רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

אז מה,
    מי אתם אומרים יבוא אחרי ש EDF יקבל את המגף?

2. SerieA Il Capitano

לדעתי רחוק היום בו EDF יהיה בכלל בסכנה. לא מדובר כאן על מאוריציו זאמפריני בהנהלה.

3. טל. Member

באמת?
    לדעתי אם אולסן היום לא היה מוציא את הכדור מהחיבורים בדקה ה 94 - כבר הערב הוא היה מפוטר.

אבל עזוב קרוב או רחוק או בכלל לא.
    בהנחה וכן, - מי לדעתכם יגיע ביום שאחרי?

4. SerieA Il Capitano

אם פאלוטה חיכה עד נובמבר עם גרסיה (ככל שזכור לי), ימתין גם עם די פרנצ'סקו.

לגבי מחליף - לא רואה מישהו פנוי בשוק האיטלקי, ופאלוטה לא ישלם משכורת עתק לקונטה.

מחוץ לאיטליה אני פחות מכיר.

אתה באמת מעדיף מישהו כמו ג'יג'י דל נרי או מאסימו אודו? המצב יכול להיות הרבה יותר גרוע. אני ממליץ להיכנס לפרופורציות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. טל. Member

גארסיה לא גארסיה פאלוטה לא פאלוטה,

כיום זו הפתיחה הכי גרועה בעידן האמריקאי. יחד עם זו בעונה הראשונה עם לואיס אנריקה.
    לדעת כותב שורות אלה - אם הפתיחה היתה יותר גרועה וקייבו, הקבוצה הכי חלשה בליגה, היו חוזרים מפיגור כפול ומנצחים 3-2 בזמן פציעות, באולימפיקו - סיכויי סביר ש edf היה מפוטר. היום.

אבל שיהיה.

בקשר למאמן? (דעתי ודעתי בלבד כמובן)

-תתכונן. יש לי שם בשבילך וזה הולך להיות שוס:
    קבל:

ארסן ונגר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/18
    Lupo ו-Gianzola אוהבים את זה.
  6. Roma מנהלים

@אלעד
    מחכה לתגובתך.

- האמת זה יכול לעבוד, אם המטרות זה טופ 4 ופיתוח שחקנים צעירים. כל עוד ונגר לא היה אחראי על הרכש הוא היה נהדר.

ואם להיות רציני, אוזביו לא יפוטר גם אם יפסיד לריאל ועוד משחק ליגה, הוא רומאי משלנו ולמרות הפתיחה המגומגמת גם למונצ'י יש חלק לא קטן בכך וייתנו לאוזביו זמן ואני מאמין הרבה זמן ללכד את הקבוצה.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסן וונגר של לפני 20 שנה תפור על מונצ׳י.
    זה כמעט כמו בנימין נתניהו ויוזף גבלס.

אחחחח תזמון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Coutinho10 ו-uri אוהבים את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

:sm_eusa_clap:

ואם כבר אז :

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/18
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וונגר פצצה,פצצה גרעינית. אחרי שהוא עוזב לא נשאר כלום, חוץ מאדמה חרוכה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד מעמדו של EDF חזק באופן יחסי למה שהקבוצה מראה,
    מצד שני ב29/9 יש דרבי. אם EDF לא מוציא תוצאות סבירות ומעלה משלושת המשחקים שנותרו לפני, הוא יכול להגיע לדרבי כשהפסד יהיה הנוקאאוט הסופי שיוביל לפיטורים שלו.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצד התוצאות (בסך הכל 3 משחקים), יש 2 דברים שנזקפים לרעתו של דיפרה.
    1. חטפנו ב3 המשחקים האחרונים רבע מכמות השערים בעונה שעברה. רובם מball watching של שחקנים בכל חלקי המגרש. זה מרגיש כמו זריקת *** וחוסר מחויבות לתוצאה. משהו שלא קרה ברומא של דיפרה, גם כששיחקו רע.
    2. הקבוצה מגיבה רע לשינוים, ולרומא אין סגל ל4 מערכים כמו לאלגרי. בעיניי ההתאמות ליריבה חייבות להישאר במסגרת השיטה הקבועה. אפילו ברמה המנטלית, זה אמור לשמר את הקונספט של - ליזום, למה משנה נגד מי ומתי.

ויש את הobvious ש:
    סדרה של 7-8 משחקים רעים (עד הדרבי), במיוחד לאחר שהקבוצה הייתה צפויה לעשות קפיצת מדרגה, מספיקה לפיטורים של כל מאמן.

עם זאת, אני מקווה שדיפרה ידע (שוב) להוציא אותנו מהבוץ הרגעי הזה. בעיקר כי אין מאמן מתאים ממנו לרומא הנוכחית.

12. טל. Member

זה עניין של זמן עד לפיטורין.
    ואם לא היה אליסון בשער הרומאי - זה כבר היה קורה בשנה שעברה.

אני בטוח ש EDF יעשה כל שביכולתו כדי להוציא את העגלה מהבוץ. ומגיע לו הצ'אנס. באמת שמגיע לו.
    פשוט ברור שזו זו בדיוק הסיבה שהוא ייכשל.
    הוא רומאניסטה והוא אגדה. אבל אין מאמן פחות מתאים ממנו לאמן את הסגלים שמונצ'י מתעקש לבנות לו חלון אחר חלון.

הרי המצב בקאנטים בגלל ש EDF מתנהג כמו שהוא מתנהג. הדרך של EDF לנהל את העניינים לנוכח השינויי בסגל שלו, היא היא זו שיצרה את הדרעק מלכתחילה.

לעצור ולהתהפך ולהשתנות ב 180 מעלות - זה מה שצריך לעשות כדי לצאת מזה - אבל ברור לכולם שזה לא יקרה.
    מה שיקרה זה שכתוצאה מהלחץ שהוא שרויי בו, הוא רק יגביר את הקצב בדרך השגויה שהוא הלך בה מלכתחילה.

הוא בעצמו רק יאיץ את נפילתו.

זה בלתי נמנע.
    בשביל שזה לא יקרה - EDF צריך להפסיק להיות EDF.

13. Raulito Madridista

במארקה תפסו את הבלם מאנולס לראיון לפני המשחק נגד ריאל מדריד מחר בברנבאו. מאנולס מספר כמובן - "השער נגד ברצלונה היה הרגע הגדול בקריירה שלי", ומוסיף בהומור שהוא בטוח שהסנטיאגו ברנבאו מחכה לפגוש אותו. "לא חשבתי על שום דבר אחר מלבד התקווה שהשער הזה יגרום לשמחה אדירה עבור חבריי לקבוצה ועבור הקהל, הייתי בטירוף". המטרות של רומא העונה? - "אנחנו רוצים קודם כל להבטיח את החזרה שלנו לליגת האלופות בעונה הבאה ולסיים במקום הרביעי. בליגה שלנו ליובנטוס יש יתרון. בליגת האלופות כמובן שרומא צריכה לעבור את שלב הבתים ואז לכוון לאט-לאט למעלה, נשמח לשחזר את ההישג מהעונה שעברה", והוא מוסיף שרומא הייתה ראויה לשני פנדלים אשתקד ולצד מחצית לא טובה באנפילד, ולכן לא הגיעה לגמר. מאנולס נשאל על פתיחת העונה הלא טובה ואמר - "זה לא עניין של ההגנה או ההתקפה. זו לא אחריות של ארבעה שחקני הגנה או השלושה שמקדימה. זה כל הקבוצה. אני חושב שהגישה שלנו הייתה נכונה אבל איכזבנו". כשנשאל על עצמו אמר - "אני תמיד מנסה להיות אגרסיבי ואחראי עבור הקבוצה וטיפוס חיובי". הראיון המלא במארקה - לחצו כאן

אגב צפיתי קצת במשחקי העבר של ריאל ורומא, המאזן של רומא בברנבאו טוב יותר וזה קצת מוזר. בכל-מקרה, הנה תקציר שמאוד תאהבו לראות - שני המשחקים מ-2007/08 והדאבל על ריאל. אני מאוד מתגעגע לראול וגם לטוטי.

14. טל. Member

מבחינת נקודות? אני אשמח אם רומא תוציא נקודה/ות במפגש הזה.

אבל גם אם לא - מה שחשוב זה בראש ובראשונה ש-שחקני רומא יתחילו להעיז ולרוץ ולהראות כמו סופרסטארים שמקבלים טונות של כסף... ולא כמו חבורה של נקניקים מיובשים כמו שהם נראים בליגה מאז שהתחילה העונה.
    אם רומא תעיז ותציג משחק שוטף - לא יהיה נורא להפסיד. ממילא נקודות בברנבאו זה רק בונוס.
    מה שצריך קודם כל זה לעצור את הסחף השלילי, ולהתחיל להראות כמו פייטרים ולא כמו נמושות... אני מדבר כאן על הרמה האישית המנטלית של כל שחקן ושחקן. כל שחקני רומא לא משנה באיזה עמדה - צריכים להתחיל להראות אכפתיות שהולמת את השכר שלהם.

לא מדבר פה על EDF אין לי ציפיות ממנו לכלום במפגש שכזה.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  15. טל. Member

התקשורת באיטליה זורקת שמות כמו מכונת יריה. כולל שמות שהוציאו מהנפטלין.

מונטלה
    ראניירי
    פראנדלי
    ונטורה
    דונאדוני
    גווידולין
    די מתאו

אני אומר גווידולין. חחח תפור עלינו וואי וואי זה בא עם אקדחים לחדר הלבשה. אתם זוכרים?

מצב נושא:
הנושא נעול.