ריאל מדריד 2015/16:: La UnDecima! - זידאן אלוף אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

שער המארקה:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2016/07/13/portada/marca_papel/g1307.4b9fdb471ad25aae176f8074fb3c6d0d.Xxx

קיקו קאסייה - "אני תמיד רוצה ומוכן לשחק"

השוער שלנו כבר מוכן ומזומן לסופר-קאפ האירופי נגד סביליה, המשחק הגדול ביותר בקריירה שלו כנראה בהתחשב בפציעה של קיילור - "אחרי מה שעברתי כדי להגיע לכאן - אני לא צריך שום דבר מיוחד כדי שיניע אותי, אני תמיד רוצה לשחק ולנצח ולזכת עם ריאל מדריד בתארים". קיקו מספר על החופשה שעברה עליו ועל השגרה הקצרה ללא כדורגל ואימונים, על הזכרונות מעונת הבכורה שהסתיימה עם הגביע עם האזניים הגדולות וגם על כך שעוצרים אותו בכל פינה בבקשות להצטלם, לשוחח איתו ועוד ועוד. אשתקד רשם 7 הופעות במדי ריאל מדריד: 4 בליגה, שתיים בליגת האלופות וגם במשחק הגביע ההוא. מבחינתו הוא לא אוהב את התואר 'שוער שני'.

"הערצתי בילדותי את פאקו בויו ואז כמובן את איקר ובופון. רציתי לשתף פעולה עם איקר, תמיד נדהמתי מהיכולת שלו כשהגעתי לריאל מדריד בשנת 2000 הוא היה כבר בהרכב הראשון. אהבתי מאוד גם את אנדרס פאלופ". קיקו מספר על אחיו שדירבן אותו לכדורגל, על כך שהיה תמיד צייתן ושקט ואיש של עבודה קשה. בעבר שיחק פה ושם גם בקישור אפילו למרות שהכי אהב את העמדה בין הקורות. "כולם רוצים לשחק בריאל מדריד ומגיעים לקבוצת הצעירות אבל רק מעטים מצליחים לשרוד עד הקבוצה הראשונה". "לא האמנתי שאחזור לריאל מדריד ואהיה אלוף אירופה, לשחק בליגת האלופות במשחקים מסוימים וגם לראות מהספסל את הקבוצה זוכה בליגת האלופות ולהרגיש את התחושה בפנדלים זה משהו מיוחד". קיקו מספר שאת הגמר נגד אתלטיקו ראה בבית וזוכר את התפרצות השמחה והצרחות בגול של ראמוס. כעבור שנתיים הוא היה הכי קרוב שיש - בכר הדשא בסאן-סירו.

מה דעתך על העונה הבאה?

- "אני יודע לאן הגעתי והתחרות קשה, קיילור שוער מצוין. לא הייתי רוצה לשחק רק במשחקי הגביע ואני מאמין בעצמי. העונה ארוכה וקשה, רק בליגה יש 38 משחקים. אבל למדתי על עצמי המון והתבגרתי אפילו שאני לא ילד בשנה הזו בריאל מדריד, אתה מבין מהי המשמעות של מועדון גדול". קיקו הוסיף שהוא יודע ששוער הוא תפקיד קשה ואף כפוי טובה ואסור לו לטעות.

* ראיון קצר עם ראול בשער ה-AS:"במודל שלי בקבוצת כדורגל יש מנהל ספורטיבי". ראול מוסיף ש-11 מאמנים ב-13 עונות בריאל מדריד זה יותר מידי.

* הנה כל שחקני ריאל מדריד שזכו בטורניר היורו - המצטרפים החדשים הם פפה וכריסטיאנו. שימו לב להרכב:

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/07/12/eurocopa/1468345532_724252_1468346979_portada_normal_recorte1.Xxx

* ובנושא אחר: זידאן יצטרך להכריע גם בסוגיית חסה רודריגס. החלוץ יאריך את חוזהו בקבוצה אבל השאלה הם ייצא להשאלה או יישאר חלק מהסגל? זידאן מתכנן בשלבים האחרונים של מחנה האימונים שיהיו בו 20 שחקני שדה ועוד שלושה שערים. בכתבה ב-AS חזרו שוב על הנתונים של חסה בעונה שעברה - 1252 דקות, 26.7% מהדקות של ריאל מדריד במהלך העונה, ונאמר ששובו של אלבארו מוראטה עשוי לפגוע עוד יותר בדקות המשחק שלו והוא לא ישחק כחלוץ מחליף לבנזמה, ומעבר לכך הפריצה של לוקאס ואסקס מנעה ממנו קרדיט רחב יותר כשחקן אגף כאשר בייל או כריסטיאנו לא שיחקו. מצד שני נאמר שחסה לא מתנהל בפזיזות. הוא מאוד סבלני. נהנה מהחופש בינתיים ורוצה לשחק היטב בקדם העונה. הוא מאמין שזידאן יהיה כנה איתו ויתן לו לשחק אם ירשים. יש עוד 49 ימים עד שהשוק נסגר ואין לו מה למהר למרות ההצעות של לברקוזן ואספניול. להישאר בריאל מדריד זו אולי לא החלטה כה רעה..

2. סיונרה Member

אם ללמוד ממקרי עבר, היציאה של שחקני נוער לקבוצות דרג ב' עם באירופה, בתוספת סעיף רכישה, עוזרת להם ולריאל. לא יודע אם לחסה יש את האפשרות לחזור למסלול שהיה עליו לפני הפציעה, אבל כנראה שאצלנו בתור השחקן ה15 ברוטציה זה לא יקרה.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן רק שלמכור שחקן כמו חסה,ואז לקנות אותו חזרה כמו שקנו את מוראטה,בסכום כפול ממה שמכרו אותו. לא חכם במיוחד.
    יש שחקן דווקא מאוד מוכשר עזוב לוולסיה . מדראן השאלה ג שם הכניסו סעיף כזה.?

4. סיונרה Member

אתה לא מקבל את אותו השחקן. אתה מקבל שחקן שקיבל שנתיים של ניסיון משחק ברוטציה של קבוצה גדולה.
    גם את קרבחל קנינו חזרה באותו מהלך.

5. DRORIKO Member

דווח שריאל ויתרה על פוגבה בגלל היכולת ביורו(שלטעמי לא היתה רעה כמו שעושים אבל זה משהו אחר). זה רק מראה איך המועדון הזה עובד, מביאים שחקן לא לפי שיקול רציונאלי אם הוא יתאים או לא אלא אם הוא נתן טורניר בינלאומי גדול ואם יש סביבו הייפ. לכן הם הביאו את חאמס שבעונה הראשונה הצליח באופן חלקי למדי ובעונה השניה התרסק, בגלל זה מוותרים על שחקן כמו פוגבה. שלא לדבר על זה שכל בר דעת ראה שדשאן לא השתמש בפוגבה כראוי.

ושיהיה ברור, אני לא בא לקבוע אם פוג יתאים או לא יתאים לריאל, אני רק מראה איך עובדת קבלת ההחלטות במועדון.

6. Ohad_Glr Member

בוא נדבר דוגרי- אתה באמת חושב שזאת הסיבה שבגללה ויתרו על פוגבה? נראה לי קצת נאיבי לחשוב שזו הסיבה.

לי דווקא נראה שזה שמדברים עליו בסכומים של מעל ל-100 מיליון, או זה שהוא יושב על העמדה של טוני קרוס שהיה מצוין ביורו ובסוף העונה שעברה הן סיבות יותר הגיוניות

מרכז הקישור של ריאל מדריד (קאסמירו, מודריץ', קרוס וקובאציץ') הוא טוב מאוד. גם אני חושב שפוגבה ישדרג את הקבוצה אבל קשר אחורי נוסף (כי יש רק אחד בסגל) הוא יותר חשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/16
    Fabio Junior ו-Raulito אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

חאמס נתן עונת בכורה נהדרת במועדון, בלי הפציעות שלו ושל מודריץ' אני מניח שריאל חזקה במאבק על כל התארים עד שלב מאוחר יותר.

8. Raulito Madridista

מתחילים להתכונן לעונת 2016/17 חבר'ה, גם אם נציגינו ביורו יצטרפו בהמשך. ריאל מדריד פירסמה הצהריים את המדים החדשים לקראת העונה הבאה עם חידוש\קאמבק יפה בדמות סגול. בתלבושת הסגולה נראה פסים לבנים בעוד בתלבושת הבית הלבנה יש גוון עדין של כחול כהה עם צווארון כמובן. הפסים בצדדים מזכירים קצת את התלבושת של המועדון בשנות ה-80. מעבר לקפטן סרחיו רמאוס והשוער קיילור נאבאס, ניתן לראות גם את חאמס רודריגס בפרסום המדים החדשים שכבר נמצאים בחנויות המכירה(אוהדים החלו לנהור) ואף דרך הזמנה באתר הרישמי(!) כמובן אך קשה לומר שזה מעיד על משהו. כמובן שפירסמו גם תמונות של המאמן זידאן שהוא כלי שיווקי נוסף, של טוני קרוס, רפאל ואראן, לוקאס ואסקס וגארת' בייל. אל תדאגו, אף-אחד לא ידלג על כריסטיאנו.

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/14/14684838271989.Xxx

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13686786_10154210896238190_4784605019467777327_n.Xxx?oh=b89169001efff1f62cbf2d0180774864&oe=57ED042C

- כמוכן, לקראת העונה הבאה יש שינויים במספרי החולצות: דני קרבחאל, רפאל ואראן ולוקאס ואסקס משתדרגים, כמו גם אלבארו מוראטה שנכון לעכשיו קיבל את חולצה מס' 21. רפאל ואראן עוזב את חולצה מס' 2 לטובת דני קרבחאל(15 לשעבר) והבלם הצרפתי ילבש את מס' 5 שאוייש בזמנו ע"י פאביו קונטראו ואשתקד לא היה בשימוש. אם הפורטוגלי יחזור הוא ילבש את חולצה מס' 15. לוקאס ואסקס יהיה מס' 17.

- דנילו התראיין לתקשורת וסיפר קצת על פפה חברו לקבוצה - ״הוא הראשון שעזר לי כשהגעתי מפורטו, ברגעים הכי קשים שלי בריאל מדריד הוא תמיד היה שם לצידי, הוא עבר את זה הוא מכיר את המצב. כשאני רואה את פפה משחק אני אומר שהוא פשוט משוגע, משוגע על הצד הטוב. ביום יום פפה בחור שקט ובן אדם כל כך טוב, הוא עוזר לכולם באימון ואם יש ויכוח הוא הראשון להפריד. כשאני רואה את פפה כל כך עצבני במשחקים אני פשוט לא מאמין שזה אותו בן אדם, הוא שונה על המגרש ומחוצה לו, הוא בן אדם כל כל טוב, בדרך כלל הוא תמיד מסתובב עם בנותיו ומביא אותם למתחם האימונים״.

9. DRORIKO Member

א.אני לא חושב שום דבר, זה מה שכתוב במארקה.
    ב.פוגבה לא יושב על המשבצת של קרוס וזה בכלל לא אותו סוג שחקן

10. Ohad_Glr Member

א. כשהבאת את מה שכתוב במארקה חשבתי שכתבת את זה כאן כי אתה מאמין לזה וחושב ככה. אז אבקש ממך להבהיר- אתה מאמין למה שכתוב במארקה? אתה באמת חושב שזו הסיבה שירדו מפוגבה? (ולא אחת הסיבות שהזכרתי). אם אתה לא חושב ככה אז לא הבנתי נכון.
    ב. אז על איזו משבצת בהרכב של ריאל פוגבה יושב? של לוקה מודריץ'? כי הקרואטי לא יוצא מההרכב בזמן הקרוב. אם פוגבה יגיע זה בהחלט יהיה על המשבצת של קרוס, אין אופציה אחרת. העונה האחרונה הוכיחה שקרוס לא מתאים להיות הקשר האחורי, כלומר זה או הוא או פוגבה (כי מודריץ' הוא untouchable).

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר: על הפיתוי של חאמס| גבריאל חסוס מתקרב למדריד?

שער המארקה:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2016/07/16/portada/marca_papel/g1607.4d73268afd386ffb48e4a7fd22220028.Xxx

הפיתוי הגדול של חאמס.

הקשר הקולומביאני ישהה בחופשה עד ה-26 ביולי, כמו גם סרחיו ראמוס, אולם שאלת עתידו בריאל מדריד היא המרתקת ביותר הקיץ. חאמס שעבר עונה לא טובה אשתקד מבוקש בפריימרליג וקיבל הצעה לא רעות בכלל. בכתבה נכתב שמוריניו כן רוצה אותו במנצ'סטר יונייטד למרות החיזוק של מקטיריאן, וגם פריס סן-ז'רמן בתמונה. בפריימרליג זורם הכסף הגדול בעקבות הסכמי זכויות השידור המפלצתיים. פרס רוצה להשאיר אתה שחקן וגם האוהדים מאמינים שחאמס יכול להציג את הכדורגל הטוב ביותר שלו כמו בעונת הבכורה ושמגיע לו צ'אנס שני, אולם זידאן דורש שינוי מקצה לקצה בגישה היומ-יומית שלו, אחרת אין על מה לדבר. נראה שעתידו של חאמס יהיה המאבק הראשון בין זידאן ופרס. ריאל מדריד קיבלה הצעות בגובה עד 60 מיליון יורו כרגע אולם היא לא מתכוונת למכור בפחות מ-80 מיליון.

- גביע הברנבאו ייערך ב-16 באוגוסט והיריבה תהיה ריימס הצרפתית, יריבה שיש לנו קשר יפה איתה ברמה ההיסטורית - ריאל ניצחה אותה פעמיים בעבר בגמר גביע אירופה.

שער ה-AS:

http://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1468638062_portadadelperiodico_grande.Xxx

גבריאל חסוס מאוד קרוב למדריד.

ריאל מקדימה את בארסה במירוץ אחרי ילד הפלא מברזיל. המנהל הספורטיבי של פליימרס נמצא בספרד. הסכום יהיה 24 מיליון יורו והשחקן יירכש ע"י המועדון אולם יצטרף רק בעוד שנה וחצי ובינתיים יושאל לקבוצתו הנוכחית. בכתבה מסופר שהשחקן היה כבר בדרך לברצלונה אבל 'ריאל מדריד נכנסה למירוץ ברגע האחרון והוא ישחק כנראה במדריד'. גם באיירן מינכן ומנצ'סטר יונייטד עקבו אחרי החלוץ שמסיים את העונה בדצמבר וירצה לא רק לזכות באליפות אלא גם להיות מלך השערים הצעיר ביותר בהיסטוריה של הליגה הברזילאית. יש לו עשרה שערים ב-14 משחקים. רכישת הכרטיס שלו קצת מסובכת - 55% שייכים לסוכניו, 15% לשחקן עצמו ו-30% שייכים למועדון מברזיל. חלון הראווה העולמי גבריאל חסוס יהיה במשחקים האולימפיים בארצם

- באתר מדברים על התבנית של זידאן, סגל עמוק של 24 שחקנים(21 שחקני שדה איכותיים ועוד 3 שוערים) בהנחה גסה שאף-אחד לא יעזוב. קונטראו נלקח בחשבון אחרי שסיים את עונת ההשאלה במונאקו וכך גם אלבארו מוראטה כמובן ומרקו אסנסיו, כשסימן שאלה גדול יש לגבי חאמס ואולי חסה. זידאן רוצה סגל עמוק שירוץ יפה בכל המסגרות. אולם עמדה אחת נותרה ללא מענה - עמדת הקשר האחורי. קאנטה בדרך הבטוחה לצ'לסי וזידאן עדיין לא הצליח להביא מחליף לקאסמירו שריאל מדריד תלויה בו. הקשר האחורי היחיד בסגל. קשה להאמין שהסגל יישאר בידיוק ככה.

12. Raulito Madridista

חוזרים לעבוד

נכון שנמאס מהיורו? נכון שהתגעגעתם? אלופת אירוםה מתחילה את ההכנות לעונת 2016/17 - שחקני ריאל מדריד הגיעו בסגל חסר לולדבבאס לבדיקות רפואיות. בלי כריסטיאנו וכוכבי היורו אבל כן עם בנזמה, איסקו והחבר'ה הצעירים

http://www.realmadrid.co.il/images/temporada2016-17.Xxx

שבעה שבועות עברו מאז ה-UnDecima(תאריך 28 במאי, לא שכחתם!), אפילו היורו נגמר לו והיום אלופת אירופה ריאל מדריד חוזרת לעבוד, לאט-לאט. צעד ראשון בדרך לעונת 2016/17 הבאה עלינו לטובה. השחקנים התייצבו הצהריים בולדבבאס על-מנת לעבור בדיקות רפואיות ראשוניות, להשלים חוויות ולשחק קצת אבל ממש קצת בכדור רגע לפני שהקבוצה תמריא מחר למחנה האימונים. כולם השפריצו חיוכים לכל עבר, בטח הילדים הצעירים מקסטיליה, ואחרים שלא היו ביורו אבל נהנו מספיק בחופש.

במבט קדימה לעבר הלו"ז בקיץ - הקבוצה תמריא מחר למחנה האימונים בלמונטריאול שבקנדה במהלכו תקיים שלושה משחקי אימון קשים מאוד: נגד פ.ס.ז(חמישי לפנות בוקר, 28.7), צ'לסי(שבת 30.8 בשעה 22:00) ובאיירן מינכן של האקס האהוב קרלו אנצ'לוטי(יום חמישי, 4.8) - משחק בין עוזר המאמן בדסימה לבין המאמן עצמו, ותחזור לספרד ב-4.8 כדי להתכונן לסופר-קאפ האירופי נגד סביליה שייערך חמישה ימים אחר-כך, בשחזור המפגש מלפני שנתיים אך הפעם בלי כריסטיאנו. היום התבשרנו על כך שגביע הברנבאו ייערך ב-16.8, סמוך לפתיחת הליגה הספרדית כמובן ושהיריבה תהיה הקבוצה הצרפתית סטאד ריימס מולה זכינו בגביע אירופה הראשון ב-1956 וגם כעבור שלוש עונות. שני משחקי ידידות שהיו אמורים להיות אחרי באיירן - בוטלו בשל החלטה של זידאן שרוצה להתכונן כמו שצריך לסופר-קופה. כמוכן פורסם המועד המדויק של משחק פתיחת העונה בליגה - ריאל תתארח באנואטה אצל סוסיאדד ביום ראשון 21.8 בשעה 21:15 שעון ישראל.

ובחזרה להיום. כמובן שיש חלק מהחבר'ה שעדיין בחופש, כמו אלופי אירופה הטריים כריסטיאנו רונאלדו ופפה למשל(החופשה שלהם מסתיימת בסוף החודש קרי ב-31 ביולי, וגם טוני קרוס יחזור בתאריך זה), בעוד הפורטוגלי האחר פאביו קונטראו שחוזר מהשאלה - יגיע למתחם האימונים כדי להיבדק ע"י הצוות הרפואי, הוא צפוי להיות מושבת עד נובמבר. מעבר לשחקנים שהיו ביורו - ראמוס, לוקאס והרכש החדש אלבארו מוראטה, טוני קרוס, גארת' בייל, מודריץ' וקובאצ'יץ' - כל אלה יתייצבו ב-23 ביולי יחד עם חאמס רודריגס. קיילור הפצוע שכנראה יחמיץ את הסופר-קופה כן הגיע. אנחנו נתייחס לאלה שכן היו:

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/16/14686532082962.Xxx

דני קרבחאל ורפאל ואראן שהחמיצו את היורו בגלל פציעות כבר כשירים לחלוטין; קארים בנזמה הוא השם הגדול ביותר כמובן והוא מחכה כבר לפתוח את העונה; איסקו נותר בחוץ כי דל-בוסקה התעלם ממנו. מרסלו לא שיחק בקופה אמריקה וגם הוא מגיע להתאמן; קאסמירו כן היה בקופה אמריקה אבל הנבחרת שלו הודחה בשלב מוקדם ובבושת פנים; קיילור נאבאס קיקו קאסייה, חסה רודריגס, נאצ'ו, קאסמירו, רובן יאנז, דנילו שחגג אתמול יום-הולדת, ויחד עם כל אלה יהיו גם החבר'ה הצעירים מקסטיליה, בין היתר שני בניו של זידאן שלפחות בהתחלה עד שהסגל השלם יתאמן יחד, יקחו חלק באימונים - אנזו זידאן ולוקה זידאן.

לאחר הבדיקות הרפואיות הקלות, השחקנים נפגשו כמובן עם המאמן זידאן כשהם לובשים את החולצה הסגולה כחלק מהפרסום לקראת העונה הבאה. התמונה שפורסמה ראשונה באתר הרישמי הייתה כמובן של המאמן זידאן עם הנשיא המחויך פרז שקפץ גם הוא למתחם האימונים, שוחח בקצרה עם כל שחקן ואיחל לו בהצלחה לקראת העונה הבאה. חסה מיהר לפרסם תמונה עם קארים ברשתות החברתיות. גם נאצ'ו מיהר לפרסם תמונה עם החבר דני קרבחאל, שני שחקני הקאנטרה האהובים שלנו.

בתקשורת מתפרסמות ידיעות רבות על מצב הסגל הנוכחי וזידאן יצטרך לקבל כמה החלטות לא קלות במהלך מחנה האימונים, כמו עתידם של מרקו אסנסיו שחוזר אחרי עונת השאלה נהדרת באספניול| כמו עתידו של נאצ'ו שמבוקש ברומא האיטלקית ורוצה לשחק יותר| וכמו עתידו של חסה רודריגס שאמור להיות הנפגע העיקרי מהצטרפותו של מוראטה.

- מרקו אסנסיו האריך את חוזהו עד 2022.
    המארקה וה-AS מכריזים פה אחד, מחכים להודעה הרשמית. ועכשיו זמן זידאן להחליט: האם ילד הפלא ימשיך בריאל מדריד או יושאל בעונה הבאה?

http://e04-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/16/14686730735355.Xxx

בליגה הספרדית 'השנייה', זו ששלוש הגדולות לא חלק ממנה - מרקו אסנסיו היה ללא ספק אחד הלהיטים הגדולים. הילד שחגג 20 בחודש ינואר נרכש ע"י ריאל מדריד עוד ב-2014 ב-3.9 מיליון יורו, והושאל בהמשך למאיורקה, אבל אשתקד כבר שיחק בליגה הראשונה ופרץ לתודעה. הוא רשם 34 הופעות במדי אספניול, מתוכן 33 כשחקן הרכב(נגד ריאל מדריד פעמיים לא יכל לשחק) בהם הציג כדורגל נהדר, מהיר, תכליתי, מחשמל, ומבחינת מספרים רשם 11 בישולים ואליהם הוסיף ארבעה שערים. הופעת הבכורה שלו קצת התעכבה, הוא עדיין לא היה מוכן ברמה הפיזית. רק במחזור הרביעי זה קרה, והילד ששיחק נגד סוסיאדד סחט פנדל ורשם בישול.

שער הבכורה שלו הגיע רק במחזור ה-25 כבש נגד דפורטיבו לה-קורוניה מחוץ לרחבה. עד לסיום העונה הוסיף כאמור עוד שערים, כולל גולאסוס נגד סלטה ויגו בבעיטה מחוץ לרחבה - ודריבל נהדר נגד אייבאר. אספניול כבשה רק 40 שערים העונה ואסנסיו היה אחראי על יותר משליש, תבינו אתם. ב-19 במאי, עם סיום העונה בספרד ולפני גמר ליגת האלופות - אסנסיו היה ברור מאוד בראיון לתקשורת וגם בטוח בעצמו. הוא רוצה לשחק בריאל מדריד, ועכשיו - "אני מתכנון לעשות קדם עונה טוב עם ריאל מדריד ולהישאר שם, זאת המטרה שלי. אני רוצה לשחק בריאל מדריד גם אם זה אומר ללכת עוד עונה להשאלה. לעבוד עם זידאן זה דבר שמאוד מושך אותי, אני יכול רק ללמוד דברים ממנו. אני מחזיק ידיים לחברים בריאל מדריד שיזכו בגביע ה-11"

לפני ימים אחדים ריאל מדריד פירסמה את מספרי החולצות החדשים לקראת העונה הבאה, ורק מספרו של אסנסיו, שהגיע היום מחויך למתחם האימונים ונפגש גם הוא עם הנשיא פלורנטינו פרס - נשאר יתום. ברור שזידאן יצטרך להכריע בסוגייה במהלך מחנה האימונים שם יקבל את הזמן. במשחק ההכנה הראשון מעבר לכריסטיאנו - גם גארת' בייל ייעדר ולא בטוח שחאמס ישחק, כך שתהיה לו הזמנות וודאית. מעבר לכך, לפני שעה קלה פורסם פה אחד במארקה וב-AS שהילד האריך את חוזהו בקבוצה עד 2022(בניגוד לחסה רודריגס למשל שטרם האריך חוזה). וחסרה רק ההודעה הרשמית. סעיף השחרור של אסנסיו טפח וכן שכרו שודרג אך עדיין לא פורסמו פרטים נוספים. לפי התקשורת, זידאן דרש מריאל מדריד לדחות את כל ההצעות שהתקבלו עבורו. אסנסיו מבוקש ע"י לא פחות מ-20 קבוצות, רובן בספרד. בריאל מאוד מרוצים מטבילת האש שלו בליגה הבכירה.

בימים האחרונים אסנסיו היה מנותק מהמחשבות האלה על עתידו. הוא שהה בחופשה במאיורקה עם חברי ילדות, העלה תמונות לרשתות החברתיות ונהנה מהחיים. אחת מהאהבות הגדולות שלו הוא משחק הטניס-רגל. כמובן שהוא שמר על עצמו כדי להגיע במצב פיזי טוב מאוד כבר לתחילת האימונים. אסנסיו חולם לשחק שוב בסנטיאגו ברנבאו כמו שקרה בעונה שעברה נגד גלטסראיי בקיץ.

13. Raulito Madridista

כותרות העיתונים היום:

שער המארקה:

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/17/14687118077988.Xxx

אסנסיו עד 2020 - 'מחויבות מתחזקת'

ריאל מדריד האריכה את חוזהו ושידרגה את שכרו של הילד.

זידאן יראה אותו במחנה האימונים ויקבל החלטה על עתידו עד אחרי הסופר-קופה הספרדי נגד סביליה.

- ומה עם איסקו? "עם הרבה פחות רעש וצלצולים מאשר הקולומביאני - גם עתידו של איסקו על הפרק", כתבו במארקה, אלא שהקשר הספרדי נחוש להילחם על מקומו, רוצה להישאר וגם זידאן תומך בכך. זידאן החליט סופית שהוא רוצה שיהיה חלק מהסגל אולם הכל תלוי בשחקן עצמו שאחרי שיחה עם המאמן במחנה האימונים - יקבע. איסקו רוצה לדעת איזה תפקיד זידאן מייעד לו בריאל מדריד מודל 2016/17 ויש לזכור שגם אשתקד בתור 'מחליף' הוא רשם 43 משחקים. זידאן לא מבטיח את מקומו בהרכב לאף-אחד ורק לשלישיית ה-B-B-C יש טאבו, כך שמרתק מה יהיה.

http://e02-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/16/14686742533745.Xxx

- במארקה לא שכחו את יום הולדתו ה-27 של גארת' בייל והציגו אמש את עשרת השערים הגדולים בקריירה שלו. במקום הראשון נבחר כמובן שער הניצחון בגמר גביע המלך נגד ברצלונה ב-2014 ויש שמועה שבארטרה עדיין מנסה להשיג אותו. גם הגול במקום השני הוא בתקופתו בריאל מדריד - הגולאסו לחיבורים מול אלצ'ה בברנבאו. במקום העשירי - בעיטה חופשית נגד קיקו קאסייה בעונת 2014/15 וכן יש גם דריבל יפה נגד ראיו וייקאנו ושטח פתוח בעונת הבכורה שלו בלבן(מקום 9) והנגיחה נגד ולנסיה במאסטייה העונה נמצאת במקום השמיני. במקום השישי - הבעיטה מ-40 מטר מול קלאודיו בראבו במשחק באנואטה כשבייל ניצל את החלמנות של השוער ובעט מעליו.

שער ה-AS:

http://e02-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/17/14687118073710.Xxx

שער רומנטי משהו - לקנדה עם 11 קאנטרוס

ריאל מדריד יוצאת למחנה האימונים עם 14 שחקנים מהקבוצה הראשונה ועוד 11 שחקנים מהקאנטרה, בין היתר שני בניו של זידאן וגם מאיורל ואודגור.

לפי ה-Le10Sport, פרס קבע שגם הנורבגי יטוס למחנה האימונים למרות התנגדותו של זידאן. ריאל בכל-מקרה אמורה להשאיל אותו עם עדיפות לקבוצה מגרמניה. בכתבה הזכירו שבשנה שעברה אודגור שיחק 45 דק' במשחק ההכנה נגד רומא כשהחליף את איסקו תחת הדרכתו של רפא בניטס.

- ניימאר יודע מי צריך לזכות בכדור הזהב - "כריסטיאנו ראוי לזכות, הוא הוביל את הקבוצה ואת הנבחרת שלו לזכייה באליפות אירופה".

- עוד באתר: ריאל מדריד וברצלונה נלחמות על אנדרה גומס, קשרה המוכשר של ולנסיה.

- גבריאל חסוס בראיון - "ניימאר? אני מעדיף את רונאלדו(פנומנו) והסגנון שלו, הייתה לו קריירה מזהירה. יש בינינו ידידות טובה". החלוץ הברזילאי שמבוקש ע"י שתי הקבוצות אמר אגב באותו ראיון בסאו-פאולו שהוא מעדיף להישאר עוד שנה בברזיל.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מבין איך הצליחו לפספס את קאנטה,ועוד במחיר סביר יחסית.
    פרז חוזר על אותם טעויות שנה אחר שנה.

15. Raulito Madridista

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/18/14688353546380.Xxx

ארבעה נציגים של ריאל מדריד מועמדים לתואר השחקן המצטיין של אופ"א.
    ככה זה כשריאל מדריד אלופת אירופה. אופ"א פירסמה הצהריים את רשימת עשרת השחקנים המועמדים לתואר השחקן המצטיין בעונה שעברה, וריאל מדריד מככבת עם ארבעה נציגים - יותר מכל קבוצה אחרת. לריאל מדריד ארבעה נציגים, לבאיירן מינכן מינכן וברצלונה שני נציגים כ"א וגם יובה ואתלטיקו שולחות נציג בודד. כריסטיאנו רונאלדו, שיאן השערים בליגת האלופות אשתקד עם 16 כיבושים(כמעט שבר את השיא), שזכה בתואר אחרי עונת הדסימה ב-2014, ופפה, ה-MVP של גמר היורו(סתם בא לנו לציין זאת) נכללים ברשימה לצד טוני קרוס וגארת' בייל, כאשר ראמוס שהיה מצוין במשחק הגמר נגד אתלטיקו - נותר בחוץ. באופ"א פירסמו גם את הרשימה המורחבת של 30 שחקנים ולוקה מודריץ' נמצא במקום ה-16.

כריסטיאנו יפתח את העונה במחזור השלישי? עכשיו הוא נמצא בחופשה, נהנה מכל רגע אחרי שנפצע אמנם בגמר היורו אבל זכה להניף את הגביע כקפטן והשלים שנה חלומית, הטובה בקריירה שלו ברמת התארים. אבל תיהיו בטוחים שכריסטיאנו רונאלדו יחזור רעב במיוחד לפתיחת עונת 2016/17. השאלה מתי יחזור? כריסטיאנו בחופש עד ה-31 ביולי. ב-9 באוגוסט ריאל מדריד תשחק נגד סביליה במסגרת הסופר-קאפ האירופי והוא מאוד רוצה לקחת חלק בקרב על התואר הראשון של העונה, כאשר לפני שנתיים כבש צמד בקארדיף נגד אותה יריבה ובאותו משחק. מצד שני, ריאל מדריד רוצה הפעם להיות זהירה, לעשות את הדברים נכון ולתת לכריסטיאנו את כל הזמן שבעולם להחלים מהפציעה. בעונה שעברה הוא ירד צולע מהמשחק נגד ויאריאל בגלל עומס ולא שיחק נגד מנצ'סטר סיטי באיתחאד. בגומלין הוא גם כן צלע וסיים את העונה ללא ממש כשיר.

http://e03-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/18/14688289608844.Xxx

בכתבה במארקה מדברים על כך שכריסטיאנו לא ישחק גם במחזור הפתיחה נגד סוסיאדד באנואטה(21.8) ואפילו לא במשחק הבית הראשון נגד סלטה ויגו, כעבור שבוע. האם ילמדו את הלקח ממקרי העבר? כריסטיאנו, שיעבוד חודש שלם על שיקום לפי הספקולציות בגלל פציעתו בברך - אמור להילקח בחשבון רק במחזור השלישי במשחק הבית נגד אוססונה. כמובן שהכל ספקולציות כרגע, אבל הכי חשוב שכריסטיאנו, שריאל מדריד תבקש לשחרר אותו גם ממשחקיה של נבחרת פורטוגל בפתיחת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2018 - יהיה בריא.

סקי ספורט איטליה: נאצ'ו מתקרב לרומא האם הבלם בן ה-26 והמדרידיסטאה הלוחם יעבור לשחק בארץ המגף? כך לפחות דיווחו באיטליה עוד בשעות הלילה המאוחרות אמש. הבלם המריא עם ריאל מדריד לקנדה אך עשוי לפרסס בשעות הקרובות שכן העיסקה צפויה להיסגר(פגישה בין סוכנו של השחקן לבין הנהלת רומא), כך לפי 'סקי-ספורט איטליה'. נשיא רומא חאמס פלוטה התראיין בנושא ואמר - "הוא וחואן שני בלמים עם ניסיון רב והם יעזרו לנו המון". נאצ'ו רוצה לשחק יותר ובשורות האיטלקים אולי זה יקרה. הוא אמור להיות מושאל לעונה אחת. אנחנו נמתין..

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/07/18/primera/1468793313_325767_1468793427_noticia_normal.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.