ריאל מדריד 10\2009: די מריה ופדרו לאון חותמים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדרו לאון זה שחקן מאוד טוב לדעתי שאני מאוד מעיך..אחלה החתמה של ריאל(עדיין לא מבין את הטעות של ויאדוליד למכור אותו לחטאפה)

2. riquelme1 Member

ויאלדלויד קבוצה קטנה עם תקציב נמוך מאוד, חטאפה אומנם מועודן צנוע, אבל עם משאבים כלכלים הרבה יותר גדולים. ככה שויאדלויד לא יכלה להחזיק אותו, ומעבר לחטאפה זה התקדמות בשבילו, גם מקצועית(עובדה חטאפה סיימה במקום המוביל לאירופה וויאדלויד ירדה ליגה), וגם כלכלית.

עכשיו הוא הגיע לטופ, גם אני מחזיק מימנו עוד מהתקופה בלבאנטה, נירא איך הוא יהיה בקבוצה גדולה.

3. Raulito Madridista

http://img692.imageshack.us/img692/6268/pedroleond.Xxx

פדרו לאון הוצג זה עתה כשחקנה החדש של ריאל מדריד. הקשר בן ה-23 עבר בהצלחה כמובן את הבדיקות הרפואיות ואז הגיע הרגע הגדול עבורו."אני מגשים חלום ילדות עכשיו, מרגע ששמעתי מהסוכן שריאל מדריד מעוניינת בי, אמרתי לחטאפה שאני מפסיק ללבוש את החולצה שלה. אני לא רוצה לאכזב את האוהדים", כך פתח פדרו לאון את דבריו במסיבת העיתונאים המסורתית. פדרו לאון הוסיף כי הוא בטוח שבעזרת המעבר לריאל מדריד הוא יצליח לזכות בחולצת נבחרת ספרד."אני רק חושב על העבודה. המאמן יחליט מתי והיכן אשחק ואני יכול להבטיח שאלחם ואציג את כל ההתלהבות שבעולם עד היום האחרון שלי בריאל מדריד", אמר השחקן בהתייחס לעונה הקרובה. פדרו לאון התייחס גם להשוואות שלו למיצ'ל - "זה עוד מוקדם מידי וצריך לזכור שמיצ'ל בגיל הזה כבר שיחק במנצ'סטר יונייטד והיה משחקני הקישור המובילים שלה". ואי-אפשר כמובן בלי פלורנטינו פרז. הנשיא פירגן לפדרו לאון כשאמר - "יש לו את האיכויות והאישיות המתאימה כדי לשחק בריאל מדריד ואנחנו בטוחים שהוא יצליח", ואחר-כך הוסיף גם את הדברים שאנחנו אוהבים לשמוע - "זו תהיה שנה מרגשת שבה ננסה להגשים את החלומות של האוהדים שלנו. אנחנו רוצים להיות יורשים ראויים למסורת הלבנה".

מוריניו מתחיל לעבוד

http://estaticos04.marca.com/albumes/2010/07/16/primer_dia_de_entrenamientos_de_mourinho/1279273324_extras_albumes_0.Xxx

אימון הבכורה של ריאל מדריד נערך היום במתכונת מצומצמת למדיי. מלבד ראול וגוטי שבלטו בהיעדרותם, גם כל שחקני המונדיאל כמובן עדיין בחופשה. בנזמה, מרסלו, גראנרו, לאס, גאראי דרנטה, אלביול, דודק ואדאן היו השחקנים היחידים מסגל הקבוצה הבוגרת. השחקנים הגיעו כעשרים דקות לפני תחילה האימון(09:10) כדי להקשיב להוראות של מוריניו. האימון עצמו נערך כשעה וארבעים דקות.

4. Igi Member

5. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/16/futbol/equipos/real_madrid/1279306279_0.Xxx

"אני מאוד נרגש מההצעה מבשיקטאש אבל קודם אבדוק את המצב בריאל מדריד". בימים האחרונים פורסמו לא מעט ידיעות על עזיבתו של גוטי, כאשר המועמדת הרצינית לקלוט אותו היא בשיקטאש, והיום גוטי החליט לשבור שתיקה ולספר על מצבו. "אני מאוד נרגש מההצעה של בשיקאטאש, אני חושב על זה בחיוב משום שמדובר בשוסטר, אבל אכבד קודם כל את הדעה של ריאל מדריד ואבדוק את המצב שם, כי יש לי חוזה לעוד עונה. אני כרגע שחקן ריאל מדריד. אני אדבר עם ואלדאנו ופרז לפני שאחליט וכמובן גם עם מוריניו. גוטי התייחס גם לראול ואמר - "עומדת בפניו דילמה, הוא צריך עוד קצת זמן כדי להחליט. אחרי 25 שנה במדי ריאל מדריד זה טיבעי שראול יהיה זה שחיליט על עתידו".

ראיתי במארקה כותרת על גוטי ובשיקטאש, כבר הייתי חרד וחשבתי שגוטי אומר שהוא עוזב. הדברים שהוא אמר עכשיו בהחלט מעודדים אותי, זה מצביע על כך שהוא רוצה להישאר ונותן לקבוצה עדיפות, וזה כבר מנחם למרות שלדעתי מוריניו לא רואה בו חלק מהקבוצה שתיהיה בעונה הבאה.

6. REAL MADRID Member

דור, אין שום טעה שגוטי יעבור עכשיו עונה שלמה על הספסל ובפעם הבאה שנגיע לחלון העברות הוא יעזוב בטונים הרבה יותר צורמים. זה עצוב, אבל גם לו וגם לראול עדיף להיפרד מאיתנו כבר הקיץ אם הם באמת רוצים לחוות עוד כדורגל פעיל.

7. yakov_y YNWA

הגיע הזמן שגוטי ייעזוב את ריאל מדריד כדי שריאל מדריד תבין איזה שחקו היא פיספסה.
    כל קיץ גוטי מצהיר על כך שהוא עוזב את ריאל מדריד, לא נמאס לו להצהיר במקום לשקם את הקריירה בגיל 33 עם היכולות הנהדרות שלו.

8. Raulito Madridista

שער המארקה הבוקר:

http://img708.imageshack.us/img708/368/g1707.Xxx

התוקפנות והלחץ!
    *במארקה הקדישו סיקור נרחב לאימון הראשון של מוריניו על הקווים: הערות בלתי-פוסקות לשחקנים על לחץ בלתי-פוסק במטרה לחנוק את היריבה, והנעת כדור מהירה בנגיעה מצד שני. מוריניו הגיע מוכן עם רשימות רבות מה שמעיד על שלמות.
    *המאמן גם מחדש קצת בגזרת ראול - מוריניו מוכן להמתין עד שראול יחליט סופית האם הוא רוצה להישאר או לא, והאלטרנטיבה היא החלוץ הגרמני של באיירן מינכן, מאריו גומז. רפאל ואן דר-וארט עשוי להיות חלק מהעיסקה.

* לפי ה-AS, גוטי יחליט סופית על עתידו ב-26 ביולי.

בשתי מילים - אוי ואבוי. פירוט: מוריניו ידוע בהעדפה שלו שחלוץ גבוה וחזק יהיה איש המטרה בהתקפה, אבל יש הבדל גדול בין דרוגבה וזלאטן לבין מאריו גומז שלא הערכתי אותו אף-פעם יותר מידי במדי באיירן. גומז לא מהיר כמוהם, הוא לא טכני וחכם כמוהם והוא נופל מהשניים ההם בכל פרמטר. עצוב שזה עשוי להיות השחקן שיחליף את ראול שלנו ואני כל יום מחזיק אצבעות שראול יישאר בקבוצה. אם גומז, שגם בנבחרת הגרמנית לא הציג מאזן מושלם ועונת הבכורה שלו בבאיירן הייתה רעה מאוד, אכן יגיע לריאל אני אהיה מאוד מאוכזב. לפי דעתי היום קשה יותר לשחקני כדורגל נטולי תחום ומהירות להצליח ולכבוש שערים רבים. נקווה שמשעמם למארקה והם הרי חייבים למלא במשהו את העיתונים...

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  9. REAL MADRID Member

אני מקווה מאוד שמטרת הכותרות הראשיות של המארקה וה'אס' היום היאלא יותר מאשר למכור עיתונים. אני אפילו לא מסוגל להחליט איזה מבין הכותרות מעצבנת אותי יותר. אין שום הגיון ברכישת חלוץ כמו מריו גומז על מנת שיחמם לנו את הספסל. עוד מוקדם לדבר על מערך וטקטיקה, אך לא צריך להיות גאון גדול כ"כ בשביל לשאר שאנחנו הולכים לשחק עם היגוואין ורונאלדו בחוד. אין שום צורך להחזיק גם את בנזמה וגם חלוץ כמו מריו גומז על הספסל. האמת היא שאין לי שום התנגדות לרכישת חלוץ מחליף נוסף, אך השיקול העיקרי ברכישה זו צריך להיות כלכלי. כאן אין שום ספק שמהלך להבאתו של מריו גומז אינו יהיה כדאי מהבחינה הזאת, באיירן שילמה עליו לא מעט וגם אם תהיה מוכנה למכור אותו היא לבטח תנסה לצמצם נזקים מה שאומר שזול (10 מיליון לכל היותר) זה לא הולך להיות.

לקרוא ב'אס' על התעניינות באוזיל ועל כך שכבר נערכה פגישה עם נציגיו מסוגל בהחלט לבלבל. אני לא מוצא את ההיגיון בלהיכנס עכשיו למו"מ על מנת להביא את אוזיל. שחקן כמוהו מחזיק מספיק הצעות מקבוצות אשר יציעו לו הרכב, בריאל מדריד אני מתקשה לראות כיצד הוא משתחל על בסיס קבוע להרכב. אני בדעה שכל אשר נוגע לקישור ההתקפי בריאל מדריד - אינו צריך לדון ולעסוק בו יותר בחלון העברות הנוכחי. הספסל של ריאל מדריד עמוס (לאחר הצטרפותם של קנאלאס ופדרו לאון) ובהרכב פשוט אין מקום. קשה לי להאמין שבאמת יש רצון אמיתי להביא את אוזיל. כל השמועות האלה עומדות בסתירה אל מול הדברים של ולדאנו ומוריניו על הרכש שיגיע שנאמרו עוד בחודש שעבר.

השורה התחתונה שלי לגבי כל הבלאגן הזה שנקרא חלון העברות: לאחר שיצורף קשר אחורי נוסף (ככל הנראה חדיירה), אפשר לסגור את הרכישות עם חיזוק לרביעייה האחורית. רכישה של חלוץ צריכה להיות רק במידה ובאמת יעמוד על הפרק מישהו שמתאים לדרישות ואינו עולה עליהן (חלוץ מחליף וזול).

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_445/foto_445714_CAS.Xxx

בתמונה למעלה נמצא פדרו לאון , אותו שחקן שחתם בריאל מדריד לפני כמה ימים.
    זמן התמונה : 17 לנובמבר 2007 בטקס הענקת תעודת כבוד לשחקן למלאת 10 שנים לפנייה האוהדים בברצלונה.

11. REAL MADRID Member

כשהוא יכבוש בקאמפ נואו אני בטוח שהוא יידע לכיוון איזה קהל לרוץ.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ברור , רק שיחזיר את תעודת הכבוד.

13. REAL MADRID Member

מבחינתי שיחזיר אותה כחלק מהחגיגות שלו בקאמפ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. xavi6 Member

שוב, לאיזה תפקיד הבחור מיועד בריאל?!

15. Ohad_Glr Member

ירדן, האמת שאי אפשר בדיוק לדעת. אני מאמין שהכול (חלוקת התפקידים) מסודרת בראש של מוריניו, אבל מכיוון שהוא לא חולק אותה איתנו אפשר רק לתת כל מיני הערכות.

הקישור ההתקפי של ריאל העונה היה מורכב מקאקא, ואן דר וארט (שבגלל הפציעה של קאקא קיבל הרבה דקות), גראנרו וגוטי (שבלי ריבים מטופשים עם פלגריני כנראה היה מקבל יותר דקות).

אני מאמין שהקישור ההתקפי של ריאל בעונה הבאה יראה כך- קאקא, גראנארו, פדרו לאון, קאנאלס ודי מריה (לצערי נראה שגוטי עוזב, וגם ואן דר וארט).
    קאקא כמובן שחקן הרכב. מה זה משאיר לנו- חלק מהדקות של ואן דר וארט (כי רובן ילכו לקאקא), הדקות של גראנארו והדקות של גוטי צריכות להתחלק בין 4 שחקנים. קצת עמוס.
    ההימור שלי- די מריה עם הכי הרבה דקות מתוך החבורה הזאת, פדרו לאון נכנס לרוטציה, קנאלאס משחק מעט מאוד (בעיקר בליגה הספרדית, פחות באירופה) וגראנארו הופך לנער פוסטר.

אפשר להגיד שפדרו לאון מיועד לתפקיד שגרנארו עשה השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10