רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עובד ככה. יש רגולציה בה הספונסר לא יכול לחרוג מעל אחוז מסויים מערך המועדון (שנקבע על סמך הכנסה). פסז' נמצאת עם הגב לקיר (בגלל המשכורות שלה), אבל מגבה את עצמה עם הכנסה שנתית בגובה 480מ' יורו.

המצב שלהם הרבה יותר ברור והגיוני משל מילאן שניסתה "להסתדר" עם אופ"א עם שנתית בסך 190מ'.

--
    ברומא בחרו לא למכור את דז'קו => די ברור שיהיה ניסיון לעשות מכירה גדולה עד סוף יוני, אך בניגוד לקיץ הקודם, הפעם רומא לא חייבת למכור. היא תעשה זאת רק כדי לגדול מקצועית. כמובן בתנאי שאף אחד לא יבקש לעזוב.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שנראים העונה עם החוסר יציבות זה כנראה דבר מתבקש.

3. itzik.miro Member

אפשר לדבר על הרגולציה עד מחר - בכל עולם מתוקן קבוצה לא יכולה לשלם 222 מיליון יורו פלוס 30 מיליון שכר לשחקן אחד כשיש לה עוד שורת כוכבים יחד איתו.

*איך מועדון שלפני השייחים גירד הכנסה של 120 מיליון יורו מלמטה קפץ ל480 כשהוא מתוייג כמועדון כושל מקצועית שלא הצליח לגרד רבע גמר אלופות כמעט באף עונה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/18
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לדבר עד מחר. אני בעד להבין כבר היום שהתסריט שתיארת איננו אפשרי.

העניין הזה עלה פעם בדיון של אינטר. נשאל שם - למה שסאנינג לא תעביר כסף בדמות ספונסר מאחת חברות הבת שלה? התשובה היא, שבבחינה של FFP, יתייחסו רק לחלק יחסי בהתאם למדד פנימי המבוסס על שאר ההכנסות. הרי כל הרעיון של הFFP הוא למנוע זרימת כסף מבחוץ.

"עולם מתוקן" הוא בעיניי המתבונן.
    בעיניי פער של 40מ' בהכנסות שידור בין המקום הראשון לשני רחוק מלהיות מתוקן. בעייניך רכישה של סופרסטאר (שלישי למסי ורונאלדו) עם ערך מוסף כלכלי מטורף ב220מ' זה עולם לא מתוקן. לי זה מסתדר לוגית הרבה יותר חלק מרכישה של היגוואין.

ואם כבר נתתי את יובנטוס כדוגמא, הושקע שם קרוב ל200מ' (במשך 3 עונות) כדי לבנות קבוצת סקודטו (ההיא עם השער של מונטארי), כאשר ההכנסות היו נמוכות מאוד. בפרופורציה הנכונה עם התייחסות לכך שהרבה יותר כסף מתגלגל בכדורגל של היום, אין הבדל ממשי בין שלבי ההתעצמות של המועדונים.

איך פסז' הפכה ממועדון קטן לגדול? השקעה כלכלית עצומה, קשרים נכונים של המשקיעים, שיווק מאסיבי, יצירת מוצר מאוד מושך, עוד שיווק, עוד קשרים.
    בעייני הצרכן הממוצע, ליצור סוללת כוכבים בסגנון פנטזי ליג > "מגרדים רק רבע גמר" בשלבים המוקדמים של הפרוייקט.

חשוב רק לשים לב שלתהליך ההתעצמות של פסז' אין קשר "שלילי" לFFP של היום (שנכנס לתוקף בעקבות תופעות כמו פסז' וסיטי ולא לפניהן). כלומר הם הספיקו ליצור את הפלטפורמה הכלכלית שלהם לפני החוקים (במתקונת הנוכחית).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

FFP(DNA+ENGLISH)=1000STRUNZ.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד, עזוב אותי מהEnglish. אין לי מושג בזה. אני רואה את כל המשחקים של הסריה א' או ברוסית או בספרדית. מניח שכל אדם אקראי במלזיה עושה את אותו הדבר (רואה את התכנים בשפה שהוא בוחר, לא ברוסית).
    אני לא מבין בכלל מה השפה של הכדורגל. באיזו שפה משחקים בליגת האלופות או בגביע עולם?

7. itzik.miro Member

תודה על ההסבר בנוגע לפייר פליי

עכשיו כמה נקודות:

1. אני כתבתי שהרכישה של ניימאר והשארת כל הכוכבים יחד איתו היא זו שלא נראית לי מתוקנת ולא ההחתמה עצמה שברור לכל שנעשתה משילוב מנצח בין מניעים מקצועיים למניעים שיווקיים.

2. רכישת היגוואין מומנה במלואה על ידי 2 מכירות שאלמלא היו מתרחשות הארגנטינאי לא היה בטורינו.

3. לגבי החלק האחרון - זו הייתה שאלה רטורית לחלוטין והתשובה שלך לא סותרת במאום את הטענה שלי ששורת ההכנסות של הפריזאים היא תוצר הכניסה של השייחים וההשקעה הכספית שלהם דרך כל מיני מקורות.
    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/18
  8. טל. Member

שלושת המשחקים הבאים של רומא, זה: נאפולי טורינו ושחטייאר.
    אם רומא לא מנצחת 2 מתוך ה 3 הללו - הימור שלי: פאלוטה מפטר.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. SerieA Il Capitano

עכשיו התפקיד של מונצ'י זה להוציא מהמשוגעים האלה 150 מיליון אירו. אין להם שום בעיה לשלם גם מיליארד אירו על שחקנים בקיץ אחד, מקסימום יהיה איזה בנק שייתן להם כמה פרוטות במתנה כמו בימים הטובים ההם.

11. טל. Member

בינתיים מה שאני שמעתי ביממה האחרונה זה שנאפולי הציעו עליו 40 מיליון, ורומא סירבו.
    ככה פורסם בגאזטה אני חושב.

12. Roma מנהלים

נאפולי לא באזור חיוג בסכומים שאנחנו צריכים לדרוש עבורו, בטח לאור העובדה שפסג, ריאל מדריד וליברפול ייחפשו שוער בקיץ.
    בכל מקרה החלום שנצליח להשאיר אותו איתנו עוד עונה.

13. טל. Member

אני מאמין שייחכו לאחרי המונדיאל כדי לקדם עניינים בקשר לאליסון (אלא אם כן תגיע מגה הצעה קונקרטית מיד בתום העונה).

אני לא יודע כמה רומא מתכננת לבקש על אליסון.
    40 מיליון זה אכן סכום מאוד נמוך.
    אם הפרסומים שקראתי לפני חודש נכונים וליברפול/מונאקו/פסז מוכנים לשים עליו 70-80 מיליון: אז לדעתי צריך למכור, בלי להסס.
    בטח לקבוצה מחוץ לאיטליה.

אני מאמין שכולם מבינים שרומא צריכה לבנות חצי סגל מחדש בקיץ הקרוב.
    תהיה מהפיכה גדולה בסגל בקיץ... זה בלתי נמנע. יש הרבה שחקני הרכב וספסל ששנה הבאה יהיו במקום אחר, וצריך כסף כדי להביא להם מחליפים איכותיים.

העונה הזו, אל תטעה, היא עונת כשלון...
    בקיץ האחרון בנו סגל שהיה אמור להתמודד על התואר, או לפחות על הסגנות.

לא ייתכן שכבר בנובמבר הדבר היחיד שרומא מתחרה עליו זה על מקום 4. וגם זה בספק.

Bravo'Al'HaLancia ו-EsheD אוהבים את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך,יהיה קיץ מאוד מעניין.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוכן:

מצב נושא:
הנושא נעול.