רבע גמר 2: בלגיה-ויילס

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/7/16.

1. golding מנהלים

לא מסכים. בחלק השני של עונת האליפות, בו הקבוצה לא ממש תפקדה, הוא לקח על עצמו את האחריות לא מעט פעמים והשיג לנו שערים משום מקום.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

שמישהו יגיד לכל המקשקשים שמה שאיסלנד וולס היו גם ביורו של 16 נבחרות

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מקווה שיש לוולשים בועטי פנדלים טובים.

golding אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

לא בטוח, אם היו עושים טורניר של 16 אזי כל הראשונות עולות+2 המקומות השני שסיימו עם המאזן הטוב ביותר,שאלה סלובקיה ופולין. וילס ואיסלנד היו הולכות לפליאוף

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/16
  5. פול סקולס Member

England, 9 major tournaments since 1996 = Quarter-final at best
    Wales, 1 major tournament since 1958 = 1 semi-final

:D

Rosner, oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  6. cheddar Member

וואו איזה נדיר זה, ווילס מצילים את הכבוד של האי הבריטי, ואני רואה אותם מטאטאים את החבורה האדישה של פורטוגל, ושם זה יגמר עם מדלית כסף חמודה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מאמן וולש אחרי המשחק: " הופתעתי מאד מהחולשה של הבלגים, במיוחד אחרי ה 0-1 ועם תמיכה כמו באיצטדיון בבריסל הייתי בטוח שזה כמעט בלתי אפשרי. בדיעבד התבדתי."
    אני חושב שזה אומר המון.
    וולש ראתה שאין לה סיכוי ולקחה את מה שנתנו לה בשתי ידיים. בלגיה מאידך פשוט הפסיקה לשחק אחרי שעלתה ליתרון.
    אז נכון ווילמוטס אידיוט, אבל גם השחקנים עם האגו המנופח שלהם כבר ראו את עצמם עם הגביע וחשבו על הסאונה של אחרי המשחק.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלון הבלגי התפוצץ הערב ואני שמח הערב. בהולנד שררה בחודשים האחרונים פה מעין אווירה מלאכותית שאנחנו צריכים עכשיו לעודד את השכנים שלנו. אין לי שום בעיה עם בלגיה, אבל כן עם אנשים שבגלוי אמרו שהולנד לא ביורו אז נהיה בשבילם. די, זה מוגזם. הערוץ הממלכתית עקבה אחרי השדים האדומים כמעט כאילו הולנד משתתפת בטורניר...

לבלגיה יש כמה שחקנים מבריקים, אבל גם הרבה מאד חבר'ה שפשוט לא ברמה הנחוצה. זה שקומפאני ויאן ורטונגן חסרו הערב זו בעיה, אבל כבר אמרתי לא פעם שיש להם בעיה קשה עם המגינים. בטורניר הזה גם הוכח שמבחינת חלוצים הבלגים בבעיה. אני מאמין שיבוא מאמן אחר, אבל בנתיים מבחינתי בלגיה בדיוק נשרה במקום הראוי לה. זה שוויילס עלתה לחצי הגמר זה כבר סיפור אחר. נבחרת עם סופרסטאר וחצי, אבל עם נשמה אדירה ומומנטום. אני מתקשה כרגע להמר על בייל וחבריו בחצי הגמר, אבל אולי היא תתחפש פתאום ליוון 2004...לפחות רונאלדו מול בייל יהיה קרב בלתי נשכח שלא יחזור כל כך מהר.

בקיצור, ערב נחמד B)

9. Civil Anti Madridista

אני הרבה זמן לא ראיתי צמד כ"כ גרוע כמו לוקאקו ודנאייר.

10. ManUtd Fan Member

ראוליטו, אני לא מסכים עם הפרשנות שלך לגבי הזארד. הוא לא היה נייד והלך לקבל את הכדור, אני רואה את זה כהלך לטייל במקומות לא לו, והוציא הרבה מאוד אנרגיה על כדרורים לרוחב. הוא בעצם נכנס לרגליים של קשרי האמצע שלו. כן, יש לו אשמה מסוימת על ההתנהלות הזאת, אבל הכל צריך ליפול על המאמן. לא קשור לענף.
    אמר פה משתמש - אללה באבאללה. תעשו מה שבא לכם, רק תצילו אותי. ככה זה היה נראה. אסופה של שחקנים בעלי כישרון. זה מה שהם. אין פה קבוצה. הבלגים היו ביתרון שער ושלושה שחקני הגנה מוצהבים אצל ווילש, נגד דה-בריינה, הזארד, לוקאקו וקראסקו. פושע, וילמוטס הוא פושע על שנתן למשחק הזה לחמוק ממנו במחצית.
    והבושות של שחקני ההגנה שאכלו את ההטעיה הזאת של רובסון-קאנו... רק אני מדמיין פה הרבה ממים?

oranfu ו-שי אוהבים את זה.
  11. פול סקולס Member

יש לי תחושה שכל מי שמחכה ל"קרב בלתי נשכח בין כריסטיאנו לבייל" הולך להתבדות.

12. DRORIKO Member

אם אנחנו בקטע של קרב בין שחקני ריאל, אז זה יותר לכיוון של בייל VS פפה

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מהביצועים של האזאר ודה ברוינה נורא מגזימים בכמות הכשרון שיש לנבחרת הזאת. אז נכון שבטורניר הזה קומפאני היה חסר, אבל אפילו עם סגל מלא ובריא אין לבלגים מגינים נורמלים. על הקישור אין לי הרבה מה להגיד, שם יש מספיק כשרון, אבל בהתקפה? לוקאקו פשוט לא מסוגל היום להוביל את הנבחרת בכיבושים. אוריגי ובנטקה (עדיין) לא כוכבים. ברצינות, להולנד יש עם וינסנט יאנסן, ממפיס דפאיי ואולי עוד את קלאס יאן הנטלאר ורובין ואן פרסי מספיק איכות בשביל להתחרות עם בלגיה.

וילמוטס מאמן בינוני, אבל כולם רואים עכשיו מה המנטליות של וויילס, איסלנד ואיטליה יכולה לעשות. הבלגים כבר שנים מדברים יותר מדי והם הפכו ליהירים. יהירות שאולי הם למדו מהשכנים שלהם בכתום...

14. ייא Member

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160701/ea5e6aed12c688961f3628600cbcb9e2.Xxx
    משחק גדול

שי, Nave, Rosner ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. פול סקולס Member

יש להם אחלה שוער בדמות קורטואה, אחלה קישור עם ויטסל ונאיינגולן, אחלה ווינגר בדמות הזאר ואחלה ווינגר/קשר התקפי בדמות דה בריינה.
    אני כרגע לא נכנס לדקויות של מה זה אחלה ומה זה מעולה ומה זה מצויין ומה זה וורלד קלאס לצורך העניין.

לוקאקו... מאוד היט אנד מיס.

נראה לי שפרגוסון אמר פעם (או מישהו אמר שפרגי אמר) שאם יש לך צמד בלמים + חלוץ שאתה יכול לסמוך עליהם, אפשר לזכות בתארים.
    זה במקרה גם מה שחסר לנבחרת הזאת, אפילו אם קומפאני, ורטונגן וורמאלן היו כשירים לשחק.

יש להם חוליית קישור מצוינת, והשאר לא באותה הרמה. וכשהמאמן מפריע לקבוצה שלו במקום לעזור לה...

DRORIKO אוהב/ת את זה.