רומא 08/09:: אי וודאות לקראת פתיחת המרקטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏1/7/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטפאנו גוברטי, בן 24, יליד קליארי. התחיל את הקריירה המקצוענית שלו בגיל 20 בקבוצה מהסריה סי. אסקולי צדה את הכישרון הצעיר שם שיחק במשך שנתיים וחצי. בעונה שעברה עבר לבארי בהשאלה בינואר. גוברטי כבש 9 שערים ובישל כמות דומה ב18 משחקים והיה אחד הגורמים הכי משמעותיים בעליה של בארי לסריה א'. החוזה שלו שהיה שייך לאסקולי נגמר הקיץ ורומא החתימה אותו בחינם. לטענת סוכנו, כל קבוצות הצמרת באיטליה התעניינו בשחקן והבחירה שלו ברומא נבעה מהערכתו הרבה לספאלטי. כשהיה עוד שחקן אסקולי, הכריז גוברטי שהחלום שלו לשחק במילאן אותה הוא אוהד מגיל צעיר, מקווה שזה לא יגרום לו להתבלבל כשימצא את עצמו אחד על אחד עם אביאטי.

http://www.youtube.com/watch?v=xFwZm9toI0w...player_embedded

2. Roma מנהלים

תודה רבה, ללא ספק נראה רכישה טובה בחינם ויש לו מאזן טוב יחסית .

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו :
    I'd be very happy to go to Roma. I'll speak with Ancelotti. If I am not staying at Chelsea, my preference is Roma. Spalletti is a great and professional coach. Totti is an ace and a friend. I haven't played much last season, but I am not changed, I still score goals".

אני חושב ששחקן עבר אחד על הספסל זה בסדר, שניים זה כבר יותר מדי.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

חבל לי על שבצ'נקו, מהשחקן הטוב בעולם, הדרדר לספסל של מילאן ומוכן לקחת כל הצעה בכדי לעוף ממילאן.

5. Roma מנהלים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

אם אפשר להביא אותו בחינם\ממש בזול\השאלה למה לא?
    אני מאמין שהוא עדיין לא גמור אלא פשוט ללא ביטחון ואם אפשר לספסל כזה שחקן למה לא?

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/09
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא? כי גם אם הוא יקצץ בחצי את המשכורת שלו (לא מאמין שזה יקרה) הוא עדיין ירוויח 2 מליון יורו לעונה ושחקני ספסל ברומא לא אמורים להרוויח סכומים כאלה. רציתי לראות אותו ברומא כאשר הוא היה מקושר אלינו בקיץ שעבר, הוא העדיף את מילאן (לגיטימי) והוכיח שהבעיה היא לא בצ'לסי אלא שהוא פשוט שחקן גמור. מילאן עשתה את עסקת חייה כשמכרה את שבצ'נקו למרות שהיה זה רגע קשה לאוהדים.

השלישיה ההתקפית תהיה בנויה מטוטי, ווצ'יניץ', מנז, באפטיסטה, חלוץ חוד חדש, ועכשיו גם גוברטי. 6 שחקנים ל3 עמדות וזה בלי שאחשיב את מונטלה. כפי שניתן לראות, אין מקום לשבצ'נקו בתור גיבוי ובטח שאין לו מקום במקום החלוץ רכש שצפוי להצטרף הקיץ.

7. Roma מנהלים

כמובן השאלה ותשלום קטן ממשכרותו וצלסי את השאר או המשכורת או קיצוץ שלו בהרבה מאוד אם לא הוא יכול לככת מאכזב לערב הסעדית או ארצות הברית שם ישלמו לו הרבה.

במחשבה שנייה אתה צודק לא צריך אותו אבל עדיין מנז מונטלה בקושי נתנו גולים העונה..טוטי ווציניץ נפצעים המון...חובה חלוץ חדש.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנז לא חלוץ מטרה ולא נמדד על שערים. אם לא החלפת הבעלות, הייתי רוצה לראות אותו קבוע בהרכב לצד ווצ'יניץ' וטוטי.
    מונטלה הוא סיפור עצוב, הפציעה האחרונה שלו גמרה אותו סופית. מאוד לא נעים לראות שחקן כל כך גדול, כל כך חסר עונים על המגרש.
    רומא אכן חייבת חלוץ נוסף, שחקן שאמור לסגור את חוליית ההתקפה. אתה רוצה שהחלוץ הזה יהיה שבצ'נקו? אני לא מאמין שזה יקרה. יכול להיות מצב אחר שרומא תמכור את באפטיסטה ותצרף במקומו את שבה בנוסף לחלוץ כמו הונטלאר, אך גם המקרה הזה דיי קלוש.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראתי על דיווחים שהגיעו הבוקר שטוענים ששוב העיסקה התמוטטה אחרי שהקבוצה החדשה כשלה בהצגת ערבויות מתאימות. יש שדברים בגו?

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיובי. אחרי שכל הצדדים הגיעו להסכם וכל הידיעות הצביעו שהיום סיפור הרכישה יסגר סופית, העסקה בסך 200 מליון יורו לא תצא לפועל היום בגלל שהקבוצה של פיורנלי לא גייסה מספיק ערבויות ולא העבירה את התשלום הראשון. הרוכשים ביקשו הארכת זמן ונענו בחיוב.

עריכה : כל העניין הזה מטיל צל על המקצוענות של פיורנלי אותה נוהגים לשבח אנשי עסקים וסוכני פיפ"א. היה לו יותר משבועיים לגייס את הכסף הנדרש ועכשיו הוא מסכן את העסקה כולה כשאנג'ליני (רוכש פוטנציאלי אחר) ינסה להציג הצעה משלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/09
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמית: רומא רכשה מאודינזה את כרטיסו של מארקו מוטה תמורת 3.5 מליון יורו.

מוזר, הייתי בטוח שהסיכום עומד על 7 מליון יורו תמורת הכרטיס או 3.5 תמורת חצי.

12. Roma מנהלים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    חדשות מצוינות אחלה שחקן.
    הוא כמובן חילוף ראשון מהספסל אני מקווה? כי מערך ההגנה צריך לראות ככה:
    ריסה---חואן---מקסס--סיסיניו.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור אבל החלק היותר מעניין זה האפשרות שנראה ספסל כל איטלקי צעיר :
    רוסי-אספוזיטו-אנדראולי-מוטה

14. kadm Member

אגב , אם הזכרת כבר את אלאנדרו רוסי, אז מישהו יודע מה הוא עשה השנה בליבורנו?
    הרשים? פישל? שיחק בכלל?, ואם יש למישהו עוד מידע על שאר ההשאלות שלנו (אוקקה,פאטי,אנטונס,אספוזיטו,גרקו וכו')?
    מעניין אותי לדעת אם במקרה נצליח למכור שחקנים כמו טונטו, ולחסות את החורים שישאירו בשחקנים שכבר יש לנו כמו אלה שהשאלנו השנה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יצא לי לראות את רוסי במדי ליבורנו. אני רק יודע שהוא היה שחקן הרכב קבוע ושיחק קרוב ל40 משחקים. יש לא מעט אוהדים שעקבו אחרי השחקן ומאוד התרשמו ממנו. אותם אוהדים בטוחים שמקומו של רוסי ברומא ואפשר לבנות עליו כשחקן הרכב בעתיד. לגבי השאר, אוקקה חייב למצוא בית קבוע ומאמן שיאמין בו. הנדידות האלו פעמיים בשנה לא עוזרות לו להתקדם. אנטונס מיעט לשחק בלצ'ה, גרקו ימשיך עוד עונה בסריה ב', פאטי חזר מצרפת אך בטח יצא להשאלה נוספת. בשורה תחתונה, אף אחד מהם חוץ מרוסי, לא טוב מספיק כדי לקחת חלק בסגל של רומא.

הסוכן של אנדראה אספוזיטו (ושל רודריגו טאדיי) אמר היום שרומא היא הפייבורטית להחתים את הבלם והמחיר הגבוה יחסית שהציבה לצ'ה לא יהווה בעיה בשביל רומא שבמקרה הצורך, תרכוש רק מחצית מכרטיסו. על טאדיי הוא אמר שפיורנטינה מעוניינת בשחקן אבל ספאלטי מעריך אותו ולא ירצה לוותר עליו.

הידיעה שהבאתי אתמול : http://www.transfermarketweb.com/?action=read&idsel=37930 איננה נכונה. מצטער על שהטעתי אתכם.