבה העילאי של כל השחקנים", אתה יכול לתאר לך מצב שמישהו יגיד את זה על באיירן או בארסה? מהם כולם מצפים לשחק כדורגל יפה

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפניי כשנה או שנתיים רשמתי שסימאונה נרשם בספרי ההיסטוריה של הכדורגל כפורץ דרך.

זה לא משנה איך הוא מצליח, זה משנה איפה. אתלטיקו מדריד הייתה עד לפניי כמה שנים מועדון סוג ב' ברמה האירופאית ובליגה הספרדית לא העזה בכלל לחשוב על התמודדות מול ריאל וברצלונה. כנראה שקל לשכוח שעד שסימאונה הגיע ריאל הייתה אונסת את אתלטיקו בדרבים, ומאז שהוא הגיע המגמה התהפכה בצורה שאף אחד לא האמין שיכולה לקרות.

שלאתלטיקו תהיה דומיננטיות מוחלטת בדרבי של מדריד? אם הייתם אומרים לי את זה לפניי 4 שנים הייתי צוחק.
    שאתלטיקו תהפוך לחברה קבועה ברבע גמר האלופות ותגיע פעמיים בשלוש שנים לחצי? הייתי צוחק עוד יותר.
    שאתלטיקו תיקח אליפות ותהפוך למועמדת ליגיטימית באופן אוטומטי בליגה שנשלטה ע"י שתי מפלצות? הייתי מת מצחוק.

אז הכדורגל שלו לא סקסי וסביר להניח שגם לא יתקבל בצורה יפה בכל מועדון בעולם. אבל לי אין ספק בכלל שהוא אחד המאמנים הטובים ביותר שראיתי, שהוא פורץ דרך בקנה מידה אדיר ושאני הייתי נותן הכל, אבל הכל, כדי שהוא יאמן את הקבוצה שלי.

@אלעד
    פייט בינו לבין אלגרי זה התיקון של באטמן נגד סופרמן. שני המאמנים הטובים ביותר ביבשת היום לדעתי.

amirb91, idans10 ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

לא לוקח מסימאונה את הגאונות שלו, אבל כשאני שומע פה שכותבים שזה "תצוגת האימון הגדולה אי פעם" אני מתפלץ. הוא עדיין רחוק מלהיות באותה שורה עם אגדות כמו סר אלכס,קאפלו ומוריניו. ואני אפילו לא מדבר על מאמנים שהיו לפני שנולדתי(מיכלס וכאלה)

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אבל אתם שוכחים שאין לו באתלטי את הכלים שיש לו בבארסה. אתה רוצה שכל משחק ישחק פתוח עם ארבעה חלוצים? כשהוא יאמן את בארסה ויתבנקר, אולי הסיבות שלכם יהיו מוצדקות. אולי כי גם תלוי אם יעמוד במטרה. קשה לי להאמין שיש אוהד של צ'לסי שהתבאס מהזכיה של הבלוז בצ'מפיונס כי היא "לא שיחקה יפה לעין".

9. DRORIKO Member

ועדיין אם היית רואה את צ'לסי של החצי הראשון של העונה הקודמת היית רואה קבוצה שאוכלת כל דבר שזז. בשלב מסויים קוסטה נפצע וססק כהרגלו ירד ביכולת אז מוריניו נאלץ לשחק "פחות סקסי". עם ריאל למשל הוא לקח אליפות עם 121(!) שערי זכות, אם הוא היה לוקח אותה כמו שסימאונה לקח עם אתלטיקו האוהדים של ריאל לא בדיוק היו מתלהבים מזה

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו? ענית לעצמך. מישהו אמר שסימאונה בריאל לא היה משחק סופר התקפי כשיש לו רונאלדו, בייל ובנזמה במקום סאול, קוקה וגריזמן? לא מבין מאיפה הסקת שהאופי שלו הוא הגנתי ויהי מה.

11. DRORIKO Member

לא אמרתי שהאופי שלו הגנתי, אמרתי שאם הוא רוצה להטביע חותם אמיתי של המאמן הכי טוב בעולם הוא צריך לעבור לאחת הגדולות(מבחינת התקציב). אם הוא מעדיף להישאר בקומפורט זון זה גם בסדר, אני לא בא לשפוט אותו מהאייסוקר.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז לטעמי גדולת מאמן לא נמדדת רק לפי חוזק הקבוצה אותה הוא מאמן. האם סר אלכס היה עושה באתלטי מה שסימאונה עשה? למה לא נשאל ככה?

13. DRORIKO Member

אגב להיות האנדרדוג זה גם יותר קל במובן המנטלי,אתה בא עם הרבה פחות לחץ. קח למשל את המשחק אתמול, אם סימאונה היה מפסיד היו אומרים "לא נורא,זה בכל זאת ברצלונה,העיקר שהוא נתן פייט" אם הוא מנצח הוא על גג העולם.

אגב אני יודע שאתה מעריץ גדול של פיני גרשון. גרשון אמר ביציע לא מזמן שברוב הפעמים שהוא הגיע לגמר הוא הגיע כאנדרדוג אז היה לו יותר קל בדיוק מהסיבה שמיניתי למעלה (ובכדורסל עוד אין את הקטע של בונקרים)

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/16
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני ממש לא מעריץ של פיני, אני חושב שהוא מאמן מצויין.זכותו להגיד מה שבא לו, אבל אני מאמין שהיה לו הרבה יותר קל לזכות ביורוליג עם שאראס ופארקר מאשר אם היה מאמן את ירושלים, לא? ואגב לגמרים של 2004-2006 הוא הגיע פייבוריט וזכה פעמיים.

amirb91 אוהב/ת את זה.
  15. Ever Banega Member

סימאונה פתח הרבה פעמים השנה בהרכב הגנתי גם נגד קבוצות שחלשות מאתלטיקו, אם אני לא טועה ההרכב הכי התקפי שלו השנה היה במשחק הראשון נגד בארסה.