רונאלדו - על הפנומן שהיה (יכול להיות) הגדול מכולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏14/2/08.

1. REAL MADRID Member

קאמבק? ממש לא. אני גם לא חושב שרונאלדו עצמו מעוניין בקאמבק, נוח לו לשחק בקצב שני בליגה הברזילאית ולהראות מול ההגנות שם את הכדורגל שהוא יודע (והוא יודע כדורגל..). אחד השחקנים האהובים עליי בעולם ואחד הגדולים בהיסטוריה של המשחק אבל אני מסתפק בלהעלות חיוך בכל פעם שאני קורא על שער שלו. לאירופה הוא בטח ובטח שלא יחזור, אם הוא יחזור לנבחרת ברזיל לכמה דקות כל משחק זה יהיה נהדר.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני גם לא מצפה לקאמבק למסגרת אירופאית שדורשת יותר אימונים וכושר גופני שאני לא בטוח שבמצבו הוא יכול לתת.

אני כן מקווה שבדרך נס הוא יכנס לכושר וינצל את מצבת החלוצים הלא יותר מדי מרשימה של ברזיל (ביחס לעבר) בשביל לחזור לשחק ברמה הבין לאומית, אני לא יודע מה הוא יוכל לספק שם אבל אני נשאר עם התקווה לעוד קצת קסמים.

3. shaharc Member

כואב לי לראות את רונאלדו ככה. ראיתי את השני משחקים וחצי שלו בברזיל והוא פשוט איבד כל צורה של ספורטאי. הוא נע בכבדות, וכבר אי אפשר להחביא את הכרס שלו, פשוט כואב לראות אותו ככה. הגול שלו מול סאו קאטאנו היה שער ממש יפה שמזכיר אותו מתקופות קודמות, אבל חוץ מהבעיטה שנשארה חזקה ומדוייקת כמו פעם, הוא כבר לא במצב של לייצר לעצמו גולים והוא תלוי בחבריו לקבוצה שיסדרו לו את המצבים. לצערי לפי איך שזה נראה עכשיו, קאמבק לא יהיה.

אני תמיד יזכור אותו בתור הפנומן שהוא היה בתקופה שלו בברצלונה ואינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/09
  4. tu-vieja-en-tanga Member

Published: 14 Jul 2008

זה מלפני בערך שנה אני בטוח שהוא לא כזה שמן כיום..

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, גם אני ראיתי לפני כמה ימים קצת ביצועים מהאיש שבעבר באמת היה שחקן גדול. אני מתרשם שהבחור ממש לא בכושר, מסכים לגמרי עם shaharc. הכרס מאד בלט לעין ואין ספק שלטופ באירופה הוא ייצטרך להוריד הרבה משקל. לדעתי הברכיים שלו כבר לא ירשו לו...

אני רחוק מלתת עיצה לבחור, אבל אני הייתי פשוט נהנה בברזיל. שם הוא כנראה עדיין ה'שחקן השני הטוב בהיסטוריה' (אחרי פלה כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) וההגנות כבר איכשהו יעזרו לו לתפוס כמה רגעים של תהילה. בסה"כ מה יש לו עוד להוכיח? הוא זכה כבר כמעט, ואני מדגיש כמעט, בהכל. אז אין לו בארון הפרסים גביע אלופות אירופאי, אבל אין ספק שהוא תמיד ייזכר לטובה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צוחק איתי, נכון? וואלה, מצדי זה נכון וייפתחו פה בחקירה כדי שיורידו את הקבוצה כמה ליגות, קצת פחות תחרות לאייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב נו הבחור מתעקש להשאר בכותרות, משחק ראשון של 90 דק' והפנומאן כובש צמד (אחד בפנדל) , עדיין נראה שמן אבל עם ממוצע גולים של 0.8 למשחק קשה להתווכח. דונגה למה אתה מחכה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הגולים פה

8. Cup of Tea Liverpool, UK

שיר על רונאלדו שיצא לי מהראש בטעות..:

There's only one Ronaldo,
    There's only one Ronaldo,
    Not cristiano nor any other shite,
    Watching real Ronaldo is a delight.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/3/09
  9. עמית האדום Member

הספידו אותו, אמרו שהוא גמור, שהוא לא יצליח לחזור.
    אז אמרו.
    החלוץ הגדול בכל הזמנים בעיני רבים, הוכיח שהוספד מוקדם מדי, כאשר הוא מוביל את קבוצתו קורינתיאס בברזיל להישגים יפים.
    אתמול רונאלדו כבש את השני של הקבוצה שניצחה בחצי גמר הגביע הברזילאי 0-2 את סאו פאולו.
    בדקה ה10 כבש דוגלאס, ואיל פנומנו הוסיף את השני לאחר ההפסקה, דקה לפני שהוחלף.
    בגמר תיפגוש קורינתיאס את סנטוס שגברה על היריבה המושבעת פלאיימרס, מה שבטוח - זה יהיה משחק חם כמעט באותה מידה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/3/Black354X281/124013.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  10. Omer Na Member

11. c_web Member

השני שלו פשוט שער של גאונות

12. _Rushie Member

איך הוא מוריד את הכדור לדשא בשער הראשון... פשוט חוויה.

13. 亚历山大帕托 Member

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו, בכושר הגופני שלו לנפק כזה מהלך זה מדהים, שלא יגמר לעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהוא עשה בפנדל זה חוקי ? הוא עצר את עצמו לחלוטין ואחרי שהשוער זינק כבר בעט לשער. אף אחד משחקני היריבה לא בא להתלונן.