רומא 2011/2012 :: זמאן: "אוביל את רומא בעונה הבאה"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏30/6/11.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מגן שמאלי בשוק שיכול לחזק את רומא (דודו הוא השקעה+הימור לעתיד) ויכולתו של אוגבונה לשחק בצד שמאל באמת מוסיפה לו כמה נקודות זכות. נצטרך לחכות כמה שבועות כדי להבין איך יראה הקו האחורי ומי יקח חלק מרכזי בו.

לפי הדיווחים האחרונים, סבאטיני הגיע לסיכום עם ג'נואה עבור קשרה היווני בן 21 טאקסידיס שעבר עונה מוצלחת בהלאס ורונה כאשר 2.5 מיליון יורו + כרטיסו של ברטולאצ'י יעשו את הדרך ההפוכה.
    חבל לאבד שחקן בית ואוהד שרוצה להוכיח את עצמו במחנה האימונים הקרוב אחרי שתי עונות מוצלחות בלצ'ה, אבל כנראה שזמאן וסבאטיני מתלהבים מהיווני והאינפלציה בקישור לא מאפשרת הישארות של ברטולאצ'י.

דודו עבר את המדיקל בהצלחה ללא כל סימן לפציעה שכמעט קטעה לו את הקריירה.

מזכיר לי את אמנטינו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  2. AS R Member

חבל לי שרומא ממשיכה להראות כמו קבוצה דלת אמצעים עם מדיניות הרכש הזאת של קניית שחקנים צעירים ולא מי יודע כשרוניים. סבאטיני היה צריך להסיק מסקנות מהרכש שלו בעונה שעברה שהתבסס על שחקנים צעירים שבעיקר בהגנה הראו שהם לא מתאימים לקבוצה.
    יש מספיק כסף בשביל להשקיע בשניים שלושה שחקנים רציניים בהגנה שיחזיקו את הקבוצה לשנים רבות, כל ההימורים האלה על שחקנים ברזילאיים שאפילו בארצם הם בקושי מוכרים וכל מיני שחקנים מהסרייה ב' זה בדיחה.

3. Leoforos Member

שחקן מעניין טאחצידיס, פרץ באא"ק עם כמה משחקים טובים בגיל 18 אבל אח"כ אכזב ושוחרר לג'נואה ולי היתה תחושה שלא יצא מהבחור שום דבר,להפתעתי אני זוכר שבמשחקי האימון של ג'נואה הוא מאוד הרשים את האוהדים אבל לבסוף הושאל להלאס ורונה והפך לאחד הקשרים הכי טובים בסריה B(אם אני זוכר נכון אף נבחר ל11 של העונה), הוא קשר גבוה(1.92) וחזק ומשחק לרוב 50-50 עם בעיטה מצוינת והצטרפות טובה להתקפה.

כמעט ולא ראיתי אותו משחק השנה אבל זה מה שאני זוכר מהבחור

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על הפרטים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אנדראה מנדורליני, מאמן של הלאס : "טאקסידיס רק בן 21 אך האופי שלו יאפשר לו לקפץ בקלילות לסריה א'. הוא קשר הגנתי חזק מאוד שיכול למלא גם את תפקיד הפליימייקר בזכות היכולת שלו לראות את המשחק."

נראה לי שהרכישה הזאת כמעט בוודאות מוציאה את ויויאני להשאלה.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

דודו נראה לי כמו אחד שלא יצליח להתבטא בסריה A, לפחות התקפית. הוא מתבסס על שטחים ריקים שלא קיימים באיטליה ולמרות מהירות יוצאת דופן ברגע שהוא צריך להתבטא בשטח מחיה קטן כל זה הולך לאיבוד. הגנתית יהיה מעניין לראות אותו מסתדר ברביעיית הגנה איטלקית, למרות שדי ברור שעם זמאן רוב הזמן הוא ישהה על גבול הקישור/התקפה. יכול להיות שעדיף לו אפילו להיות קיצוני שמאלי באיטליה, שם יצליח יותר לנצל את המהירות והטכניקה שלו.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בדיוק. הוא מרוויח אותם ביושר אחרי שמתנער משחקן או שניים בדרך (כמובן על סמך סרטונים בלבד). דווקא בחלק ההגנתי, השיווק שעשו לו ביוטיוב נראה כמו לקט של צירופי מקרים עם הרבה מאוד מזל.

בכל מקרה, יהיה מעניין לעקוב אחריו במשחקי הידידות. ביחוד כשלא יגיעו יותר שחקנים לעמדה הזאת.

7. GialloR0ssi Member

על-פי דיווחים, טדאי עשוי לסיים את דרכו ברומא אחרי 8 עונות שבהן היה אחד השחקנים החשובים שהיו לרומא כשהיה יותר צעיר..

8. רומאלופה Member

מה עם גאגו?הוא כבר חזר לריאל או שיש סיכוי שהוא ימשיך?

9. ASROMA Member

גאגו לא ימשיך אחי, הוא כבר חזר לריאל - זמאן לא רוצה אותו.

משהו שהיה די צפוי מבחינתי בעיקר לאור העובדה שאין לנו מגן ימני טבעי בסגל עכשיו בכלל? ונוכח למחיר (מגיע בחינם) :

על פי הדיווחים, ז'וזה בוסיוונגה שסיים חוזה בצ'לסי מאוד מעניין את סאבטיני.
    לא עקבתי אחריו בשנה האחרונה, אולי האנגלופילים בפורום יוכלו לעזור? אני יודע שצ'לסי שילמו עליו לא מעט לפני כמה שנים...

מעבר לזה הוא גם אמר שאוגבונה לא יגיע בגלל תג מחיר גבוה מידי לשחקן שמגיע הסריה ב' ובאופן כללי אומר שהשוק האיטלקי מאוד דל וגם המעט שיש נורא קשה להשגה, מסכים עם הגורו שלנו.

יחד עם זאת אני חושב שאם המשאבים מוגבלים אפשר וצריך להתבסס יותר על העברות חופשיות ושחקני פרימברה איכותיים ולהביא שניים או שלושה שחקנים מוכחים ברמה הגבוהה מה שבינתיים אני לא ממש רואה שמגיע והלוואי ואני טועה...

אה וכן אוסבלדו נשאר.... לפי סאבטיני, לדעתי צריך להעיף את הגולם דוחק הכדורים הזה.

לגבי טאדיי מקווה שימשיך, שחקן נשמה אמיתי שאוהב את המועדון ועדיין תורם בתור מחליף כל הזמן, לא רואה גם מחליף הולם בסגל בשבילו בספסל....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/12
  10. ASROMA Member

נסגר המעבר, בבעלות משותפת כמו שנהוג באיטליה, זמאן ביקש - זמאן קיבל - עכשיו חובת ההוכחה על שניהם.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוסף סבאטיני דיבר גם על מייקל בראדלי ואמר כי השיחות עם קייבו מתנהלות היטב והיה שופע מחמאות לקשר האמריקאי. סבאטיני הודה כי קיימת התעניינות בדסטרו, אך לעת עתה רומא רק "צופה מהצד".

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשורה תחתונה :

*פרט לקסטאן יגיע בלם נוסף ומגן ימין.

*עמדת המגן השמאלי סגורה.

*קאייר לא ירכש כי לדעת סבאטיני, שורה של טעויות פגעה בבטחון העצמי שלו (לא בגלל זמאן כפי שפורסם בעבר).

*רומא לא תרכוש את אוגבונה כי המחיר שטורינו דורשת לא מתאים לשחקן ללא ניסיון בליגה הבכירה.

*סבאטיני עובד על הגעתו של מגן ימני. הפרט היחידי שהמראיינים סחטו ממנו הוא שהשחקן לא איטלקי.

*בראדלי זה עניין של זמן.

*טאקסידיס זו בקשה אישית של זמאן.

*אוסבלדו לא למכירה.

*טאנקרדי לא ימשיך בגלל שזמאן רוצה לאמן את השוערים בעצמו.

*סבאטיני התחמק מהשאלה האם התעניינות בדסטרו מרמזת על עזיבה של חלוץ אחר ובמקום לענות פירט את המצב שלו בין ג'נואה לסיינה (שכולם גם ככה מכירים).

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/12
  13. Bravo'Al'HaLancia Member

שמועות על מעבר אפשרי של אסטורי בתמורה לסטויאן, גרקו ועוד סכום לא ברור.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק מושלם של לאנדרו קאסטן בגומלין מול בוקה, לא חושב שהייתה לו אפילו טעות אחת, במחיר הזה עושה רושם שעשיתם עסקה טובה מאוד.

אילו עמדות בדיוק בראדלי יכול למלא?

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

על סמך העונה האחרונה בקייבו הוא עשה רושם של קשר מרכזי יצירתי ומסוגל לשחק גם יותר מקדימה. אני מאמין שמייעדים לו לשחק במרכז הקישור לצד דה רוסי ופיאניץ'.

בסקיי מדווחים כי לאור עזיבתו הצפויה של וראטי לפ.ס.ז', בפסקארה מעוניינים למלא את מקומו עם פדריקו ויויאני.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/12