רבע גמר: עוד תצוגה מגרמניה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏3/7/10.

1. איגור .פ. Member

יתרון מוצדק של הגרמנים שאם טיפה ריכוז ודיוק היו יכולים להוביל יותר מ1-0 ,אך גם ארגטינה בערך מדקה 35 נכנסה למשחק ומנסה ,מבחינת כדורגל אני מאוד אוהב את גרמניה היא מציגה את הכדורגל הטוב בגביע העולם הזה.

מולר פשוט מדהים היום.[

אני מסכים אם כל הטוענים שהפציעה של באלאק זה הדבר הטוב ביותר שקרה לגרמניה.

לגבי מסי לבנתים אני הולך להצביע לו כאזבת המונדיאל.

2. xavi6 Member

לנבחרת אחת יש מאמן, ולנבחרת שניה פשוט אין.

3. c_web Member

מסכן מולר שקיבל צהוב שבכלל לא הגיע לו יחמיץ אץ חצי הגמר (אם וכאשר). שחקן נהדר הילד הזה!

4. שגיא Guest

טוב, ארגנטינה בהחלט צריכה להודות לגרמנים שהחמיצו. הם היו צריכים לרדת ביתרון כפול לפחות למחצית הזאת. מהצד של ארגנטינה כמעט ואין פעולות התקפיות, ואם יש אז הן פשוט לא מספיק טובות. גרמניה מצידה פשוט נבחרת שכיף לראות ומשחקת כדורגל מאוד חיובי ונעים לעין.

5. wings Member

משחק דוחה של אגרנטינה. חוץ מלבכות הם לא עושים כלום. היינצה הזה צורח על השופט
    כשאף אחד לא נגע בו בכלל. הגיע הזמן שהוא יתחיל לשלוף להם כרטיסים.
    חבל כל כך שגרמניה לא סגרו את הסיפור. אני מקווה שארגנטינה לא תעשה פה מעשה הולנד.
    כיף לראות את מולר ואת לאהם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא אמורים להתאפס הצהובים משלב מסויים?

7. gonzo18 Member

אני רוצה שארגנטינה תנצח רק בגלל שכאוהד ספרד אני מעדיף לפגוש אותם. מרדונה דפק את הנבחרת הזאת ברמה דומה למה שדל בוסקה עושה בספרד. מי לעזאזל שם את מסי כקשר באמצע? מי לעזאזל עולה לשחק עם 5 שחקני התקפה וקשר אחורי אחד? הבנאדם הזה הזוי לגמרי,הוא לא מבין שכדורגל זה לא פרו אבולושן ואנחנו ב2010 עכשיו ולא בתקופה של פלה ששחקנים לא עשו הגנות. גרמניה פשוט מתעללת בנבחרת העלובה הזאת של מרדונה והיתה צריכה להוביל לפחות 3-0 במחצית אם לא יום מזעזע של קלוסה בעיקר.

וזו תשובה לכול אלה שחשבו שאני מגזים עם הניתוח על ארגטינה. קבוצת כדורגל לא יכולה לעלות למגרש עם 5 שחקני התקפה וקשר אחורי אחד. מחצית שניה גרמניה יכולה לקרוע אותם לגזרים.

8. מראדונה Member

אוטאמנדי במשחק הכי גרוע שראיתי משחקן אי פעם.
    כל הערכה שהייתה לי אליו ירדה כלא הייתה.

זה היה באוויר... ההגנה הזאת היא ביזיונית וניצול הטעויות של היגוואין נגד נבחרות חלשות סיבב לאנשים את המוח.גרמניה עושה לנו בית ספר לכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון של הגרמנים מוצדק, אבל הם צריכים לדעתי לסגור את המשחק הזה. ארגנטינה נבחרת מספיק טובה כדי לחזור למשחק. השופט שערוריה כי בלתי נסבל שמולר מקבל צהוב על בקושי לטיפה של היד בכדור. הגיע הזמן שגם הארגנטינאיים יפסיקו להתלונן, ראיתי את העניין הזה גם אתמול אצל הברזילאיים וזה דוחה.

מחצית שנייה בפתח, נראה מה יהיה.

10. קספריוס Member

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שמסי לא מוצא את עצמו ולא מקבל כדורים כמו שהוא רגיל קרוב לשער, אז הוא מנסה לקחת את המשחק על עצמו בתור פליימייקר- מה שהוא לא יהיה אף פעם. מארדונה לא הציב אותו שם, אבל הציפיות העצומות ממנו גורמות לו לעשות דברים שהוא לא רגיל אליהם, הקרדיט כאן לעמיה האדירה של גרמניה בהגנה.

11. פול סקולס Member

היינצה וטבז ביזיוניים, צורחים על השופט כשהראשון מתחזה והשני מכסח.
    גועל נפש, ברוך שפטרנו.

מילים טובות למסי שיכול לקבל כבוד מהשופטים עם אלף ואחת צלילות אבל דווקא הוא ישר קם על הרגליים כל פעם שהוא נופל.

איך שראיתי את היחס על גרמניה בווינר (3.10) אמרתי לאחי הקטן שהם התחלקו על השכל, כי גרמניה טובה יותר והיא תנצח.
    מקווה שאני לא מנחס, אני שונא את ארגנטינה.
    ואני מאוהב בתומאס מולר, פשוט תענוג עבור באיירן וגרמניה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

די כבר עם השיפוט המגוחך הזה! עד מתי השופט ייתן לארגנטינה להמשיך לקצץ את הגרמנים? לפחות ארבעה צהובים היו צריכים להישלף פה וחלקם לאותו שחקן!

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

DUETSHLAND UBER ALLES כן?

בצדק גמור 2:0, ארגנטינה כל כך חסרת מחץ

ודייגו הטיפש מכניס את פאלרמו ולא את מיליטו, זה עונשו של מי שהשאיר את זאנטי וקמאביאסו בבית ומייבש את מיליטו הסקורר הכי טוב באירופה נכון לשנה הנוכחית.

15. דנידין Member

ועוד איזה מאמן... ללקק את האצבעות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx