ריאל מדריד 2016/17:: שחק אותה זיזו - אלופת אירופה רוצה הפעם להצליח בליגה; כריסטיאנו מקרטע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

לא מדברים על זה יותר מדי, אבל נאצ'ו כבר כמעט היה סגור ברומא בתחילת העונה, אני באמת לא יודע איפה היינו בלעדיו. עונה אדירה של הבחור.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא לא יכול להיות טוב ככה בשום מקום אחר. שחקן נשמה קלאסי.

3. Raulito Madridista

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2017/04/18/album/1492539266_743352_1492542925_album_grande.Xxx

ריאל מדריד מעפילה לחצי גמר ליגת האלופות בפעם השביעית ברציפות
    - דבר שאף קבוצה לא עשתה קודם, אחרי שהשלימה ניצחון כפול על באיירן מינכן, והפעם 4:2 במדריד בגומלין במשחק סוער.

עוד מספרים:

- ריאל מדריד מאזנת את רקורד המשחקים שלה נגד היריבה הוותיקה באיירן מינכן - 11:11 בנצ' ועוד 2 תוצאות תיקו.

- מרסלו רשם את הופעה ה-400 במדי ריאל מדריד בעוד הקפטן ראמוס הגיע למשחקו המאה בליגת האלופות.

- אפרופו ציון מאה - כריסטיאנו הגיע ל-100 שערים בליגת האלופות, 85 מתוכם במדי ריאל מדריד ו-7 העונה.

- כריסטיאנו כבש שלושער גם לפני שנה ברבע הגמר - בגומלין נגד וולפסבורג בברנבאו.

ציון מאה: כריסטיאנו עם 100 שערים בליגת האלופות. כריסטיאנו רונאלדו הגיע לנוק-אאוט עם 2 שערים בלבד בליגת האלופות ובצורת ארוכה מאין-כמוהה. גם הגרף שנמצא בירידה גרם לחששות, אבל כריסטיאנו לא אוהב שמטילים בו ספק. במשחק הראשון בגרמניה הוא כבש צמד והוביל את ריאל מדריד למהפך וניצחון חוץ חשוב 2:1 - צמד שלישי שלו בקריירה נגד באיירן, והגיע למאה שערים באירופה. היום הוא השתדרג מעט: כבש שלושער אדיר ברבע הגמר, כמו בעונה שעברה נגד וולפסבורג - והגיע למס' העגול והיפה והמטורף והבלתי-נתפס הזה - 100 שערים - גם בליגת האלופות.

בכלי התקשורת בספרד ניסו להיות יצירתיים, אבל בינינו - מה לא נאמר עליו? 'כריסטיאנו - המלך של אירופה', נכתב במארקה, בעוד ב-AS כתבו 'מיסטר-צ'מפיונס'. רונאלדו דירבן, דחף והנהיג את השחקנים והמצלמה לא לחינם התמקדה בו מייד אחרי השער השטותי שספג קיילור. 'רק כריסטיאנו יכול לנצח את אחת הקבוצות הגאות באירופה, ורק הוא יכול להנהיג את הקבוצה הטובה בעולם', כתב אליאס ישראל בטור ב-AS, ותומאס רונסרו השתמש בשורה הידועה מההמנון של הדסימה - Historia que tú hiciste...; המאמן זידאן סיכם - "כריסטיאנו שחקן מיוחד. הברנבאו צריך להיות גאה שהוא משחק בקבוצה שלנו".

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/04/18/14925509034610.Xxx

ומה היה לכוכב להגיד אחרי המשחק? "אני מבקש רק שלא ישרקו לי בוז בברנבאו. אני תמיד מנסה לתת את הטוב ביותר עבור ריאל מדריד, גם אם לפעמים אני לא כובש". על המשחק עצמו אמר - "ידענו ששום דבר לא גמור כי באיירן קבוצה מצוינת שמסוגלת לכבוש שערים ולנצח בכל מגרש. אני חושב שהיינו טובים במחצית הראשונה אבל לא ניצלנו את ההזדמנויות ובהמשך ספגנו שערים שהכניסו אותו ללחץ". "ריאל מדריד כבשה 6 שערים נגד באיירן אז הגיע לה להעפיל, עשינו עבודה גדולה, סבלנו יחד בדקות הקשות ואנחנו בחצי הגמר". על השלושער אמר רונאלדו - "אני מאוד מרוצה מהמשחק", וכשנשאל על גביע אירופה נוסף בארון אמר - "זה עוד מוקדם, ממש לא".

עם השלושער המטורף היום כריסטיאנו הגיע לרקורד מטורף של גול למשחק בליגת האלופות במדי ריאל מדריד - 85 שערים ב-85 משחקים. הוא כבש את שער הבכורה שלו רק בעונת 2006/07 כשיונייטד פירקה 7:1 את רומא. בעונה אחר-כך כשזכה במפעל לראשונה בקריירה שלו הוא כבש 8 שערים כולל אחד בגמר, אבל השיא היה עם הזכייה השנייה שלו, בעונת הדסימה. 17 שערים הוא כבש באותה עונה יוצאת דופן. בעונה שעברה היה קרוב לשבור את השיא אבל נעצר אחרי השלושער במשחק נגד וולפסבורג וכבש 'רק' 16. באתר של אופ"א כבר בחרו את הגולים הגדולים שלו מתוך המאה, בין היתר המופע נגד גלטסראיי בתורכיה והגולאסו, השער השישי והאחרון, השער היפה נגד שאלקה בשמינית הגמר, השער מהאוויר נגד ליברפול אחרי הטאץ' הנהדר של חאמס וכן הכדור החופשי נגד ספורטינג ליסבון העונה.

כותרות העיתונים הבוקר: מעפילים לחצי הגמר

שער המארקה:

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/04/19/portada/marca_papel/g1904.3ede78c239065627ed2e3d3d84e64959.Xxx

"מדריד שולטת באירופה"| במארקה שוב הקדישו את שער העיתון לשתי הקבוצות במדריד. בירת ספרד שולטת באירופה כאשר באנגליה ובגרמניה נותרו מתוסכלים. על המשחק שלנו נכתב - כריסטיאנו כבש שלושער נגד באיירן ומרסלו רשם פארטידזו. כמוכן ציינו את השיפוט החלש והעובדה שהשער השני של כריסטיאנו נכבש מעמדת נבדל. שוב נפגוש אותם בגמר, פעם שלישית בארבע שנים??

בסיקור המשחק נכתב - 'המלך של אירופה' כשכל הקרדיט מופנה לכריסטיאנו רונאלדו כמובן. 'אתה שומע את ההמנון של ליגת האלופות ומדמיין בראש את ריאל מדריד, ויודע שלא חשוב מה היה בליגה - למפעל הזה היא תגיע אחרת. נכתב על משחק הפכפך, מתיש, מעייף ומרגש בעת ובעונה אחת ושזידאן תרם את חלקו עם החילוף המצויין של אסנסיו שהראה ניצוצות עוד לפני השער. 'הערב בברנבאו היה עוצר נשימה. עוד פרק במאבקים המטורפים בין האימפריות של הכדורגל האירופי, ריאל מדריד ובאיירן מינכן. האוהדים חזרו לנשום כרגיל בזכות כריסטיאנו הבלתי-נגמר שהופך את ריאל מדריד לבלתי-ניתנת לעצירה'

שער ה-AS:

http://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1492567582_portadadelperiodico_grande.Xxx

"כריסטיאנו הרס את באיירן"| שלושער של הפורטוגזי שלח את ריאל מדריד לחצי הגמר והביא אותו ל-100 שערים בליגת האלופות| עוד נכתב שריאל מדריד היא הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שמגיעה 7 פעמים ברציפות לחצי גמר ליגת האלופות(רצף שהחל עם מוריניו בעונת 2010/11). כריסטיאנו אגב מדורג שלישית בטבלת הכובשים של הצ'מפיונס העונה, בשיוויון עם אובאמיינג. קאבני ולבאנדובסקי במקום השני יחד עם 8 שערים כ"א ומסי ראשון עם 11 כיבושים.

- בסיקור המשחק נכתב בכותרת 'כריסטיאנו הוא מיסטר צ'מפיונס', והוסיפו - "באיירן מינכן הירואית גררה את ריאל מדריד לבארכה אבל גם זה לא מספיק נגד אלופת אירופה. כריסטיאנו כבש שלושער ואסנסיו הרשים עם שער נהדר גם כן". נכתב על שיפוט שערורייתי לשני הצדדים - ספק לגבי הפנדל שסחט רובן, שער מנבדל ברור של כריסטיאנו וגם ההרחקה של וידאל. 'זה היה משחק של אלופות, של אימפריות, כזה שיחרט בזיכרון', נכתב שם, ועוד הוסיפו - 'כריסטיאנו הראה שהוא לא רק העבר אלא גם ההווה ואסנסיו הראה שהוא לא גם ההווה וגם העתיד של ריאל'. מרסלו, כריסטיאנו ואסנסיו זכו לציון 3 כוכבים - הגבוהה ביותר. בכתבה נוספת ציינו: מרסלו רשם נגד באיירן יותר הצלות מאשר קיילור נאבאס.

- טורי דיעה: נוייר שמר את באיירן בשחק - אחת מתצוגות השוערות הכי טובות שראיתי, מדריד הייתה טובה הרבה יותר בסיכום 225 הדקות נגד באיירן\חוליו מאלדונדו| נאצ'ו - שחקן מהטופ| - לפני הגומלין אתמול אף-אחד במדריד לא דיבר על הפציעות. כולם סומכים על נאצ'ו עם הלב והנשמה וגם היכולת ההגנתית הנהדרת. ריאל מדריד מסודרת גם עכשיו| אלברו בניטו| 'שלוש של כריסטיאנו ושבעה חצאי גמר של ריאל מדריד - באיירן מינכן לא יכולה לסיוט הספרדי שלה\אלפרדו רלאניו.

האתר הרישמי כתב - 'ניצחון 4:2 על באיירן והעפלה לחצי הגמר אחרי קאמבק עצום בהארכה'. נכתב שם שכריסטיאנו כבש שלושער ואסנסיו המחליף הוסיף גולאסו משלו. ריאל מדריד סבלה הרבה בדרך לשם אבל זה היה שווה. נכתב על משחק מהיר וקצבי של שתי הקבוצות עם שליטה של ריאל מדריד בחצי הראשון אבל עקרות מול השער. באירן הובילה בזכות פנדל של לדבאנדובסקי אבל אז החל המופע של השחקן הטוב בעולם כריסטיאנו רונאלדו. 'הכל היה מסובך אבל ריאל מדריד אלופת אירופה והיא הצליחה לצאת מזה', נכתב על המשחק ואת ההארכה הגדירו כמרהיבה לכל הדיעות.

http://www.realmadrid.com/img/horizontal_940px/presi_marcelo_5am8599.Xxx

- עוד כתבות באתר הרישמי: פלורנטינו פרס העניק את החולצה המיוחדת למרסלו על 400 הופעות בלבן. המגן הנרגש אמר - "הכי חשוב שעברנו את באיירן מינכן וממשיכים הלאה. ריאל מדריד רוצה הכל"| סרחיו ראמוס רשם את משחקו ה-1000 באירופה - "היה קשה לי לחשוב על זה בנק' הפתיחה. אני מאוד גאה על ההישגים ורוצה להמשיך לנצח"| וכמובן כריסטיאנו שהגיע ל-100 שערים בליגת האלופות - "היינו טובים יותר מבאיירן מינכן ואנחנו בצדק בחצי הגמר"| כמובן שבאתר קיבצו תגובות לאחר המשחק. המאמן זידאן - "עשינו מאמץ עצום ואני גאה בכל השחקנים שלי. כריסטיאנו שוב הוכיח את הגדולה שלו".

4. Butragueño מנהלים

סוג של ייני.

טוב אבל ברצינות, אני כנראה מהמיעוט שלא כל כך מחבב את נאצ'ו. אני רואה בו שחקן רביעי ברוטציה, חסר ביטחון, חסר אחראיות, איטי ומתקשה במשחקי גובה. נכון, היו לו צמד משחקים טובים מול באיירן, לא מעולים כמו שמציינים, אבל טובים. בצמד משחקים מעולים אתה לא סופג 3 שערים.
    דווקא מי שבעונה נדירה, זה פפה, שיחסר המון בסופר קלאסיקו. זה סוג המשחקים שפפה מצליח להתעלות על עצמו.

5. Raulito Madridista

דבר התקשורת הבוקר

מארקה:

כריסטיאנו והרקורד. במארקה מצאו עוד שיא שכריסטיאנו רונאלדו שבר - השחקן היחיד בהיסטוריה שכבש חמישה שערים ברבע גמר ליגת האלופות בעונה אחת. מסי(2010) ואינזאגי(1998) כבשו ארבעה שערים בליגת האלופות ברבע הגמר בעידן הנוכחי. בהסתכלות אל העבר, די-סטפאנו כבש פעמיים ארבעה שערים עבור ריאל מדריד עוד בגביע האלופות הישן(1957/1959) נגד סביליה וראפיד וינה בהתאמה. הגרף במארקה מוצג לפניכם ונספר שכריסטיאנו הגיע ל-46 שלושערים במדי ריאל מדריד ושישה בליגת האלופות, כשנזכיר שבעונה שעברה כבש שלושער נגד וולפסבורג.

באתר הרישמי הרחיבו על השלושערים: הוא כבש את השלושער הראשון באירופה נגד אייקס בנובמר 2012 ובעונת הדסימה הפגיז מול גלטסראיי עם שלושער בניצחון 6:1 בתורכיה. הוא כבש שלושער נגד שחטאר דונייצק אשתקד במשחק הראשון בליגת האלופות כשריאל של בניטס ניצחה 4:0 בברנבאו והשתולל נגד מאלמו עם רביעיה ב-8:0 ההזוי בשלב הבתים. הוא המשיך עם שלושער ענק בגומלין רבע הגמר נגד וולפסבורג וכבש שלושער גם נגד באיירן מינכן העונה כמובן.

עוד נכתב שכריסטיאנו כבש יותר שערים בשלבים המאוחרים של המפעל מאז שהגיע למדריד - 34 כאלה - לעומת מסי שהבקיע 31. ושהוא לקח את הקבוצה במאני-טיים על גבו בניגוד למסי שנתקע נגד יובה בצמד המשחקים.

- 'החמישייה השולטת במדריד'. במארקה דיברו שוב על ההישג של ריאל מדריד שהעפילה זו הפעם השביעית ברציפות לחצי גמר ליגת האלופות - הישג שאף קבוצה אחרת לא עשתה קודם לכן. הרצף החל בעונת 2010/11 עם ז'וזה מוריניו שעבר את טוטנהאם עם 4:0 בברנבאו ו-1:0 בחוץ, קרי 5:0 במפגש הכפול. השרידים מאותה עונה בסגל הם סרחיו ראמוס, מרסלו, פפה, כריסטיאנו רונאלדו, קארים בנזמה. רובם עתירי ניסיון במעמדים הגדולים וגם משחקים טוב במאני-טים. עוד נכתב על הישגי הקבוצה במשך אותן עונות - פספוס גדול בזירה המקומית, למשל.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/04/19/14926265129324.Xxx

- אסנסיו מס' 10. במארקה ממשיכים להתלהב מההצגות הגדולות של ילד הפלא. באתר הרישמי של ריאל כתבו על עונת הבכורה הנהדרת שלו שכוללת 9 שערים ו-3 בישולים, ובמארקה הציגו את קטעי הוידאו המוכרים והידועים. מהבומבה נגד סביליה בסופר-קופה בהופעת בכורה בריאל מדריד ועד להתעללות בבאיירן מינכן - הבישול לכריסטיאנו בשער הניצחון במינכן(2:1) והדריבל הגדול ע"ח הומלס שהסתיים בבעיטה נקייה לפינה הרחוקה של מנואל נוייר - קראק בהתהוות, כבר אמרנו. אפשר להזכיר גם את הגול בואסילינה מרגשת נגד סוסיאדד במשחק פתיחת הליגה וכן את הגולאסו נגד סביליה בגביע כשלקח את הכדור ממחצית המגרש. במארקה כתבו שאסנסיו יכול לשבור את 'הקללה' של מס' 10 של ריאל מדריד שמאז לואיס פיגו הגדול לא מצאה יורש אמיתי: רוביניו, סניידר, לאס דיארה, מסוט אוזיל, חאמס רודריגס. נכתב שלמרות שאסנסיו נשאר מחוץ לסגל פעמים רבות ולא זכה להמשכיות - זה לא פגע בהתפתחותו. 3.5 מיליון יורו ששולמו למאיורקה הן ממש כסף קטן!

- ציטוטים מהיום: רובן דה לה-רד:"אני רוצה עוד גמר בין ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד"| פרננדו מוריינטס - "אם ריאל מדריד מנצחת את ברצלונה בקלאסיקו היא זוכה באליפות ספרד בוודאות"| ברנד שוסטר(תחזיקו חזק) - "עדיף לאתלטיקו מדריד להפסיד בחצי הגמר מאשר שוב לפגוש את ריאל מדריד בגמר ולהפסיד לה".

ה-AS:

- קצת טורי דעה שעלו הבוקר: 'מרסלו הוא הרוקנ'רול של הקבוצה הזו'| 'מרסלו וכריסטאנוס מובילים את ריאל מדריד בדרך הבטוחה'| עוד העלו כתבה על כך שכריסטיאנו מגיע לשלבי ההכרעה של העונה בכושר שיא והרבה בזכות ניהול הדקות המופתי של זידאן שנתן לו לא מעט מנוחות, ושריאל מדריד מעדיפה לקבל את מונאקו בהגרלת חצי גמר ליגת האלופות מחר. בסקר אוהדים שנערך, אוהדי אתלטיקו רוצים דרבי עם ריאל מדריד בחצי הגמר ואילו אוהדי ריאל מדריד רוצים שוב להיפגש בגמר.

6. סיונרה Member

הם הזכירו את העובדה שהומלס מתח שריר ובקושי זז מאז שהתחילה ההארכה?

7. Raulito Madridista

תשמע, עונה בכורה בקבוצה כמו ריאל מדריד, ובקיץ עוד היו ימים שכתבו שזידאן 'מתלבט' אם הוא מתאים או שצריך לשלוח אותו לעונת השאלה נוספת - והבחור כובש 9 שערים ומבשל עוד 3. בהרבה מאוד משחקים הוא כלל לא היה בסגל, אני חושב שקשה להתעלם ממנו. זו עונת בכורה טובה יותר מהסופר-סאב חסה, הילד ענק. אני אהבתי את זה שהוא ניסה ללכת אחד על אחד ועבר אותו פעמיים. היה יכול למסור לרונאלדו וכמעט כל שחקן 'דרג ב'' היה מוסר. אבל הוא החליט - לא. רונאלדו כבר כבש שלושער, עשה את שלו, וגם אני רוצה ואני מסוגל ללכת עד הסוף - וסיים כמו גדול.

בקיץ זה מאוד פשוט: חאמס רודריגס נמכר לכל המרבה במחיר ואסנסיו הופך לשחקן ה-12 - המחליף הראשון בקישור ההתקפי, כשאחריו לוקאס.

8. סיונרה Member

אחלה עונה, אין ספק ואני לא חולק על זה. הוא באמת היה אדיר במינכן, אבל במקביל הוא היה חלש מאוד בשבת מול חיחון. צריך מאוד להזהר עם הקרקס שעושים סביב שחקנים צעירים. הגול שלו היה נחמד, אבל הוא נעשה מול שחקן שבקושי מרגיש את הרגליים שלו, אני מקווה שהוא ימשיך בגרף שיפור ויראה יציבות לאורך משחק ובין משחקים גבוהה יותר בעתיד.

9. Raulito Madridista

מסכים איתך שהוא לא בלט נגד גיחון אבל הוא לא באמת מקבל הזדמנויות רבות ולרוב מוציא 'מים מהסלע', בניגוד לחאמס למשל(זידאן מתעלל בו בשנה הזו אבל גם חאמס קיבל לפעמים את החולצה ופשוט לא לקח, מאז המשחק נגד סביליה בגביע בינואר). המשחק נגד גיחון היה בתווך שבין שני המשחקים נגד באיירן והנה בגומלין הוא(אסנסיו) היה טוב ולדעתי מעבר לשער - הוא שיחק בנגיעה, העביר כדורי רוחב מסוכנים וקשה להאמין שזו עונה ראשונה שלו בקבוצה גדולה. מסכים איתך שחוסר יציבות זה אופייני מאוד לשחקן צעיר. אני חושב שיש לו את האופי בניגוד לחסה שהתעסק בשטויות.

אגב בפורום של ריאל שוב מדברים על אותם הנושאים:
    - איסקו ונושא 'היציבות' שלו בהשוואה לרוב הקשרים ההתקפיים בעולם ואפילו די-מאריה ואוזיל במדריד
    - איכות סגל השחקנים של ריאל מדריד בהשוואה לקבוצות הגדולות
    - והאם זידאן מוציא מים מהסלע מבחינת תוצאות בהתחשב בכך שהכוכבים לא הופיעו לעונה הזו
    - אגב, כתבתי כאן כתבה ארוכה על גארת' בייל, לדעתי אין מנוס מלמכור אותו בקיץ.

10. סיונרה Member

די מאריה זה תמונת המראה של היגוואין, טוב רק במשחקים גדולים. הבעיה איתו זה שכשהוא גרוע אז הוא ממש מסריח את הדשא, וזה קורה לאורך העונה לעתים מאוד קרובות.
    עם כל הכבוד לאוזיל, הוא כדורגלן מוגבל מאוד ולא לרמה של ריאל מדריד. הוא מתאים בדיוק לסגנון משחק אחד ואין לו את היכולת לקחת על עצמו משחקים כמו שאיסקו עושה. גם איסקו לא ברמה להיות שחקן הרכב בריאל מדריד, אבל אצלו תמיד יש את החשש שיום אחד כל הכשרון העצום הזה יתחבר וימצא את התפקיד על המגרש שבו הוא מצליח לתת תרומה יציבה לאורך העונה.
    זידאן הוא הגורם מספר אחד ליכולת של הכוכבים בריאל השנה. הוא לא מוציא מים מהסלע, יש לו את הסגל אול-אראונד הטוב בעולם עם הספסל הכי טוב בכדורגל. אין קבוצה בעולם שב"קבוצה מאוחדת" יהיו לה יותר שחקנים מריאל. נכון שהפער בין סוארז ובנזמה כנראה גדול מכל שאר הפערים בין ההרכבים של ריאל וברצלונה, אבל הסיבה שבנזמה עדיין בקבוצה ומשחק כל כך הרבה היא זידאן.

11. Raulito Madridista

אני מסכים שהקרדיט העצום לבנזמה הוא עצוב, ללא סיבה, מכעיס, ואולי זה יעלה לנו גם בגביע החשוב מכל. אבל מעבר לכך אסור להתעלם מזה שזידאן מתמודד יפה עם מכת פציעות, עם כושר גרוע של בייל למשל וכריסטיאנו בינתיים נראה שהוא מגיע לשלבים המכריעים של העונה כשהוא רענן ולא קורס בניגוד לכל העונות האחרונות מאז 2013 וגם לזידאן יש חלק בכך. העונה הוא עשה דברים טובים. עם שלישיית ה-B-B-C בכושר טוב היה ברור שריאל גומרת הרבה משחקים ב-5:0 ולא בניצחון דחוק משער של ראמוס.

הדיון המעניין שהתפתח בפורום של ריאל לגבי איסקו - האם הוא פחות טוב מדי-מאריה ואוזיל בזמנו? האם הוא לא ברמה של רוב שחקני ההתקפה הטובים בעולם שהם לא כריסטיאנו\מסי\סוארס\ניימאר? הדוגמא הכי טובה שנתנו שם היא של האזר - היה שחקן העונה ב-2015 ובעונה אחר-כך פשוט לא הופיע.

אוזיל היה גדול בבישולים ובכדורי עומק והוא שחקן מאוד חכם אם כי לא הצטערתי על העזיבה שלו. די-מאריה תמיד נתן מאה אחוז והוא היה רב-גוני טקטית במידה מסוימת והיה כוח חשוב במערך החדש. ב-4:3 שהפסדנו לבארסה בברנבאו כל מהלך גדול בהתקפה הגיע ממנו.

12. Raulito Madridista

https://discourse-sportenter.s3.dualstack.eu-central-1.amazonaws.com/optimized/2X/2/2e79de4362fc8a9a9662ea784af42a1ba9fe4d2e_1_519x500.Xxx

"A veces el fútbol apesta, pero la manera en que jugamos me hace sentir orgulloso"
    יום שלם עבר מאז ההפסד הכואב שעלול לגמור לנו את חלום האליפות. זה שובר אותך מבפנים. אנחנו חיים את הקבוצה הזו. ראיתי את המשחק אצל חבר טוב, סוג של קמע וזה היה כישלון ראשון. חצי שעה ורק אח"כ נהגתי הביתה. אבל כמה פעמים בדקה ה-90 היינו בטירוף בעבר, ולא רק העונה - הדסימה, האליפות של קאפלו ועוד.

טוני קרוס, אחד מאלה שליוו את שחקני בארסה ולא ירדו לגליץ' - מנסה לנחם את המדרידיסטאס. "לפעמים כדורגל אכזר, אבל הדרך עושה אותי גאה".

אני חושב שזה היה משחק רע מאוד ונתנו למסי(גאון) המון חופש, ומעבר לכך קיבלנו גול של מפגרים. מביך שלא עשו פאול. חוסר אחריות מצד שחקנים כלכך מנוסים.
    ומצד שני זה ריאל מדריד קלאסי, לטוב ולרע. יכלו להסתפק בתיקו ששווה חצי אליפות. אבל גם בעשרה שחקנים רצו לנצח והאמינו שננצח. ההיסטוריה, הברנבאו, הרוח. אף קבוצה אחרת לא הייתה לוחצת גבוה והולכת על כל הקופה.

אחרי ההפסד בוולפסבורג בשנה שעברה כתבו בשער המארקה "מי שלא מאמין ברמונטדה מתבקש לעזוב את המקום". זה הזמן להרים את הראש. זה המבחן של זידאן. תן לילדודס לשחק: איסקו-אסנסיו-מוראטה. רונאלדו רצה לכבוש אתמול יותר מכולם. זה ברור. הפציעה של בייל זה צעד אחד. ועכשיו רק שהשמן(קארים) יקבל בעיטה לספסל. זה עדיין תלוי בנו. מי שלא מאמין בריאל מדריד כנראה אוהד אותה בטעות.
    Hasta el Final - Vamos Real.

13. Raulito Madridista

מארקה: איסקו יחדש את חוזהו עד 2022

הנה קצת חדשות טובות בשבוע לא קל. המארקה יוצא חגיגית בכותרת בשער העיתון(מטה) - איסקו הגיע להסכם עם המועדון ויאריך את חוזהו בארבע שנים קרי עד 2022, במה שיוכרז רשמית רק בסיום העונה. הקשר הספרדי אמר לא פעם שהוא רוצה להישאר בריאל מדריד, 'המועדון הגדול ביותר', והוסיף אחרי המשחק נגד אוססונה בו כיכב שזה טבעי שהוא רוצה לשחק יותר. שכרו של איסקו ישודרג ל-6 מיליון יורו(למעשה שכרו יוכפל, ורק כריסטיאנו-ראמוס-בייל-בנזמה-מודריץ'-קרוס ירוויחו יותר ממנו) ונקווה שגם מעמדו בסגל, בשורות מעולות אחרי שרשם אכזבה גדולה בקלאסיקו ולא שיחק ולו דקה אחת. איסקו דחה הצעות ממנצ'סטר סיטי, יובנטוס וליברפול שחשקו בשירותיו.

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/04/25/portada/marca_papel/g2504.12a7741ad33de6893996769307b772b5.Xxx

'אופרת הסבון סביב איסקו הסתיימה', כתבו חגיגית במארקה. אביו של השחקן נפגש עם הנהלת המועדון והסכימו להצעה של ריאל מדריד. השיחות עצמן החלו עוד באיזור פגרת חד המולד אבל הבשילו רק לאחרונה. איסקו שחגג לא מזמן את יום-הולדתו ה-25, הודיע חגיגית אחרי הניצחון על באיירן 'חידוש החוזה שלי קרוב'. בין איסקו וזידאן היו תמיד חילוקי דיעות. נאמר שאיסקו כבר פזל החוצה ובחודש ספטמבר אף סבל מפציעה מרגיזה ובליגת האלופות מיעט לשחק, אבל הפציעה של בייל בנובמבר שינתה את דעתו והוא הבין שיוכל להוכיח את עצמו. זידאן אמר לא פעם 'ברור שאני רוצה שאיסקו יישאר', ואחרי המשחק נגד גיחון הוסיף - 'ריאל מדריד היא הבית שלו'.

איסקו כבש העונה תשעה שערים ובישל חמישה. הוא שיחק 35 משחקים בהם פתח ב-21 בלבד. בחודשיים האחרונים הוא בכושר מצוין וכובש המון. מצד שני, הוא שיחק רק ב-52.8% מהדקות. במארקה הוסיפו גרפים רבים על איסקו. מאז שהגיע לקבוצה הוא השחקן העשירי עם דקות המשחק. מצד שני העונה יש לו 1815 בלבד לעומת 26277 אשתקד והשיא היה בעונתו השנייה של אנצ'לוטי עם 3761. העונה הוא השחקן ה-15 עם דקות המשחק הרבות ביותר בעוד בעונתו השנייה של אנצ'לוטי דורג במקום השישי.

על הטכניקה העילאית של איסקו אין עוררין. העונה בשלבים רבים נראה שהוא תכליתי יותר ומשחק לעומק, גם אם עדיין לא שבר את שיא הכיבושים מעונתו האחרונה במאלגה. ייתכן ונעשה לו עוול. לא מעט דיונים היו על היציבות של איסקו. כמה קשרים התקפיים בולטים בכדורגל העולמי בהכרח יציבים ממנו? את כריסטיאנו רונאלדו, מסי ומפלצות אחרות נשאיר בצד. האם די-מאריה או אוזיל הרשימו יותר? ומה לגבי אדן האזר בצ'לסי למשל, שחקן העונה ב-2015 וזה שלא הופיע לכל העונה שעברה? איסקו שותף ב-184 משחקים בריאל מדריד מתוך 222 שהיו מאז הגיע, אחוז יפה של 82.4%.

14. Civil Anti Madridista

מטומטם, שורף לעצמו את הקריירה. אותו כנ"ל מוראטה אם ימשיך שם.

15. סיונרה Member

מוראטה לא טוב מספיק כדי להיות חלוץ פותח בריאל מדריד, הבעיה היחידה היא שכרגע הוא טוב מהחלוץ הפותח.

מצב נושא:
הנושא נעול.