ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. Ian Wright Member

בגדול אתה צודק מאוד אור, אבל עדיין זו עסקה מוגזמת למדי. אני כן חושב שהיה מקום להביא מגן שמאלי בדיוק כמו שהיה מקום להביא את נורי שאהין בזמנו כי באמת לא היו מחליפים אופטימלים עבור צ'אבי אלונסו ומרסלו בעונה שעברה ובעיקר עבור אלונסו שזה היה לא פשוט בכלל לראות את ריאל מדריד משחקת בלעדיו העונה. ממש הבדלים של שמיים וארץ. לדעתי היה אפשר לחפש גם מגנים אחרים אבל כמו שאמרת בעצמך, לריאל מדריד יש את המשאבים ובזבוז כסף ברמה כזו או אחרת לא באמת צריך לעניין אותה. אני כנראה רגיל ומאמין במנטליות אחרת.

2. Muurad Member

3. Raulito Madridista

בפירוש לא מרוצה מההחתמה הזאת וקיוויתי שהיא תיפול.
    א) מרסלו תוקף בצורה נהדרת ומי אמר שקונטראו טוב ממנו הגנתית?
    ב) אם קונטראו מיועד לשחק בצד ימין - גם מיותר - מי מבטיח שהוא יפגין את אותה היכולת?
    ג) לשם מה צריכים שלושה שחקנים בעמדת המגן השמאלי?
    ד) אם חזרנו לימים שזורקים 30 מיליון יורו כשמשעמם - למה לא לשים את הכסף הזה בצד, להוסיף עוד ולהנחית תותח כמו אגווארו?

שורה תחתונה: אין ברירה, שיהיה לקונטראו בהצלחה. אני גם לא זוכר כבר שנים כל-כך מעט עניין בחלון ההעברות מצד ריאל מדריד על-אף שאנחנו רק בתחילת יולי.

4. Civil Anti Madridista

30 מיליון זה לא מעט אבל אני מאוד אוהב את השחקן הזה, ולדעתי הוא לוקח את מרסלו

5. Ian Wright Member

אז למי שעדיין לא היה בטוח - פאביו קונטראו חתם בריאל מדריד תמורת 27 מיליון פאונד(30 מיליון יורו):
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/14029776.stm

ההעברה היקרה השניה ביותר בהיסטוריה עבור שחקן הגנה. במקום הראשון נמצא ריו פרדיננד שעבר תמורת 29 מיליון פאונד מלידס יונייטד למנצ'סטר יונייטד בשנת 2002(הרשימה המלאה נמצאת בלינק עצמו). אני בספק רב אם לקונטראו תהיה את אותה משמעות לריאל מדריד כמו שלריו פרדיננד הייתה בקריירה שלו עבור מנצ'סטר יונייטד ועדיין לא נגמרה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/11
  6. Los Che Member

מכל הכיוונים זה לוקסוס יוצא דופן פשוט, באף מקום לא נראה דבר כזה. אין לקבוצה ממש צורך בו, הסיבה היא מרסלו, מגן שמאלי נהדר, אבל אין שום בעיה לשפוך 30 מיליון על על "תחליף" שיש לו מקום בהרכב של כל קבוצה אחרת לדאבוני. זה חסר פרופורציות לחלוטין שעלות התחליף ושחקן שבשורה תחתונה יוסיף עומק לסגל היא כזו, אבל הקבוצה מרשה לעצמה וזה מה יש - אפשר לאהוב את זה ואפשר שלא. ריאל מדריד מפוצצת בכל העמדות שלה בשחקנים הטובים בעולם.
    מבחינתו האישית, אני הייתי ממליץ לו לבחור בקבוצה(ומבלי לשמוע על כך, לא חסרו הצעות מקבוצות האחרות עליו)שהמקום בהרכב מובטח לו.

7. Ian Wright Member

עם כל הכבוד לזה שהוא נמצא בגרף התקדמות מאז שז'וז'ה מוריניו הגיע לקבוצה עדיין לא צריך להיסחף.

אני לא יודע איזו קבוצה התעניינה בו מעבר לריאל מדריד. היו שמועות על צ'לסי אבל גם שם הוא לא היה מקבל מקום בטוח בהרכב, להפך. שם היו לו פחות סיכויים לשחק כאשר יש את אשלי קול - המגן השמאלי הטוב בעולם כנראה כאשר הוא נמצא בכושר. כמו כן, מי באמת יגיד "לא" לריאל מדריד? ספרד מתאימה לו, מדריד בטח מתאימה לו ושיש לו כבר כ"כ הרבה חברים פורטוגלים בקבוצה(אני מניח שגם לרובם יש את אותו סוכן) הוא ממש לא יכל לסרב לכזו הזדמנות. זה הרי גם שדרוג כלכלי אדיר מבחינתו.

8. Los Che Member

לא נסחפתי, הוא מגן שמאלי נהדר. בשבילך, מגן טוב שלא מצריך קנייה של קונטראו ב30 מיליון.

9. yonmu Member

אני לא רואה את התועלת שבהחתמה הזאת -
    אם הוא בא כמגן שמאלי - אין הבדל בינו לבין מרסלו. שתי מגנים מצוינים התקפית ובינוניים הגנתית.
    אם הוא בא כמגן ימני - הוא לא מתאים לעמדה, הוא לא טוב יותר מראמוס, ועם הבלם החדש אין צורך בעומק נוסף.
    אם הוא בא כקשר שמאלי (או לתת עומק שם) - קשה לי לחשוב על קבוצה שפחות צריכה רכש לעמדה מסוימת, מאשר קשר שמאלי לריאל מדריד.

מצד שני, הוא יתן עומק על חשבון ארבלואה ואלטינטופ, אז אולי זה שווה את זה.

10. Ian Wright Member

מרסלו עדיין מגן חלש מאוד הגנתית כך שקשה (לי) לקרוא לו "נהדר". אני כן מסכים איתך אבל שקונטראו לא הולך באמת להראות שיפור או שדרוג על העמדה הזו, והוא בטח לא שווה 30 מיליון יורו. רשמתי זאת בעצמי, אבל אור(מוראד) העלה נקודה נכונה - ריאל מדריד שואפת גבוה. היא רוצה לבנות סגל חזק ומעובה, כמו שז'וז'ה מוריניו אוהב. הוא רוצה שיהיה לו על כל עמדה גיבוי טוב. אז אם מרסלו יהיה במגרש יהיה לו אופציה חלופית ברמה גבוהה מאוד בדמותו של קונטראו ולהפך. אם צ'אבי אלונסו יהיה על המגרש, נורי שאהין יחכה על הספסל ולהפך. סגל רחב ואיכותי הוא קריטי מאוד עבור קבוצה שמכוונת על כל התארים בעונה כ"כ ארוכה וקשה.

11. אלי מתחן Member

מרסלו לא נהדר, עם כל הכבוד לכמה משחקים טובים בהתקפה בהגנה הוא עדיין חור. כמעט בכל משחק שראיתי של ריאל העונה היריבות שיחקו רק על צד שמאל.

12. riquelme1 Member

פדרו לאון, ד'רנתה וקנאלס לא יצאו עם הקבוצה למחנה אימונים, מה שאומר שבקבוצה לא בונים עליהם.

קנאלאס מבוקש ע''י לא מעט קבוצות ביבשת, אבל הוא רוצה להשאר בספרד.

ד'רנתה גם מבוקש ע''י כמה קבוצות, שהכי רצינית לגביו היא בנפיקה.

והאידיוט פדרו לאון מבוקש ע''י קבוצות באנגליה ובספרד ומתעקש להשאר, למרות שמוריניו הבהיר לו שהוא לא בונה עליו הוא אמר לו שהוא רוצה להלחם על המקום. היה לו הצעה מולנסיה ששיכנעה אותו לבוא אלייה, והוא סירב בתוקף, ובסוו של דבר היא הלכה על פאבלו פיאטי, פשוט בן אדם אידיוט שמסבירים שלא בונים עליו ואחרי עונה שהוא שיחק 6 משחקי ליגה בלבד ועדיין הוא רוצה להשאר.

13. Muurad Member

כן הקטע עם פדרו לאון ממש לא מובן.. כאילו הוא מתעקש לירות לעצמו ברגל.

14. Ian Wright Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אידיוט או לא הוא כנראה אוהב את המשכורת שהוא מקבל בריאל מדריד. ושלא תבין אותי לא נכון, אני תמיד חושב ששחקן כדורגל או כל ספורטאי אחר שמשחק בענפים המקצוענים צריך קודם כל לראות איפה הכי טוב לו מבחינה מקצועית ורק אז גם לחשוב על הפן הכלכלי, למרות שכמובן מן הצד הרבה יותר קל להגיד דבר כזה שזה לא מגיע לכיס האישי שלך.

15. riquelme1 Member

אז זהו שלא, המשכורת של פדרו לאון לא גבוה במיוחד יחסית לשאר שחקני הקבוצה, וגם ליברפול הגישה לו הצעה והציעה לו משכורת אפילו גבוה יותר מאשר הוא מרוויח כרגע, ועדיין הוא התעקש להשאר בריאל, אני מאמין שגם ולנסיה הציעה לו משכורת לא פחות גבוה מימה שהוא מקבל היום.

אז זה לא בגלל המשכורת, או שהבן אדם אידיוט ורוצה לשבת ביציע, או שהוא אשכרה חושב שהוא יוכל להלחם על המקום שלו שמוריניו הודיעה לו באופן מפורש שהוא לא בונה עליו ולא לקח אותו למחנה האימונים.