רומא 2011/2012 :: זמאן: "אוביל את רומא בעונה הבאה"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏30/6/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח בשבילכם ובשבילו. עדיין לא ברור לי איך פלומיננסה הסכימה לשחרר אותו תמורת 3.5 מיליון יורו (לאחר שרומא הציעה תחילה מיליון אחד פחות) כי אם זיכרוני אינו מטעה אותי, סעיף השחרור שלו עמד על כ 5 מילון.

http://www.football-italia.net/20411/roma-...e-ogbonna-offer
    אוגבונה לרומא- נשמע לכם רציני? כתוב שתציעו 10 מיליון יורו+ ויויאני ופישטלה (אל תהיו דפוקים)+ אחד מבין פיזארו, גוברטי ובריגי.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטורינו ניסו לרכב על זימונו לנבחרת במטרה לקבל הצעה מגוחכת מאיזו פסג' או מחצ'קלה סיטי. אך לאחר שלא שותף אפילו דקה בטורניר (פראנדלי אפילו השתמש בקשר הכי טוב שלו כדי לסתום חור בהגנה במקום באוגבונה), הוא לא קיבל את החשיפה שקיוו לה.

סביר להניח שתהיה הצעה אך בסכום שמשקף את השחקן (5-6 מיליון יורו).

בלי קשר לאוגבונה, השאלה+חצי כרטיס של פישיטלה לטורינו יהיה מהלך נהדר לכל הצדדים.

השאלה של ויויאני נראת לא ריאלית מאחר והשחקן נראה מוכן לקבוצה הבוגרת.

לפיזארו יש מעריצים בפיורנטינה.

גוברטי ובריגי לא בתוכניות לעונה הקרובה ושוב יהיה זה רווח לכל הצדדים אם יסיימו את הקיץ בטורינו.

3. AS R Member

אני שמח שמארקיניו בסופו של דבר ימשיך לשחק ברומא. אבל אני חושב שגם עם היכולת הטובה שהראה בחצי שנה שבה שיחק שם, הוא הראה בפלומיננזה שהוא שחקן אפילו יותר טוב ומאוד יצירתי ודריבלר. חבל שברומא הוא עוד לא הראה את זה, אבל אני מאמין שזמאן עם החופש שהוא נותן לשחקנים היצירתיים שלו יאפשר לו להראות את השורשים הברזילאיים שלו.

גם סאגת פלורנצי מסתיימת טוב. השחקן הזה הוא חיזוק גדול לקישור הדליל עד כה של רומא לעונה הבאה.

בכלל, הגיע הזמן שהקבוצה הבוגרת של רומא תושתת על ידי שחקני הבית הצעירים והמוכשרים שלה, ומי יותר טוב בלתת לצעירים לפרוח מאשר זמאן.
    עם זאת, צריכים להגיע עוד חיזוקים של שחקני חדשים ואיכותיים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/12
  4. Muurad Member

לא ממש מסכים, בפלו הוא לא התבלט בצורה מיוחדת בכלל.

5. Ricky van Wolfswinkel Member

בחיים לא הבנתי למה רומא הוציאו את מספר 6 לגמלאות.
    לא היה להם שחקן שנתן יותר שנים מאלדאיר שאפשר לנעול את המספר שלו?

6. Lupo Member

אלדאיר שיחק בקבוצה במשך 12 שנים, שיחק 330 משחקי ליגה ברומא, והיה שחקן נערץ בקרב האוהדים. כמובן שיש שחקנים ששיחקו יותר ממנו בקבוצה, אבל כנראה שהיה בו משהו מיוחד מאוד.
    במקרה גם יצא לי להיות במשחק הפרישה שלו מרומא, אני לא אשכח את הכבוד שהוא קיבל מהאוהדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/12
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים עם האקט עצמו (להוציא מספרים מפעילות), אבל אם כבר עושים זאת, לאלדאיר מגיעה המחווה הזאת,על גדולתו כשחקן, נאמנותו והאישיות שלו.

לא ראיתי אותו בפלומיננזה פרט לסרטון שיווקי באורך 10 דקות, אבל התקשורת והמבקרים ברומא הגדירו את הפריצה הגדולה שלו כ"הפתעה". מזה ניתן להסיק שלא נחשב לפרוספקט גדול במיוחד בברזיל כפי שאור טוען.

לאחר ששליש מתקציב העברות יצא על שחקנים שכבר משחקים בקבוצה, הגיע זמן גם לחיזוק :

המנהל של קייבו אישר שרומא מעוניינת בבראדלי והוא עצמו מעוניין במספר שחקנים מרומא (גרקו וסטויאן).

בקוריירה פירסמו היום את הפרטים של עסקת ליאנדרו קסטאן שצפויה להיסגר מיד לאחר גמר הליברטדורס. קורינטיאנס תקבל 5 מיליון יורו, השחקן יחתום על חוזה ל4 שנים תמורת 1.6 מיליון יורו לעונה.

טורינו ורומא צפויות להגיע לעמק השווה בעניין אוגבונה כשהמחיר ינוע סביב 11 מיליון יורו.

8. GialloR0ssi Member

הללויה, סוף סוף רומא מתחילה את המרקאטו שלה.

נקווה לראות שחקנים טובים העונה שבאמת יעשו משהו.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קסטאן היה נהדר בחצי גמר הליברטאדורס ובאופן כללי בלט באליפות האחרונה של המועדון. מחיר טוב על בלם לא רע על סמך השנה האחרונה, אבל לא יודע אם נכון לבנות עליו להרכב (במידה ועושים זאת).

10. Muurad Member

הוא גם היה הבלם הטוב בברזיל שלא קוראים לו דדה בשנתיים האחרונות. מבין וקורא את המשחק מצויין, זה תמיד מתורגם באיטליה - למרות שאני חושב שתחת זמאן כמעט כל בלם יראה באור רע - אבל הוא בלם מצויין לדעתי.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסטאן היה מצויין גם במשחק הראשון נגד בוקה (המשחק היחידי שראית). מזכיר מאוד את לוסיו בימים הטובים שלו. אני לא יודע מי יהיו הבלמים הפותחים בעונה הבאה אבל הניסיון של סבאטיני לסגור את העמדה הזאת לפני תחילת מחנה האימונים זה מהלך מצויין שנועד למנוע את חוסר התיאום בין השחקנים כמו בעונה שעברה וגם יתן לזמאן אפשרות להכיר את השחקנים ולהכין אותם במשך חודשיים לעונה הבאה.

אשמח מאוד אם נתחיל את העונה עם בורדיסו, חואן, קסטאן ואוגבונה.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני דווקא חשבתי שזה היה המשחק הפחות טוב שלו בתקופה האחרונה בליברטאדורס, כלומר בהשוואה לשני חצאי הגמר, גם אם היה לו משחק טוב (ולא יותר לדעתי).

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו קפואנו ורומאניולי אותם יצר במו ידיו? או כמו אלדאיר?
    יש לך זמן מצויין עד תחילת העונה להתנער מסטיגמות מטומטמות. תנצל אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לפי סקיי, בראדלי יעבור לרומא תמורת 3.5 מיליון יורו + כרטיסו של ליאנדרו גרקו. הודעה רשמית אמורה להגיע עד מחר בבוקר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/12
  14. Bravo'Al'HaLancia Member

דודו כותב בטוויטר שהוא סגור ברומא, מגיע מחר לחתום.

מה ניסגר? הוא יחליף את אנחל?

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם שלו היה מוכר לי מאיפשהו ולאחר מספר חיפושים בנבכי הדיון, מצאתי כי התקיים עליו דיון במרץ. שחקן מוכשר, אבל שב מפציעה ממושכת רק במאי ובהרכב אין סיכוי שיראו אותו.

אגב, במידה ואוגבונה יחתום במועדון, מה הסבירות שמייעדים לו את עמדת המגן השמאלי (תפקידו המשני) לנוכח חולשתה של רומא בעמדה? ומה קורה בצד ימין?