רבע גמר: עוד תצוגה מגרמניה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏3/7/10.

1. דנידין Member

המשלושים זה תענוג, איזה כיף לראות, להתמוגג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הם עושים מסירות על עיוור, כל התרגילים מוכנים מהאימונים. כל משחק רואים את אותם וזה תמיד עובד, מדהים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/10
  2. 亚历山大帕托 Member

ה-14 של קלוזה. איזה נאחס עשיתי לרונאלדו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. מראדונה Member

עצוב לי ששחקן כמו קלוסה יעקוף את רונאלדו,פשוט עצוב.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו, מה קרה עם הגרמנים? אין קצת רחמנות על מרדונה ומסי? אפילו אנגלה מרקל רוקדת ביציעים!!! :aaa021:

5. guyholl Member

גרמניה פשוט נבחרת מדהימה, תענוג לצפות בה משחקת. קלוזה רחוק שער אחד מרונלדו נכון? אני ממש מקווה שיעבור אותו או לפחות ישתווה אליו.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהתבוסה הזו של ארגנטינה נותנת לי תחושת הקלה ענקית על העוול שגרם הנרקומן לזאנטי וקמביאסו.
    גרמניה לא צריכה להוכיח את עצמה לאף אחד, הנבחרת הזו חזקה ורעבה לנצחונות, ועד עכשיו הם הכי ראויים לזכות בגביע העולם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  7. gonzo18 Member

מה אמרתי לכם לפני המשחק? כול הניצחונות שקר של ארגנטינה לא שינו דבר. מרדונה הוא המאמן הכי גרוע שראיתי בחיי. כן,יותר גרוע מדל בוסקה. בחיים שלי לא האמנתי שאני אראה מאמן ששם את מסי קשר ומכניס 5 שחקנים התקפיים על המגרש. הוא השאיר בבית את באנגה שהיה חייב להיות השחקן שינהל להם את מרכז המגרש. הוא העדיף לשים שני קיצוניים באמצע המגרש והיום הוא הושפל. מגיע לו.

8. שגיא Guest

פשוט מדהים. לא הייתי יכול לחשוב במחצית שככה זה יסתיים. במקום שארגנטינה תיתן גז היא פשוט מתפרקת. גרמניה נבחרת מדהימה, ראויה לכל התשבוחות שמרעיפים עליה, ולחשוב ששחקנים כמו אוזיל ומולר עדיין בגיל המתאים לנבחרת הצעירה של גרמניה והם אלה שמובילים כיום את הנבחרת הבוגרת.

אני לא יודע אם גרמניה תצליח לזכות בטורניר, או אם תגיע לגמר, אבל כבר עכשיו אני חושב שאפשר לסמן את אחת המועמדות לזכיה בטורניר הבא. לפחות מבחינה פוטנציאלית.

9. xArtur Member

יאללה,גרמניה עשו לי את היום.
    מארדונה ירד מרמה של ה' לאדם?
    נקווה שספרד תחטוף אותה השפלה מגרמניה.

קלוזה בקצב הזה עוקף את רונאלדו בלי בעיה..

10. מראדונה Member

ועכשיו לציונים:

רומרו - 1.עוד שוער ארגנטינאי מבזה.
    היינצה - 2.לא יכול לראות את הפרצוף שלו.
    דמיקליס - 1.בלם רע.
    בורדיסו - 2.עוד בלם מיותר.
    אוטאמנדי - מינוס 10.
    מאסצ'ראנו - לא יכול לשחק לבד.
    מקסי - היחיד שהיה בינוני.
    די מאריה - 2.טמבל.
    מסי - לא יכול לשחק לבד.
    טבס - 1.טוס לי מהעיניים.
    היגוואין - 0.שחקן דוחה ואגואיסט מסריח שלא יודע לשחרר כדור.הביתה.

מראדונה - תודה שגרמת לאנגלים לאכול את עצמם עד היום.אבל אין לך מושג.

11. avdz7 Member

ידעתי שהבלוף של מראדונה יעוף היום (עם כל הכבוד זו לא מכסיקו שאפשר לעלות רק עם מסצ'ראנו בקישור וכל השאר התקפיים), אבל 4-0 בחיים לא תיארתי. שאפו ענק לגרמנים, פשוט תענוג לראות את ההתקפה הצעירה והכשרונית הזו בהתהוותה, איזון גדול בין ההגנה להתקפה, יציאה טובה למתפרצות, התקפות שכולן תענוג צרוף. מהצד השני רק שחקן אחד הגנתי בקישור, כל השאר התקפיים מדי, הגנה רכה (איפה סמואל?)...
    כ"כ מוכשרים הצעירים האלה של גרמניה, מולר, קדירה (ענק!), אוזיל... פשוט מגיע להם!

רק לקוות שגרמניה תמשיך באותו קו גם מול ספרד (במידה ו..), אסור שהספרדים יעלו על חשבונם של הגרמנים לגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  12. המבין Member

סוף כל סוף אני מסכים עם דני נוימן במשהו: גרמניה נבחרת מושלמת שניטרלה היום את ארגנטינה בצורה מושלמת.רק שקלוזה לא יעבור את רונאלדו במלכות השערים בכל הזמנים של המונדיאל כי הוא בדרך.

13. XabiAlonso Member

גרמניה פשוט מדהימה. איזו תענוג של נבחרת! היה ברור שהסדר של גרמניה יגבור על הברדאק של ארגנטינה. מראדונה לא מאמן!
    הכי מצחיק שאמרו שהאירופאיות על הפנים בתחילת המונדיאל, והגביע ילך או לברזיל או לארגנטינה ובסוף הגביע כנראה חוזר לאירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Rudess Member

וכולם ביחד לשיר!

15. ilia1 Member

חחח אחי אין לך מושג!!!
    איזה מישחק של גרמניה!! כל הכבוד להם
    מראדונה משלם על זה שלא הביא את זנאטי כל אגף ימין שלו היה פרוץ ממש חור..
    הוא משלם על הביזיון של חוסר ההזמנה של זנאטי