רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

מתבקש, מה שמעניין אותי זה איך נראה ה3 במערך הזה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחיטריאן פלגריני(c) זאניולו

3. טל. Member

לרומא אין שוער אחד בסגל, בלם אחד בסגל, ומגן אחד בסגל - אפילו אחד אין - שמתאים לקבוצה שפותחת עם רביעיה אחורית.

ופונסקה יודע את זה.

הניתוחים של זאניולו יעשו לו רק טוב. הם פוטרים אותו מ-מום מולד: מפרקי ברך שלא הולמים את מסת השריר העצומה שלו.
    זה כמו לשים מנוע של קורבט בתוך שלדה של יונדאי.

ניתוח מוצלח ושיקום מוצלח (ו +1 בהקשר זה בנוגע לחזרה רק עונה הבאה) רק יועילו לו.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך דוגמא לספורטאי שחזר מניתוחים כאלו טוב יותר(גופנית) ממה שהיא קודם?

מה שאמרת פה מנותק מכל עמדה רפואית קיימת.
    מסך השריר של זאניולו, במיוחד סביב הברכיים ובכל השרשראות השריריות שתומכות בברך מגנות על המפרקים והרצועות. פציעות נגרמות מטראומה או מאי-מוכנות של הגוף(עומס, עייפות, חולשה, משקל ועוד) לסיטואציה. בכל מקרה ניתוח יוצר צלקות ברצועות, מקטין טווחי תנועה, וספורטאים לא חוזרים ב100 אחוז ליכולת האתלטית הקודמת. יכול להיות שזאניולו יהיה שחקן עם קריירה מדהימה. אבל אתלט כמו שהוא יכל להיות, הוא לא יהיה. ובטח שאי אפשר להגיד שיש לו מזל שהוא קרע את הצולבת פעמיים. כי ככה הוא הרוויח ניתוח. המציאות היא לא רובוקופ.

itzik.miro, Alta Tensione, EO11 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. טל. Member

רובוקופ לא ראיתי עדיין. אבל אני מכיר את הסאונד-טראק.

כשזאניולו נפצע נתנו לו כדוג' את אנצ'לוטי שהגיע לשיאים שלו רק אחרי 2 פציעות דומות וצמודות בשתי הברכיים.

לשאלתך,
    כשזאניולו נפצע בפעם האחרונה, וכל התקשורת הרומאית עסקה *רק בזה* וראיינה כל מומחה אפשרי בעניין - נתקלתי בעמדה הזו מספר רב של פעמים. מפי מספר לא קטן של מומחים לשיקום ופציעות ברך שהתראיינו בשעתו עקב הפציעה. והאופי הרך והמפתיע, שלה, ושל הקודמת.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, זו דעתך. "פונסקה יודע" שהיה לו אחלה ציוות בין מנצ'יני לסמולינג במשך חצי עונה והמעבר לשלושה בלמים קרה רק לאחר(ובזכות) ההגעה של יבאנייז שהרשים כבר מהרגע הראשון. שוער ומגן יקבלו תשומת לב במרקאטו הקיץ בכל מקרה.

באשר לפציעה, מדובר בטרגדיה ספורטיבית. אין שום דבר חיובי בזה. מהמקרים של אנצ'לוטי וסטרוטמן ניתן ללמוד שזאניולו יאלץ להוריד מסת שריר וכנראה גם לאמץ סגנון משחק אחר . אם זה יקרה בצורה מוצלחת, מישהו יאלץ לפנות לו מקום בהרכב. בקבוצה הנוכחית אני לא רואה על מי אפשר לוותר פרט לאחד הבלמים.

*כמובן שאם מחיטריאן יבחר לעזוב בקיץ לא יהיה צורך בשינוי כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/21
    טל. אוהב/ת את זה.
  7. Alta Tensione Member

אתה לא יכול לפתח מסת שריר גבוהה מבלי שהעצמות, הרצועות והגידים יתחזקו גם כן. פיזיולוגית זה לא אפשרי.

פציעות מתרחשות מהסיבות שבינאקונרי ציין, כל השאר זה BS.

8. טל. Member

אני מודע לכך שפונסקה אהב את הציוות ההוא בזמנו. אנ גם מודע לכך כיום הוא מתרחק ממערכי רביעיה אחורית כמו מאש. גם כשהוא יכול בקלות לעבור אליהם, הוא מסרב. רואים את זה העונה בבירור.
    הוא מפחד מזה.
    לדעתי העונה כשהוא מזכיר את המושג 4-2-3-1 זה מס שפתיים. וגם עשר זאניולו לא ישנו את זה.
    ברור שלדעתי. הכל לדעתי.

בנוגע לשוער: זה עניין שהיו צריכים לטפל בו כבר כעת בינואר.
    גם מבחינת פאו לופז עצמו אני לא מבין את זה. דרך אגב. למה הא בעצמו לא בא למועדון ואמור תעיפו אותי מפה גם אם אני אצטרך - אז אוותר על חלק מהשכר.

ראבאק.
    אתה לא רואה מה נהיה ממך? עלה נידף ברוח...-לך למקום אחר צא לדרך חדשה תשקם את הקריירה שלך. הוא עוד צעיר. היה הבטחה כזו גדולה איך לא אכפת לו מזה? איך הוא בעצמו לא קם והולך למקום אחר לפתוח דף חדש? איך הוא בעצמו לא דוחף למעבר? עכשיו ומייד בינואר!
    עזוב את המועדון. אני מדבר על השחקן.

בנוגע למועדון:
    אסכם זאת כך:
    אם היו מחליפים בינואר את לופז באחד השמות המוצלחים שהוזכרו: היית יודע שיש לקבוצה DS גדול. גדול מהחיים.
    היית יודע שיש לקבוצה DS גדול ובעלים גדול.
    היית יודע שמה שלא יהיה ומה שלא יקרה, אתה בידיים טובות.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/21
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל שדבר כזה יקרה צריך:
    • שתגיע הצעה על פאו שתבטיח לו דקות (ובינואר בדרך כלל קבוצות לא מחליפות שוערים).
    • שאודינזה\ורונה תסכים למכור את השוער הבכיר שלהם באמצע העונה.
    • שיהיה לרומא כוח פיננסי להשלים עסקה יקרה שכזו בינואר, ובעונת קורונה.
    בקיצור, לא ריאלי.

אני מבין את הניסיון לנסות להרים אותו כי:
    • זה לא שהמעבר לרומא גדול עליו, הוא התחיל חזק ובינואר הקודם השאלה הייתה "לאן יעבור בקיץ, לטוטנהאם או צ'לסי?". משהו נסדק בביטחון שלו אחרי הטעות ההיא בדרבי.
    • לשוערים יש תקופות רעות, לפעמים זה עובר עם הזמן\עבודה וכאן מדובר בשוער צעיר שיכול להכניס אחלה סכום אם יחזור לעצמו.
    • סבוראני אוהב אותו.
    **
    הכיוון שטיאגו פינטו הציג מקובל עליי. חוזים חדשים לשחקנים הבכירים (מניח שעל חשבון השתתפות מלאה במרקאטו כפי שהיה בעשור האחרון), השקעה בפרוספקטים (ריינולדס) ומציאות זולות (אל שרעווי).

אדע שאנחנו בידיים טובות כאשר יעבור חודש אחד בלי פדיחות כמו היום האחרון עם סמולינג\הרישום של דיאוורה\6 חילופים.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

**
    ובהשראת הדיון של יובנטוס, שחקן אחר שמקבל כדור ורואה כמטרה את שער היריבה - חזר לרוץ היום.
    https://pbs.twimg.com/media/EuYENduXYA85oby?format=Xxx&name=small

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/21
    AS R אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניו באלנס מייצרת תלבושות ממש יפות,זוכר לי בעיקר עם ליברפול ופורטו. יש לי ציפייה גדולה בנושא.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/21
  12. Roma מנהלים

התלבושות שלנו בשנים האחרונות יפות ברמה אחרת(בעיקר החוץ).

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא טענתי שהן לא. מסכים שמאז שעברנו לנייקי השתדרגנו משמעותית מהדיאדורה וקאפה שהיו לפני.
    ניו באלנס לטעמי ישדרגו אפילו יותר.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. טל. Member

אני לא זוכר קבוצה באיטליה שאי פעם היה לה ניו-בלאנס... גם לא שולף מהראש קבוצה אירופאית נוכחית שיש לה ניו באלאנס.

אתם אומרים ליברפול ופורטו.... וואלה אף פעם לא שמתי לב על ליברפול (מצד שני לא צופה תדיר בליגת האפס-אפס הטובה בעולם) ופורטו כמובן שאין לי מושג.

15. DeRossi16 Member

גם בילבאו אם אני לא טועה...

מצב נושא:
הנושא נעול.