רונאלדיניו שוב זכה בתואר שחקן השנה באירופה לעונת 2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏7/11/06.

1. -=Messi=- Member

כמה קנאה על רונאלדיניו אני לא מאמין, מספיק כבר תבינו שרונאלדיניו היה יותר טוב מהמועמדים!!! לקח את ברסה לאליפות אירופה ואליפות אם זה לא מספיק אז מה כן????? וראינו במשחקים שהם שיחקו בלי רונאלדיניו שברסה היו כמו קציצות.
    ולמסי זה גם הגיע, איזה צעיר כבר עשה יותר ממנו בעונה החולפת? מסי לקח אליפות אירופה עבר את צ'לסי במשחק גדול ולקח אליפות ספרד למרות שלא היה משמעותי. אבל למי הגיע אם לא למסי??

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/06
  2. roy_10 Member

אני חושב שמסי היה צריך לזכות.
    מאז המונדיאל מסי הוא זה שמנהיג את ברסה, ורונאלדיניו במקרה הטוב הוא רק השולייה שלו.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שAmpelmann הסביר שהתואר הלך על העונה הקודמת אז אין יותר ראוי מרונאלדיניו לפרס הזה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אבל זה כמו שלפני שנה וחצי הכריזו שהליגה הספרדית זו הליגה הכי חזקה ובאותה עונה כל הספרדיות עפו בשלבים מוקדמים.

5. Engel Del Madrid Member

זה רק פרס של השחקנים, זה נערך בין 430000 שחקנים ברחבי העולם, ורובם רוצים להיות ברמה בעושר וביכולת של רונאלדיניו, קיצר זה מכור ולפי דעתי זה הגיע או לזידאן שסחף את צרפת לגמר או את הנרי שלקח במו רגליו יחד עם להמן את ארסנל לגמר.

6. Raulito Madridista

אני חושב שרונאלדיניו נתן עונה ענקית אשתקד, אבל יש שני שחקנים שהגיע להם יותר לזכות בפרס ממנו. אני חייב לציין גם שלא הופתעתי מהבחירה הזו, רונאלדיניו באמת שחקן מעולה, אחד השחקנים הטובים בעשור האחרון, אבל הסגידה לו גדולה מדיי, כל מהלך שלו מתלהבים יותר ממה שהוא באמת, אם רוביניו יעשה מהלך, ואם רונאלדיניו יעשה את אותו מהלך, העולם הרחב ייתלהב יותר מהמהלך של רונאלדיניו וייתן לו יותר כותרות.

שני השחקנים להם מגיע כדור הזהב לדעתי:

פאביו קנבארו - תצוגה שלא נראתה מבלם במונדיאל. בכל הדקות ששיחק ולא נח דקה, היה שחקן ההגנה הטוב ביותר, סחב את איטליה לגמר, שם לא נתן להנרי לעשות יותר מדיי, קנבארו שמר טוב על הנרי, ולא נתן לו לאיים על השער יותר מדיי. אם הנרי כבר השתחרר מקנבארו, אז פאביו סגר לו את זווית הבעיטה למקום הנכון, הכוונה שהוא דאג שהנרי לא יוכל להבקיע. גם ביובנטוס הוא היה טוב, בליגת האלופות הוא היה בסדר, בליגה הוא היה ענק, הבלם הטוב ביותר באיטליה, יובנטוס לא ספגה שערים כמעט שהיה לה על מה לשחק.

תיירי הנרי - בניגוד לרונאלדיניו, הצליח לסחוב קבוצה עם סגל פחות טוב, לגמר ליגת האלופות. הנרי ניצח בברנבאו בכוחות עצמו, נגד יובה היה נהדר, נגד ויאריאל בישל את השער היחיד של התותחנים, ובגמר למרות שלא הצליח להבקיע, סידר לעצמו כמה מצבים טובים ועשה צחוק מאחד הבלמים הטובים בעולם - פויול. הנרי גם כבש בליגה 27 שערים, זה ממוצע אדיר, 0.71 שערים במשחק, היו הרבה מאוד משחקים שהוא ניצח לבד. בניגוד לרונאלדיניו, הנרי היה טוב גם במונדיאל, כבש שערים, סחב את הנבחרת ועוד.

גם ללהאמן ובופון מגיעות מחמאות. להאמן היה מעולה בצ'מפיונס ובליגה עם ארסנל ותפס עונה גדולה, שמר יותר מעשר שעות על שער נקי!. בופון ספג רק שני שערים במונדיאל, אחד עצמי ואחד בפנדל, והיה טוב גם ביובנטוס, כאשר חזר מהפציעה שלו, גם לו יש מניות באליפות איטליה.
    קסיאס גם נתן עונה מדהימה אבל אותו פחות ייזכרו בגלל הכישלון של ריאל מדריד בכל המפעלים ושל ספרד במונדיאל.

7. -=Messi=- Member

חוץ מהמונדיאל מה זידאן עשה? זידאן גם לקח את הגמר הזה? לא... נתן נגיחה לשחקן דקה 116 שצרפת הייתה חייבת אותו, עלק מגיעה לו.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

how do i upload a pic to the forum?

9. -=Messi=- Member

מישהו יכול לתרגם אותו? מעניין אותי מה הוא אמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. Beitar Member

לא מגיע לו. אלה שחושבים שמגיע לו יגידו שהייתה לו "תקופה לא טובה". היו לו יותר מדי כאלה השנה. יש מספיק שחקנים אחרים שמגיע להם לזכות בתואר הזה.

11. The-Gunner Member

"איך אני מעלה תמונה לפורום?".

ואם אתה רוצה להעתיק תמונה שנמצאת באינטרנט, אתה פשוט מעתיק את הכתובת שלה מהמאפיינים ומדביק בכפתור 'תמונה'.
    אם זה נמצא במחשב שלך, תעלה דרך אחד מאתרי העלאות (אימג'שק לדוגמא), ואח"כ אותה הפעולה.

12. W.Rooney Member

1. לוקח כתובת URL (הכתובת של התמונה), מסמן אותה ולוחץ 'העתק'.

2. נכנס ל'הוספת תגובה', ושם לוחץ על כפתור 'תמונה':

http://www.image2host.com/uploads/270431cff6.Xxx

3. כשתלחץ, ייפתח לך חלון בצד שמאל למעלה. לחץ 'הדבק', והלינק יועבר לשם:

http://www.image2host.com/uploads/8e177872a6.Xxx

עכשיו פשוט תוסיף את התגובה שלך והיא תעלה לאתר כתמונה ..

13. The magician Member

זה תלוי אם מחשיבים את המונדיאל אז זה הנרי או קנאברו.
    אם זה עד המונדיאל אין ספק שרונאלדיניו ראוי.

14. Melixon 15 Member

זה לא נכון, רונאלדיניו תמיד היה פרימאדונה ולא עשה הגנה אף פעם..
    פשוט עכשיו שהוא בתקופה קצת לא טובה..
    (וזה קצת לא טובה יחסית לרונאלדיניו! הוא עדיין השחקן הכי טוב בבארסה!)
    עכשיו שהוא קצת לא טוב לכולם נוח להגיד עליו הכל, כמו תמיד..
    בשיא של השיא של רונאלדיניו, ראית אותו פעם יורד לגליץ?!

בגלל זה אני גם חושב שהוא בכלל לא תורם מספיק כמו שהוא יכול!
    תראה את מסי, שהוא מאבד כדור הוא ירוץ כדי להחזיר אותו
    וזה חבל, כי הוא לא תורם למשחק הגנה ובארסה יכולה לעשות לחץ מצויין על הגנות.. כמה גולים אטו עשה רק בגלל שהוא רץ אחרי הבלמים..
    אני חושב שאם הוא היה משתדל לעשות גם הגנה זה היה מגדיל אותו ב-150 אחוז כשחקן..

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מצליח להבין למה אנשים מתפלאים, הרי השחקנים הם אלה שבחרו את רונאלדיניו. אני לא יכול להיכנס לשחקנים לראש וללב, אבל אני יכול לנחש שמבחינתם הבחירה ברונאלדיניו הוכרעה בתצוגת תכלית שהוא נתן בסופר קלאסיקו מול ריאל מדריד. זהו מעמד שכל שחקן בעולם רוצה להיות בו, רונאלדיניו זכה להיות בו ולא רק, הוא גם זכה להיות הכוכב הכי גדול במשחק הזה וגם זכה לכבוד שרק אחד אחר (מראדונה) לפניו זכה לו, מחיאות כפיים של כל האוהדים שהיו בסנטיאגו ברנבאו באותו היום.