רומא 2016/17 :: מקום שני עוד פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאין לי דרך להגיב להטרלה הזו מבלי שזה יגרר לרגשי נחיתות כגון: "צריך לכבד דעות של אחרים" ו"הוא מתנשא עליי". אציין לטובה שיש בקומפלקס המביך הזה עם הכתיבה שלי משב רוח מרענן לטוקבקים המנותקים עם 0 תרומה לדיון, שכפי שבוודאי שמת לב, אינם שווים תגובה.

--
    הבלם הרביעי שלנו אף פעם לא היה משהו מיוחד (אצל מי כן בעצם?) כי במצב חירום תמיד אפשר לסגור את הפינה עם DDR. לסאקו באמת יש "פוטנציאל" להיות טוב מכל הגיומברים\ידבאים\אחים קטנים של בורדיסו שמילאו לפרקים את העמדה. פשוט הפעם (עם כל הנסיבות) יהיה נחמד לצרף שחקן שההשקעה וההתעסקות איתו תהיה שווה את היכולת שלו.

אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  2. Roma=amoR Member

מתי מתקיים המשחק של רומא נגד ליברפול?
    מבולבל מכל האתרים שרושמים שעות שונות

3. Mellow29 Kopite

הלילה ב-3:35 שעון ישראל (עוד 5 שעות בערך).

Roma=amoR אוהב/ת את זה.
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודות מהמשחק:

אליסון - לא היה לו יותר מדי עבודה היום אבל ברגעים הנקודתיים הוא היה מושלם. הגיע הזמן שגם לרומא יהיה שוער גדול. בניגוד למה שקורה ביובה, זו החתמה ש@Gianzola יאהב.

ג'יסוס - אחלה מסירות ואחלה ציוות עם מנולאס. קשה מאוד לדמיין את הטנק הזה באגף.

אמרסון - ההפתעה הכי גדולה מהמשחק הזה. אומנם בחלק הראשון הוא שיחק מול גרסה שיכורה של ג'רביניו ובחלק השני כל ההתקפות הגיעו מקוטיניו בצד הנגדי, אבל בכל נגיעה, חסימה, תיקול או דהירה עם דריבל קדימה הוא הראה שמקומו איתנו. #אוכל את הכובע.

סטרוטמן - שחקן קצת שונה ממה שהתרגלנו ממנו. הרבה פחות מסת שריר. ניקה לחץ בצורה קצת שונה אך עדיין מוצלחת (שוב, פחות פיזית). עמדה קצת יותר מקובעת, מסירות ארוכות יותר, הרבה צעקות והכוונה עם הידיים. אהבתי את מה שראיתי אבל זה לא בדיוק אותו שחקן.

דז'קו -

פארדס -

התפקיד שלו הוא של דה רוסי, במרכז לפני ההגנה. מסירות ארוכות, תיקולים, ומס' נסיונות לגולאסוים מרחוק. הוא זה שגם לקח את הבעיטות החופשיות.

איטורבה וריצ'י - ביזבזו חצי שעה יקרה. ריצ'י עשה כמה פעולות טובות אבל לא באמת יצר משהו. איטורבה לא נגע בכדור אפילו פעם אחת, פרט להחמצה מריבאונד קליל.

ניינגולאן - בשיא. קצת מעל השאר.

ג'רסון - לא יצר שום דבר מעניין אבל כל נגיעה שלו בכדור זהב. כדור זהב.

מערך ותפקידים של שחקנים - המשחק הזה אישר לי את מה שכתבתי כאן לפני מס' ימים. 433, דז'קו באנקר, פארדס = דה רוסי, ניינגולאן free role, ג'רסון בתפקיד\משבצת של ניינגולאן.

----

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/16
    gilad16 אוהב/ת את זה.
  5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע זיטו, זאת בעיה. אני מאוד אוהב את הגוסיפ סביב כדורגל (לעיתים יותר משאת המשחק עצמו), והגוסיפ באיטליה תמיד נשמע ונראה הרבה יותר טוב. לכן עצוב לי לעיתים שאושייה כמו סאבאטיני אוכל פציעה של קניה מגניבה, צריך להסתכל על איזה אידיוט כמו סאקו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתקן את המשוואה על סמך feeling: פארדס > דה רוסי. לבחור יש פוזה ורגעים של פוטנציאל לסופרסטאר (יופי של טיימינג בגלישות). like. ואני יודע שזה מצחיק לכתוב את זה כי זו פעם ראשונה שאני רואה אותו בלייב, אבל לפעמים יש שחקנים שאתם מקבל מהם וייב מהיר. time will tell.

סטרוטמן: יכול להיות שזה סוג של תוכנית שהצוות המקצועי ו/או הרפואי בנו איתו, ויכול להיות שזה סוג השחקן ברמה הפיזית אחרי הפציעות שעבר. כך או כך, הסגנון היותר ״נקי״ יכול לעזור לו להישאר (יותר) בריא/כשיר בלונג ראן, וגם יכול להיות שאין צורך לנתח יותר מדי משחקי הכנה*.

רומא אחת הקבוצות המגניבות. בפער. חבל מאוד על הפציעה של רוי והפספוס עם דיאוורה. נראה מה המגניבות הזו תיהיה שווה בקרוב.

* - מצד שני, הקבוצה הזו נמצאת ב-mode אחר מרוב הקבוצות עם החשיבות שהיא נותנת לקמפיין במוקדמות ליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/16
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורמאלן שוב עלה בהקשר שלנו. אם סאקו היה נראה אופציה גורעה. זאת גרועה בהרבה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פגעת בול. סטרוטמן אמר שזה מכוון.

היה פה פעם דיון על יותר מסת שריר => יותר עומס על הברכיים. המקרה הזה די מאשר את זה.

--
    פאסיו ינחת הערב ברומא. מחר מדיקל וחתימה. ללא שתי הפציעות, כאן היה אפשר לסיים את המארקטו.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://tmw-foto.tccstatic.com/storage/album/thumb1/1d94d000b67d3cfb8ac91fd6619a6904-28651-1470165973.Xxx
    עוד שני שחקני הגנה וסיימנו.

---
    תקציר מאתמול:

רק פארדס:

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

״רק פארדס״ זו אחלה פינה לעונה הקרובה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  11. Esomech Member

באמת שמעניין אותי לדעת למה סאקו הוא "ליצן".
    בתור אוהד שראה את כל המשחקים שלו בליברפול, מדובר בבלם טוב, המילה טוב עושה לו טיפה עוול אפילו, אחד מהטופ של הדרג השני.
    מדובר בבהמה, הוא חזק ובנוי בצורה מעולה, מתקל בחסד, משחק ראש מעולה, יודע לחפות מעולה, ואפילו משחק רגל טוב מאוד למרות שזה לא נראה ככה בגלל שהוא טיפה גומלני, אבל מראה יכול להטעות בקטע הזה, דיוק נפלא במסירות (88% נכון לעונה קודמת) ותמיד מחפש את המסירה שתעזור לקדם את המשחק מאשר הרחקת כדור טיפשית.
    נכון שהוא לא יציב וטיפה איטי, מרבה להפצע ולפעמים חסר לו תזמון של מאית שנייה, אבל ברוב המשחקים הוא ללא ספק פשוט חומה.
    לצערו הרב הוא משחק בקבוצה עם מגן שמאלי כמו מורנו שפשוט לא יודע לעשות הגנה ושוער כמו מינולה..שלא צריך להרחיב עליו ראיתם בעצמכם את השער שהוא ספג, וזה קורה לו המון, כמות הנקודות שאיבדנו בגלל שטויות של השוער הזה, עצומה.

נופל רק ממנואלס אצלכם.

ומבחינת האישיות, זה באמת דברים שאני פשוט לא מבין מאיפה הנפצתם, עשיתם אותו טרבל מייקר ברמות. דבר שלא נכון בכלל.
    קודם כל התחיל מפרשיית החומרים האסורים, שהוא יצא בה זכאי אחרי שהסתבר שהחומרים האלה (שורפי שומנים) בכלל לא ברשימה או שלא אומרים להיות ברשימה, אופא פישלו שם בגדול, גזלו ממנו את הגמר של האירופאית ואת היורו.
    מדובר באחד השחקנים הכי אוהבים בחדר ההלבשה, פשוט ככה, זה שמרים את השחקנים האחרים וזה שדואג למורל.
    שחקן שלא מפסיק לתרום לקהילה, ואפילו קיבל תואר לא רשמי של "נשיא מדינת ליברפול" ע"י אוהדי הקבוצה.
    התקרית האחרונה עם קלופ במחנה האימונים על אווירת שטות באימונים זה פעם ראשונה שיש איתו איזה משהו כזה, וקלופ רצה להעביר מסר.
    במקרה הוא גם פצוע וטס ללא כוונה להשתתף בקדם העונה בכלל. אז היה הרבה יותר קל להעביר מסר דרכו כי גם מקצועית לא היה השלכות לחזרה שלו לליברפול.

באמת שמעניין אותי מאיפה ההתנגדות והרושם הזה עליו

Roma, EsheD ו-Franco אוהבים את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

וממארקיצה ורודיגר לא?

התשובה לשאלה שלך נמצאת בגוף ההודעה. תשים לב כמה נקודות שליליות היית צריך להסביר וכמה מילים זה לקח לך.

אני אישית פשוט לא מעריך אותו מקצועית ומתחיל להתגרד בכל פעם ששמו עולה בהקשר לרומא.

13. Esomech Member

לא חושב שזה רלוונטי כמה מילים הייתי צריך להשתמש.
    הארבע תכונות רעות האלה, ששניים מהן נכנסות באמת ליכולת שלו פשוט נבלעות במשחק שלו ולעיתים בודדות מופיעות על האיטיות והחוסר תזמון הוא מפצה בצורה נפלאה עם התכונות הבולטות שלו יותר. ככה שיוצא שהן בקושי מורגשות.
    אם הפציעות אין מה לעשות יותר מידי ובקשר לחוסר יציבות שעל כל משחק רע נותן 7-6 של חומת סין. וזה מורגש הרבה יותר שאתה משחק בהגנה מחוררת כמו של ליברפול בלי קשר אחורי נורמלי, בלי שוער נורמלי ובלי מגן שמאלי ובלם נוסף נורמלי כך שיוצא שרוב העול ההגנתי נופל עליו, אז כל משחק לא טוב שלו וזה בולט הרבה הרבה יותר.

כן חושב שהוא טוב יותר מרודיגר כרגע, ואני אפילו לא מתייחס למארקיצה בהתחשב בזה שהוא רק בן 18 וזה זלזול לא נורמלי אפילו להשוות ביניהם.

לא יודע מאיפה זה מגיע הזלזול בו, כמה יצא לך בכלל לראות אותו ?

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי. אנסה להסביר מאיפה.
    תסתכל על זה (הכי רנדומלי שלי):

0:04, 0:15, 0:25, והעמידה בגול (0:50). זה משחק בודד בו הוא עשה פי 2 יותר טעויות מרודיגר בעונת בכורה שלמה. בעצם עזוב רגע את הכמות. הנוכחות וצורת המשחק שלו פשוט קומית. תנסה לתאר לעצמך מה קורה לבנאדם שהתרגל לראות משחק הגנה אלגנטי (ונוקשה) אפילו בקארפי ופרוזינונה ואז נופל על העב"ם הזה בתקצירי פרמייר ליג.

יש בהודעה שלך טיעונים טובים. "כמה בכלל ראית אותו" - לא אחד מהם (כמה ראית את רודיגר שללא הפציעה כבר היה משחק היום אצל קונטה או אנצ'לוטי?). אני לא צופה במשחקים של ליברפול והשחקן עצמו לא סגר עונה מלאה כבר 4-5 שנים (אז קצת קשה לעקוב אחריו), אבל אני כן צופה במשחקים של רומא ובתפקוד צמד הבלמים שלה ומספיקה לי סקירה בסיסית ביותר כדי להסיק שאין לשחקן כל כך מגושם מה לחפש אצלנו. זו לא הרמה שאני מאחל לקבוצה שמנסה להגדול בכל חלון העברות. שחקני הגנה עפו מרומא על הרבה פחות מזה.

*"בקשר לחוסר יציבות שעל כל משחק רע נותן 7-6 של חומת סין" - זה רע, ולא מתאים לקבוצת צמרת.

*חשוב לציין שההיילייטס הם תוספת להיכרות שכבר התגבשה על השחקן ולא היכרות ראשונית. בכל זאת, הוא מקושר אלינו כבר פעם חמישית, והיה פרוספקט מעניין בתחילת דרכו.

*אל תצפה מאנשים להתעלם מה"מסביב". היה בינינו משחק אתמול. "סאקו הזה משחק שם. בוא נראה אותו. אה? הוא לא עם הקבוצה? למה? ריב עם המאמן? מה כבר צריך לעשות כדי שהמאמן הכי חמוד על כדור הארץ יעיף אותו?" נדבק אליו יותר מדי זבל וזה מתווסף ליכולת שלו להיראות מגוחך (גם אם לפרקים), ולדעה הרווחת עליו ברחבי הרשת. גם מצד אוהדי ליברפול.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/16
    אלעד אוהב/ת את זה.
  15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הסרטון נראה שפארדס משחק כאחורי בשלישיית הקישור.מחלץ כדורים ויורד אחורה לקבל את הכדור מהבלמים. תפקיד חדש שספאלטי מייעד לו? ממה שאני זוכר הוא קשר קידמי.

מצב נושא:
הנושא נעול.