ריאל מדריד 2015/16:: La UnDecima! - זידאן אלוף אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

זידאן:"אם הייתי חבר או בן משפחה של חסה הייתי אומר לו לחפש דקות משחק"

ריאל מדריד נחתה בקנדה וערכה מסיבת עיתונאים ראשונה במחנה האימונים. המאמן זינדין זידאן התייחס לפוגבה שנראה בדרך ליונייטד וגם למספר סימני שאלה בסגל הנוכחי - לחאמס רודריגס, לחסה, לאלבארו מוראטה שעדיין יש שמועות שיעזוב, לנאפולי נניח, במחיר עתק, אך דבריו של זידאן בנושא מעודדים, ועוד. "אם הייתי חבר או בן משפחה של חסה - הייתי אומר לו לחפש דקות משחק".

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13718517_10154223311233190_533479441758530905_n.Xxx?oh=42432e1cd5849f7b0e7be95e7e08d6d5&oe=58326696

"כולנו שמחים לחזור לעבודה אחרי חופשה ארוכה. סיום העונה הקודם שלנו היה נפלא, זכינו בליגת האלופות וכך אני רוצה שנתחיל גם את העונה הבאה"

מוראטה ועתידו. "יהיה לנו סגל רחב בעונה הבאה וזה חשוב. מוראטה שחקן ריאל מדריד ועתידו כאן. אני שמח לראות אותו חוזר לקבוצה אחרי שנתיים טובות וגם הקהל מאוד מרוצה ואוהב שחקני בית. שמחתי בשבילו על היכולת הטובה ביורו, הוא רעב ורוצה להוכיח את עצמו. הוא הולך להיות שחקן חשוב".

חאמס רודריגס. "הוא שחקן ריאל מדריד ויגיע למחנה האימונים ב-26 בחודש כמו גם סרחיו ראמוס, מודריץ' ואחרים. חאמס שיחק פחות בעונה שעברה, זה נכון, אבל אנחנו מודעים לאיכויות שלו וגם הוא חשוב. אני אדבר איתו כמו עם כל אחד אחר ולא משהו יוצא דופן. בכל פעם שאראה לנכון להשתמש בו - אעשה זאת, התחרות בריאל מדריד על דקות משחק היא קשה וככה זה צריך להיות. הוא יוכיח את עצמו".

הצרכים. "קודם כל נעבוד קשה עשרה ימים על כושר גופני ותבניות משחק. השלב הזה מאוד חשוב אך לא פשוט לעשות את הסוויץ' ויש דברים שצריך להתחיל מהתחלה וזה לוקח זמן לחזור לרמה הרגילה של השחקנים מבחינת כושר משחק ושיתוף פעולה. יש לנו שלושה משחקי אימון חשובים נגד יריבות איכותיות. הרבה דברים יכולים להשתנות עד ה-31 באוגוסט".

פול פוגבה והסגל הנוכחי. "אני מרוצה מאוד מהסגל הנוכחי ויש מעט שחקנים שיכולים לשפר ולשדרג את ריאל מדריד. פוגבה הוא כזה ללא ספק ואנחנו כאן שואפים להשתפר. אבל פוגבה הוא שחקן של יובנטוס".

למה מונטריאול? "אני מאוד אוהב להגיע לכאן, זה מקום נהדר לעבוד כאן וגם לשנות אווירה ולהרגיש ביחד, המתקנים מעולים וכך גם שאר התנאים. מחר יהיה האימון הראשון הרציני. בינתיים אני מרוצה ממה שראיתי".

חסה רודריגס. "הוא לא מרוצה מהדקות ששיחק בעונה שעברה ואפשר להבין אותו. אני מכיר את האיכויות שלו ומקווה שהוא יישאר. אני מאמן ריאל מדריד, אבל אם הייתי חבר או בן משפחה שלו הייתי אומר לו לחפש דקות משחק משמעותיות יותר".

* ובתרגום חופשי: חסה בדרך הבטוחה החוצה, לגבי מוראטה אני מאמין שיישאר וחאמס? משפטים ריקים מתוכן, זידאן לא מאמין בו אבל משחרר קלישאות כדי שהמחיר כביכול יישאר גבוה וברור שחאמס ישחק במשחקי ההכנה ואולי אפילו בסופר-קאפ נגד סביליה.

2. Raulito Madridista

שער המארקה:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2016/07/19/portada/marca_papel/g1907.5190dfae0e396f408e72f29717a65c9f.Xxx

אנדרה גומס מאוד קרוב

ריאל מדריד מחזרת נמרצות אחרי הקשר הפורטוגלי של ולנסיה וחלה התקדמות משמעותית במו"מ בין הצדדים. האם אנדרה גומס יהיה הרכש הראשון של ריאל מדריד הקיץ, לא כולל החזרתו של אלבארו מוראטה? גם ברצלונה מעוניינת בו אך ריאל מדריד צפויה לנצח בקרב. ולנסיה לא רצתה לשחרר את הקשר והציבה רף דמיוני של 80 מיליון יורו בתחילת הקיץ אלא שהמצב הכלכלי החמיר מאז. ולנסיה דרשה בהמשך 65 מיליון יורו אולם כרגע נראה שהעיסקה תיסגר על 50 מיליון יורו+10 מיליון יורו במשתנים במקסימום לפי מס' הופעות, שערים, תארים. הקשר לא היה במיטבו בעונה האחרונה. הוא פתח את העונה באיחור ושיחק באי-כשירות חלקית, ורשם סה"כ 41 הופעות בהן כבש חמישה שערים. בריאל מדריד רואים בו היורש של מודריץ' שכבר בן 31 ומרוצים מסגנון המשחק שלו. מה גם שהיחסים בין ריאל מדריד ו-ולנסיה השתפרו לאחרונה - דניס צ'רישב הושאל לולנסיה בינואר האחרון, מדראן סיכם שם הקיץ ועוד ועוד.

שער ה-AS:

http://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1468896001_portadadelperiodico_grande.Xxx

די משעמם - התייחסות למסיבת העיתונאים הראשונה של זידאן אתמול
    "אני רוצה את פוגבה"
    ציטוטים נוספים של זידאן ממסיבת העיתונאים אתמול מופיעים על שער העיתון

- בנושא אחר: לוקאס ואסקס יגיע למחנה האימונים ב-26 בחודש כמו גם ראמוס, מודריץ' וחאמס רודריגס.
    - מרקו אסנסיו קיבל את חולצה מס' 28 של המועדון לפי האתר הרישמי אך זה לא מבטיח דבר
    - על רקע השמועות שיפתח את העונה הבאה באיחור, מסר מכריסטיאנו, דרך סרטון וידאו - "שלום לכולם, תודה רבה לכל המעריצים, שולח לכם חיבוק גדול. אל תדאגו לגבי הפציעה, אני מתאושש ואחזור חזק יותר. יאללה פורטוגל".

3. סיונרה Member

הוא כזה טוב?

4. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר:

שער המארקה:
    http://estaticos03.marca.com/imagenes/2016/07/20/portada/marca_papel/g2007.865d94096c2daed92de6d9c7eb419e3c.Xxx
    "בנזמה - כמו ילד"

החלוץ הצרפתי מצד אחד הוא 'המבוגר האחראי' במחנה האימונים והשחקן הבכיר ביותר כרגע לפני הצטרפותם של שחקני היורו.
    מצד שני קארים מראה הרבה התלהבות ותשוקה באימונים והעובדה שלא נכלל בסגל הטריקולור ליורו הביאה אותו במצב פיזי מושלם ועם הרבה מוטיבצייה, רצון לחזור לענייינים ולפתוח את העונה ברגל ימין, כמו העונה האחרונה הטובה שלו - 28 שערים ב-36 משחקים.
    - עוד באתר: פוגבה רחוק מאוד מהתוכניות של זידאן. ריאל מדריד לא מנהלת משא-ומתן עם יובה וסיכוי אפסי שפוגבה יצטרף.
    - באתר הזכירו גם את קצב ההתקדמות של קיילור נאבאס שעובד קשה ומתאושש מהפציעה. הוא משתדל לאמץ כמה שפחות את רגלו השמאלית בה נותח(גיד האכילס) אבל עדיין מזנק כמו חתול ולא מוותר על אף כדור אבוד. רוב התרגילים מבוצעים כשהוא שוכב על הריצפה וגם תפיסת כדורים 'אופקית'. הנה תמונה של קיילור בפעולה כמובן שהוא לא צפוי לשחק בסופר-קאפ האירופי נגד סביליה באוגוסט.
    דידייה דרוגבה 'אירח' אתמול את ריאל מדריד בקנדה וקפץ לבקר במתחם בו היא מתאכסנת. דרוגבה החמיא לכריסטיאנו ואמר שבהחלט מגיע לו לזכות בכדור הזהב ודיבר גם על ריאל מדריד. "שיחקתי נגד כריסטיאנו בגמר הצ'מפיונס-ליג ב-2008, זה אחד המשחקים שאני זוכר הכי טוב. הוא מנהיג ו-ווינר עצום ומגיע לו לזכות בכדור הזהב עבור העבודה הנפלאה שעשה עם נבחרת פורטוגל וריאל מדריד". על הקבוצה אמר - "זה חשוב מאוד מבחינתינו שריאל מדריד הגיעה לכאן, זה כבוד גדול לארח אותה. שיחקתי נגד ריאל מדריד גם בגלטסראיי וגם במדי מארסיי עוד כשזידאן היה שחקן ולא מאמן. ריאל מדריד אימפריה".

שער ה-AS:

http://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1468981184_portadadelperiodico_grande.Xxx

ריאל מדריד רוצה לסגור את עסקת אנדרה גומס

הקשר הפורטוגלי הצעיר הוא 'הנבחר' להוריד עומס ממודריץ', וב-AS מניחים שהעיסקה תיסגר אולם כרגע יש בעיות. ריאל מדריד לא מוכנה לשלם 65 מיליון יורו אלא רק בסביבות ה-40. מעבר לכך, לפי החוזה של הפורטוגלי - בנפיקה קבוצתו הקודמת זכאית ל-25% מדמי המעבר כך שמצד אחד ולנסיה בבעייה כלכלית וצריכה למכור ומצד שני היא לא רוצה להתפשר. בימים האחרונים פורסם שהיא מוכנה למכור את הבלם מוסטאפי וכל שחקן אחר(גם נגרדו עוזב) כדי להשאיר את הפורטוגלי אצלה.

http://e04-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/20/14689680227029.Xxx

בורחה מאיורל המריא לגרמניה כדי לסגור בוולפסבורג
    . החלוץ שחגג רק באפריל יום-הולדת 19 ושיחק אשתקד בקבוצה הראשונה 6 פעמים כולל כמחליף בדרבי נגד אתלטיקו מדריד - יעזוב לוולפסבורג והנושא יהפוך לרשמי בשעות הקרובות. קלאוס אולפוס, המנג'ר הספורטיבי של הגרמנים התבטא ואמר - "סוף-סוף אני יכול לומר לאוהדים הירוקים שוולפסבורג מצרפת את אחד השחקנים הצעירים הטובים ביותר, זה שהצליח מאוד בקבוצת המילואים". ההסכם עם הגרמנים נחתם כמעט במלואו עוד בשבוע שעבר. בריאל ימשיכו לעקוב מקרוב אחרי השחקן שקיבל את ברכת הדרך מזידאן לצאת בהשאלה ולצבור ניסיון. עדיין לא ברור מה יהיה סעיף הרכישה.

5. Raulito Madridista

עדכונים קצרים:

- בשער המארקה הבוקר: 'ואראן אמר 'לא' למוריניו'. האנגלים הציעו 40 מיליון יורו עבור הבלם, הצעה שנדחתה על הסף ע"י ריאל מדריד. נכתב ששתי קבוצות נוספות רצו מאוד את הבלם. ואראן בן ה-23 שסוגר כבר חמש עונות בקבוצה ועדיין לא הפך לשחקן קבוע בהרכב להוציא את העונה האחרונה של מוריניו עצמו - השתכנע להישאר בזכות שיחת צ'אט של זינדין זידאן. ואראן מאמין שזו תהיה השנה שלו והצרפתי שמחזיק בחוזה עד 2020 יישאר לפחות עוד עונה אחת. סיום העונה שעברה היה קשה עבורו שכן הוא לא שיחק דקה בגמר ליגת האלופות ופציעה מרגיזה מנעה ממנו להשתתף גם ביורו הביתי במדי נבחרת צרפת. אבל ואראן אופטימי, גם בריאל מדריד יודעים: הוא העתיד.

http://e01-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/07/21/14690780701935.Xxx

- בשער ה-AS: כריסטיאנו מאיץ את קצב ההחלמה, דווקא ע"ח החופשה שלו באיביזה ועושה הכל כדי לשחק כבר בסופר-קאפ הספרדי ב-9 באוגוסט. הצוות הרפואי של ריאל מדריד וכן במועדון גם כן די פסימיים.

- "זה חלום שהתגשם להיות שוב עם הקבוצה. אני מחכה כבר להתחיל להתאמן, יש לי את כל ההתלהבות שבעולם". אלבארו מוראטה נחת בקנדה ופגש את החבר'ה יחד עם לוקאס ואסקס שגם כן הקדים את סיום החופשה(היה אמור לחזור ב-26 ביולי כמו ראמוס, מודריץ' וחאמס), וסרחיו דיאז, שחקנה החדש של קסטיליה. לחיצת יד ראשונה עם זיזו.

מצב נושא:
הנושא נעול.