רומא 2019/20 :: פונסקה יעשה סדר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏4/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

כל הדיון הוא אווילי מלכתחילה.
    בהנחה ורומא לא תהיה בצ'מפיונס שנה הבאה.

אם רומא לא נמכרת לפרידקין,
    ו/או פיפא לא נותנת הנחות לבעלים חדש ו/או הנחות קורונה,

אין שום סיבה בעולם לא לעשות מעשה מילאן. ולהוריד את ה FFP מהגב.

Bravo'Al'HaLancia ו-DeRossi16 אוהבים את זה.
  2. DeRossi16 Member

לשמור על 3 שחקנים בכל הסגל? הרצונות שלנו מאוד שונים...

איפה יש יותר מ3 שחקנים על עמדה אחת? פרז זאניולו ואונדר בימין , קלייברט ומיקי בשמאל. עזוב את זה שזאניולו יכול לשחק ואמור לשחק כקשר התקפי והוא בכלל מעיד על עצמו שהוא קשר 50/50.

לנאפולי לא הייתה בעיה למכור את דיאוורה ב20 כשהוא היה שחקן ספסל והמאמן לא ספר אותו(בערך כמו למכור את אנזונזי אם יחזור אלינו ב20 מי לא יקח את זה?) , לא כשהוא הקשר הכי טוב שלך בסגל ובאנקר בהרכב. בוא נראה אותך מוציא את פביאן רואיז מנאפולי ב30....

אגב למה דווקא את זאניולו להשאיר ולא את אונדר נגיד? מי אמר שמחר זאניולו חוזר ואחרי משחק לא נפצע לעוד עונה כמו סטורטמן ופלורנצי בזמנו כשחזרו מפציעת צולבת בפעם הראשונה. למה דווקא להשאיר שחקן עם עונה אחת טובה מאחוריו שגם היא במספרים לא טובה כמו העונה הטובה של אונדר במדי רומא?
    כבר הזכרתי בעבר שההתלהבות סביב זאניולו נובעת בעיקר מזה שהוא איטלקי , אם הוא היה טורקי כנראה שהוא היה באותו מעמד כמו אונדר(לא שאני חושב שצריך למכור משהו מהם).
    אני הייתי לוקח את ה50 מיליון מהמכירות שהזכרתי לספר החשבונות ועל כל השאר סופג עונש יהיה מה שיהיה , אי אפשר להתקדם עם המכירות האלה. בעשור האחרון רומא שרדה בעיקר בזכות סאבטיני , אחד מאנשי הרכש הכי גאונים באיטליה שידע בצורה באמת לא נורמלית למכור שחקן ולהביא שחקן בעשירית המחיר שיתן את אותה תפוקה וכך הלאה , כבר 3 שנים שסאבטיני לא איתנו ורומא רק מדרדרת משנה לשנה , מה שנקרא נגמר המזל וצריך גם לגמור עם הסופרמרקט/ להחזיר את סאבטיני...

יאללה מכרת את אונדר וקלייברט ב50 כיסית מה שצריך לכסות. פדרו לא משהו ושנה הבאה אנחנו שום מסיימים מחוץ לאלופות(מה שהגיוני כי הסגל שלנו יותר חלש משל לאציו אינטר יובה נאפולי ואטלנטה) מה הלאה? את מי תמכור הפעם? נשארת עם קבוצה של חתיארים זאניולו ופלגריני... או שאולי אתה בונה על לפגוע ברכש מה שלא כל כך קורה מאז שעזב סאבטיני כמו שכבר הזכרתי למעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/20
  3. טל. Member

להחזיר את סבאטיני זה ייתכן רק אחרי שהקוקוריקו מבוסטון יגזור את הקופון שהוא מתעקש עליו, ויילך הביתה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי שומר על 16 שחקנים מהסגל הנוכחי (בדיוק 16), אבל רק אלה שציינתי הם untouchables בעיניי.

לדוגמה:
    פאו לופס הוא רכישה נהדרת בעיניי ואשמח אם ישאר, אבל אם תגיע עליו הצעה גבוהה מאנגליה ורומא תצרף תחליף הולם (כמו גוליני), למה שאתנגד לזה אם זה מבטיח הישארות של נכסים חשובים יותר (לפחות בעיניי) במציאות בה רומא חייבת למכור בכל מקרה?

במפשט שהרגע ציטטתי.

עזבתי, כי אין בהרכב של רומא 50/50 ומאחורי דז'קו יש באנקר בשם פלגריני. היכולת של זאניולו לשחק גם באמצע בנוסף ליכולת של פדרו למלא את העמדה הזו (וגם של מיקי אם ירכש) גורמת לי לחשוב שאולי אפשר לפתוח את העונה הבאה עם 5 שחקנים בלבד מאחורי החלוץ. זה יהיה חסכון די גדול וכל ה5 יקבלו הרבה דקות.

נגיד, ואתה חושב שהערך שלו קפץ ביותר מ10מ' לאחר העונה הזו?

כי אונדר הולך לסגור ברומא שנתיים רעות ועדיין יכול ליצור אחלה plusvalenza, בעוד שזאניולו הראה העונה עקומת עליה מספקת מאוד ונפצע.

אני לא הכתובת. אני מגחך בקול רם מאוהדים שמגבשים את דעתם על בסיס לאום. ציינתי את פלגריני, מנצ'יני וזאניולו כי לדעתי הם יכולים לגדול עם הקבוצה (כמובן לצד שחקנים מנוסים יותר) עד כדי חומר למאבק על סקודטו. במקרה הם גם איטלקים.

אשמח מאוד להתדרדרות נוספת כמו העונה הראשונה של דיפרה.

סבאטיני המציא את הסופרמארקט והייתה לו סיבה מצויינת לכך. שני הDSים שהגיעו אחריו פשוט המשיכו מאיפה שהוא הפסיק.

זה מה שהיה צריך לכסות בקיץ שעבר. הפעם לא רק שאין הכנסה מצ'מפיונס, אין גם הכנסה מקהל.

גם מונצ'י פגע ברכש (קולארוב, אונדר, זאניילו, פלגריני, ובמידה מסויימת גם כריסטאנטה וקלייברט).
    גם פטראקי פגע ברכש (סמולינג, מנצ'יני, פאו לופס, מיקי, ורטו, דיאוורה, ויש לי הרגשה מאוד טובה לגבי גונזאלו ויאר).
    בשנתיים הראשונות של סבאטיני הרכש היה די כושל והקבוצה כולה הייתה מזעזעת (בעיקר בגלל הירושה העלובה שקיבל). בשנה השלישית הדברים התחברו בזכות - מכירת שחקנים. משם הגיעה קפיצה נוספת - בזכות (ניחשת נכון) עוד מכירת שחקנים, אבל הדבר שחזר על עצמו לעיתים קרובות זו כמות די גדולה של פלופים כמו איטורבה, ליאיץ' ודומביה שלא פגעו בקבוצה יותר מדי בזכות הרכישות הטובות שהגיעו לרומא, בזכות מכירת שחקנים.

אגב, מעניין מה היית אומר על המכירות של מארקיניוס ולאמלה (שחקנים שספק אם קלייברט יגיע לקרסוליים שלהם). מעניין גם מה היית אומר לאחר מכן כאשר היית נחשף לקפיצה המקצועית לה גרמו המכירות האלו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/20
    Gianzola01 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

מכל השמות הרבים, הרבים מאד, שציינת קולארוב היחיד שבאמת הטביע חותם. וגם הוא לא ברמת הבוננזות שסבטיני היה מחלק כמו ממתקים.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבאטיני עבד ברומא קרוב ל6 שנים. ברור שיש לו הרבה יותר קבלות.

כדאי אבל לזכור ש:
    א. לכל הDSים של רומא הייתה אסטרטגיית עבודה מאוד דומה.
    ב. גם לסבאטיני יש רשימת פלופים לא קטנה וזה טבעי ולגיטימי לגמרי.
    ג. בשנתיים הראשונות שלו רומא הציגה את הקבוצה הכי גרועה שלה מאז 2005 ולאחר מכן את הקבוצה השניה הכי גרועה שלה מאז 2005.

7. DRORIKO Member

יודע מה גם אם אני זורם איתך וצריך לתת למנהל המקצועי זמן בשביל לבנות קבוצה, איך הגעתם למצב ששניים כאלה עזבו/הועזבו תוך שנה, תסכים איתי שיש כאן אשמה של פלוטה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

העזיבה של מונצ'י דומה לזו של סבאטיני ומקורה בהתערבות של פאלוטה\גורמים מטעמו בתחום המקצועי שלהם. זו לא רק אשמה של פאלוטה. כל המבנה הניהולי-ספורטיבי של רומא זו מפלצת עם יותר מדי ראשים. כתבתי על זה לא מעט בעבר.

המקרה של פטראקי שונה. הוא הרי לא פוטר בעקבות השחקנים שצירף לקבוצה או איזשהו כישלון מקצועי. יחסי העבודה שלו עם כל העובדים של טריגוריה מהמנכ"ל ועד השחקנים היו פשוט גרועים. פאלוטה לקח צד עם האנשים שהוא סומך עליהם יותר.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מעניין.

או שלא?

10. טל. Member

לזכותו של bombon אפשר להגיד שב 90 אחוז מהמקרים - קברינטי רומא רואים איתו עין בעין - בכל עניין ודבר.

לחובתו אפשר להגיד שהם אידיוטים.

וכשלונרים סדרתיים.
    ומפוטרים סדרתיים.

הבעיה היא שקוקוריקו מבוסטון - ממנה X - אותו X נכשל - אז מפטרים אותו - וממנים מישהו אחר בדיוק כמוהו.

כמה שאני אוהב את סבאטיני, bombon צודק... הוא המציא את הסופרמרקט ברומא. כל אלו שבאו אחריו הם ממשיכי דרכו.

את סבאטיני אני אוהב כי יחס ההצלחותו הבינגואים שלו היה גבוה.
    ובעניין זה יש לתקן ולומר שפלגריני היה בינגו שלו.
    לא של מונצ'י.
    מונצ'י בסה"כ הוציא מהתנור את מה שסבאטיני בישל*.
    ועוד עניין שיש לתקן - זה לקרוא לקולארוב הצלחה ולכריסטאנטה הצלחה. קולארוב נתן עונה וחצי טובות. מאז צלילה.
    כריסטאנטה במצטבר נתן 2-3 משחקים סבירים + 2 הופעות באמת מרשימות. כל השאר הופעות של בדיחה. ולא משנה בכמה תפקידים ולא משנה באילו מערכים ולא משנה כמה שחקנים ומאמנים התחלפו סביבו.

השינוי ברומא לא צריך להיות פרסונלי גרידא. אלא שינוי בקונספציה הנוכחית - שלא מפסיקה להכשל.
    אם משנים רק את הפרסונה, אבל זה החדש ממשיך את דרכו (המוכחת כשגויה) של הישן - אז לא עשינו כלום.

השאלה "כמה פעמים אפשר לחזור על אותה טעות מבלי לקלוט?" היא כמו לשאול כמה פעמים תרנגול עושה קוקוריקו.

*מונצ'י גם לא הוציא מהתנור טוב את מה שסבאטיני בישל - ולראיה סעיף השחרור השערורייתי של פלגריני (נקנה ב 15 מיליון ומונצ'י החמור הצמיד לו סעיף שחרור נמוך עד כדי גיחוך של 21 מיליון, שלאחר שנה צומח ל 30 מיליון - כפי שנשאר עד עכשיו). רומא עד עצם היום הזה מתהפכת ומעכלת ומנסה להתמודד עם השגיאה הזו של מונצ'י.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/20
  11. Roma מנהלים

זה שולח את דז'קו לאינטר(?) או קבוצה אחרת לא?
    קאבני היה חלום רטוב לפני המעבר לפריז, היום? הרבה פחות וגם בשכר שלו יידרש קיצוץ משמעותי.

12. DeRossi16 Member

לגבי דיאוורה , כן אני חושב שהערך שלו עלה ביותר מ10 , אני חושב שקשר אחורי טוב זה דבר שמאוד קשה להשיג היום ואני חושב שלהביא לו מחליף לא יעלה פחות. אם אתה מתכוון לבנות על ויאר אז אפשר להפסיק את הדיון.

נכון זאניולו הראה עקומה טובה יותר בשנה האחרונה אבל הפציעה שלו היא חמורה ביותר , פציעה שהמון אם לא רוב הכדורגלנים חוזרים אחריה ביכולת ירודה מהיכולת שהציגו בעבר(ויש לך אינספור דוגמאות לכך ברומא) , נפצעים מהר מאוד לפרק זמן ארוך נוסף , ככה שאני מעדיף ללכת עם מי שהברך שלו מקורית במקרה הזה.

גם אם פלגריני באנקר , הוא כל כך פציע ולא יציב שאי אפשר באמת לסמוך עליו , בעולם נורמלי פסטורה נבעט מהקבוצה פלגריני וזאניולו משחקים על משבצת הקשר ההתקפי(אחד פציע ואחד חוזר מצולבת זה אולי שווה לשחקן אחד נורמלי) , אני מוכן לחתום לך שגם אם פסטורה נשאר עדיין יהיו משחקים שבהם שלושתם לא יהיו כשירים.

אוקי אם לחדד אז זאניולו יכול לשחק לצד קשר אחורי , כלומר במקום כריסטנטה או ורטו , דבר שלפעמים מתבקש כי דיאוורה פציע ויוצא שכריסטנטה יורד לאחור.

קולארוב לא של מונצ'י , היו דיווחים על הגעה שלו מספר שבועות לפני שמונצ'י נכנס לתפקיד ,כנ"ל פלגריני שחקן בית של רומא שהיה ברור שיחזור, עוד בימים של סאבטיני דובר על חזרה. תראה זאניולו זה באמת בינגו אבל רשמתי פה כבר בעבר שלדעתי אין פה שום גאונות של מונצ'י אלא מה שדחפו לו בעסקת נאינגולן ובטעות יצא זהב.
    אונדר כריסטאנטה וקלייברט רחוקים מלהקרא פגיעה ברכש , יותר קרוב לכשלון ברכש....
    לגבי פטראקי הוא אכן הביא כמה מציאות טובות , אבל עשה עסקאות הזויות כמו סמולינג ללא סעיף רכישה(איפה נשמע דבר כזה חוץ מבקבוצות השבחה) . אבל שוב כמו שנאמר ע"י דרור אף אחד מהשחקנים האלו לא מתקרב לרמה של סלאח נאינגולן דז'קו לאמלה בנעטיה פיאניץ' מרקיניוס וכו' של סבאטיני.
    רצוי גם לציין שסאבטיני הגיע לרומא עם חובות שהוזנחה שנים ע"י סנסי הבת ועל כן היו לו שנים ראשונות קשות , לא כמו מונצ'י שהגיע לקבוצה שבגדול באנקר מקום 2/3 בליגה ועם סגל שמסתבר שווה חצי גמר ליגת אלופות.

אני מסכים שסאבטיני המציא את הסופרמרקט , לא אמרתי שלא , אמרתי שהוא היחיד שיכול להצליח בשיטה הזאת וגם זה לא בטוח תופס להיום ,
    למה לא תופס להיום? רומא ניצלה יפה מאוד בעשור האחרון את הנפילות של כל קבוצה גדולה בליגה מלבד יובה כדי לסיים במקום 1-3 , זה כבר לא המצב אינטר ונאפולי חזרו עם סגלים הרבה יותר טובים משלנו ואפילו לאציו ואטלנטה, בגדול אף פעם לא היינו קבוצה באמת טובה ולכן כל עלייה מקצועית שאתה חושב שעשינו היא מזערית , זה היה יותר ניצול השפל של הליגה האיטלקית שלאט לאט מתחיל להיות מאחורינו.

העונה הראשונה של דיפרא הסתיימה בחצי גמר גדול שמבוסס על השחקנים שהביא סאבטיני , אותו הישג אגב דופק אותנו עד היום , לגבי הליגה , רק במחזור האחרון הבטחנו עלייה לאלופות , מעונות הליגה הגרועות ביותר שלנו עד אז.

גם אחרי עשור של עמידה ב0 יעדים והתנהלות שלא מביישת את הפועל חדרה לא תצליח להוציא ממנו מילה רעה על ההנהלה.
    אני במקום פאלוטה מסדר לו מיד מקום של כבוד בהנהלה , אני מאמין שהוא גם ישרוד יותר מעונה בלי להיות מפוטר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

הבעיה עם אונדר היא לא רק שמתכוונים למכור אותו בחצי מחיר - אלא שמתכוונים למכור אותו בחצי מחיר לנאפולי!
    ליריבה ישירה שלנו.

נ-ב, ובהקשר הזה: מסכים מאוד עם ההערה של DeRossi16 וגם כתבתי זאת בעצמי פה בפורום פעמים אין ספור.
    רומא עברה תקופת זהב קצרה, כי המילאנזיות הלכו לישון, ונוצר וואקום שאליו נכנסה רומא... מבלי לעשות יותר מידי.
    התקופה הזו נגמרה. המילאנזיות חזרו. לפחות אחת מהן. נאפולי גם בתמונה (היתה גם כשהמילאנזיות נרדמו) כוחות חדשים כדוגמת אטאלנטה נוספו לזירה.

אני לא רואה את פאלוטה פותר את זה. הוא כשלונר סדרתי. אין דבר שהוא יותר גרוע בו מאשר מינויים ואינסטינקטים. ולראייה - כל שנה הבור רק מעמיק.

הקבוצה חייבת לעבור ידיים.
    עד שזה לא יקרה - כל הדיון פה בת'ראד הזה - הוא ויכוח על אופציות שונות של סידורי כסאות בטיטאניק.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאין לי מושג מי העיתונאי הזה. התייחסתי לזה כי אוהדים אחרים התייחסו. תיאורטית כן, לוטארו לברצלונה, דז'קו לאינטר, קבאני לרומא, מיליק ליובה. מעשית.. אתה בטח מכיר את הבדיחה.

כבר כתבתי על מי אני "מתכוון לבנות", ולמה זה כבר לא רלוונטי.

אני בטוח שהפציעה של זאניולו תהווה שיקול באחד המרקאטוים הקרובים, אבל גם לאונדר ודיאוורה ניתן לשים במנג'ר injury prone = 9. הסיכוי שזאניולו יחזור לאותה נקודה בה הפסיק שווה הימור במחיר של שחקנים פציעים אחרים.

גם אם מתחשבים בפציעות, מועדון דרג ב' לא מציב את שני הנכסים הכי חשובים שלו על אותה העמדה. אין בזה שום היגיון.

היו דייוחים גם על מונצ'י לפני שמונצ'י נכנס לתפקיד. גם על מנצ'יני היו דיווחים חצי שנה לפני, וזה מאוד הגיוני כי הDS עובד עם צוות שלם שיכול לעקוב אחרי השחקן גם שנה.

אתה יודע על מי עוד היו דיווחים לפני שמונצ'י הגיע? על פרנק קסייה, דיווחים שכללו פרטים סופייים כמו משכורת וחלוקת תשלומים לאטאלנטה.
    אתה יודע על מי עוד היו דיווחים לפני שמונצ'י הגיע? על מילאן שהייתה במו"מ מתקדם עם פלגריני.
    אתה יודע למה פלגריני לא סיים כמו רומאניולי וברטולאצ'י במילאן וקסייה ברומא כפי שזה התבשל במשך חודשים? כי מונצ'י בחר בפלגריני.
    אז כן, בראיה בנאלית היה לרומא סעיף רכישה, אבל הקרדיט על פלגריני עדיין הולך למונצ'י, כי ההחלטה הקלה יותר הייתה לסיים את העבודה של מסארה, להפעיל את האופציה על פלגריני ולמכור אותו עם plusvalenza של 20מ' יורו.

יתכן שגם אני הייתי מסיק שמדובר ב"טעות" אם הייתה לי אג'נדה בנושא ולא הייתי מכיר את זאניולו לפני העסקה עם ראג'ה. בפועל, זאניולו עשה לעצמו שם עוד קודם וסאסואולו הייתה מוכנה לרכוש אותו בסכום דו ספרתי הכולל רכישה חוזרת של אינטר בסכום דומה (כלומר בלי רווח כלכלי, רק שישחק אצלה). בקיצור, היה ידוע מראש שמדובר בכישרון מאוד לא שגרתי ולא מעט אוהדי אינטר התבאסו על העסקה הזו לפני שזאניולו פתח בהרכב בברנבאו.

אגב, למונצ'י הציאו ילדים נוספים והוא העדיף עליהם את סאנטון.

אז למה אתה בחרדה מהרעיון למכור 2 מהם?

זפאקוסטה, קאליניץ', סמולינג ומיקי הגיעו בהשאלה ללא אופציה כי אלה האפשרויות שנשארו בסוף הקיץ לאחר שכבר הושקע הרבה מאוד כסף ברכש חשוב אחר. אף אחד לא ציפה שיעלו את ערכם בשנה הזו.

קראת את התגובה שלי לדרור, או שאתה ממצמץ ומגלגל עם העכבר בו-זמנית?

15. טל. Member

כמה מילים על הדוחות הכספיים והמצב הכספי העגום של רומא. (של המועדון, וגם של החברה האם)
    סוף יוני עכשיו... אז הדוחות של סוף מרץ מתפרסמים:
    נכון לסוף מרץ מועדון כדורגל רומא מצוי בהפסד הוני של 126 מיליון (זה הנתון שמעניין את ה FFP).
    וחברות אחיות בהפסד הוני של 13 ומשהו מיליון - אז החברה האם מצויה בהפסד הוני של כמעט 140 מיליון יורו. (זה הנתון שמעניין את פרידקין ואת פאלוטה)

בנוסף מצבת החובות של החברה עלתה מ 270 מיליון בערך ל 280 מיליון יורו.

הנתון הזה חשוב להבנה גם בנוגע למספרים ולמכירות שהוזכרו פה של אונדר וקלוייברט ביחד ב 50 וכו',.
    עזבו את זה שזה חצי מחיר ובחיים לא הייתי מוכר שחקנים אדירים כאלו במחיר מצחיק שכזה גם אם לא היו חובות.

מכירה בסדר גודל הזה: 50 מיליון, תגלם בדוחות שיוגשו ל FFP רווח הוני של 30 ומשהו מיליון.
    מדובר בסכום די זניח.
    30 ומשהו מיליון זה חלק קטן מאוד מהסכום שרומא תצטרך להשלים באמצעות מכירות למען ה FFP כשתגמר העונה המחורבנת הזו.

צריך לזכור:
    עוד לפני הקורונה - המועדון היה בקרשים מבחינת הסעיף ההוני: היה במינוס של למעלה ממאה מיליון. "כעת" בסוף מרץ פשוט צמח ל 126.
    בעתיד כשיתפרסמו הדוחות של סוף יוני הסכום יגדל עוד יותר.

נ-ב: בסוף דצמבר 19, כאמור, הרבה לפני הקורונה - אני זוכר שכשהמו"מ עם פרידקין היה בשיא הכוח, והרבה חבר'ה בעיתונים ניסו לחשב "כמה פאלוטה הולך לקחת בסופו של יום לכיס מכל הסיפור הזה?".
    וכבר אז, בדצמבר הרבה לפני שמישהו שמע על הקורונה, דובר על כך שהיה צפי של כל הצדדים שהעונה הזו תגמר עם מינוס של 150 מליון רווח הוני לחברה האם.
    וזה כמובן היה משוקף במחיר הקנייה של פרידקין. יחד עם מצבת החובות העדכנית שהיתה בזמנו - כאמור חובות של 270 מיליון.

לכן בזמנו פורסם ש"ברוטו" פאלוטה והמשקיעים שמאחוריו - מתוך ה 800 מיליון שפרידקין מציע, מכניסים 380 מיליון בלבד (800-150-270=380).
    בנוסף,
    משנת 2012 ועד היום, פאלוטה וחבריו השקיעו 260 מיליון במועדון. דהיינו רווח נטו (לפני מס) של 120 מיליון יורו. (380-260=120)
    זה כל מה שיוצא להם מהעסקה...
    וזה גם הגבול גזרה של המו"מ מבחינת תנודות במחיר שפרידקין ישלם/פאלוטה מוכן לקבל...

כעת בגלל הקורונה - גם המחיר של המועדון וההצעה של פרידקין יורדת כלפי מטה. -וגם מצבת החובות של המועדון הולכת לעלות כלפי מעלה וגם ההפסד ההוני הולך לעלות כלפי מעלה ובוודאות יעבור את ה 150 מיליון ששיערו בדצמבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.