רומא 06/07 :: מסיימים במקום שני ועם גביע ביד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ASROMA, ‏17/7/06.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא לא שיחקה ללא חלוץ..היא שיחקה ללא חלוץ טבעי - טוטי וזה הביא 11 ניצחונות רצופים וגם זה היה מחוסר ברירה וגם טוטי לא ימצע 100% מהיכולת שלו בתור חלוץ..

טורס יבוא לרומא רק במנג'ר..

סואזו יהיה יקר מאוד ולא שווה את המחיר לעומת החלוצים הטובים בעולם שלא יעלה הרבה יותר ממנו..וגם קליארי לא רוצים לשחרר אותו..

דיארה..שמועות שמועות כמו כל שאר השחקנים שהיה מועמדים..

edit: דיארה באמת מתקרב לרומא ומה שמעקב את העסקה זה שהעדיפות הראשונה של ספאלטי זה דויד פיזארו..במקרה שזה לא יצא לפועל ואינטר עוד פעם יתחילו לבלבל תמוח על מנסיני אז דיארה יגיע לרומא..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/06
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח וזה גם לא בעונה הראשונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני מאו מקווה ליראות את דיארה ברומא ולא את פיזארו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיזארו היה אדיר באודינזה..
    ספאלטי יודע להוציא ממנו את נמקסימום..
    עונה אחת על הספסל+הדרכתו של מנצ'יני לא עושה אותו שחקן פחות טוב..זה לא שהוא בסוף הקריירה..
    הוא יודע לבנות משחק ויתאים יותר ליד דה רוסי שיתעסק יותר בחלק ההגנתי ובשבירת התקפות(משהו כמו פירלו-גטוסו)

דיארה פחות טוב בחלק ההתקפי..
    נתן עונה מציינת אחת בלאנס..לא מעצמת כדורגל כמו שאתה מבין ובליגה הרבה יותר חלשה מהסריה א'..
    במונדיאל לא הרשים למרות ששיחק בגמר..
    קיצר היה טוב רק בעונה שעברה..

אני מעדיף את פיזארו..איתו זה לא יהיה הימור..

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך.
    דיארה עדיף על פיזארו מכמה סיבות:
    1. הוא פשוט שחקן יותר טוב מימנו,ואל תזלזל בליגה צרפתית,הוא היגיע לניבחרת הצרפתית,הוא ישחק במונדיאל,הוא לא היה סתם נער פוסטר,הוא ישחק כימעט כל הטורניר,והיה מצויין.

2. הוא גם בנוי הרבה יותר טוב מפיזארו הקטנטן,הוא בחור גדול מאוד,ויש לו כח פיזי,וזה מה שאתה צריך כשאתה קשר אחורי.

3. אומנם בחלק ההתפקי פיזארו יותר טוב מימנו,אבל אני מעדיף שיבוא דיארה,ויעזור להגנה המאוד לא יציבה שלנו,את ההתקפות אני משאיר לדה-רוסי וטוטי שיעשו אותם.
    עדיף שיבוא קשר ויעזור ליצב את ההגנה שלנו,שהיא לא מהחזקות שיש.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים שדיארה יהיה הרבה יותר חיוני מפיזארו לרומא מהסיבה שרומא איבדה הקיץ את דאקור וגם את טומאסי וקשר פיזי הגנתי זה שחקן שרומא תזדקק לו העונה הרבה יותר מאשר לעוד קשר התקפי לצידם של טדאי, מאנסיני וטוטי.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאקור היה שחקן ספסל ששיחק במקום דה רוסי ולא לידו..טומאסי בכלל שולב באגפים וגם כשחקן ספסל ואף פעם לא פתח באמצע..מי ששיחק ליד דה רוסי והצליח היו פרוטה\אקווילני..אז אין טעם לקשור את עזיבת שחקני ספסל בהבאת שחקן הרכב..בשביל זה הביאו את ריקארדו פאטי הצעיר..את פרוטה ספאלטי רוצה להעביר לאגף בגלל שנכשל בהבאת סמיולי או כל שחקן אגף אחר ואקווילני לא מספיק טוב עדיין כדי לפתוח וגם אם כן..צריך עוד שחקן דומה לו בסגל כי אין כאלה בכלל..אוליי דיארה(של ליון אולי) יותר טוב מפיזארו אבל זה עניין של טקטיקה ומה מתאים יותר למאמן..הוא אימן אותו בהצלחה..הוא שחקן מוכח ועונה אחת חלשה בקבוצה לא מאוזנת עם מאמן שלא יודע להוציא את המקסימום משחקניו לא אמורה להוריד מרמתו..

אשד זאת תגובה גם להודעה שלך כמובן..לא יודע איך לעשות קיו לשני פוסטים...
    ומה כל כך בעייתי בהגנה שלנו?..בעונה שעברה כהכל התחבר..מקסה-קיבו ספגו הכי מעט שערים בחצי עונה האחרונה..אחד הצמדים הכי חזקים באיטליה ואוליי גם בעולם..בחלק הזה אנחנו מסודרים לעוד הרבה שנים..ראיתי ראיון עם ספאלטי מאתמול כשהוא אומר שיש לו יותר מדיי בלמים ושיכול להיות שמישהו ימכר..הכוונה כנראה לקאפור..

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה טועה. אל תסתכל רק על ההרכב האידיאלי מבחינתך. קבוצה בונה סגל שחקנים מגוון שיתאים לה למצבים שונים במשחק, חוסר בשחקן כמוהו בקישור זאת אומרת בחלק מהמקרים אי יכולת להגיב.
    לדאקור היו בשנה שעברה 26 הופעות בליגה ועוד 7 באירופה "כשחקן ספסל" כפי שאתה קורה לו. אני בטוח שזה יתאים גם לדיארה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצדקת את הטענה שלי..דיארה שחקן דומה לדה רוסי..פיזארו יותר מגוון...
    ההרכב האידיאלי מבחינתי זה לקדם את אקווילני..לא דיארה ולא פיזארו ולהשקיע את הכסף בחלוץ..
    לדאקור היו לא מעט הופעות בשנה שעברה מסיבה שרומא הייתה מוכת פצועים ושיחקה עם 3 בקישור המרכזי לא כולל טוטי וגם אז פרוטה דה רוסי ואקווילני הועדפו עליו..שחקן שהוא עדיפות 4 רביעית הוא שחקן ספסל..

9. ASROMA Member

למה שגם השנה מכת פציעות לא תחזור?
    הרי גם עונה לפניה סבלנו מהרבה פציעות , אולי הצוות הרפואי של רומא סטלן כמו כל שאר האוהדים של רומא , כי השחקנים שלנו נפצעים המון.
    צריך להביא עוד שחקנים , כל הזמן יש פציעות ויהיו פציעות , הרחקות וכו'.
    גם מהרחקות אנחנו סובלים המון רומא מקבלת המון כרטיסים.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם אתה מתייחס רק להרכב, בעונה שהקבוצה שלך משחקת גם בליגה וגם בליגת האלופות היא חייבת לחשוב מעבר להרכב. רומא צריכה עומק בגסל וגיוון.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי לא דיברתי על הרכב.. דיברתי על רכש..והשחקן רכש מיועד להרכב..
    אין ויכוח בכלל שצריך להגדיל את הסגל..התייחסתי לסוגיית פיזארו\דיארה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/06
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דה רוסי, לא פרוטה ולא אקוואליני שחקנים פיזים, אין לרומא פתרון למרכז מגרש פיזי כרגע. דאקור שיחק בשנה שעברה הרבה משחקים, דיארה יהיה לדעתי רכש נכון ומתאים יותר לרומא. לא רואה את פיזארו משתלב ביחד עם טוטי, מאנסיני וטאדי בקישור כאשר גם דה רוסי ואקוואליני לא קותלי קנים בכל הקשור למשחק ההתקפי.

13. ASROMA Member

מסכים בלי שום ספק.
    רומא חייבת קשר אחורי כמו בזמנים שהיה לנו את אמרסון , דאקור בשנה שעברה עשה את התפקיד הזה טוב בדרך כלל ודה רוסי עשה קפיצת מדרגה אבל עדיין הוא לא קשר אחורי קלאסי.
    צריך סוס שחור כמו דיארה באמצע , שחקן שיתן את היציבות והגיבוי במרכז השדה להגנה שלא תמיד הייתה יציבה , בעיקר בסוף העונה שהגיעו הפציעות והעייפות.
    בקשר לחלוצים צריך לראות איך מונטלה ומידו יתפקדו , משניהם אין לי ציפיות גדולות.
    הדבר היחיד שאני יכול לשאוב ממנו איזו אופטימיות היא שבשנה שעברה גם בלי חלוץ טוטי מאנסיני טאדיי ופרוטה קרעו רשתות - עם יכולת כזו גם עם 2 חלוצים בינוניים כמו הצמד הנ"ל אפשר להתמודד על אליפות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/06
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי חלוץ רציני אתה לא יכול רוץ לשום אליפות.
    רומא חייבת חלוץ ברמה,ואם ניסמוך על מידו ומונטלה לא נגיע רחוק.
    זו היזדמנות פז ליזכות באליפות כשיובה בליגה השנייה,ופיורנטינה ומילאן מתחילים עם מינוס,לא לנצל את זה זה יהיה טימטום נוראי !
    רומא חייבת חלוץ ברמה של טרזגה !
    אני מקווה שיתחילו להזיז איתו עיניינים,למרות שזה לא עושה רושם שזה יקרה בקרוב.

בקשר לוויכוח פה בין דיארה לפיזארו,אני את דעתי אמרתי,דיארה עדיף כי יש מספיק שחקנים יעשו את ההתקפות,צריך שחקן שיעזור לבלמים ויהווה נוכחות במרכז המיגרש.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא עדיין בעיניין של דיארה.
    השחקן עצמו כבר סיכם ברומא,אבל עדיין אין הסכמה על המחיר.
    לאנס דורשת 4.2 מיליון יורו, רומא מסכימה לשם רק 3.5 מיליון,העיסקה אמורה להיסגר בימים בקרובים.

למיקרה שהעיסקה לא תיצא לפועל,ספאלטי רוצה עוד שחקן ששיחק תחתיו באודינה,סוליי מונטארי הגנאי הבין לאומי.
    אודינה צפוייה לידרוש עליו 12 מיליון,סכום שרומא לא מעוניינת לשלם.