רוני, הנרי, למפארד, ג'רארד, טרי, ג'ו קול.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/4/06.

1. Arsenal fan Member

תקרא שוב:
    קוד:

זה נכון. אבל אי אפשר להפריד בין הדברים. קשה לי להאמין שאילמלא ההצגות מול יובה וריאל ססק עדיין היה בין המועמדים. 
    העונה! העונה כן.
    מספיק עם השטויות, זה באמת לא קשור פה. לרוני, בנט, פרדיננד, רונאלדו, ססק, מגיע להיות פה, לדעתי גם לאנזוביה, לנון הוא הנכון שמצאתי להוציא.
    טל הסביר את זה פה לפני כמה ימים בצורה הכי טובה למעשה. רובינסון בעונה טובה, אבל להמן השוער הטוב העונה בפרמייר ליג. אני לא אומר שרובינסון לא בעונה טובה, הוא בעונה מעולה.
    איזה נימוק, שאפו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx אולי תועיל בטובך להסביר את עצמך?

2. George Best Member

הנה בטח תהיה בחירתו של טל:

שחקן העונה - הנרי.
    מקום 2 - אלכסנדר חלב.
    בלם השנה - קמפבל.
    מקום שני - סנדרוס.
    השחקן הצעיר - פברגאס.
    מקום 2 - דיאבי.
    קשר העונה - פירס.
    מקום 2 - ליונברג.
    החלוץ - הנרי.
    מקום 2- ברגקאמפ.
    השחקן המתמיד - אשלי קול.
    מאמן העונה - ונגר.

3. dani12 Member

ללא ספק הנרי בלעדיו ארסנל קבוצה אפורה ובינונית.
    את ג'ררד אני גם מעריך אבל הנרי זה הנרי.

4. TheLane Member

איך אפשר להסביר ששוער פחות טוב משוער אחר? הוא פשוט נתן לאר*** הרבה פחות נק' מאשר שרובו נתן לספרס. כמה פעמים רובו הציל אותנו העונה? עשרות. הוא שווה כל כך הרבה נק'... ההצלה נגד בירמינגהאם בבית, נגד בורו 2 הצלות מדהימות, נגד פומפי בבית...

5. SeRgInHo Member

פדרסן באמת חסר ברשימה. אני לא הייתי בוחר מישהו מצ'לסי, כי גם אם לאמפרד/טרי/קול לא ישחקו, על הספסל יחכו שחקנים שיכולים לפתוח בהרכב של כל קבוצת פריימייר ליג. ג'רארד? אף אחד יכחיש שהוא אחד הקשרים הטובים בעולם, אבל ליברפול יכולה להסתדר טוב מד גם בלעדי, וההוכחה הכי טובה הייתה מול אברטון כאשר. גם הציפיות של ליברפול היו יותר גבוהות אני מניח, ולא המקום השלישי.
    נשארים הונרי ורוני.
    אין פה כבר הרבה דברים לפרט, שניהם השחקנים הכי טובים באנגליה, ואני מקווה שאחרי קרב צמוד וויין יזכה בתואר.

6. ~Man-Utd~ Member

שחקן העונה: רוני, אחריו הנרי. אם ארסנל תגיע ל4 הראשונות אני מאמין שהנרי יזכה אבל כרגע, רוני.
    השחקן הצעיר: ללא ספק רוני, אחריו אנטון פרדיננד, שלישי פאבריגס

7. Raulito Madridista

לדעתי שחקן העונה צריך להיות תיירי הנרי, הוא לא קיבל את כדור הזהב נדמה לי בשנה שעברה למרות עונה אדירה של 39 גולים בכל המסגרות ב04\2003, אני מקווה שיעשו הפעם את הבחירה הנכונה ויביאו את הגביע הזה לתיירי הנרי.

ג'ון טרי מציג יכולת גבוהה מאוד בצ'לסי, משום מה לא נראה לי שייתנו לבלם או שחקן אחורי את התואר הזה.

תיירי הנרי כבש 22 שערי ליגה, כאשר היה פצוע מעל חודש, זה נתון מעולה, הוא מחזיק את ארסנל לא נגיד לבדו אבל הוא חצי מהקבוצה, לרוני יש קישור יותר איכותי לקבל מצבים מאשר להנרי. הצרפתי מלך שערי הפריימרליג וברור מי שחקן העונה לדעתי.

בנוגע לשחקן הצעיר, פבראגס לא ייזכה בתואר כי הוא התחיל להציג יכולת טובה רק בחצי השני של העונה לעומתו רוני כל העונה שמר על יציבות.

8. Offman 46 Member

תגיד לי על איזה כדורים אתה נימצא או איזה סמים לקחת?..

לנו יש קישור טוב יותר מארסנל?.. באגפים אוליי כן עוד אייך שהוא..

אבל במרכז?.. על מה אתה מדבר אצלכם זה שחקני מרכז שדה משחקים בתפקיד הטיבעי שלהם!

אם זה חלב או אם זה גילברטו או אם זה פאברגס..

אבל אצלנו?.. אתה יודע מי משחק אצלנו במרכז הקישור?.. רייאן גיגס שעד ליפני חודשיים לא ידע ולא שמע מה זה ביכלל מרכז שדה וג'וני אושה שהוא ביכלל בלם\מגן במקור אז על איזה מרכז שדה טוב יותר אתה מדבר?...

9. eastlands Member

שחקן העונה שלי הוא ג'ו קול ,בעונה בינונית יחסית של רובן ודאף הוא היה המנוע בחלק הקדמי של הקישור , 12 שערים כולל שער נצחון בדקה ה90 נגד אורוגאי ,בישולים ,והמון כדורגל אטרקטיבי ,התקוה הגדולה ביותר של אנגליה מאז גאזה בלט מעל חבריו בעונת האליפות השניה של קבוצתו .

10. קינג לדלי Member

אם ג'ואי קול כבש 12 שערים אז למגדלור ג'ון טרי יש כבר 6 !
    אם מאמן מחפש קשרים שיביאו לו 8 שערים בעונה אז למוריניו יש בלם כזה.

זה הערך המוסף לעבודת בלימה הטובה בעולם.

אני עם המגדלור !

ואארון לנון התגלית.

11. Jose Mourinho Member

שחקן העונה שלי באנגליה - תיירי הנרי, בלי צל של ספק. שחקן ענק שסוחב את ארסנל על הגב שלו העונה. אחריו רוני, ואז ג'ון טרי.

השחקן הצעיר שלי העונה באנגליה - וויין רוני. עושה דברים מדהימים כבר בגיל כזה צעיר, תאווה לעיניים. אחריו אנזוגביה הנהדר של ניוקאסל(כישרון ענק), ואז אנטון פרדיננד.

12. THE STRETFORD END Member

אף פעם לא הבנתי איך אפשר לעשות סיכומים שכאלה,של בחירת שחקן עונה עוד לפני שהעונה הסתיימה
    וכשדברים עוד יכולים להשתנות,
    סתם לדוגמא,נניח שיונייטד זוכה בסופו של דבר באליפות,יש ספק בכלל שווין רוניי יהיה שחקן העונה?אחרי שהוביל את יונייטד לאליפות וגביע הליגה?
    ונניח שארסנל תזכה בליגת האלופות יש ספק שלהנרי יהיה מגיע לזכות בתואר?
    ונניח שצ'לסי תזכה בדאבל יש ספק שאחד משחקני צ'לסי יהיה מגיע לו לזכות בתואר?

מוקדם מדי לדעתי,צריך לחכות בסך הכל עוד חודש.

13. KirkH Member

וזה קשור לאיזה שהוא מדד להערכת יכולת אישית של שחקנים בזה ש... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. SeRgInHo Member

טוב שמע קירק, אם ללכת ע"פ יכולת אישית אז אולי גם נעניק אוטומטית את הפרס להונרי? לפי דעתי עיקר המדד צריך להיות, איך הקבוצה תסתדר בלי אותו שחקן.
    אם כבר מישהו מצ'לסי אז זה רק לטרי.
    אה, וקירק תגיד, לקול מגיע ולפדרסן לא?

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/06
  15. KirkH Member

לפי מה בדיוק אתה רוצה שיעניקו את הפרס לשחקן הטוב ביותר של העונה - יכולת קבוצתית של הכיתה של הבת שלו בשאלות טריוויה?!?

תואר שחקן העונה מוענק לשחקן שהיה הבולט ביותר בין כל השחקנים בליגה. לא רוצה לבחור בשחקן של צ'לסי - אחלה, זו זכותך המלאה. אבל לפחות אל תתן תירוצים לא קשורים...

מה זה תואר לשחקן שהקבוצה הכי תלוייה בו? בוא ניתן את התואר לכל השחקנים שההנהלה של סנדרלנד לא רכשה בקיץ וזהו, תראה איך הבלאק קטס היו תלויים בהם - בלעדייהם הם יורדים ליגה...