רומא 2009/10 :: עוד הפעם, רק כמעט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏1/7/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר מדברים על אלדאיר, סתם משהו מעניין שראיתי לפניכמה זמן (הרבה למען האמת), בגיל 45 בערך הוא משחק בקבוצה בליגה השלישית בברזיל, לא משנה איזה ליגה זו, חתיכת הישג.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם איך שהוא שיחק במשחק פרישה של קאנדלה, לא הייתי מתנגד לראות אותו אצלנו בעונה שעברה במקום לוריה.

3. kadm Member

השמועות שריסה גרם לטוטי לעזוב את האימון אתמול נכונות?
    שוב הוא ניפצע?

4. cazzo Il Capocuoco

Scampato pericolo: in seguito a un contrasto con Riise, Totti è rimasto a terra per cinque minuti, toccandosi la caviglia destra. Dopo il pronto intervento dei medici, il numero dieci giallorosso si è rialzato e ha proseguito

טוטי אחרי תיקול עם הנורבגי נשאר 5 דקות על הדשא, נגע בקרסול הימני אבל הרופאים עזרו לו להמשיך כרגיל.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/09
  5. kadm Member

יופי, לרגע חשבתי שיש לי דז'ה וו

6. zakuta Member

קובי, מתי ההגרלה של רומא בליגה האירופית? מישהו יודע?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/09
  7. 亚历山大帕托 Member

17 ליולי.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה עוד פה?

זה מה שקרה אתמול. היום טוטי לא התאמן עם שאר הקבוצה ועבד לבדו בחדר כושר.

אחריי שטענתי בעבר (אתמול) שבריגי חייב לקבל חוזה חדש ואין שום דבר פסול בלחצים שסוכנו מנסה להפעיל על ההנהלה, דעתי התהפכה 180 מעלות. בקיץ שעבר עוד כשרומא שיחקה עם 2 קשרים במרכז, לבריגי לא היה מקום בקבוצה והוא היה מקושר לקבוצות כמו בלקבורן וסלטיק. בסופו של דבר הוחלט להשאירו כדי לעבות את הסגל והוצא לו חוזה חדש ומעט משופר יותר. בריגי חתם על החוזה ל4 שנים והסכים לתנאים שהוצגו בפניו לא לשנה , לא לשנתיים, ל4 שנים! אחרי שנה אחת מצויינת, סוכנו דורש חוזה משופר עוד יותר. ואני שואל את עצמי (ואתכם), האם שנה אחת מספיקה כדי לקבוע מחדש את איכות ועלות השחקן? בריגי חתום ברומא עד 2012, האם יש מקום להבעה של אי שביעות רצון במצב כל כך קשה של המועדון? האם זה לגיטימי להציע את השחקן לקבוצות יריבות בזמנים כל כך קשים בהם גם טוטי עדיין לא קיבל הצעה רשמית להאריך את החוזה וכשחקנים גדולים באמת כמו מונטלה וטומאסי מקצצים את שכרם. אני מניח שספאלטי יחזור למערך הישן שלו, בו אין לבריגי מקום בהרכב, דבר שמוריד את חשיבותו בקבוצה ומלחיץ את הסוכן שלו עוד יותר. אם זאת התודה שלו לקבוצה ולמאמן להם חייב את הקריירה המתחדשת שלו, אני לא יודע מה עדיף, לדחוק אותו לפינה של הספסל אותו הוא מכיר מקרוב או למכור אותו לכל המרבה במחיר. כך או כך, הסוכן של בריגי הרס לו את התדמית בעיניי האוהדים.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הבעיה הכי גדולה של רומא בשנים האחרונות הייתה הפציעות. איך פותרים את הבעיה הזאת? או שמשיגים רופאים חדשים, או שבונים סגל רחב. לבריגי אין מקום בהרכב? נהדר - הרי לכם שחקן מעולה לספסל שיעלה לשחק בכל פעם שדה-רוסי יקבל מכה במרפק. האם רומא יכולה להרשות לעצמה להעלות את השכר לשחקני הספסל שלה? זה כבר עניין אחר...

דילמה. התשובה שלה תהיה כנראה הסכום שאותו פיורנטינה תציע עבור בריגי, אם וכאשר היא תלך עליו. כמה מארסקה מרוויח בסביליה? הייתי מנסה להשאיל אותו לעונה ואז בעונה הבאה הולך על גאלופה. נשמע לי מושלם.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק של איטליה - ארצות הברית, דה רוסי רץ לעבר הספסל אחריי שכבש שער. סיקרן אותי לדעת מי הוא המיסטר x ולמה דה רוסי רץ דווקא אליו. מסתבר שמדובר ברופא של הנבחרת שטיפל תוך שבועיים בבעיה שדה רוסי סחב במשך עונה שלמה ברומא. אותו רופא חתם לפני שבוע ברומא.

החוזה של בריגי עליו חתם בקיץ שעבר :
    €1.3m - 2008/09
    €1.4m - 2009/10
    €1.5m - 2010/11
    €1.6m - 2011/12

הוא באמת חושב שהוא יכול להצמד לתיקרת שכר אחרי עונה אחת טובה?
    פיורנטינה היא כלי של הסוכן בלבד, אין סיכוי שהסגולים יציעו לו חוזה שמתקרב לסכומים אותם הוא מקבל ברומא, בטח שלא מעבר לזה ואת הסכומים אותם הוא דורש.

11. zakuta Member

וואו יש בוואלה עכשיו כתבה ענקית על טוטי על הבלאגן שלו ועל כול הסיבוכים בקבוצה כולם לקרוא נהנתי והתאכזבתי

לפי מה שאתם מספרים,לרומא אין בלם שוער וחלוץ וובמערך של 4-4-2 בהחלט יהיה קשה ליצור משו העונה עם כול הפציעות והכול אני מקווה מאוד שרומא תחתים עוד כמה שחקנים ברמה גבוה.
    הסוכן של בריגי הגזים ואי אפשר לדעת בעונה אחת אם הוא שווה את כול הכסף הזה לפי דעתי לחכות פשוט להצעות ואם ציהיה הצעה טובה פשוט למכור אות למרות שנצטרך סגל רחב לעונה הבאה עקב הפציעות

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכתבה הזאת יכלה לתפוס עניין אם טוטי היה יורד בכושרו כמו ראול או דל פיירו. מכיוון שזהו אותו שחקן שזכה בנעל הזהב לפני 3 שנים, עדיף לחכות עם הנושא הזה עוד שנתיים שלוש.

מצחיק אותי שלפני כמה שנים היו כתבות בנוסך "רומא לא שווה כלום בלי טוטי" ואחריי שהקבוצה זכתה בגביע, נלחמה על האליפות עד הדקה ה90 ויצגה את איטליה בכבוד באירופה, הנושא התחלף ל"האם רומא צריכה להיות תלויה בו?"

13. AS R Member

תזכיר לי מתי ראול ירד ברמה ? כשכבש בשנה שעברה 18 שערי ליגה ? או דל פיירו, שכבש בשנה שעברה 21 שערים מתוך 43 משחקים בכל המסגרות ?
    ואך עדיף לבדוק את הנושא הזה עוד שנתיים שלוש ? גם ככה טוטי יפרוש עוד מקסימום 5 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/09
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח, ככל הידוע לי הוא מרוויח בין 500 ל 750 אלף אירו לעונה. אחרת כל הסיפור הזה חסר הגיון. לא רק שלא נראה לי שבריגי ידרוש העלאת שכר, אלא שגם אין סיכוי שפיורנטינה תצליח לעמוד בשכר הנוכחי שלו, שלא לדבר על שיפור.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפוסט הראשי זה בדיוק מה שאמרתי, שהבעיה הכי גדולה של רומא היא פציעות. אין לי ספק בכלל שאם חואן, טוטי ואקווילאני היו משחקים 80% מהמשחקים ולא 25% כל אחד, היינו היום במוקדמות ליגת האלופות. הפציעות האלו פשוט הרסו לנו את העונה, והחותמת הייתה המשחק נגד ארסנל, שם שיחקנו מהדקה ה20 עם ריסה כבלם, ובאנו בלי יותר מחצי סגל.

באמת אתה חושב שראול של לפני 5 שנים זה ראול של השנה? אתה לא עובד על עצמך לדעתי, כל אוהד ריאל בפורום שתשאל אותו יגיד לך אותו דבר. דל פיירו זה עוד נתון במחלוקת, אבל מה שכן, זה לא שחקן שאמורים למדוד אותו על פי שערים, כי הוא לא חלוץ חוד או משהו.
    עוד משהו, למרות שקראתי לפני כמה ימים משהו שדי נוגד את זה, טוטי הודיע לפני שנתיים בערך שהוא יפרוש בגיל 35.