רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולארוב

muller אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

3. טל. Member

*EDF חייב לקחת לשיחה את פלגריני וליישר אותו.
    הבחור נראה רע מאוד בחודש-חודש וחצי האחרונים, כל פעם שהוא פותח או נכנס כמחליף.
    תלי תילים של חוסר ריכוז.
    בסופו של יום פלגריני זה ''הילד שלו''. כולנו ראינו בתחילת העונה מה הוא שווה. הוא חייב לפקס אותו.

עוד דבר ש EDF צריך לעשות זה להחיל להיות כנה אם עצמו: האם הוא מתכוון להתאבד על ה 4-3-3 המרובע הזה שלו? או לא?
    אם כן אז הוא צריך לתת את המפתחות באגף ימין לאונדר (או לפלורנצי עם הכנסה של פרס הדפוק לעמדת המגן) ולהתחיל להריץ את העסק הזה באש ובמים, בטוב וברע.

אם אתמול דז'קו היה נראה בדיוק כמו שנראה: כבד איטי ועצל - אבל במקביל היה שם איזה גול פוקסיונרי, ורומא היתה יוצאת אתמול עם נקודה: זה אומר שהוא חלוץ גדול?
    לא.
    מי שמבין את זה - גם אולי מבין על מה דברתי בתחילת העונה.
    גול שכזה סתם היה מחפה ומטייח את כל הבעיות שלו ושל הקבוצה.
    בדיוק כמו שהיה בתחילת העונה.
    בטווח הקצר אומנם הקבוצה היתה מרוויחה נקודה, אבל בטווח הארוך שום דבר טוב לא היה יוצא מזה.

ככל שהמצב גרוע יותר - הוא גם ברור יותר. זה הצד השני של המטבע.
    זה הזמן של EDF ושל מונצ'י החמור לשבת ביחד ולקבל החלטות. על הסגל הנוכחי ועל הרכש של ינואר.
    זה גם הזמן של האמריקאי הבעלים הקוקוריקו להבהיר לצמד הזה - ששניהם יישפטו לפי ההחלטות הללו שהם יקבלו כעת.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלגריני צריך לשחק יותר,השינוי של רגליים רעננות דווקא עשה אתמול טוב לרומא. מטאווידי אומנם שחקן נהדר אבל אי אפשר להגיד שהדקות הטובות בסוף המשחק אתמול הגיעו רק בגלל היציאה שלו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

שאני רואה בשוק שחקנים כמו טוריירה, דונסה, בארלה ופלגריני על הספסל שלנו אני שואל אם סטרוטמן כל כך נחוץ? ההולנדי השנה פשוט חושך.
    במשחקים הגדולים הוא פשוט קורס.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא היה ענק עונה שעברה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. טל. Member

המשולש במרכז השדה הרומאי: ניינגולאן סטרוטמן דה רוסי: זה רק שמות גדולים.
    רק על הנייר. לא על הדשא.
    ולא רק נגד יובה. כבר כמה חודשים זה ככה. גם נגד קבוצות סטייל קלייארי וקייבו וכו'.

אם יתחילו לחשוב בכיוון של פירוק החבילה: לדעתי צריך להתחיל מניינגולן - שאני יודע שאצל רבים הוא פרה קדושה, אבל מה לעשות אצלי אין פרות קדושות.
    יש שחקן על - כמו שהוא היה שנה שעברה.
    יש שחקן מצויין - כמו שהוא היה מלפני שנתיים ומטה.
    ויש שחקן שלא נשאר ממנו כלום חוץ מהשם והמוניטין - וצריך לנצל את זה כדי לגזור קופון - וזה בדיוק מה שניינגולן שווה השנה.

אם הסכומים שמפורסמים בתקשורת האנגלית לגביו נכונים - צריך לא להסס.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומי בכלל רוצה לראות את הקבוצה בלייב כשאפשר להדליק שידורים חוזרים מהעונה שעברה.

9. Roma מנהלים

טל.

ראדג'ה היחיד שיציב מתוך שליישית הקישור שלנו, האחרון שהייתי מוותר עליו. סטרוטמן עדיין לא הגיע לעונה הזאת ודה רוסי זה רולטה רוסית כרגע.
    למזלנו המחליפים שלהם כבר אצלנו, גונאלון היה נפלא במשחקים ששיחק וצריך לקבל יותר קרדיט ודקות ע"ח DDR וכמובן יקיר האוהדים, פלגריני.

התקווה שלי שEDF יבין כבר שאין לנו את הסגל ל4-3-3 ויעבור כבר ל4-3-1-2 עם שיק ודז'קו בשפיץ וראדג'ה מאחוריהם (ולא רק שאנחנו בפיגור). הבלגי כבר פרח בתפקיד הזה תחת ספאלטי ואני לא רואה סיבה שזה לא יצליח שוב.

10. itzik.miro Member

ואז מה אם אלשעראווי?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למכור את נאינגולאן בטענה שהוא שחקן שלא נשאר ממנו כלום חוץ מהמוניטין = להתבאס רצח כשהוא יפרח בקבוצה אחרת ולהבין מה הפסדתם.

ראג'ה היה ונשאר אחד הקשרים השלמים והטובים ביבשת, גם אם הוא בתקופה פחות טובה בקריירה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

#roma
    גם אני בתחילת העונה חשבתי על התיאוריה של 4-3-1-2
    עם ניינגולאן מתחת ל-2 חלוצים.
    חוץ מהמכשול הראשוני שedf פשוט לא מאמין בהרכב הזה - עם תחילת העונה ,בנוסף, התבררו כמה דברים:
    א- הרכב של 4-3-1-2 אומר שאתה חייב 2 מגינים עם וואחאד רגליים... שיטחנו את הקו 90 דקות נון סטופ.
    ואין לך כאלה. לצערנו.
    קולארוב היה כזה כשהיה צעיר. אך כיום הוא עדיין שפיץ על - אבל רואים שבשליש האחרון של משחקים הוא תמיד מתעייף. בצד ימין בכלל אין לך אחד כזה, עד שלא יבוא קרסדורפ. שגם הוא - אני לא יודע אם הוא כזה תותח... אבל לפחות ככה סיפרו לי.

ב- לדעתי שיק ודג'קו לא יכולים לשחק ביחד כ 2 חלוצים בחוד.
    דג'קו ודפרל ביחד - כן. שיק ודפרל ביחד - גם כן.
    דג'קו ושיק - לא.
    לא אחד מתחת לשני, ובטח שלא אחד לצד השני.

ג- ניינגולאן נראה רע מאוד וזה לא רק עניין של מספרים. זה עניין של גישה. פעם ניינגולאן היה מאבד כדור, היה מתחרפן רודף אחרי השחקן שלו ודורס אותו כמו רכבת שינקנסן.
    (ואני במבקביל הייתי קופץ מהספה וצועק ''נינג'ה'' ועושה תנועות של קראטה באוויר)

אך היום הוא מאבד כדורים נון סטופ - וכל מה שהוא עושה זה להרים ידיים באוויר ולזיין במוח.
    שמע, מותר לשחקן להיות בתקופה רעה מבחינה טכנית ומבחינת מספרים - אבל תמיד הוא צריך לגלות תשוקה ורעב ונחישות - במיוחד קשר במרכז שדה.
    זה הקלף שלו.
    והיום אני כבר לא רואה את זה ממנו.
    תסתכל על השחקן - כפי שהוא. מבלי דעות קדומות ומבלי להסתכל על השם שעל החולצה... ואולי תווכח בכך גם אתה. הבן אדם נראה שבע ועייף.
    אני בעד למכור אותו (למועדון מחוץ לאיטליה בלבד!) - כי לפי הפרסומים בתקשורת - עליו אפשר לגזור את הקופון הכי גדול. על השאר לא תקבל הרבה.
    יכול להיות שגם בשבילו זה יהיה טוב. יחזור לו הרעב.
    כואב לי לראות אותו ככה כבויי.

גונלונס בהחלט מרשים. גם ז'רסון זה שחקן שלדעתי אפשר ורצויי לתת לו את המפתחות במרכז שדה מדי פעם.
    פלגריני לא יהיה יקיר של אף אחד - לפני שיסדר את הראש שלו... הבן אדם עולה לשחק ומראה חוסר ריכוז מהדקה הראשונה. שים לב לפעולות הפשוטות שלו איך הוא כושל בהן גם ללא לחץ מהיריב.

נ-ב:
    במבט לאחור, ההדחה מהגביע תעשה לרומא רק טוב. הסגל לא עמוק כמו שחשבנו ולא מאוזן כמו שחשבנו בתחילת עונה. גביע זה אולי המפעל שהיה בעל סיכויי הזכייה הגבוהים ביותר - אבל האמת המרה היא שבנקודת הזמן הנוכחית ובהתחשב במצבו של המועדון: זה המפעל הכי expandable

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נינג'ה פחות טוב בחודש האחרון (לא הייתי קורא לזה "תקופה", כולה 3-4 משחקים), אך במבט על הסיבוב הראשון כולו - הוא שומר על הרמה של העונה שעברה. בעיניי צ'לסי באולימפיקו והדרבי האחרון לא נופלים מהתצוגות המוגזמות מול אינטר ויובה בעונה שעברה.

גונאלון נתן 3-4 משחקים מצויינים (בערך הכמות של פארדס בעונה שלמה) אך לא די בכך כדי לשרוד את חלון ההעברות של הקיץ.

הייתי מעדיף שEDF יפתח את ז'רסון לכיוון אסונסאו\אמרסון במקום לרודריגו טאדיי, אבל כך או כך הוא יסיים את תקופת הליטוש בברצלונה.

היה לו חודש מצויין אבל זה עדיין מרגיש כיוצא מהכלל. מה שראית מול יובה זה בדיוק מה שהאוהדים רואים מדי שבוע, כלומר הוא לא שווה הרכב גם ללא שינוי מערכים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/17
    itzik.miro ו-אלעד אוהבים את זה.
  14. Roma מנהלים

15. Coutinho10 Member

יש משהו בדיווחים על אליסון בקר לליברפול או שזה סתם ?

מצב נושא:
הנושא נעול.