רומא 2019/20 :: פונסקה יעשה סדר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏4/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AS R Member

3.5 לשנה

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנתיים וחצי הראשונות שלו מכניסות אותו אוטומטית לטופ 8-10 הרכישות הכי מוצלחות בעידן סבאטיני. היה באנקר ושחקן מאוד חשוב אצל ספאלטי ותרם גם לריצה של דיפרה בליגת האלופות.

בשנה וחצי האחרונות הוא בעיקר פצוע ולכן מהווה נטל שמוטב לסיים איתו את ההתקשרות. בכל מקרה, הוא יזכר לטובה בזכות רגעים כאלה:

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שמתי לב שהשדר בסרטון אומר:
    "רומא מגיעה לאנגליה, צ'לסי מקבלת 3.
    צ'לסי מגיעה לאיטליה, צ'לסי מקבלת 3."

זמנים טובים.

itzik.miro ו-AS R אוהבים את זה.
  4. Roma מנהלים

ועכשיו,
    רומא מגיעה לבלארוס, באטה בוריסוב מקבלת 3.
    באטה בוריסוב מגיעה לאיטליה, באטה בוריסוב מקבלת 3.

מה רע?

---

אם לא ריצה מטורפת שלנו ונפילה של אטלנטה, הדרך היחידה שלנו לליגת האלופות בעונה הבאה היא דרך זכייה בליגה האירופאית במתכונת החדשה. אני לא אופטימי.

Un bombón,

מה אתה חושב כדאי לשלוח את ניקולו זאניולו ליובנטוס(כל קבוצה אחרת) תמורת סכום כספי גבוהה ועוד נכס עתידי או שהוא השחקן האחרון שהיית נוגע בו?
    כמובן שמכירה שלו יכולה לעזור לנו כלכלית וגם לשמור על נכסים אחרים שלנו.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא האחרון אבל הוא בין האחרונים בהם הייתי נוגע. הכל תלוי בביקוש שיצרו השחקנים האחרים.
    • עד לפני כמה ימים חשבתי שהצעה של 30מ' על דיאוורה תהיה טובה לרומא, ואז מנדרגורה קרע את הרצועה.
    • חשבתי גם שלהציע את אונדר תמורת סמולינג זה רעיון טוב ואז קראתי שביונייטד לא רוצים את אונדר.
    • אם פאו לופס יצור הצעה של 35מ' ומעלה (יש לו ביקוש באנגליה) הייתי מחליף אותו בגוליני.
    • אם פיורנטינה רצינית לגבי פלורנצי, שיק וספינאצולה (אתמול הכחישו אבל לך תדע), הייתי שמח לראות טרייד עם ולאחוביץ' וביראגי.
    • כמובן שגם הצעות על קלייברט (או קרלוס פרז) יתקבלו בברכה.
    בקיצור, לא הייתי נוגע בפלגריני, לא הייתי נוגע במנצ'יני (באיירן ביקשו פרטים), ולא הייתי נוגע גם בזאניולו (בתקווה שהACL לא פגע בו יותר מדי). מעבר הדורות האחרון לא היה חלק אך אשמח אם החבורה הזו תרכיב לרומא שלד צעיר שירוץ בשנים הבאות ביחד (כמובן עם תוספת ניסיון בדמות דז'קו, פדרו, קולארוב ומסי).

עריכה: ולא הייתי נוגע גם בורטו. שחקן שעד לפני שנה הייתי מתעצבן כששמו קושר בכלל לרומא.
    עריכת עריכה: מי שחושב שאפשר לסגור את המרקאטו עם מכירות של חואן ז'סוס, וברונו פרס, פשוט שיפסיק עם זה.

6. Roma מנהלים

אני בספק אם מישהו חושב שאפשר למכור אותם, השווי שוק שלהם שואף ל-0. אם ניפטר מהחוזה שלהם לתמיד זה יהיה הצלחה.

נ.ב. אני אוהב את חסוס, במערך שלושת הבלמים היו לו כמה הופעות טובות.

7. טל. Member

העונה הזו היא כשלון. הקונספציה שעמדה מאחורי בניית הסגל של העונה הזו - בדיוק כמו עונה שעברה - נכשלה. שוב.

-אבל למה לתת לעובדות לבלבל מישהו?

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Pallotta: 'Roma title in five years' | Football Italia

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרומה מדהימה לדיון. תודה.

10. DeRossi16 Member

רזומה? הרזומה שלו גם מפואר יותר משל איליציץ ופאפו גומז זה אומר שהוא עדיף עליהם?
    כושר? יכולת? הוא בקושי ראה דשא העונה , על סמך מה אתה שופט את הכושר והיכולת שלו?
    זה לא שאני פוסל ישר על סמך גיל , זה אחלה רכש לעומק לקבוצות כמו יובה ואינטר שאין להם בעיה לשלם משכורת , לקבוצה בלי שקל כמו רומא שזה כנראה בא כתחליף לפרוספקט צעיר(אונדר קלייברט) או שחוסר הצלחה של שחקן כזה(פסטורה אנזונזי לדוגמא) פוגע במועדון בגלל השכר לא אמורה לעשות החתמה כזאת, בטח בעמדה שיש בה שחקנים(מיקי קלייברט פרוטי).

לא יודע איזה רומא ראית , כנראה ש99% מאוהדי רומא יגידו לך שזה אחד הרכשים הכי טובים שנעשו כמו שטל הזכיר...
    ואם כבר משווים אני חושב שפרוטי דריבליסט יותר טוב מפדרו ואחד מהטובים שיש בליגה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. DeRossi16 Member

אפשר להוסיף היינצה,פסטורה,קאליניץ(מזל שהוא בהשאלה) לפלופים, בוא נגיד שהפעמים שבהם זה הצליח לא רבים אם בכלל מהפעמים בהם זה לא הצליח. מהצעירים האלה הרבה יותר קל להפטר בדיוק כמו שהזכרת את פארדס , מהמבוגרים זה על גבול הבלתי אפשרי ובטוח גם בלי רווח.

מעניין מתי יבינו(כבר עבר עשור) שסופרמרקט לא עובד ברומא , וכדי להעלות מדרגה צריך להתחיל לשמור על הנכסים שלך.
    רק ברומא זה לגיטימי למכור שחקן שאם להוריד את תקופת הקורונה היה בסגל חודש וקצת(פרז) ונתן אחלה של הופעות.
    או למכור שחקן כמו דיאוורה ב30...
    בחיי שאם מילינקוביץ סאביץ היה ברומא הוא היה נמכר כבר ב30-50 מיליון ממזמן...
    לא הייתי נוגע בדז'קו,קולארוב,מנצ'יני,פלגריני,דיאוורה,ורטו,אונדר וקלייברט. בנוסף הייתי מנסה בכל הכח להשיג את מיקי וסמולינג(שלמיטב הבנתי קיבלו הארכה עד לחורף בגלל הקורונה).

לגבי עניין המכירות , השמועות אומרות ששיק ימכר ב25 ואני כן חושב שפלורנצי שווה את ה15, כל השחקנים שהזכרת בסוף , להוריד את החוזים שלהם זה כבר מעולה ואני גם חושב שאפשר עליהם בתוספת פאציו לגרד 10 מיליון.

או במילים אחרות מקום שלישי בטבלת השכר של רומא אחרי הטעות הקודמת שנמצאת לפניו (פסטורה) , הזיה...

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/20
    EsheD אוהב/ת את זה.
  12. AS R Member

אם אתה לא רוצה למכור אף אחד מבין דיאוורה, מנצ'יני, פלגריני, אונדר וקלייברט אין לך איך להשיג כסף. אין שום מצב ששיק ימכר ב-25 ופלורנצי בגיל 29 ואחרי הקורונה שווה אולי חצי מה-15 מיליון שאמרת שהוא שווה. המניות של חסוס ופאציו בירידה גדולה וגם עליהם לא תרוויח כמעט כלום, אבל גם לחסוך את השכר שלהם יהיה נחמד.
    השכר של פדרו היה גבוה אם היו משלמים גם דמי העברה, אבל בהינתן בזה שכל העסקה שלו עולה לרומא 7 מיליון לשנתיים, זה חיזוק די זול.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי. זו תגובה לכך שכתבתי שלא הייתי נוגע בזאניולו ושחקנים נוספים שלדעתי צריכים להרכיב את השלד הבא של הקבוצה?

למה כולם צריכים להיות untouchables? כי הם צעירים?

כי ברומא, כששחקן קורע את הרצועה, משקיעים ברכישה של שחקן נוסף ומשלמים לשני השחקנים משכורת בו-זמנית. כך נוצר נזק כלכלי שמחייב תיקון גם ללא פלופים. כהשחקן שנפצע חוזר מפציעה אין יותר צורך ב3 שחקנים על עמדה אחת. מצד אחד אתה מודע למצב כלכלי של מועדון שמשקיע יותר ממה שמכניס ומחוייב לתקן את זה פעם אחר פעם, ומצד שני בעד להשאיר את אונדר, ופרז וקלייברט כשלפניהם ישחק בכלל זאניולו.

לנאפולי לא הייתה שום בעיה למכור אותו ב20. 4-5 משחקים טובים וכמות דומה של פציעות ארוכות אמורים להקפיץ את המחיר שלו ביותר מ10מ'? אם רומא לא הייתה צריכה למכור, הייתי מעדיף שלא יגעו בו. במצב הקיים, אני מבין שזה או הוא או שחקנים אחרים שבעיניי חשובים לקבוצה יותר.

הרצון שלי לא שונה כל כך משלך. פשוט כדאי לצאת מהסרט שהריג'קטים שאתה רוצה מחוץ לקבוצה יכסו אפילו 1% מהסכום הנדרש.

זה כלום.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  14. Roma מנהלים

Roma ponder Milik-Ünder swap - RomaPress.net

מחפשים חלוץ בפרופיל גבוהה ולא אמרו לי? כמובן שאם זה קורה אז דז'קו עוזב.
    האופציה האידאלית מבחינתי היא להמשיך עם דז'קו שכבר הפך לסמל ולגבות אותו עם חלוץ צעיר שעתיד לרשת אותו, מואיז קן אופציה נהדרת, ואם לא אז חלוץ ותיק בהשאלה בתנאים נוחים ללא התחייבויות.

אפרופו חלוצים, בעולם דמיוני הייתי נותן צ'אנס לשיק, בלייפציג הוא שוב הזכיר את החלוץ בסמפדוריה שכל הליגה רצתה.
    כמובן שחייבים למכור אותו במרבה במחיר, מפתיע שהגרמנים לא מוכנים לקנות אותו, במיוחד לאחר שאיבדו את וורנר.

ראיתי במקרה את עומאר סאדיק במדי פרטיזן, עושה רושם שהתקדם. בתחילת דרכו ברומא הראה הרבה ניצוצות אולי הוא עוד יחזור לליגות הבכירות באירופה, רק בן 23.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתרה מכך, פדרו מאפשר לעשות capital gain נוסף של +- 20מ' על אחד ה"פרוספקטים". פערי השכר בינהם חסרי משמעות והעמדה שלהם נשארת סגורה.

מקצועית, לדעתי יש לו פוטנציאל לתרום יותר מכל ה"צעירים עם פוטנציאל" שיש כרגע בסגל.

רק ולאחוביץ'.

ולאחוביץ'. ולאחוביץ'. ולאחוביץ'.

מצב נושא:
הנושא נעול.