ריאל מדריד 08\2007 : סאגת רונאלדו מסרבת להיגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/7/07.

1. xavi6 Member

גלאקטיקו, לצערי אני רואה שאחרים ברחו כבר לכיוונים אחרים. האמת טוב שכך-היה נמאס לי מהוויכוחים למי יש גדול יותר. מה הקשר שר.ק היה הכי טוב בעבר? זה משנה שג'יו עלה עליו בשנתיים האחרונות? אתה מחלק מוחות לפי סוג הקבוצות שהבן אדם אוהד? (ולשאלתך-אני חושב שכל נשיא וכל מועדון רוצה ליצור את הקבוצה המושלמת, לכן צ'לסי נכשלת כבר שנתיים, ואינטר לא מצליחה לעשות כלום ולאציו בזמנו לא ממש פגעה. הם ניסו לעשות משהו מושלם ובזבזו מיליונים. הם חשבו על זה לפני פרז ולפני לאפורטה) או יותר מצחיק-אתה משאיר שחקן רק בגלל האופי? (אגב, אני אתן לך רמז-היית צריך לכתוב על נאום הכבשים של אדמילסון. ואגב2, בקבוצה שלך הלכו מכות! לא נורא, אתה תשתפר) ובכלל-את הגישה הביאו השחקנים האלה, זאת אומרת שאם הם לא היו באים-הגישה לא הייתה באה.

ואם פויול היה פאבון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכול אופן-לדעתי צריך להשאיר את רוביניו לעוד עונה, הוא דווקא נתן חצי עונה טובה. תשאירו אותו עד ינואר מקסימום. אבל היי-הוא נותן אווירה טובה בחדר הלבשה, יש לו אחלה אופי, וצריך ספסל שמח, לא? בשביל זה משאירים שחקנים חבר'ה. ברוכים הבאים לעולם של גלאקטיקו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/08
  2. גלאקטיקו Member

אני מדבר איתך על רוברטו קרלוס באופן כללי ואתה מחפש לי ימים ולילות בהם ג'יו היה עדיף עליו. זה רק מראה עד כמה הוא נחות ממנו שתהיה בעניינים.
    אם אתה חושב שהנשיא של אינטר או של צ'לסי דומה במשהו לנשיא פלורנטינו פרז.. אז איפה הסרט על הקבוצות שלהם ?! חחחח
    את סולארי השאירו המון זמן רק בגלל האופי, עד שזה כבר היה מוגזם מדי. ג'ובאני רוסו נמצא בחיפה בגלל האופי. טוב אני מבין למה אתה מתייחס ל"תכונה" הזו ,אם אפשר לקרוא לזה כך, בזלזול רב, אין את זה לאף שחקן ברצלונה.
    ונכון רוביניו וגראבסן הלכו מכות, אחרי יומיים גראבסן מצא את עצמו בסלטיק. זו התנהלות של קבוצת כדורגל !
    מיאטוביץ' רצה שחקנים נלחמים, קאפלו רצה כאלה, אז הם הביאו את ואן ניסטלרוי שהביא איתו את הגישה, אבל הגישה הראשונית והמכרעת הייתה של ההנהלה. אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך את זה.
    ואם פויול היה פאבון.... עדיין הוא היה משחק בברצלונה בהרכב הפותח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx היי! אפילו אולגר מספיק טוב בשביל זה...

-------
    רוביניו צריך להשאר ויחד עם זה רונאלדו צריך להגיע. אם הוא יימכר בשביל לממן את עסקת רונאלדו זו תהיה הפעם הראשונה שריאל באמת תנסה לחסוך כסף, אוי לאסון.

3. xavi6 Member

אז באופן כללי תוראהם הוא המגן הימני הטוב בעולם, ראית אותו בפארמה? מה הקשר עכשיו? אני מדבר על השנתיים האחרונות, שהשואו לא עזר לר.ק. השואו לא תמיד עוזר ולא תמיד טוב.

אם ככה אתה אומר "אתה צודק, לאציו ואינטר גם ניסו את זה לפני ברסה וריאל" אני מבין.
    נחמד שאתה מצחיק את עצמך.

אאה, אתה צודק, עלית עלינו, אין לנו אופי! בברסה כולם שכירי חרב מהאופל שבאו להשתלט על העולם! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    ג'ובאני רוסו חזר לחיפה בגלל הניסיון ובגלל שהם האמינו בו. סולארי? אם אני לא טועה בעונה האחרונה הוא כבש מול ברסה ודווקא הרבה אמרו שהוא צריך לשחק. שלא נדבר שיש הבדל בין דרנת'ה ורוביניו שלא נתנו חצי ממה שסולארי נתן.

כן, כי החלום הרטוב של כל מאמן ושל כל נשיא זה להביא שחקנים שלא נלחמים...כל הנהלה באה בגישה כזאת, בוקר טוב.

שנייה, תן לי להבין. אתה משווה בין פויול לפאבון או שאתה שוב מצחיק את עצמך?

4. Bensh Member

גלקטיקו, אתה בדיחה, ואפילו לא אחת מצחיקה. פויול בלם יותר טוב מכל הבלמים שהיו לריאל מדריד מאז, וכולל, היירו. אתה פנטזיונר הזוי שלא מאמין בשחקני בית אבל צוחק על בארסה בגלל שלא מכירים במועדון את המושג לחימה, או משהו כזה. והכי חשוב - אתה נתפס באובססיביות לזה שאולגר נרכש ולא גודל במועדון, ומתעלם מזה שהוא היה שחקן הרכב בקבוצה שרצה לשתי אליפויות, גביע אלופות, ופירקה את הקבוצה המהוללת שלך עם שחקני הרכש החייכנים 3-0 בביוב. מכיוון שירדן לא מסוגל לחתוך ויכוח, אני אעזור לו. חלאס כבר עם השטויות האלה

5. Ohad_Glr Member

עדיף כבר לא לענות. את דעתו לא תשנו במילימטר כך שאין מה להמשיך עם הויכוח הזה.

אגב, המשפט למעלה מצחיק ועצוב באותו זמן.

6. xavi6 Member

אתה קופץ רחוק מידי. עוד שניה גם תגיד שגורדיולה לא רואה את רדונדו ממטר ויותר טוב מכל הקשרים שהיו לריאל.
    דחילק, קצת אוביקטיביות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/08
  7. Pipe Member

בשפה עדינה, אני מבקש מכל המעורבים בדיון (במיוחד מגלאקטיקו) להפסיק לזיין את השכל. אתם לא רוצים שאני אדבר בשפה לא עדינה, כי זה לא יהיה נעים בכלל.
    ראיתי הרבה ויכוחים מטומטמים בפורומים - זה בהחלט תופס מקום של כבוד ברשימה הזו. אתם רואים שהבחור יותר אטום ממקלט בקרית שמונה, אז תפסיקו לנסות לשכנע אותו כי בבירור היגיון הוא לא חבר טוב שלו במיוחד. מספיק לדבר על כלום. אתם יכולים להסתדר לבד או שאתם רוצים שאני אביא לכאן ידיעה (שקר כלשהוא) מהמארקה שתעזור לכם? בכל אופן, מספיק לבזבז מקום וירטואלי.

8. -RAUL Member

ע"פ המארקה אסטבן גראנרו נמכר לחטאפה ויחתום שם על חוזה ל5 שנים.
    לריאל תהיה אופצייה להחזירו תמורת סכום מסויים.
    מצד אחד חבל, כי באמת רציתי לראות אותו משחק בריאל עונה הבאה, מצד שני אני די חושב שהוא עדיין לא מספיק בשל ועדיף שיחזור בעוד עונה או משהו כזה כי הוא באמת שווה הרבה.

9. REAL MADRID Member

חבל. רציתי מאוד לראות אותו בריאל מדריד לפחות עד ינואר, תמיד יש אופציה למכור אותו בינואר. שחקן מצוין שאני ללא ספרק אעקוב אחריו. הוא צעיר ואם התמדה והשקעה כמו בעונה שעברה הוא עוד יגיע לריאל מדריד.

כל עוד אנחנו שומרים על אופציית קנייה בעתיד לשנים הקרובות זה מצוין. קשה לי להאמין שנראה אותו בחטאפה בעוד 5 עונות, קבוצות גדולות יותר ילחמו על שירותיו של הפיראט המדרידאי כבר בקיץ הבא לדעתי.

10. Raulito Madridista

אני מאוד מרוצה מהמהלך הזה. שלא יחזור המקרה של רוברטו סולדאדו(כמה חבל לי עליו ואני מקווה שהוא יימצא קבוצה יציבה בליגה הספרדית שבה יוכל לחזור ולהבקיע כמו באוססונה). גראנרו יוכל להמשיך את ההתקדמות שלו ולא ייצטרך להתייבש על הספסל אצלינו. הלוואי שנראה אותו חוזר לקבוצה בעוד חמש שנים, קצת קשה לי להאמין. אני רוצה שעוד שחקנים ייראו את הדלת החוצה והסגל יהפוך לקטן יותר, מה שקורה עכשיו זה מוגזם. גם שניים משלושת הקשרים הצעירים(דה לה רד, גראנרו וחאבי גארסיה) זה יותר מדיי לטעמי, אז בטח ששלושה זה טמטום גדול. היה ברור שלפחות אחד מהם יעזוב. דה לה רד היה זה שהכי הרשים אותי מבין השלושה הללו ולפחות הוא נמצא בתוכניות כרגע.

11. xavi6 Member

טוב, לבקשתו (המוצדקת) של ארז הדיון עובר לכאן. שאלת סביולה פשוט משגעת אותי.

לדעתי סביולה צריך להיות החלוץ המחליף הראשון, גם על פניו של היגוואין. הוא יודע לשחק בתור חלוץ שני וכאשר יש חלוץ לידו, לדוגמא ראול או ואן ניסטלרוי הוא בהחלט מספק את הסחורה. זאת אומרת 20 שערים כל עונה ואם הוא יקבל יותר דקות ולא יהיה מחליף-הוא יכבוש יותר. למה הוא לא מקבל דקות? הוא בקושי מקבל דקות בריאל, הוא אפילו לא יכול להוכיח אם הוא באמת יספק את הסחורה או לא יספק את הסחורה.

12. Ohad_Glr Member

סיבה שהוא לא מקבל דקות היא לדעתי ראול. כשראול ביכולת של עונה שעברה ברור שהוא לא זז מההרכב. שוסטר כנראה לא מאמין שסביולה יכול לשחק בעמדה של ואן ניסטלרוי (חלוץ מטרה) ומייעד אותו רק כמחליף לעמדה של ראול.
    זה גם די ברור ששוסטר מעדיף את היגואין עליו, רק מלהסתכל על מספר הדקות של השניים מבינים את זה.

לעונה הבאה כנראה יגיע עוד חלוץ. ככה שמצבו של סביולה מבחינת דקות פחות טוב אפילו מהעונה האחרונה.

13. xavi6 Member

בסדר, אבל יש סיבה שבריאל מדריד לא נותנים בכלל היזדמנויות לשחקנים? כן כן ראול זה ראול שמענו בלה בלה בלה, אבל אני לא חושב שיהיה מוגזם לבקש פעם ב-3 משחקים שישב בספסל מדקה 60, או ואן ניסטלרוי שישב פעם מדקה 60 על הספסל. לא שמעו על ההמצאה שנקראת "רוטציה"? הלובש פאות הזה קרקר סביבו עוד לפני שהתמנה למאמן, והחוצפן לא מביא לו בכלל דקות. דיי, נשבר כבר מהמאמנים האלה, צריך להאשים אותכם בהריסת שחקנים. למרות שאת סביולה אנחנו הרסנו ראשונים, אתם פשוט עושים ווידוי הריגה. אני גם לא חושב שגונזו הזה עדיף עליו, אין לו סיומת והוא שחקן בינוני שלא יודע מה הוא עושה על המגרש ומוצא את עצמו ברגע הנכון במקום הנכון. איכויות ברמה הגבוהה לא ראיתי ממנו, אין לו עבר מרשים, אין לו ניסיון, אין לו כלום חוץ מכה שערים ברגעים הכי נכונים. השאלה כמה מניות יש לו בשערים האלה, ואם כל שחקן אחר לא היה מבקיע אותם במקומו. הוא לא החלוץ שיתן 20 גולים בעונה, סביולה כן, והוא הוכיח את זה בעבר ונתן תפוקה לא רעה בסביליה ובמונאקו, שלא נדבר שגם בברצלונה יש לו מספרים טובים.

14. ראול Member

תבין כבר, כפרע, שהבאנו אותו רק בשביל לעצבן אתכם עוד קצת, לא משנה איזה פרצוף פוקר תעטו כל פעם שנדבר עליו...

הוא חלוץ לא רע, אפילו דיי טוב בד"כ אבל להגיע משם עד ללהשוות אותו להיגואין? זאת כבר בורות. אבל היי, ignorance is bliss...

ארתור, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

15. Ohad_Glr Member

זה כנראה מה שתכננו. אבל כשראול ביכולת שהוא היה בה עונה שעברה זה בהחלט "מוגזם לבקש פעם ב-3 משחקים שישב בספסל מדקה 60".

ככה זה עובד שם במדריד.