רומא 2009/10 :: עוד הפעם, רק כמעט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏1/7/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על משכורתו לפני שחידש את החוזה בקיץ שעבר. באותו זמן, קיבל בריגי הבטחה מפראדה שאם ישדרג את מעמדו המקצועי וישתלב בהרכב, שכרו ישודרג גם כן. סוכנו שנשען על אותה הבטחה התחיל את המשחק ברגע ששני שחקנים שבקושי שיחקו בעונה שעברה, קיבלו חוזים שמנים ואילו בריגי נשכח לגמרי. למרות זאת, כמו במקרים רבים אחרים, הסוכן פוגע בבריגי שמעמדו מתחיל להתערער בעיניי האוהדים וההנהלה.
    למרות שאתה לא מתייחס לעיקר אני אזכיר לך שלפני 3-4 שנים ראול ירד בכושרו בצורה דרסטית. דל פיירו התחיל את העונה טוב מאוד אך נחלש משמעותית במחציתה השני. שניהם שחקנים מעולים שעדיין יכולים לתרום המון לקבוצות שלהם אך אי אפשר להשוות אותם היום לתקופה בה היו בשיא הקריירה (במיוחד ראול). טוטי למרות הפציעות הקשות מצליח כבר שנה שניה ברציפות לסיים את העונה עם 15-16 שערים במספר קטן של משחקנים כאשר בעונה האחרונה בה שיחק ללא פציעות, סיים עם מספר כפול מזה. כל עוד המספרים האלה נשמרים, אין מקום לערער את מעמדו בקבוצה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא ממשיכה לחפש בלם שישלים את חוליית ההגנה והשם האחרון שקושר הוא בלמה של סמפדוריה, סטפאנו לוצ'יני.

מיותר, אלא אם כן המטרה היא לשמח את מנז באימונים.
    http://www.youtube.com/watch?v=ZmaqJFNpWKI...player_embedded

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/09
  3. zakuta Member

אני לא רואה שום התקדמות לגבי רכישת הקבוצה או רכישת שחקן, כמו בלם שוער או חלוץ אלא רק התעניינות וזה מאכזב מבחינתי כי שיהיו המון פציעות באצע השנה לא יהיה מי שיחליף את השחקנים הבכירים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/09
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להיות ממש לא מחובר למציאות כדי להתאכזב מחוסר הפעילות בשוק מצד רומא. צריך להיות בור רציני כדי להסיק מסקנות באמצע יולי כשיש עוד חודש וחצי לרכוש שחקנים.

לגבי הרכישה, בפגישה שנערכה בין יוניקרדיט לראשי רומא, הוחלט למכור את הקבוצה ברגע שתגיע הצעה שתספק את כל הצדדים. כרגע ישנם שני מועמדים חדשים אך רוב הסיכויים שסיפור הרכישה לא יסגר לפני תום מועד ההעברות ורומא תצטרך להסתדר הקיץ ללא תקציב לרכש.

ספאלטי אמר היום שרומא תהיה פעילה בשוק ההעברות אך לפני כן תאלץ למכור שחקנים ורמז על עזיבה של בריגי. בריגי שהיה עד לא מזמן על גג העולם עם חוזה ארוך ומשכורת טובה מאוד, מקום בהרכב של רומא, אהבה מהקהל ואמון מהמאמן, הולך לאבד את הכל בגלל סוכן שפתח את הפה שלו בזמן לא נכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/09
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופרמארקו דלווקיו מצטרף למונטלה איתו יאמן את קבוצת הילדים של רומא.

טוב לראות שרומא לא שוכחת את הסמלים שלה.
    http://espndeportes.espn.go.com/i/020415/r_delvecchio_vt.Xxx

6. Lupo Member

פחות מחודש וחצי לסיום מועד ההעברות, המצב ברומא יבש מתמיד.
    רוסלה עדיין מחזיקה בקבוצה, כאשר המו''מ בינתיים תקוע. גוברטי הגיע, אך הוא לא זה שיהפוך אותנו מקבוצה טובה לקבוצה טובה מאוד.
    המערך עדיין לא ברור, הדיבורים על ווצ'יניץ', מקסס ואקווילאני לא מוספים לנו. האחרון אולי בדרך החוצה לטובת קצת מזומנים. אין מועמדים רציניים לרכש, ולא מתנהל מו''מ עם אף שחקן נכון לעכשיו. אפילו הדיון שלנו שקט לקראת עונה חשובה. מה יהיה?

7. דולב_נ Member

ברומא תמיד היו כישורנות צעירים, ותמיד השקיעו במחלקות הנוער והביאו שחקני עבר לאמן את שחקני הנוער, מה שמזכיר לי את ברצלונה.
    אני אוהד של מילאן, וגם לנו יש כישורנות צעירים שגדלו אצלנו ועכשיו הם בקבוצה הבוגרת כמו אבאטה ודרמיאן וסטרסאר, אבל בכל זאת אני חושב שלרומא יש את מחלקת הנוער הטובה ביותר ביחד עם יובנטוס.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. Giallorossi Member

איך אני מתגעגע לזמנים של טומאסי ברומא, מהשחקנים שאני זוכר מצויין מהתקופה שהתחלתי לאהוד את רומא בתחילת העשור בתור ילדון בכיתה ב'.

שחקן נשמה אמיתי מהאחרונים שדרכו באירופה, כל כך אהב את המועדון עד שהסכים לוותר על שכרו כשהיה פצוע ורומא הייתה בקשיים רציניים.
    ללא הפציעה המיותרת ההיא שפחות או יותר גמרה לו את הקריירה בגיל 30, אני מניח שהוא היה שחקן חשוב ברומא גם היום.

דמיאנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/09
  10. Roma מנהלים

קובי אפשר לדעת מה קורה על העברה , עדיין תקועה?

11. Roma מנהלים

רומא השאילה את מרקו ד'אלסנדרו, החלוץ המבטיח בן ה-18, לעונה אחת לגרוסטו מהליגה השנייה באיטליה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא ניצחה אתמול 3-0 במשחק הידידות האחרון לפני צמד המשחקים בגביע אירופה. מקסס הצטיין עם שער ובישול והציג את הכושר הכי טוב מבין השחקנים. טאדיי שכבש בכל משחקי הידידות הקיץ וגוברטי הראו שגם הם מוכנים למשחקים הרשמיים. מוטה, אנדראולי ורוסי שהצטרפו רק לפני כמה ימים לאימונים קיבלו דקות בפעם הראשונה.

13. kadm Member

מה שחשוב לעדכן, זה שהסבב האירופי הראשון של רומא יהיה מול גנט הבלגית.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות היום :
    בארי מעוניינת במאורו אספוזיטו ומוכנה לשלם 1.4 מליון יורו.

חוליו קרוז דחה הצעות מלאציו ונאפולי כדי להצטרף לרומא.

ארטור הרשים את ספאלטי במשחק הידידות האחרון עד כדי כך שרומא לא תנסה לצרף שוער נוסף ותפתח את העונה עם ארטור.

אחמד בארוסו קרוב להצטרף לברשיה.

15. NUOVA GUARDIA Member

דוני פצוע? או שעזב?