רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

הוא עדיין מהיר ובועט פצצות מ-30 מטר?

מלאציו זכור לי כמגן תוקף מצוין, מגן-מגן - סביר.

2. golding מנהלים

כבר לא מהיר אבל די נייד. ויש לו טכניקה מצוינת. אני חושב שהוא אופצית גיבוי סבירה, מה גם שהוא יכול לשחק בשלישייה האחורית במידת הצורך.

3. Raulito Madridista

לדעתי קולארוב מעבר לשיא, חלק מהזמן בסיטי גם נוצר עליי הרושם שדי משעמם לו. אני מצפה ממונצ'י התותח להנחית שחקנים טובים בקבוצה. לא יכול להגיד שרומא הולכת לאליפות כי זה לא המצב אבל לפחות שהפגיעה בה תהיה מינורית אחרי שגם בקיץ הזה עזבו שחקני מפתח רציניים כמו סאלאח ורודיגר. לדעת אחת מנק' המפתח של רומא לקראת העונה הקרובה היא האם דז'קו יישמור על כושר כיבושים מפחיד. בשריקת הפתיחה של 2017/18 כשרומא תעלה על כר הדשא יהיה משהו מוזר באוויר. אמנם הוא היה שחקן ספסל כבר שנתיים לפחות אבל במבט הקבוע של המצלמה לעבר הספסל אנחנו לא נראה את טוטי עם מדי כדורגל.

אגב, לגבי טוטי, אני לא יודע, מניח שיש אוהדים שלא היה אכפת להם אם היה משחק עוד עונה-שתיים ככה בארץ התפוח הגדול ונהנה מהחיים בארה"ב, הרי היה ברור שהמשרה ברומא תחכה לו. נכון שזה תקדימי ששחקן נשאר במועדון כל החיים ומשחק רק בו ועונה אחת אחרת הייתה כביכול מנפצת את השיא הזה, ועדיין. טוטי הוא רומא ורומא היא טוטי גם אם זה היה קורה וגם אם לא וגם אם טוטי היה אורז את החפצים לפני שלוש עונות.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונצ'י מעדיף את בארקה וינסה לעלות את ההצעה לפני הסגירה הסופית של קולארוב. כרגע זה עומד על 12+2 של רומא מול 18 של טורינו.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידכון:
    טורינו לא מעוניינת למכור.
    +

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 הסנט שלי על מאהרז כי זה נראה רציני ואני בז(י)ון של כתיבה.

קשה לדעת איזה שחקן רומא תקבל אם וכאשר יגיע. לפני שנתיים כמו כל לסטר הוא היה פנטסטי. בעונה שעברה כמו כל לסטר הוא היה במרבית הזמן חושך מוחלט (הכדורגל של לסטר עד פיטורי ראניירי באמת היה מזעזע). עונה לפני כן אבל, דבר ששוכחים לציין - בעונה שלסטר הצליחה להישאר בליגה - הוא גם היה נהדר ולטעמי היה לאחת הסיבות המרכזיות שהקבוצה הזו נשארה בליגה ולאחר מכן גם הצליחה לזכות באליפות היסטורית.

אם אני מנסה להתעלם מהקיצוניות בכושר שלו בשנתיים האחרונות (ראינו דברים כאלה קורים גם לשחקנים טובים יותר כתוצאה מקריסה של קבוצה שלמה), אפשר להגיד שהוא יותר טוב מסלאח בכל פרמטר במשחק מלבד מהירות וכוח פריצה; הטכניקה, הדריבל, ה-vision, הסיומת, הקילריות - גם במשחקים הבאמת גדולים (דבר שאף פעם סלאח לא הוכיח לטעמי). יש כאן פוטנציאל לסופרסטאר והרבה כסף בעידן המונצ׳יבול.

החסרונות: שחקן סופר סוליסט לעיתים קרובות מדי בעיניי וגם ה-work rate שלו קצת מרתיע במובן מסוים. אני לא יודע אם יש לזה קשר למנטליות אצלו או סתם קריסה מקצועית שלסטר עברו, אבל או שהוא ממש עבד קשה במגרש או שהוא ממש הסריח ברמות גירודיות.

באוברול יש כאן פוטנציאל לאחת ההעברות הכי מעניינות שרומא ביצעה בפרט והסריה א׳ בכלל. מאהרז באופן דיי בוטה וגלוי אומר שהוא רעב לסביבה חדשה, לאתגר חדש ואולי אפילו למדינה ותרבות שונה לגמרי של כדורגל (גם נובע מהיעדר התעניינות של הקבוצות הגדולות בפרמיירליג).

AS R, owen11111, muller ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להודות שהפעם אין לי אפילו חצי סנט. לא ראיתי את מחרז בעונה האחרונה אפילו פעם אחת. אני פשוט מקבל את העובדה שדיפרא רוצה "יוצר" עם רגל שמאל בצד ימין של ההתקפה שינצח את השומר שלו ומשם שיעשה מה שבא לו, ומונצ'י הולך לספק לו אחד כזה. לא באמת אכפת לי אם יהיה זה מחרז, ברארדי, לוקאס מורה, סוסו, או כל שחקן אחר בקליבר הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/17
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי - הערה דיי קטנונית, אבל לוקאס מורה איננו ימני ברגל? או שיש לו 2 רגליים חזקות?

תמיד קיבלתי את התחושה שכן מדובר בכישרון ברזילאי גדול, אבל כזה שלא מצליח להתקדם מספיק בין כל אסופת הכוכבים ב-פ.ס.ז׳.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס ימני. אתה צודק. "שמאלי" בהקשר לאוזביו זה אחד שידע לבעוט לשער עם רגל שמאל. כל שאר המשחק שלו יכול להיות עם רגל ימין, אך חשוב שלא תהיה לו מגבלה לעשות את זה:

*אולי הדוגמא הטוב ביותר לחשיבות של רגל שמאל כשאתה מגיע לכדור מימין. כל תנועה אחרת -> אין גול.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד ו-AS R אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבתי על יצירתיות כזו במרקאטו שמונצ׳י הגיע.

אחד הדברים המגניבים בקיץ הזה ללא ספק.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החתמה מעולה, אהבתי יותר את הסרטון של דפראל

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור בא לעבודה. הבחור בא לעבוד. הבחור עובד.

14. SerieA Il Capitano

רק כדי שאני אבין, כל זב חוטם יכול לחרטט איזה מכתב רשמי והכל ייעצר?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יהיה איצטדיון. זה הכול בראש של קובי.

מצב נושא:
הנושא נעול.