רגעים של קסם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י rainman, ‏17/12/05.

1. SeRgInHo Member

!forza inter
    אולי תזכיר גם את הגומלין באותו שלב הבתים מול ארסנל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. מכבי מגדל העמק Member

חיחיחי
    תיירי הנרי, זה יספיק

3. Jose Mourinho Member

בוא'נה אתה מוכן להפסיק לרדוף אותי בכל מקום שאני כותב בו?!?!?! מה רע בלהיות שמח מזכייה בתואר??
    אינטר דרסה את יובנטוס על המגרש, וזכתה בתואר בצדק, למרות שנפסל ליובה שער חוקי(או שלא).
    קח לדוגמה את יונייטד-ארסנל בעונה שעברה, גמר הגביע האנגלי. יונייטד הייתה הרבה יותר טובה מארסנל, אבל התותחנים הצליחו לסחוט פנדלים וזכו. אתה חושב שהם לא שמחו אחרי הזכייה, למרות שהם שיחקו פשוט זוועה?
    אני מתחיל חשוב שהתשובה ההגיונית היחידה לך היא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx ... או שאולי כדאי שאגוון ל :aaaprot: ....

בכל מקרה, אני לא פותח איתך וויכוח פה, אם אתה רוצה אז דבר לעצמך, ותמשיך להאכיל את עצמך בשטויות על אינטר רק כדי להרגיז...

זה דיון על רגעים שמחים אם לא שמת לב...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/06
  4. Igi Member

זה פורום, לא עם כל דבר צריכים להסכים אתה יודע..

פשוט אתה מצחיק אותי עם ההודעות שלך על אינטר, זה הכל.
    אגב, סתרת את עצמך בגדול:
    LOL
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    בעצם השווית את ארסנל לאינטר אבל הציטוט השני באמת משקף את המשחק שהיה שם.

טוב אני סתם נכנס פה לויכוחים בין יובה לאינטר.. אז כדי להיות קשור, רגע שלכולנו אחד השמחים ביותר שאנחנו זוכרים:
    -הניצחון 5-0 על אוסטריה.

5. Jose Mourinho Member

צחק, רק אל תוציא את זה בפורום.

לא השוויתי את ארסנל לאינטר, נתתי דוגמה למה שאמרת שאוהד לא יכול להיות שמח אם הקבוצה שלו זכתה בתואר, למרות ששיחקה פחות טוב מהיריבה.

6. Man4ever Member

עוד שלושה אירועים
    מישהו זוכר את ה7-2 המדהים של ליון על ברמן?
    ומה עם ה8-3 של מונאקו על דפור?
    ואני לא זוכר באיזה שנה זה היה אבל משחק מדהים עם כל כך הרבה הנאה של אינטר-ולנסיה במסטאייה לפני כמה שנים בליגת האלופות

7. BrN Member

מילאן 2-3 אייקס - אחד המשחקים הכי מותחים שראיתי איי פעם. הגול של אינזאגי בדקה ה-90 הוציא ממני כל כך הרבה צעקות....

מילאן 1-3 יובנטוס - הצגה גדולה, אין לי יותר מה להרחיב.

מילאן 1-4 באיירן - היו לי כל כך הרבה חששות מהמשחק הזה אבל אחרי הדקה ה8 נרעתי והבנתי שזאת הולכת להיות תצוגת כדורגל של אחת מהקבוצות הטובות בעולם כיום.

8. Raulito Madridista

1)ה3-1 של ריאל מדריד בברנבאו על מנצ'סטר יונייטד ב2003 היה פשוט תענוג המשחק הטוב ביותר בקריירה של החלוץ הספרדי הטוב בכל הזמנים, שכבש צמד. אהה וגם אפשר להוסיף מילה על החיבור של פיגו.

2) הניצחון 3-1 על מילאן בברנבאו ב2003 בשלב הבתים איזה משחק ענק של ריאל ונחשו מי כבש צמד....

3)הניצחון 7-2 על ויאדוליד בעונה של קיירוש התחילה נפלא. השלושער של ראול... השער עם העקב! הוולה של זיזו אחרי מסירה של בקהאם מחצי מגרש.....

4)הניצחון 2-0 בקאמפ נואו בליגת האלופות והגמר נגד לברקוזן... זיזו זיזו זיזו!

5)משחק האליפות של ריאל הניצחון על בילבאו שרונאלדו כבש צמד גדול.... ריאל אלופת ספרד בפעם ה-29!

6)השלושער של רונאלדו באולד טראפורד!

7) ריאל מדריד אלופת אירופה לשנת 2000 איזה גול של ראול אחרי שהוא רץ יותר מחצי מגרש! תענוג!

8) הניצחון של הפועל תל-אביב בגמר על בית"ר ירושלים בשנת 2000 היה משחק מדהים ופנדלים מהנים!

9) הניצחון בדרבי 3-0 בעונה שעברה למרות שהפועל הייתה בתחתית כל הזמן.

10) כל המסע המופלא באירופה שהתחיל עם 2-0 ענק על צ'לסי בבלומפילד, נמשך עם ניצחון כפול במוסקבה במינוס 10 מעלות, המשיך לפארמה, וכמעט עברנו גם את מילאן, אחרי שניצחנו בקפריסין 1-0 משער של קלשנקו.

11) הניצחון של ריאל מדריד 3-1 על לה קורוניה ב2002. איזה שערים מרהיבים של מורו זיזו וראול.

12) הניצחון של אינטר 5-1 על ולנסיה בעונה שעברה. נהנתי לראות את אדריאנו.

13) ברזיל מנצחת 2-0 בגמר את גרמניה אחרי תצוגה גדולה של הפנומן.

14) הניצחון של ריאל מדריד באולד טראפורד ב2000 3-2 מצמד של המלך.

15) ה4-2 של ריאל מדריד על ברצלונה בברנבאו בשנה שעברה איזה מלחמה אפילו של רונאלדו!

16) תיירי הנרי עובר את כל ליברפול בדרך לאחד השערים הגדולים של הפריימרליג ב2004.

17) השלישייה של ריאל מדריד לסראגוסה בגומלין חצי הגמר בברנבאו תוך עשר דקות. מדהים.

18) המשחק של זיזו נגד יובנטוס בעונה שעברה בברנבאו.

19) גמר ליגת האלופות של העונה שעברה. כל מילה נוספת מיותרת.

20) השער של ברקאמפ נגד ניוקאסל ב2002 עם הסיבוב המדהים. לא רואים כל יום.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אין לך עוד כמה פעמים שהשפלתם את מנצ'סטר יונייטד ואתה רוצה להזכיר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    "עכשיו השופט יבשר לנו כמה דקות תוספת זמן תיהיה..."3 דקות...מעכשיו! 3 דקות לאדומים לעשות את זה...הכדור הולך לאמצע .... בקהאם....גארי נוויל שניים שבדרך כלל משחקים בצד ימין, אבל עכשיו בצד שמאל. קרן למנצ'סטר יונייטד...
    ופיטר שמייכל יוצא מהשער שלו כדי לנסות ולנגוח ולהשאיר את מנצ'סטר יונייטד בתמונה...שמייכל עמוק בתוך הרחבה, הכדור מגיע אליו!!!! .....ועכשיו בעיטה ו....שיוויןןןןןןןןןןןן מנצ'סטר יונייטד חוזרתתתת שרינגאהםםםם!!!!!!!!!

הוא לא מאמין למראה עיניו, מתאוס. שמייכאל לא היה האיש ששם את הכדור ברשת, שרינגאהם כןןן!!! הנוכחות של שמייכל אולי עזרה במשהו, הוא עלה לכדור הקרן הזה והינה כך זה היה: הרחקה לא טובה של ההגנה, גיגס בועט פעם אחת,שרינגהאם ממשיך את זה פנימה כאשר אוליבר קאן לא יכול לעשות שום דבר. שיוויון 1 בגמר הזה גמר 99 "
    שגיא כהן:"דברים גרמו לזה, העלייה של שמייכל לכדור הקרן שבילבלה את ההגנה הגרמנית והיציאה הגרועה של הגרמנים לניבדל . חצי מההגנה הייתה בטוחה ששרינגאהם היה בניבדל, הוא לא היה בניבדל.

גבירותי ורבותי אנחנו עומדים דקה ועשרים ליפני הארכה, אלא אים כן אחת מהקבוצה תעשה כאן מהלך מדהים. סולשיאר...עוד כדור של יונייטד...אני רוצה להזכיר לכם שבגביע האנגלי בדקה ה90 ובתוספת הזמן מנצ'סטר יונייטד חזרה מ1-0 מול ליברפול ל2-1.האים זה יקרה גם הערב? קרן של בקאהם...מי יבוא לקרן הזאת?שעררררררר! שערררררררררררר גבירותי ורבותי !!!!!!!!! הם לא מאמינים לזה, אבל מנצ'סטר יונייטד מובילה 2-1!!!!!!!!!!!!!!!! "
    חוץ מזה, משחק שכוח אל בפרמיירליג בין וולבס ללסטר, שבו לסטר הוליכה 3-0, אבל וולבס, שהייתה סופר-מגה-פתטית באותה עונה ניצחה 4-3. היה גם את המשחק בין ארסנל ללידס ב2003. אף פעם לא האמנתי שאהפוך לאוהד שרוף של לידס ליום אחד, אבל ניצחון שלהם בהייבורי היה נותן ליונייטד אליפות. לידס באותה עונה נאבקה בתחתית, וכפי שכבר הבנתם, ארסנל הייתה שנייה. שער גדול של מארק וידוקה בדקה ה-90 נתן ללידס ניצחון 3-2 שהשאיר אותה בליגה, ויותר חשוב, נתן לשדים האדומים עוד אליפות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/06
  10. Offman 46 Member

6-1 של היונייטד נגד ארסנל ב-2001 אם רביעיה של יורק!!!
    4-2 נגד ארסנל מהעונה שעברה איזה משחק ענק זה היה!!
    4-0 על ליברפול באנפילד מיליפני כמה שנים
    3-2 נגד יובה בדל אלפי
    ה- 3-0 נגד יובה בעונת 02-03!! כמה שבופון אהב לחטוף מרוד! רוד!!!!!!!!!!

וכמובן אייך אפשר לישכוח הגמר הגדול מכולם של 99!!
    הדקות האחרונות עדיין אצלי בראש ואני עדיין רוה את זה כאילו זה קורה עכשיו כל הזמן!!!

11. w2k1 Member

כן כן ההתגברות של ה-red deviles על הבווארים היתה ספקטקולארית, גם רגעים של כדורגל עילאי (אומנם הרוב מהצד של באיירן), גם דרמה שנדמה שנכתבה ע"י מיטב במאי הוליווד מה אפשר לבקש, שאפו לרמי וויץ על ביצוע שידור למופת ועל גרימת צמרמורת לכל אוהדי הכדורגל ... זהו אכן הרגע הגדול ביותר שנראה (לפחות על ידי) על מגרשי הכדורגל.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה היה שוד לאור לילה..
    אם היה מגיע בכדורגל, לבאיירן היה מגיע.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי ליונייטד לא הגיע לנצח במשחק, אבל הגיע לה לזכות אחרי העונה הגדולה בה העיפה את אריות אירופה אחד אחרי השני (ברצלונה, אינטר, יובנטוס).

14. George Best Member

ה 0-4 על ליברפול היה באולד טראפורד.

15. Gooner Member

הגמר באולד טראפורד היה אחד הרגעים המרגשים אי פעם בהסטוריית הכדורגל.

עוד כמה רגעים?
    מבחינת ארסנל:
    טוני אדאמס כובש נגד אברטון במשחק האליפות ב98 .."Can u believe it"
    ווילטורד באולד טראפורד
    משחק האליפות בווייט הארט ליין-(מטעם פלצנות אני לא אגיד שאני מתכוון לזה שב71',אני מתכוון לזה שבסוף 2003-2004)
    אינטר-ארסנל 5-1
    הנרי שובר את שיא ההבקעות של איאן רייט
    איאן רייט שובר את שיא ההבקעות ב98.
    -אפשר להגיד שהאליפות ב89' היא אחד הרגעים המשמחים והמרגשים,אבל לא הייתי במצב של לחוות את זה בגלל שהייתי כולה ילד קטן )
    -ה7-0 על אברטון בעונה שעברה,ואת כל הקהל צועק -One More Year,One More Year...לדניס ברגקאמפ.

רגעים מרגשים בכללי:
    איסטנבול 2005 (בדיעבד זה מרגש אותי,במשחק עצמו נרדמתי אחרי ה3-3 של ליברפול והתעוררתי מהצעקות של החברים שלי אחרי ההחמצה של שבה בדקה ה120)
    ציינתי פה את קמפ נואו 99'
    הזכייה של צרפת ב98' וכמובן ב2000.
    ובכללי,רגעי כדורגל של שחקנים שהם יוצאים מהכלל,רונלדיניו,זידאן,ברגקאמפ,זולה,רוברטו באג'ו,מרדונה,הנרי,ווין רוני,קנטונה,ואן באסטן,קרויף....