ריאל מדריד 2014/15:: רפא בניטס מגשים חלום ילדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור,דווקא אתה מכולם צריך להבין למה אני מתכוון. הקשר בין היחס לשחקני נוער ולפרידות משחקני עבר פשוט מראים על חוסר רגישות מצד המועדון שלא ממש מסתכל קדימה אלא רק מה שנכון לעכשיו.

2. Raulito Madridista

אני עדיין לא מוצא את הקשר. ראשית, לא כל שחקן שנראה טוב בנוער או נותן בראש בליגה הספרדית הבכירה יכול להצליח גם בריאל מדריד. ושנית, ישנם שחקנים שפשוט העדיפו לדלג על שלב ההסתגלות ולחפש בשדות זרים וזה בסדר גמור, כמו חואן מאטה למשל, ולא כולם כשרונות גדולים כמוהו. כמה שחקנים צעירים שגדלו במנצ'סטר יונייטד משחקים שם ומהווים את השלד בשנים האחרונות? לא כולן הן באיירן מינכן או ברצלונה. ויכול להיות שהמועדון כן למד את הטעות ומתקן דברים בנוגע לשחקני הקאנטרה, חסה כן קיבל צ'אנסים. מוראטה, ואני בטוח שתשלפו את השם הזה - התעקש לעזוב וגם ביובה היה אמור להיות חלוץ מחליף. מבחינתי אם המועדון שולח את השחקנים להשתפשף במקומות אחרים ואחר-כך מחזיר אותם, עיין-ערך קרבחאל וקאסמירו - זה בסדר גמור. גם צ'רישב שחקן סגל נכון לעכשיו.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

כותרות עיתוני הבוקר: הפרידה של איקר

בשעת לילה מאוחרת אגב הושגה 'פשרה' בין איקר קסיאס ופלורנטינו פרס והיום ריאל מדריד תנסה לתקן את הרושם ותיפרד ממנו כמו שצריך בנוכחות הנשיא בסנטיאגו ברנבאו בשעה 14:00. יהיה מעניין.

שער המארקה:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2015/07/13/portada/marca_papel/g1307.4b9fdb471ad25aae176f8074fb3c6d0d.Xxx

"גם הגיבורים בוכים"

איקר לא הצליח לעצור את הדמעות ברגע הקשה בקריירה שלו

הוא הבטיח לצעוק בכל מקום אליו יגיע 'HALA MADRID'.

שימו לב לעיצוב השער כשהציטוט הם בצורת דמעה שירדה מאיקר אתמול.

- יונייטד רוצה את קיילור וראמוס בעסקת דויד דה-חאה.

- פורטו כבר מקבלת את איקר בזרועות פתוחות - 'ברוך הבא, סניור', ואף החלה למכור חולצות שלו.

נשיא פורטו אמר - "קסיאס הוא מאותם שחקנים שהכדורגל הפורטוגלי צריך"

במארקה החלו לפרסם טורים של דמויות משמעותיות בכדורגל הספרדי
    חוסה אנטוניו קמאצ'ו כתב - 'איקר - מס' 1 הנצחי, היית צריך להגיע רחוק וכך היה'.
    צ'אבי הרננדז כתב - 'בחור קל והוגן, אישיות יוצאת דופן ושוער נפלא'.

פרננדו היירו - 'כל אחד רוצה את מה שיש לו!' - אני מרחיב קצת על הטור של פרננדו היירו: "הוא היה בן 16 ואני חשבתי שהוא בן 20. שלפו אותו מהבגרויות לאימון ואני זוכר שעצרתי את עצמי ואמרתי 'לעזאזל, מה זה הרפלקסים האלה'. זה קרה בטיסה לרוזנבורג, וחשבנו השחקנים - זה נראה טוב. את השם שלו שמעתי לראשונה כשהוא הדף את הפנדל המכריע באליפות אירופה עד גיל 16. ישבנו בשולחן אני, ראול, מוריינטס, קראנקה, שחקנים וותיקים, וגם איקר ישב. העברנו בדיחות ופתאום הוא לקח את ספל התה שלו והלך. לאורך הזמן, איקר הוכיח שהוא שוער גדול ועמד בגבורה בשער של ריאל מדריד, קבוצה שחושבת כל הזמן על התקפה, התקפה והתקפה. הרפלקסים שלו והאחד על אחד היו מושלמים. הוא היה צריך חצי דקה כדי להיכנס לעניינים, זה הכל. בשנים האחרונות יצא לנו לדבר שוב הרבה, בנבחרת ספרד וגם בקבוצה. הוא תמיד היה בוגר אבל סרט הקפטן היה הולם עבורו. תראו איך הוא ניווט את הקריירה. ריאל מדריד חייבת לו".

ג'ון טושאק, המאמן שנתן לאיקר את הקרדיט, נזכר - "אני לא זוכר את היום בשבוע, אבל זה לא חשוב. היו לנו שחקנים פצועים בסגל ושיחקנו נגד קסטיליה. הייתי משועמם, כמעט נרדמתי, עד שבעין אחת ראיתי את השוער הצעיר רושם הצלה אחת מטורפת שעוד לא ראיתי. החלוץ הגיע לריבאונד אבל שוב השוער ניצח. זהו-זה, התעוררתי, מחאתי כפיים. שני השוערים הבכירים לא היו זמינים, אז מה היה אכפת לי לקרוא לאיקר למשחק נגד בילבאו? האווירה במגרש הזה תמיד קשה מבחינת ריאל מדריד, ילד בלי ביצים היה רועד, אבל לא איקר. המשחק היה מסובך מההתחלה, הם תקפו ותקפו. איקר היה נפלא. הוא פתח בהרכב בגיל 18. ואיך הזמן עובר מהר..."

עורך המארקה סנטיאגו סאגורלה כתב טוב על איקר עם הכותרת - להתראות איקר, מיתוס בריאל מדריד ובכדורגל הספרדי'. הכותרת המשנית היא - איקר עמד בגבורה ולא פחד מאחד התפקידים הקשים בכדורגל העולמי.

שער ה-AS:

בחרו במשפט המרגש שאמר איקר בסיום דבריו

http://estaticos.marca.com/imagenes/2015/07/13/portadas-periodicos-deportivos/1436742002_extras_mosaico_noticia_4_g_0.Xxx

"לכל מקום שאלך תמיד אצעק HALA MADRID"

- דובר על כך שהקפטן והסמל הנצחי נפרד במסיבת עיתונאים קצרה של 7 דקות בה הוא מקריא דברים מהדף.

4. Raulito Madridista

אימון ראשון בקדם העונה

גרביונים, כפפות, ביגוד תרמי, שרוולים ארוכים ואפילו טרניג ארוך שלבש חסה רודריגס. כל אלה הם רק חלק מרשימת הציוד של ריאל מדריד שערכה בשעה טובה(מאוחרת) את האימון הראשון שלה במלברון. בעוד השחקנים רגילים לשרב הכבד בספרד ובשאר אירופה - באוסטרליה תפס אותה מזג אוויר קר של 7 מעלות והרבה-רוח. כמובן שדניס צ'רישב ואודגור קצת פחות התרגשו. רפא בניטס חילק את 25 השחקנים לשתי קבוצות ובמשחקונים הייתה הרבה הנעת כדור. דנילו עדיין מחלים מפציעה והוא השתתף עם הקבוצה בחימום ואחר-כך המשיך לעבוד עם הפיזיותרפיסט. קיילור נאבאס שמחלים מדלקת בגיד, קרוב-קרוב לעבוד עם פאצ'קו ורובן יאנז, השוערים שטסו למחנה.

זו הייתה חלוקת הקבוצות של בניטס: קבוצה 1 - נאצ'ו, כריסטיאנו, אודגור, איסקו, יירמאנדי, ראמוס, מודריץ', מרקוס יורנטה, לוקאס ואסקס ולאזו; וקבוצה 2 - ואראן, קרבחאל, פפה, ארבלואה, קרוס, בייל, בנזמה, דניס צ'רישב, לוקאס סילבה וחסה. מרסלו נהנה מההפקר והיה השחקן 'התוקף' שמשחק עם הקבוצה שזוכה בכדור במשחק ללא שערים. האימון הבא של הקבוצה ייערך בשעה 10:00 שעון ישראל. כמובן שעד למשחק הראשון יש עוד זמן רב - ביום שבת פוגשים את רומא.

כותרות העיתונים הבוקר: הקפטן החדש

שער המארקה:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2015/07/14/portada/marca_papel/g1407.a0554f4c03511d43b5a72c8e98765c76.Xxx

לא ניתן להעברה

מתייחסים לדברים שאמר פרז אתמול 'יש שחקנים שהמועדון לא רוצה שהם יעזבו - והם לא יעזבו'.
    ראמוס שנמצא עם ריאל באוסטרליה כמובן - הוא הקפטן החדש.

- על הפרידה מאיקר - 'נפרד ללא הלב'.

שער ה-AS:

http://tmw-foto.tccstatic.com/storage/album/thumb1/9de649a658760537363b874a1b23d02a-02865-1436827124.Xxx

'פרידה עלובה'

העיתון מרכז ציטוטים מהעיתונות העולמית - הגרדיאן האנגלי והלאקיפ הצרפתי, שמתחו ביקורת על ההתנהלות של ריאל מדריד מול איקר. 'זה רק עשה את זה גרוע יותר'(אנגליה), נאמר על הניסיון של פלורנטינו לתקן את הרושם אתמול. בצרפת כתבו - 'פרז התעשת רק אחרי שספג ביקורת בנוגע לקסיאס'.

- אזכור לקריאות ה-'פלורנטינו תתפטר' מצד הקהל במהלך האירוע.

5. aviran11 Member

אני מסכים איתך, ריאל חייבת לפחות חלוץ מהטופ העולמי.
    אם לא נמשיך לראות את בנזמה נעלם מול הגדולות ואת בארסה לוקחת עוד תארים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלישייה קדמית של בייל-בזמה-רונאלדו היא ״בינונית״?

http://static4.fjcdn.com/thumbnails/comments/Come+on+now+we+all+know+everybody+who+sees+this+_76c91e2e31ef3add56f5868a40c943ec.Xxx

Franco אוהב/ת את זה.
  7. Ever Banega Member

בנזמה בינוני.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מעריך את בנזמה, הוא לא בטופ של החלוצים העולמיים אבל הוא בהחלט בלבל הגבוה לדעתי. בינוני זה צ'יצ'ריטו, לכן נראה לי הגיוני שריאל תחזק את החוד אבל לא בהכרח על חשבון בנזמה. השלישייה הנ"ל לא נופלת מאף שלישייה אחרת שקופצת לי לראש מלבד זו של בארסה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מה ריאל מתכננת לעשות עם מרקו אסנסיו בעונה הקרובה - להשאיל או לשמור אותו בסגל?

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל המהותי בין השלישייה ההתקפית של ברצלונה לריאל היא שהאחת טובה במשחק עומד כמו במשחק מעבר ולהפך בעוד השנייה ממש לא.

11. Karlsruher SC Vamos Karlsruhe

http://www.laacib.net/wp-content/uploads/2015/07/kiko-casilla.Xxx

רשמית. קיקו קאסייה סיכם בריאל מדריד ואם יעבור את הבדיקות הרפואיות יחתום ל-5 שנים.
    החתמה נהדרת לריאל מדריד יחסית בכלום כסף, בספרד מדווחים שריאל רוכשת אותו מאספניול בכ-8 מיליון אירו כשרצו לשלם על דה חאה כ-35 מיליון אירו.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא נראה לי שזה מה שיימנע מריאל להביא את דה חאה על הראש שלו עוד בקיץ הזה או בעונה הבאה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נאבאס עוזב גם כן?

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיכוי שבריאל יהמרו על נאבאס כשוער המוביל לעונה הזו וייחכו לקיץ הבא כדי להביא את דה חאה בחינם?

זה מהלך שמאוד לא מתאים לריאל ופרז, אבל דברים משוגעים מזה כבר קרו בעבר.

שי ו-David De Gea אוהבים את זה.
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסיכויים אני לא חזק, שאלתי ברצינות כי לא שמתי לב לדיבור מיוחד על נאבאס בפגרה בינתיים.

מצב נושא:
הנושא נעול.