רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

איזה אינטרס יש למועדון בסדר גודל של טוטנהאם להשאיל בלי אופציה? ולמה שזאניולו שנתן עונה ענקית למרות שירד קצת בסוף ירצה ללכת לעונה אחת למועדון אחר? בגלל צ'מפיונס? או שישאר וימשיך את ההתקדמות ברומא או שימשיך לתחנה הבאה ויבסס את עצמו שם, לא רואה אותו הולך בהשאלה לאף קבוצה בלי אופציית רכישה, זה מהלך של חוסר ודאות לקריירה בשלב שבו הוא יכול למנף את ההצלחה שלו העונה בדרכים אחרות.
    לא הייתי מוותר על הפרוספקט הכי גדול באיטליה (גם אם לרומא יש בשבילו תחליף, ולא באמת יש לה) בשביל בלם מזדקן שאמנם הרבה יותר טוב מהקיים ברומא אבל לא בלם יוצא מגדר הרגיל באופן כללי, לא אחד שיחזיק לבד את ההגנה הרומאית. יש מספיק בלמים שיכולים לייצב את הקו האחורי של רומא בלי לוותר על השחקן היחיד שאפשר להגיד שהיה טוב בעונה האחרונה.
    היגואין זה רכש נורא בעיניי אם וכאשר, גם במילאן וגם בצ'לסי אצל המאמן שתחתיו נתן את השנים הכי יפות בקריירה הוא פשוט הראה שהוא כבר לא ברמה.
    אני לא בטוח שאיקרדי ידרוש חוזה גדול יותר משל אלדרווירלד וגם אם כן אז בטח לא בהרבה יותר, זה שחקן שלרומא אין אלטרנטיבה אליו לא בסגל ולא בשוק ההעברות, דהיינו שחקן שכדאי להתאבד עליו לדעתי.
    שפטראקי יביא את מנצ'יני ואיזה פרוספקט מעניין לידו ואפשר לרוץ עם זה, איקרדי זה חתיכת שובר שיוויון במאבק על הטופ 4.

itzik.miro, EsheD ו-Bravo'Al'HaLancia אוהבים את זה.
  2. טל. Member

גם לדעתי זאניולו הוא הכשרון הכי גדול כרגע באיטליה ואף מעבר לכך, ולא הייתי מוכן להחליף אותו בשביל אף בלם מזדקן מהפריימר ליג ו/או חלוץ שמן שחוץ מקטאר/סין אין מושג מי מספיק אהבל בעולם הזה לשלם עליו ולשלם לו.

אבל מסתבר שיש אהבלים בודדים שכאלו - והפלא ופלא הם גם מנהלים את הקבוצה שאני ואתה אוהדים.

נחזור לנושא:
    ברומא לא מאמינים בזאניולו ולא יתנו לו חולצת הרכב ראשון על עמדת הפליימייקר מתחת לחלוץ, בקישור המשולש של פונסקה.
    חולצה זו תלך לפלגריני.

השכר של זאניולו לא גבוה. כרגע פחות ממיליון יורו והחוזה הבא שלו איפה שלא יהיה - יהיה 2 מיליון יורו.

אטאלנטה/אחת הגרמניות/טוטנהאם גם היא - למה להם לא ללכת על עסקת השאלה יבשה בשכר כזה נמוך? עונה שלמה הילד סוגר להם חור.
    מה שלא יהיה.

אין התחייבויות לכלום - דהיינו אם ההימור כושל (השחקן מתגלה כפלופ) לא קרה כלום.

אם ההימור מוצלח והילד ענק - וואלה הרווחת אותו לעונה שלמה מבלי לשלם מאומה. נתן לך זמן לאגור כספים וזמן, ולקנות רק שנה הבאה שחקן קבוע לבלטה הזו.

דחית הוצאה ודחית החלטה. והרווחת שנה שלמה.
    תמורת כלום.

האינטרס של השחקן? -לשחק במועדון שאשכרה מאמינים בו ולא צריך להמשיך להוכיח שהוא בכלל שווה הרכב ראשון כאילו אנחנו עכשיו ביולי 2018.

פלוס צ'מפיונס ליג.

פלוס אולי גם ליגה זרה להחשף לסגנונות אחרים זה הרי קרש קפיצה ענק על הבמה הכי גדולה בעולם.

כלום מזה רומא לא יכולה להציע לו.
    אה, וגם שידרוג בשכר לעונה הקרובה.

--------------
    שוב,
    אני מדגיש: זה לא התרחיש האידאלי ואפילו לא האופטימלי מבחינתי... בכנות. והחל מ day-1 אני אומר את זה: זאניולו הוא הדבר הגדול הבא בכדורגל האירופאי. מיכאל באלאק הבא.

אבל... אם ראשי רומא לא מרגישים כך? -קשה לי לחשוב על תסריט פחות רע. בנוגע אליו כעת.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@South Boy
    עם זאת שאני חושב שרומא עם טובי ובלי זאניולו = קבוצה חזקה יותר, המשוואה היא לא בין שניהם. רומא יכולה לשלם את סעיף השחרור של הבלם וגם להשאיר את זאניולו. העניין הוא שבקיץ הזה רומא מצרפת שוער, מגן (או 2), 2 בלמים, 2 קשרים, ווינגר, וחלוץ כשכמעט כולם הם שחקני הרכב. מדובר בהשקעה מאוד גדולה (100-150מ') ואי אפשר להימנע ממנה על מנת לחזור למקום הטבעי בצמרת.

אם ניתן לעשות זאת ולמכור את כל המשקל העודף (תשים לב שאפילו מדז'קו מנסים לסחוט כל יורו אפשרי) מבלי למכור את זאניולו, מגניב. אם לא, מגניב.

*אי אפשר "לרוץ" עם פרוספקט ליד פרוספקט במרכז ההגנה.
    *איקארדי - רומא: לא מציאותי מכל סיבה אפשרית.

**
    DDR לבוקה על מנת לשחרר את אלמנדרה לרומא. קפיטאנו אמיתי.

מחר בבוקר המדיקל של מנצ'יני.

המספרים של ורטו: חוזה ל5 שנים בגובה 2.5מ יורו לעונה. 17מ' + 2מ' בונוסים לפיורנטינה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/19
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורטו,באמת שחקן שישדרג אותנו ? שווה 17M?

5. טל. Member

ורטו לא שווה 17 מיליון ולא 7 מיליון.
    שחקן מיותר.
    ברגע שהשחקן מיותר - מה זה משנה מה המחיר?
    המשך ישיר לרכישת השוער המיותרת.

בקישור, רומא צריכה מחליף לאנזונזי. מה שקיווינו שאנזונזי יביא ובסוף לא הביא.
    לא מחליף לכריסטאנטה...

אלא אם מתכננים בהמשך החלון לוותר על כריסטאנטה, אני פשוט לא מבין את הרכש הזה.

כבר לפני חודש כתבתי: בכל העולם קבוצות עניות עם בעיות פיננסיות וסגל מחורר: קונות מה שחסר ונשארות עם מה שכבר יש.

ברומא - קונים מה שכבר יש, ונשארים עם מה שחסר.

אהבלים.

מתחילת החלון ועד עכשיו (למעט דיווארה) אין פעולת מרקאטו אחת שמנהלי רומא עשו (קנייה או מכירה) שהבנתי.
    עזבו מסכים או לא מסכים.
    בשביל להסכים עם משהו - צריך קודם להבין אותו.

למשל אם בעתיד רומא אכן תוותר על כריסטאנטה לטובת ורטו שעכשיו הגיע: אני אוכל לומר שאני לא מסכים. אבל לפחות מבין את המהלך. מבין את הראציונאל.

הבעיה היא שמתחילת החלון הזה - אני פשוט לא מבין מה לעזאזל הם עושים שם בטריגוריה...
    אין שום הגיון.

6. South Boy Member

המשוואה חייבת להיות קשורה לשניהם כי זאניולו חלק מהעסקה של אלדרווירלד לפי הפרסומים, לדעתי זה לעשות שני צעדים אחורה על צעד אחד קדימה.
    רומא עומדת בפני מארקטו עמוס ועדיין היא יכולה לצמצם השקעה מבלי למכור את הנכס הכי גדול שלה, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית, גרף ההתקדמות שלו רק עולה ואיתו תג המחיר. אם רומא יכולה להתחמש מבלי לוותר על זאניולו זה יהיה מדהים, אם הם חייבים להקריב אותו אז באופן טבעי זה צעד גדול אחורה.
    אני חושב שמנצ'יני ועוד איזה הברקה של פטראקי כשאיקרדי בחוד (למה לא אפשרי? יקר מאוד אבל כשאף קבוצה לא מגישה הצעה למה שיסרב להצעה יפה מרומא?) עדיף פי כמה ממנצ'יני-אלדרווירלד והיגואין בחוד, ואני לא חןשב שהשניים האלה ישבו על חוזים הרבה פחות כבדים משל איקרדי.

7. Alta Tensione Member

בעונה בלי צמפיונס רומא צריכה לעשות הקרבות גדולות מזאניולו כדי לעמוד בעלויות של איקרדי. אני חושב שאין מנוס מלהמר על שחקן צעיר שיעלה בין 25-30 או לשם שינוי לתת צ’אנס אמיתי לשיק.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא חייבת בלם בכיר יותר מכל דבר אחר בסגל הנוכחי. גם אם המשוואה קשורה לשניהם, זה לא טובי VS זאניולו אלא גם כסף שיאפשר לרומא לצרף פרוספקט מרשים מבוקה (לדוגמה). מעריך מאוד את הפוטנציאל של זאניולו אך איכות הקבוצה חשובה לי יותר. לא רואה כאן שום צעד אחורה. לא רואה גם גם אף בלם בחלון הזה שמתקרב לרמה של טובי. אם היית שואל אותי לפני חודש לא הייתי מאמין בכלל שזה אפשרי.

אני אישית בעד למקסם השקעה. לא לצמצם אותה. חסר לנו בלם להרכב, חלוץ להרכב ועוד שחקן התקפה שישלים את הכנפיים. לא הייתי רוצה לראות פשרה באף אחת מהמשבצות הללו. למכור את כל הריג'קטים כדי לממן אותם זה התסריט המושלם. אני בסדר גם עם התסריט הפחות מושלם, כי שוב, איכות הקבוצה חשובה יותר.

אני לא מאמין בהברקות כאשר המשימה היא לבנות חוליית הגנה חדשה. רומא צריכה את הבלם הבכיר ביותר בנמצא. עונה שלמה יכולה ליפול על זה.

איקארדי?
    • העונה האחרונה שלו הרבה יותר מסריחה מזו של היגוואין (גם כאשר שיחק, למרות שדי מעניין מה הסיבה שאינטר מוכנה לחתוך אותו מהסגל בחצי מחיר).
    • הוא לא יסכים לתנאי השכר של רומא. על הנייר גם היגוואין לא אבל אם הוא יקבל מיובנטוס golden handshake, הוא לא ירוויח אצלנו יותר מדז'קו.
    • הוייב סביבו והתלכיד הקבוצתי שנבנה כעת ברומא אלה שני הפכים מוחלטים.
    • עדיין צריך לשלם על הכרטיס שלו סכומים שמבטלים לרומא את כל המרקאטו\מובילים למכירה לא רק של זאניולו אלא גם של אונדר.

לא הייתי בוחר באף אחד מהם, אבל אם זה איקארדי VS היגוואין, אז היגוואין.

הופעות בהרכב: 31
    הופעות מהספסל: 26
    שערים: 5

על איזה "לשם שינוי" אתה מדבר? ואיך קבוצה תחרותית יכולה להרשות לעצמה לפתוח עונה עם חלוץ שכבש 5 שערים בשנתיים? מעניין אותי גם, מי יהיה המחליף שלו כש"יתנו לו צ'אנס"?

9. Alta Tensione Member

בכמה מהמשחקים האלה הוא שיחק חלוץ מרכזי? אני לא מציע לתת לו צ'אנס, ציינתי שזה אופציה (יותר טובה מלרדוף אחרי שחקן גמור שלא סופר אתכם אם אתה שואל אותי).

במקומכם הייתי שולח את זאניולו ליובה תמורת קן, או מנסה את קוטורנה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט בכל המשחקים בהם פתח - חלוץ בודד באמצע.
    כמעט בכל המשחקים בהם עלה מהספסל - חלוץ שני ליד דז'קו, בדיוק כמו בסמפדוריה (לצד קוואליארלה).

מת על קן, אבל הוא לא גדול מספיק בשביל להיות החלוץ הבכיר בקבוצת צמרת. גם לא נראה לי שיובה תוותר עליו.

קוטרונה זה חלוץ לסאסואולו, אבל הם כבר החתימו חלוץ טוב יותר. אז לא יודע.

11. AS R Member

אני לא יודע איך אף קבוצה אחרת לא מנסה להחתים את אלדרווילד, ואם רומא תצליח להביא אותו זה יהיה משהו שאני לא זוכר ממנה הרבה זמן, להביא שחקן טוב מאוד (ושלא נמצא בירידה) מקבוצה גדולה טובה יותר ועשירה יותר מרומא. ברור שזה בגלל שנוצרה כאן הזדמנות די נדירה לעשות את זה, ועדיין אם זה יקרה זה יהיה חשוב יותר אולי מכל דבר אחר בקיץ הזה.

אם שיק ישאר (ואני מקווה שלא) זאת תהיה ההזדמנות האחרונה שלו להראות משהו. ערך המכירה הנמוך שלו גם כך יצנח עוד יותר.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקבוצות הגדולות מרומא שהיו צריכות בלם כבר החתימו אחד (או בדרך):
    יובה - דה ליכט
    אינטר - גודין
    ריאל - מיליטאו
    אתלטיקו - פליפה
    ארסנל - סאליבה
    יונייטד - מגווייר
    פסז' - הבלם של דורטמונד
    באיירן - הרננדז ופבאר

**
    https://romapress.net/wp-content/uploads/2019/07/Capture-25-1024x697.Xxx
    2מ' השאלה + 13מ' חובת רכישה + בונוסים אפשריים עד 8מ' יורו. אטאלנטה תקבל 10% ממכירה עתידית.

*
    דניאלה ורדה נמכר לאאק אתונה. 1מ' יורו ו30% ממכירה עתידית.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

@Un bombón ברכות יעקב. אני יודע שזממת על ה"בייבי" הזה הרבה זמן. עכשיו נראה אם גם יוכיח את הציפיות באמת.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה דרור.

2-3 שנים אחורה ורכישה כזו על ידי יובנטוס הייתה יוצרת באז מקסימלי. היום יובנטוס החתימה את הטוב באירופה וברומא התגובות למנצ'יני כוללות "לא מוכח", "לא מתאים", "יקר מדי" וכו'.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. itzik.miro Member

אני יכול להסכים עם "לא מוכח" אבל "יקר מדי" איך יקר מדי אם רק במקרה של הצלחה מקצועית אתם מגיעים ל-23 מיליון?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.