רומא 2010/2011 :: לואיס אנריקה הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Giallorossi, ‏1/7/10.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הפאשלה עם ויויאנו, רומא עוברת לכיוון מארטן סטקלנבורג. היות והתקציב שלכם העונה די גמיש, אני חושב שאתם בוחרים באופציה הטובה יותר. שוער מצוין לטעמי.

3. Civil Anti Madridista

לואיס אנריקה התחיל לעבוד, לוצ'ו גונזאלס בדרך לאולימפיקו

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הזכייה של ספרד אתמול בוז'אן אמר בריאיון שהוא עדיין לא שחקן שלנו, אז לוצ'ו גונזאלס לא בדרך ולא קרוב אלינו. אם הוא בדרך לאן שהוא זה לספרד, לחתום על החוזה עם מלאגה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבאטיני אמר לפני חודש שלא ישלם על שחקן יורו אחד יותר ממה שהוא שווה. היום הוא מחזק את זה כשטוען שאלבארז לא שווה את ה15 מיליון יורו שולז דורשת עליו.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולא פוסל אפשרות שאם הוא לא יגיע הקיץ הוא יגיע בחלון אחר. הוא צודק לגמרי, למרות השוא כבר בן 23 הוא שחקן הרכב רק מהעונה האחרונה, לא משנה כמה הוא מעריך אותו אסור לרצונות של ולז.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?

וונגר מנסה להשאיר את קלישי.
    ליאונרדו רוצה את בוריילו בפסג' סיטי.
    סבאטיני לא מתכוון להוציא על אלבארז פי 2 יותר ממה שהוא שווה.

אחלה יום. שימשך כך.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלו לי המילים.
    לא פוסל אפשרויות שהוא לא יגיע הקיץ אלא בשנה הבאה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי את המשפט, לא הבנתי מאיפה הבאת את זה.

לדעתי הוא ינחת בארסנל, במידה ויהיו מוכנים לשלם את הסכום המוגזם הזה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה כתוב בRomaNews או בטוטו, לא זוכר, קראתי בשניהם את הריאיון הזה. לפי סאבטיני, אם הוא ימשיך בולז וישחק באופן רציף ויוכיח את עצמו, הוא עלול להגיע. אני לא חושב שלא ארסנל ולא פאלרמו תשלם עליו סכום כזה, האחרונה לפחות אם היא לא תמכור את פאסטורה לPSG.

11. Gnus Avenue Member

נשיא פאלרמו אמר בכלל שהוא סגר בארסנל ועל פי הדיווחים הנציגים של ולז הגיעו היום ללונדון לראות אם אפשר לסגור. אין סרט שקבוצה תשלם עליו 15 מיליון יורו, אבל אני מאמין שיסגרו איתם על 10-9 מיליון. הרי עד שארסנל, רומא, מאלגה או כל קבוצה אחרת ביבשת, הוא לא בדיוק היה איזה כוכב על בארגנטינה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/11
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשיא פאלרמו הוא אידיוט גמור שכבר שנים מבדר אותנו עם כל דבר שמוציא מהפה.
    סבאטיני סיפר היום שהוא סיכם עם השחקן אבל ולז דורשת סכום שלא משקף את איכויותיו של השחקן.

הבעיה עם אלבארז (אם אפשר לקרוא לזה ככה) היא שמשחקן אלמוני עם הרבה מגרעות וקריירה ביינונית בארגנטינה, תוך חודשיים, הפך לשחקן מבוקש (עכשיו גם אינטר בתמונה), לקח אליפות והציג כמה משחקים מאוד מרשימים. אם מחשבים את הכל ביחד, הוא לא שווה גם את ה7-8 מיליון עליהם דיברו בהתחלה, אבל ההייפ סביבו די מובן ואני בטוח שימצא הפראייר שישלם פחות או יותר את מה שולס דורשת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/11
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא זאת בלבד שמדובר בשוער מצויין, אייאקס פשוט עם הגב אל הקיר בנושא שלו (שנה אחרונה בחוזה) ותמכור אותו בערך בחצי ממה שהוא שווה (לטעמי לפחות 14-15 מיליון אירו).

כרגע הצעתם שמונה מיליון אירו, אייאקס דורשת 12. רומא פשוט צריכה לחכות כי לאייאקס לא תהיה ברירה, היא לא תיתן שום צ'אנס שהבחור יהיה עוד שנה בקבוצה ולאחר מכן יצא בחינם. אם לא תגיע שום הצעה אחרת, ואני די המום שרק רומא בעניין, עניין של ימים וסטקי באיטליה, לפחות בכל הנוגע לאייאקס.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/11
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מעדיף שהסיפור יסגר כבר עכשיו בתנאים של איאקס. עם הזמן מחירו ירד אך הצעה או התעניינות מקבוצות נוספות תקפיץ את המחיר בחזרה. לא יודע כמה זמן אפשר לסמוך על ה"עדיפות" שלו.

מוזר לי שויויאנו (שגם יקר יותר) היה העדיפות הראשונה של רומא ורק אחרי הפדיחה של בולוניה פנו באופן רשמי לאיאקס. מוזר עוד יותר שממשיכים לחפש שוערים נוספים והיום דיברו על שוערה הצעיר של סאנטוס. אם סטקלנבורג כזה מציעה אז שיסגרו את זה כבר.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראנקו טאנקרדי חוזר לרומא ויהיה מאמן השוערים שלה.
    טאנקרדי היה שוערה של הקבוצה הגדולה של שנות ה80 עם קרוב ל300 הופעות. לאחר שפרש נהיה מאמן שוערים עד שב2004 נטש את הספינה עם קאפלו ומאז נדד איתו דרך יובה, ריאל ונבחרת אנגליה היום.

כנראה שהיה צורך בשחקן עבר גדול ואחד המאמנים הטובים בתחומו כדי לאזן את דלה פניה.