רומא 2019/20 :: פונסקה יעשה סדר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏4/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

פוליטאנו<=>פלורנצי

2. Roma מנהלים

פלורנצי תחת קונטה = מפלצת.

עושה רושם שפלורנצי מיצה את עצמו ברומא וחייב אתגר חדש בקריירה. אנחנו זקוקים בדחיפות למגן בצד ימין ואפילו בצד שמאל.

3. טל. Member

לפחות חצי משחקני רומא הנוכחיים היו מפלצות תחת קונטה.
    זאניולו ו-וורטו בכלל שכבר עכשיו מפלצות - תחת קונטה היו הופכים לדרקונים נושפי אש. קונטה היה אומר להם כל משחק שאתם לא דופקים 4 גליצ'ים אתם יורדים על ארבע בסוף המשחק ואוכלים מטר מרובע של דשא. מהקרקע.
    עונש.

פלורנצי דווקא אני לא חושב שקונטה יוכל לשקם אותו. אומנם לא מקרה אבוד ברמת הדז'קו-קולארוב. אבל לא מהשמות הראשונים שעולים לי לראש.
    צריך קבוצה קטנה יותר.

4. Roma מנהלים

או עמדה שתפורה על סט הכישורים שלו. winger back במערך 3-5-2 של קונטה פשוט יושב על פלורנצי מושלם.

---

אפרופו ינואר, כריס סמולינג כן או לא? הדיווחים אומרים שרומא מנסה לרכוש אותו מיונייטד.
    עד עכשיו באמת הפתעה נעימה האנגלי, בהתחלה הרבה כולל אני חששנו לגביו מההיכרות איתו מהמשחקים בליגה האנגלית.

5. רומאלופה Member

למה יש אנטי כזה גדול כלפי פוליטאנו? אני חושב שהוא לגמרי יכול לתרום ולסגור לנו פינה באגף

6. טל. Member

פלורנצי יכול להתאים לאינטר הנוכחית בזכות העמדה של מגן תוקף ב 3-5-2. בהחלט.
    אבל יותר מכך בגלל האיכות של השחקנים שמאיישים את שלישיית הבלמים ומרכז השדה באינטר.

לדעתי גם ב 4-4-2 קלאסי בקווים ישרים הוא יכול להצליח, כשחקן אגף ימין. בטח אם יהיה לצידו מרכז שדה דומיננטי לכשעצמו.
    מאוד קיוויתי שהוא יתופקד כך אצל ראניירי עונה קודמת אבל לא יצא.

גם במרכז שדה הייתי רוצה לראות אם אפשר לנסות אותו. יש לו יכולות. ברור.

הבעיה באינטר וברומא היא שאלו מועדונים לחוצים ובשלב הזה של בקריירה התקועה שלו - אני לא חושב שאלו מקומות שהוא יכול להצליח להוציא את העגלה מהבוץ. ולא משנה באיזו עמדה.
    אני במקום הסוכן שלו הייתי ממליץ לו על סמפדוריה או פיורנטינה.

רומאלופה:
    אני מאוד הייתי רוצה לראות את פוליטאנו מגיע אלינו.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Tous les joueurs étrangers de la Roma depuis 2000 Quiz - By roycod

נסו למנות את כל הזרים ששיחקו ברומא מאז שנת 2000.
    לא קל בכלל, לפני שהתחלתי ציפיתי לפחות ל100 כשכל הנפילות יהיו שחקנים מתחילת המילניום, בפועל 73/146 ושכחתי הרבה שחקנים מהשנים האחרונות כולל כמה שחקנים די מרכזיים -
    בנעטיה, ג'רביניו, רודיגר, קאסטן, בראדלי.

יאן קולר, Un bombón, Roma ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה אם יש בכלל תקציב לחיזוק בינואר?
    את הקיץ סיימנו די בלחץ מבחינת הרכש,עם השאלות חינמיות ללא חובת רכישה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

130/146.
    ניתן לחלק את הרשימה לרכישות ענקיות\כישלונות טוטאליים. מעט מאוד באמצע.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

חוץ מסימון קייאר ואמביווה רוב הבלמים הזרים שהחתמנו היו בין רכישות ענקיות לשחקנים טובים. וולטר סמואל, כריסטיאן קיבו, מקסס, חואן, מרקיניוס, קאסטן, בנעטייה, מנולאס ורודיגר.
    היו בדרך שהגיעו בהעברה חופשית\כחלק מעסקה בתור סותמי חורים ולא באמת אפשר להיחשב את זה ככישלון.

EsheD ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פוליטאנו שחקן מעולה לדעתי, אין קבוצה עם שחקני אגף התקפיים שהוא לא משתלב בה.

אם אני אינטר אני מבצע את הטרייד הזה. בכללי אני חושב שזה טרייד טוב לכל המעורבים בו, במיוחד לשחקנים עצמם.

12. טל. Member

EsheD

פלורנצי זה רווח טהור כי הוא שחקן בית. וגם עם חוזה גדול.
    מכירה שלו בינואר/השאלה עם אופציה למכירה עד 30 ליוני: תקל מאוד על המאזנים.
    אבל צריך לנהל את העניין נכון... במיוחד אם הולכים על השאלה עם אופציה: למצוא לו את היעד המתאים, חשוב בדיוק כמו לקבוע את המחיר המתאים.
    עניין מאוד עדין.
    וחשוב להתחיל לעבוד על כך כבר עכשיו... ואני שמח שכך עושים.

חוץ מזה, אם אתה שואל אותי: אם תגיע הצעה יפה על זאניולו - הוא יימכר בינואר.
    בנוסף בינואר רומא כמעט בוודאות תשאיל תמורת השתתפות בשכר את חסוס.

EsheD אוהב/ת את זה.
  13. DeRossi16 Member

מצחיק שדווקא בדז'קו וקולארוב קונטה היה מעוניין , גם המאמן הנערץ שלך מעריך אותם ומבין את האיכויות האדירות שלהם.
    זאניולו בחיים לא ימכר בינואר ולדעתי גם לא בזמן הקרוב כי אף קבוצה לא תשפוך עליו סכומים עד שהוא לא יתחיל להביא מספרים , הוא יתקע אצלנו כמו קייזה בפיורנטינה עד שיראה שהוא באמת סטאר.

לגבי פלורנצי לא המערך , לא המאמן ולא אללה קשורים ליכולת שלו. מאז הקרע בצולבת הוא לא חזר ולא יחזור לדעתי גם לא תחת קונטה. בדיוק כמו סטרוטמן שחזר חצי שחקן ממה שהיה לפני הפציעה המקוללת.

הייתי שמח לראות בחורף את פוליטאנו על פלורנצי עם כמה שכואב לוותר על שחקן בית , בנוסף לנסות שוב להביא את אלדרווילד שלא חידש חוזה והיה מעוניין במעבר בקיץ כאשר במקביל ניתן לשחרר את פאציו וחסוס. לקפוץ על מויס קין שכנראה יעזוב את אברטון בינואר בעקבות בעיות משמעת , אפשר להביא אותו במחיר מציאה , וזה הזמן כשקולארוב ודזקו יכולים לתת לו שתי סטירות ולהכניס אותו לעניינים.

14. טל. Member

לא חושב שקונטה מעולם היה מעוניין בקולארוב.
    אם היה מעוניין בו - קולארוב היה מתחפף.

אולי היו גישושים אינני יודע אך למעשה אם היתה מגיעה עליו הצעה אמיתית בקיץ הוא היה נמכר, ולא משנה לאן.

למען הסר ספק: אני חושב שקולארוב יכול להועיל במערך של 3-5-2 הן כמגן תוקף (במיוחד לאור היכולת האימפריאלית המתהווה ברומא במרכז ההגנה ובמרכז שדה).
    והן כבלם.
    אבל כמגן ברביעייה אחורית אני חושב שהופעות המסננת שלו יחד עם ההעלמות ברגעי מפתח, ויחד עם איבוד התפקיד של בועט הפנדלים הרשמי: מדברות בעד עצמן.

בכל מקרה כבר הרחבתי על כך מספיק בעבר ואני לא מתכוון להכנס לזה עוד. כל שאני יכול לקוות הוא שפתחתי את העיניים לחלק מהאנשים שלפחות ינסו לראות על מה אני מדבר. במקום לדקלם סיסמאות חסרות אחיזה במציאות על "המגן הכי טוב בליגה".

הלאה:
    דז'קו כסופר סאב שעולה 20-25 דקות אחרונות כל משחק (כשההגנה של היריב עייפה ונותנת ספייס + השחקנים של רומא בעצמם עייפים ומחפשים הגבהות סתמיות "קלות"): זו הברקה מארץ ההברקות, וכבר כתבתי על זה פה גם מיליון פעם בערך...
    תן לו תפקיד כזה הוא מסיים לך בליגה בלבד עם 20 גולים בעונה וצפונה. אחוז ניכר מהם ווינרים.

ושמע את זה: קונטה רצה את דז'קו גם בצ'לסי וגם באינטר - לתפקיד הזה בדיוק.

הלאה:
    אינני נביא. אני לא יודע מי יימכר ומי לא. הפציעות של אונדר, והיכולת המזוויעה+פציעה של כריסטאנטה: טרפו את הקלפים לגבי שניהם.
    מה נשאר? מה עוד יש לך למכור? (ואל תשכח שחייבים למכור. או בינואר או בקיץ עד 30 ליוני. חייבים.)
    או זאניולו,
    או פלגריני.

על זאיניולו יכניסו יותר כסף... גם מבחינה נומינלית יבשה, וגם יותר מבחינה ריאלית של רווח הוני.
    וזה עוד מבלי להכנס לערך הנלווה של פלגריני כשחקן בית וקפטן העתיד.

15. DeRossi16 Member

אני לא יודע מאיפה אתה יודע מה היו התכניות של קונטה לגבי דז'קו אבל נו בסדר...
    לגבי קולארוב הוא התחפף כמו שדז'קו לא התחפף , לפעמים יש שיקולים שהם לא רק קונטה במיוחד כשאתה שחקן שכבר שיחק בדרגים הגבוהים ביותר ולקראת סוף הקריירה.

לגבי המכירות הכל תלוי איפה נסיים העונה ואם נאפולי תמשיך בקצב הזה אני רואה אותנו מסיימים בטופ 4 , העלמותו של כריסטנטה לא כזאת נוראית כשדיאוורה ורטו ופלגריני כשירים ועם המציאה החדשה בקישור האחורי(מנצ'יני). בגלל זה אני חושב שעניין הקישור בסדר כרגע יותר חשוב להפטר מהמשקל המת ולהתחיל להביא שחקנים לקראת סיום חוזה כמו שעושות אינטר ויובה( אלדרווילד). או שחקנים שלא מסתדרים בקבוצות שלהם(מויס קין) שדרך אגב קושר אלינו ממש לאחר שרשמתי את ההודעה.

מצב נושא:
הנושא נעול.