" רגעי הקסם של 2006 "

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏21/12/06.

1. dsvetoy Member

שיאמר קנה את הקבוצה והתחילו לחתום שחקנים כמו שכטר אנסומבו שטראובר מארין ועוד...

2. REAL MADRID Member

עכו משפילה את מכבי ת"א עם רביעייה בגביע.
    פרננדז מעיף סוכריות לאוהדי בית"ר (הייתי חייב)
    פנסטיל עם דגל ישראל (מלך)
    לבייב לא לוקח את הפועל ת"א

תפתחו כזה גם בכדורגל עולמי ואני אחרוש על זה.

3. הפועל אשקלון Member

נשארנו בליגה!!!!
    דווקא ב 2005 היה לי שנה יפה גם מקום ראשון בליגה גם זכיה בגביע הטוטו וגם חצי גמר גביע המדינה שבדרך דרסנו את בני יהודה
    ב 2006 היה מסריח גם עכשיו לקראת הסוף אם כל המכירות

4. איגור .פ. Member

הרגעים השמחים:השארות הפועל אשקלון בליגה
    הנבחרת הצעירה
    בית"ר מודחת מאירופה

העצב:שחיתות,שחיתות ,שחיתות
    ההפסד לקרואטיה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכניסה של דניאל יאמר לליגת העל, תוך כדי שהוא רוכש את מכבי נתניה ובכך מכניס את מכבי נתניה חזרה לתמונת הצמרת של הכדורגל הישראלי.

ההעפלה של הנבחרת הצעירה, שהשיגה את מה שהשיגה תוך כדי משחק לחימה מצוין, מלא תעוזה ומעורר גאווה.

ולמרות שאני ממש שונא את הירוקים כקבוצה, לראות אותם עומדים בצורה שווה על המגרש מול ליברפול, עשה אותי מלא גאווה.

אם לדבר על השנה הזו באופן כללי, אז אני מסכים עם לירן. ישנם מעט מאוד רגעים שאני אוכל לקחת איתי מהשנה הזאת.

6. Gustavo Boccoli Member

אני דווקא חשבתי שאת זה תכניס ברגעים לא ממש קסומים. כאילו, לא ממש את זה, אבל אני בטוח שכל אוהדי נתניה לא נהנו ממש מכל הבלאגן שעשו שם עם יאמר, שיאמר עצמו עשה, כאשר החליט שהוא קנה ואז יצא, וזה התגלגל חודש - חודש וחצי אם לא יותר.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשא ומתן התנהל קצת מעל לחמישה חודשים. רוב האוהדים של מכבי נתניה באמת התחילו לאבד עניין במה שקורה, כי זה כבר היה נראה חסר סיכוי, אבל אני תמיד האמנתי שהוא כן יגיע למכבי נתניה וכשזה קרה, אני הייתי הראשון לשמוח. הוא הוכיח לי שהוא רציני כבר בראיון הראשון. שאלו אותו: "אתה מתכוון להתחרות בארקדי גיידאמאק?", אז הוא ענה: "אני מכבד את האיש ואת מה שהוא עושה בבית"ר ירושלים, אבל אני מסתכל רק על מכבי נתניה". הוא קנה אותי במשפט הזה, כי הוא לא אמר את הדברים ששאר אנשי העסקים אמרו לפני שהם היו מועמדים לרכוש קבוצה ישראלית וגם, בעיקר, כי הוא תמיד היה עסוק במכבי נתניה ולא בתחרות עם הבעלים של הקבוצות האחרות.

8. Gustavo Boccoli Member

טוב, ענית לי, אם אפשר, חוות דעת נוספת של אוהד נתניה, הפעם על כל מה שקרה עם אייל ברקוביץ'. גם זה, כל הבלאגן, אתה רצית אותו בקבוצה שלך? גם כשהוא עזב, המשכת להאמין ביאמר? אם תענה, בכיף, סתם אני רוצה לדעת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת? אני ממש לא ידעתי איך לאכול את אייל ברקוביץ'. מצד אחד, הפה הגדול שלו ושחרור של שחקנים שאהבתי לראות במכבי נתניה בעונה שעברה. מצד שני, כמו שאנשים סלחו לו אחרי כל מסירה על המגרש, אני סלחתי לו אחרי החתמות של שחקנים כמו איתי שכטר, מזואה אנסומבו, לירן שטראובר.

בכך שדניאל יאמר החליט לסיים איתו את ההתקשרות, זה דווקא הרבה לי שדניאל יאמר הוא איש עסקים ובן אדם מן המעלה הראשונה. אני לא רואה איך בעלים אחר היה אומר לאיש כמו אייל ברקוביץ' ללכת הבייתה, למרות כל העבודה שהאחרון עשה במכבי נתניה. דניאל יאמר הוכיח שמבחינתו, החומר האנושי הוא החשוב ביותר ורק אחרי זה ישנו החומר המקצועי. בקיצור, אהבתי את זה שדניאל יאמר התרכז קודם כל בכביסה המלוכלכת של מכבי נתניה, כיבס אותה ורק אחרי זה מיהר לחדש ולהטיב את היחסים הדיפלומטיים עם קבוצות כמו מכבי חיפה, מכבי תל אביב ושאר קבוצות ליגת העל.

מקווה שהצלחתי לענות לך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. אלסנדרו דל פיירו Member

העונה החלומית של בני יהודה שסתמה הרבה פיות לאנשים ולגורמים בהתאחדות.
    הנבחרת האולימפית.. ושם מילה מיותרת.

כמובן הבאסה אחרי הנצחון של הפועל בגמר .
    אושרי לוי והמשחקים המכורים של שחקני באר שבע.

11. d3fton3s Member

רגע שמחה:
    העונה האירופאית שעדיין לא נסתיימה במכבי חיפה והפועל ת"א

רגע של קאקא:
    הפועל חיפה עולה למשחק חוץ. הנהג מבקש ליסוע דרך כביש 6 ומקבל נזיפה עצבנית מהפירהר יואב כץ. שחקני הפועל חיפה חוזרים ממשחק, רוצים לשבור את הרעב, ומגלים שכדי לעשות זאת יאלצו לעצור ולשלם מכיסם. שחקני הפועל חיפה מסיימים אימון, ומגלים שנתקו את המים בגלל שיואב כץ מתווכח על 100 שקל בחשבון מים.. השחקנים מתבקשים להביא בקבוקים מים באופן אישי כי מים זאת הוצאה מיותרת..
    לסיכום - שנת 2006 בהפועל חיפה, כץ עובר כל גבול..

12. Don Joan Roman Member

לא להאמין אבל אני איתך במאה אחוז.
    העזיבה של לואיס היא נקודת השפל של השנה מבחינתי, פשוט פיספוס כביר של כמה מטומטמים.